Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan érjem el, hogy 18 év után is tetsszem a páromnak, ha a terhességek miatt elhíztam? fórum

Hogyan érjem el, hogy 18 év után is tetsszem a páromnak, ha a terhességek miatt elhíztam? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
131. 17aadc1082 (válaszként erre: 130. - 025a84d4eb)
2013. júl. 15. 12:31
Ha már akkora lenne, mint egy hústorony, mindez azért, mert egy igénytelen nulla, és tojik arra, hogy úgy néz ki, mint egy disznó, akkor igen. Ha mindez betegség miatt van, akkor az más kérdés. De ha csak a saját tunyasága miatt, akkor nekem nem kéne tovább, az biztos.
130. 025a84d4eb (válaszként erre: 95. - 17aadc1082)
2013. júl. 15. 12:28
Magyarul ha a párod elhízna, akkor otthagynád? :)
129. orsibigyu (válaszként erre: 126. - Kszb)
2013. júl. 14. 21:58
Ez jo otlet, gondolkodom ezen.
128. orsibigyu (válaszként erre: 124. - Vacsa)
2013. júl. 14. 21:56
2 szer voltam terhes, 2 gyerekunk van, de nem hogy nem tologattuk egyutt a babakocsit, de o egyedul sem soha. Nem lenne o munkamanias, de mifelenk- Romania- nem lehet 8 orai munkabol megelni, s foleg hazat epiteni. Nalatok sem konnyu. Nalunk a hazepites miatt is este 7- 8 korul keveredett haza. Addig se reggeli, neha ebed, este pedig hatalmas vacsora. Utana furdetes a gyerekeknek, s mire elalszanak 10 ora. Hova menjunk? Konyorog szegeny, hogy fekudjunk le.
127. orsibigyu (válaszként erre: 119. - Krisz42)
2013. júl. 14. 21:49
Nem,nem vagyok az, hanem ez az orok jelen ido volt: infinitiv latinul, hogy altalaban...mert en sokszor voltam mar: 2x es leszek is:-D
126. kszb (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 19:22

vagy még vmi eszembe jutott!

Nincs olyan haverja, aki eljár focizni, kosarazni, squash-olni, stb?

Talán oda is csatlakozhatna! Jó kis haverozós program az ilyesmi nekik! :)

125. a0c1361e44 (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 19:16
Mi bicajozunk, bár nem a zsírégetés miatt, de mint tudjuk az egyik legjobb zsírégető mozgás a bicajozás:) Hetente többször 15-20 km-t.
124. vacsa (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 19:15

Nincs kutyátok? Nekünk van két beagle:) Minden szabadnapunkon beiktatunk velük egy egyórás kutyasétát az erdőben. Dombra fel, dombról le, jó levegő és a kutyák miatt a sebesség is megvan:) Nagyon jót tesz a kapcsolatunknak is, végig beszélgetünk, csak egymásra figyelünk... Bár mindkettőnk munkája is "gyaloglós", ha dolgozunk akkor 12 óra rohangálás van, de ez a közös séta más, sokkal jobb:)


Ha meglesz a baba, vele - miatta - is mehettek sétálni:) Toljátok a babakocsit és elmélkedtek a világ nagy dolgairól. Nem egy kardio, de a semminél jobb:)

123. a0c1361e44 (válaszként erre: 115. - Krisz42)
2013. júl. 14. 19:14

Itt a hoxán nagyon sok okos ember van, akik tudják mindenre a helyes választ:))))

Nevetségesek. Hogy ne tetszettünk volna terhesen a férjünknek? Ezt csak olyan mondja, akinek ilyen élménye volt, na de akinek ilyenben van része, azt mennyire szereti a párja? Semennyire.

122. Krisz42 (válaszként erre: 114. - Kszb)
2013. júl. 14. 19:02
Mi együtt jártunk kerékpárral dolgozni,nyáron túrázni,volt kenutúra is a Tiszân,gyerekek is nagyon élvezték.Most a kicsi miatt nem voltunk,de jövőre megyünk,mert egyre jobban úszik-apja vére:).Tehát ha nincs senki,akkor lehet velük menni.Mi csúszdaparkba,kirándulni,stb.járunk.
121. kszb (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 18:58

nme rossz ötlet, amit Krisz mond! Vesd fel neki, h menjetek el együtt tekerni esténként! :)

Én is csak azért nme járok vele, mert én amúgy is bringával járok dolgozni, így meg van a napi 30 km-em oda- vissza, meg ne csak velem legyen, hanem a haverjaival is, ha már egész nap csak itthon gubbaszt! (olyan kényelmes, h még a boltig se megy le, akkor sem, ha nincs pékáruja! :D )

120. ranna (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 18:58
A séta nem, de a tempós gyaloglás igen. Legalábbis nekem segített, aztán sajnos elmaradt ez a tevékenység. (amiben gyalogoltam lábbeli tönkrement, tegnapelőtt kaptam újat a páromtól :))
119. Krisz42 (válaszként erre: 118. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 18:56

Ha terhes vagy,akkor tárgytalan,de egyébként azt akartam javasolni,h menj vele te.

Biztos a te fèrjed is hazudott,ahogy más szerint az enyém is:D

118. orsibigyu (válaszként erre: 114. - Kszb)
2013. júl. 14. 18:32
Rakerdeztem a bringapajtasra. Nem volt neki olyan. Mostmar megint otlettelen vagyok. Neha elhivom setalni, de nem mindig vevo ra, de az sem pulzusnovelo tevekenyseg.
117. orsibigyu (válaszként erre: 115. - Krisz42)
2013. júl. 14. 18:29
Engem terhesen imad a ferjem. Es nagyon feltekeny, mert szerinte masokat is izgat egy terhes no. Pedig szerintem olyankor latszik a legjobban, hogy foglalt.
116. orsibigyu (válaszként erre: 112. - Vacsa)
2013. júl. 14. 18:25
Mi huszonevesek vagyunk, de ha olyat fozok amiben tul soka zoldseg, megha van mellette hus akkor is hozza a szalamit, szalonnat es kihagyja az altalam keszitett etelt. O nem akarja. Nem hatja meg semmi.
115. Krisz42 (válaszként erre: 113. - A0c1361e44)
2013. júl. 14. 13:38
Ez az,amit néhányan képtelenek megérteni.Velem el akartâk hitetni,h terhesen nem is tetszhettem a férjemnek,csak tapintatos volt és nem mondta.Ezt itt a hoxán írták ismeretlenül.Ja és most se tetszhetem,mert még mindig van +5kg feleslegem.Én meg lesz*rom,h mit írnak,untig elég,h valósan mi van.Egyébként nekem párom most rengeteget fogyott-régen versenyszerűen úszott,utána aki abbahagyja,mindenkinek úszógumija lesz.Most már alíg van vmi,viszont mindenhol izmos-megismerkedésünk òta.Mindig kérdezi,h így jobban tetszik-e.Mondtam,h az egészsége miatt igen,de egyébként nem örülök,mert nekem úgy is tetszett,most viszont még többen akarnak majd kikezdeni vele.
114. kszb (válaszként erre: 111. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 13:01

jajj, de ismerős ez is :) Ő is mérnök lesz (csak lenne már....), addig meg ingatlan értékbecslőként dolgozi. Reggel felkel, kv, aztán bevetődik a számítógép elé, fülében a headset, és indul a munka.... magyarul a lakásból se kell kitenni a lábát, mert online csinálják a dolgokat, egy másik ember jár el a lakásokat, ingatlanokat felmérni, aki mail-ben küldi nekik a képeket, adatokat.....

Ugyan van másodállása (vendéglátás), de az is kényelmes kategória a pultozáshoz, felszolgáláshoz, stb képest....

Hát, így nme lehet hagyni, fiatal ember még a tunyasághoz, illetve hajlamos a szív- és érrendszeri betegségekre is, meg a depire, szorongásra, pánikra :) Szóval ment a telefon a havernak, az meg minden nap letekertet vele 30- 40 km-t :) És tényleg élvezi! :) Tök büszkén tudja újságolni, h aznap menyit mentek, merre jártak :) Sikerélménye van vele :)

113. a0c1361e44 (válaszként erre: 102. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 08:05

:))))


És ha így gondolkodnának legtöbben, akkor tán nem lenne annyi válás sem, ugye?


Én is így vagyok a férjemmel, ahogy te, bár neki kevesebb feleslege van, kb. 10 kg, de lehet sokat mondtam. Csak pocakja van, de ennek ellenére formás, jó alakú, még mindig jóképű, a humora szuper 25 év távlatában és a többi:)

Sosem cserélném le egy karcsúbb pasira és ha ránézek én olyannak látom, ahogy megismertem 185 centis 83 kg-os pasinak.

112. vacsa (válaszként erre: 106. - Orsibigyu)
2013. júl. 14. 08:01
A férjem kb 10-12 kilót fogyott (azzal hogy átvette az életmódomat, nem volt célja a fogyás) és most GYÖNYÖRŰ :-) Tökéletes :-) Már attól khmmm hogy ránézek... Együtt változtatni könnyebb, próbáljátok meg, nagyon megéri. Jobbak vagyunk mint huszonévesen :-)
111. orsibigyu (válaszként erre: 110. - Kszb)
2013. júl. 14. 06:31

Nalunk egyertelmuen a mozgasszegeny eletmod a hibas, mert en a gyerekek miatt es magam miatt is- ujabban -egeszsegesen fozok. Nagyon kerulom a mukajakat.

Sajnos o odavan az uditoert, eleg gyakran megveszi: kb 2 hetente 1,5 litereset. Egyedul issza meg, mert en nem elek vele. De ennyi a rossz szokasa. Es, hogy 3szor meggondolja, hogy felalljon az agyrol vagy ne. A munkaja miatti faradtsagra panaszkodik: ilyen menedszer, tervezo, beszerzo, kapcsolattarto es tervezomernok beosztasban dolgozik. Szoval vagy autot vezet, vagy ul egy asztalnal vagy a szamitogepnel. Ami fizikai munka: elmegy az autotol az uzletig ahonnan beszerzi az alkatreszeket, bankokba, irodakba, vagy neha beall egy gep melle mericskelni dolgokat. De kb ennyi. De nagyon nyugis ember szerintem a pulzusa 80at ritkan halad meg. Szoval nulla kardio. Szerintem egy bringapajtas neki is jol jonne, mind gondolkodom kivel bringazott anno. Koszi az otletet.

110. kszb (válaszként erre: 109. - Orsibigyu)
2013. júl. 13. 22:56

ez így jó is! Az enyém most - 20 kg ahhoz képest, ami akkor volt.... Igaz, csak azt eszi, amit én csinálok neki, és rávettem, h eljárjon bringázni.... Beszerveztem egy haverját, h vigye! :) Élvezi! :)

Főzni állítólag jól főzök, ráadásul, mivel én lisztérzékeny vagyok, és nme főzök 2 felé, ezért sok mindenben nincs liszt, amibe hagyományosan habarás, vagy rántás formájában lenne. Illetve megszűntek konyhámban a fűszerkeverékek, mű kaják, stb.... Ennyit számít....

109. orsibigyu (válaszként erre: 108. - Kszb)
2013. júl. 13. 22:51
Azert remelem eszhez ter! Nem nyaggatom, tudattam, hogy orulnek ha fogyna, de beken hagyom neki kell akarnia.
108. kszb (válaszként erre: 102. - Orsibigyu)
2013. júl. 13. 22:32

jajj de drága vagy! :)

Én 6 éve, amikor ugyan kötözött sonkára hasonlított leginkább a párom, de nekem a legszebb, leg kívánatosabb kötözött sonka volt, uígy láttam őt! :)

(feszes volt ő akkor is, mert olyan fajta, de megroggyant ültében oldalán a háj :) Ezért volt kötözött sonka :) )

Soha nem mondtam neki, de megmosolyogtam, amikor láttam :) De imádtam! :D

107. Kistanítónéni (válaszként erre: 96. - Gallipoli1)
2013. júl. 13. 22:26
A fórumindító írta, hogy a terhességek miatt hízott el. Szerintem az ember nem a terhességek miatt hízik el. Én is híztam terhességek alatt, utána meg lefogytam. Olyan is volt, hogy terhesség nélkül is híztam, de ha 25 fölé kezdett mászkálni a testtömeg indexem, akkor mindig odafigyeltem. De olyat nem mondtam volna, hogy a terhességek miatt híztam el. Arra, hogy 120 kiló legyél nem lehet mentség a terhesség. Ennek vagy valamilyen hormonális oka van, vagy lelki, vagy szimplán sokat eszik az illető.
106. orsibigyu (válaszként erre: 105. - Vacsa)
2013. júl. 13. 22:19
Aranyos, de oszinten szolva ha 20 kilot fogyna, ugy ragyogna a szemem, es orulnek, hogy vigyaz magara. Szoval ugy megvesznek erte. Szerintem munkaba sem engednem annyira szerelmes lennek.
105. vacsa (válaszként erre: 102. - Orsibigyu)
2013. júl. 13. 22:08
:-) Ez nagyon aranyos :-)
104. orsibigyu (válaszként erre: 103. - 17aadc1082)
2013. júl. 13. 21:58
Nincs. De o tenyleg fonyeremeny!
103. 17aadc1082 (válaszként erre: 102. - Orsibigyu)
2013. júl. 13. 21:53
Értem. Nem is bredpittet mondtam. Az ízlésünk meg különbözik, nincs ezzel baj.
102. orsibigyu (válaszként erre: 95. - 17aadc1082)
2013. júl. 13. 21:51
Nekem viszont fontosabb az eskum, mint hogy egy Brad Pitt legyen. Szeretem, mert megszerettem, okos, dolgos, kreativ, mindenhez ert, igazabol egy zseni, zenel, tobb nyelven beszel szinte anyanyelvi szinten, kivalo tehnikai erzeke van, mernok, humorerzeke van, mindig nevetunk mellette, jol banik a gyermekeivel, mindent elintez, jokepu( nagyon!) magabiztos, szeles vala van, nagyon szeles izmos vala, es a nagy suly egyenloen oszlik rajta. Orulnek ha 20 kiloval kevesebb lenne, de akkor hibatlan lenne. Olyan ember meg nincs:-)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook