Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak másképp, hogy mindenkinek megfelelő legyen? Mindig valami dolgom miatt a másikon kell változtatni vagy lemondani. fórum

Mit csináljak másképp, hogy mindenkinek megfelelő legyen? Mindig valami dolgom miatt a másikon kell változtatni vagy lemondani. (beszélgetős fórum)


17. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 12. 11:49
Van egy természetes alapú gyógyszer, bátran próbáld ki. A neve: Leszarom tabletta. Keress rá a neten, kapható.
2022. márc. 12. 11:46

"Most életem alkonyán elmondhatom, mindenkinek tetszett ahogy éltem, csak nekem nem."

/ismeretlen/


Te is így akarod leélni az életedet?

2022. márc. 12. 11:18
Nyugodtan csináld, amit jónak látsz. Ők meg csak mondják. A reakcióik alapján olyan emberek, akikkel én nem nagyon beszélgetnék a terveimről, max. az időjárásról, vagy a főzésről. Ha elköltözöl, hátha megismerkedsz egészséges lelkületű emberekkel. (Az ilyen többek között onnan ismerszik meg, hogy csak meghallgat, de kéretlenül nem véleményez , és főleg nem ekar rábeszélni semmire. És őt magát sem érdekli mások véleménye természetesen.) Attól ne félj, hogy valami nem sikerül. Valószínűleg több dolog sem fog, mert a nagy lépések már csak ilyenek, de nagyon jó érzés lesz, hogy megtetted és onnan sokkal könnyebb továbbmenni egy új helyre, egy új ötletbe. Az a fontos, hogy ha elhatározol valamit, azt csináld meg, ne hagyd, hogy bárki megállítson.
2022. márc. 8. 11:28

Éveket pazaroltam ten pár mellett. Nem vagyok együtt, de még mindig akar valamit. Nem fogja fel ,hogy nem. Ennyi volt.

Megyek is, muszáj. Nem fogom álmodozva leélni az életem. Pár éve azt csinálom. Ha bármikor megyek Magyarországra vagy hétvégente bevásárlást csinálni kirándulassal egybe kötve, almodozol, milyen jó lenne ott élni. Ezt befejeztem.

13. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 10:45

Tr iszonyat rossz környezetben forogsz.

Az aki így lehúz az nem barát, nem pár.


Rázd meg magad, senkinek nem tartozol semmiféle magyarázattal, még csak azzal sem kihez hogyan igazodj.

A helyedben inkább dobbantanék és bizony megszakítanám minden ilyen emberrek a kapcsolatot.

12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 08:51
Értem. Ha a barátnőd nem akar lebeszélni a terveidről, jó lesz, ha ővele beszéled át, mert ilyen nagyobb horderejű dolgokban, jó ha valakivel megbeszéljük, amit tervezünk. De alapjaiban az önmagad céljait, terveid tartsd szem előtt, ne engedd, hogy mások eltérítsenek az eredeti terveidtől. Arra menj, azt tedd, amit a szíved diktál, és ne az irígy beszólogatósokra hallgass.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. márc. 8. 08:46
Szerintem az nem mostanában lesz. Albérletbe megyek máshová is , ami pénzkiesés, de ott próbálok tovább gyűjteni. Hitel nélkül max ha lottón nyerek ,tudnék venni lakást. Amúgy nem.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 08:25
A te pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz. A legjobb hely, ahol egyelőre megőrzi az értékét, az ingatlan. Ha a vásárlást meg tudod oldani hitel nélkül, akkor egy percig se gondolkozz azon, mi lesz a házzal később.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2022. márc. 8. 08:09

Nem, valami segg akármit mondott. 😀

Fórumokon is leszólnak, hogy velem van baj, mert itt nem jó nekem. Mivel a munka olyan ,hogy meg se lehet szinte szólalni, utána sincs kihez ,mert hiába megyek ki kutyával sétálni, egy lélek sincs itt. Nincs az ,amit javasoltak, hogy kutyával ismerkedjek. Max 2 ember van ,akinek köszönni kell. 😀 1 órát kellene utazni a civilizációba és 1-et vissza. Munkanapokon az sok. Nem én vagyok az egyedüli, aki menekül. Egész jól is bírtam amúgy, pár évet leéltem itt. Akinek családja van vagy a rokonai itt vannak, nekik azért kellemesebb. Többi lelép pár éven belül. Munkatársaim közül ketten biztosan elmennek innen. Egy barátnőm is a hónap végén. Madik novemberben ment el. Ez a saját lakás miatt károgó kényszerből ment el, pénz miatt , de ő szeretett itt lenni. Furán van ő összerakva. 😀

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 08:00

Talán az energiavámpírt használta?:)))


Jogosan.Nem tudsz és nem is kell mindenkinek megfelelni.

Rendezd el a dolgaidat,ahogy neked jó.Okosan odafigyelve..:)))

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. márc. 8. 07:55
Más is ezt mondta. Elfelejtettem, de valami jó szót használt rájuk. Úgyis találkozok vele, majd megkérdezem. Ő az egyetlen, aki normálisan áll az élethez, akit ismerek. Azért is ért el valamit, mert tett érte, pedig sok irigye volt.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 07:49

Ezt nem mondod komolyan, hogy vannak emberek, akik erre hivatkozással akarnak lebeszélni a lakásvásárlásról????

Majd örökli: vagy a leendő párod gyerekei, vagy akit esetleg később örökbe fogadsz, vagy akivel majd öreg korodra eltartási szerződést kötsz, vagy akit majd megjelölsz végrendeletben.

Ilyen gondolkodású emberek közül én is menekülnék. :)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. márc. 8. 07:44
Munkát így nem tudok keresni, mert meglátják, hogy jelenleg hol lakom, fel se vesznek. 1 óra az út. Majd ha biztos a lakás, maximum azt a címet írom be már.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2022. márc. 8. 07:43

Nem akarok ,de mindig beszól valaki valamit.

Az a legjobb, amikor azt mondják, hogy anyagias vagyok és minek akarok már lakást venni ,amikor nem lehet gyerekem. Mert hogy ki fogja örökölni. Olyanok mondták, akik "élj a mának" típusúak voltak mindig és ez miatt kerültek bajba állandóan, így rendezetlen az életük.

2022. márc. 8. 07:38

Az biztos, hogy gond, ha mindig a másoknak való megfelelést helyezed előtérbe, és nem a saját terveidet, céljaidat próbálod megvalósítani.


De ha úgy érzed, hogy te is szeretnél abba a városban lakni, ahol a barátnőd, akkor meglehet, hogy először munkahelyet keresnék. Vagy a lakással egyidőben a munkahelyet is keresném, és csak azok után döntenék a továbbiakról.

2022. márc. 8. 07:32

Miért akarsz mindig másokhoz igazodni?

Ne másnak felelj meg, hanem saját magadnak.

2022. márc. 8. 06:49

Jött csomagom és a kiszállító cég ide legalábbis csak kedden és csütörtökön jön, max 14-16-ig. Dolgozok 8-tól 16.30-ig. Nagy nehezen átvehettem a csomagot, de azt mondta a főnökasszony,hogy legközelebb intézzem 16 óra után vagy szombatra. Munkahely mellett lakom , ezért gondoltam, csak nem lesz baj az átvétellel.


Volt barátom mindig beszólt, mert heti 3x van itthon este nyelvórám, hogy állandóan ez miatt nem lehet semmit csinálni. Nem is szoktam órát lemondani, ritkán. Amikor ma hívott hozzájuk a munkahelyre ,hogy egyek ott, mondta,hogy miatta nem mondok le órát. Mondom, ilyenért, hogy ott egyek,biztos nem fogok. Következőt le kellett mondanom ,mert költözni fogok és az új lakás megnézésére van időpontom. Tanár beszólt, hogy szervezzem úgy a programokat, hogy tudjunk órát tartani. De múltkor ő mondott le 2 órát.


Költözéssel meg annyit ,hogy egy barátnőm elköltözött és ha már én se maradok itt, költöztem volna abba a városba, ahol ő van. Mivel egy másik várost jobban ismerek , lehet több is a munkalehetőség, oda megyek megnézni egy lakást. (Egyszer mondta,hogy ő szívesebben lakna itt későbbiekben.)Azért szólt be,mert nem ott szeretnék lakni, ahol ő. Térképen néztem, autóval 15 perc a távolság a két lakás között. Ha abban a városban laknék ,ahol ő, ott is előfordulna, hogy 10 perc vagy több az út hozzá.


Volt barátom azt is mondta ,hogy miért most költözök, amikor ő a testvérével most vett ki lakást. De nem mondtam neki, hogy miattam maradjon..


Húgaim nagy nehezen megértették, hogy ebből az ingerszegény környezetből nekem mennem kell , nincs szociális kapcsolatom, személyes kommunikáció itt ebben az osztrák hegyi faluban. Ők se ,főleg a kisebb még ennyi időt se bírt volna ki itt,mint én.


Senkinek nem tetszik semmi ,amit csinálok. Így a maradék kedvemet hogy próbáljam nem elrontani? Amúgy is súlyos depressziós lettem már. Orvos és gyógyszer kellene ,de megpróbálom egyedül megoldani. Nem szeretem a gyógyszereket..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook