Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pici páromnak mai napon elég sokat vérzik az orra. Összefügghet ez a terhességgel? fórum

Pici páromnak mai napon elég sokat vérzik az orra. Összefügghet ez a terhességgel? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 5. 21:02

Ha nem magas a vérnyomása, lehet C vitamin hiány is.

Rutascorbin is nagyon jó = C+P vitamin

2010. jan. 5. 20:44
Nekem az utolsó napon vérzet, és magas volt a vérnyomásom. Kaptam rá valami bogyót, amit a nyelvem alá kellett berakni (már kórházban feküdtem).
2010. jan. 5. 19:42
Nekem is vérzett, terhességi magas vérnyomás miatt. Nem árt rá odafigyelni...
2010. jan. 5. 18:21
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jan. 5. 18:16
De összefügg! Nekem nagyon sokat vérzett akkor mikor terhes voltam. Az orvos meg is magyarázta miért. Ha a vérnyomása 130/90 alatt van, akkor ez teljesen ártalmatlan dolog, nem kell megijedni.
2010. jan. 5. 18:15
terhesség alatt nekem is vérzett az orrom pár alkalommal-és a terhesség miatt volt-több a vér és tágulnak az erek.vérnyomásom rendben volt-még inkább alacsony.de nem árt nála is megmérni.
2010. jan. 5. 18:14
terhesség alatt gyakran előfordulhat az orr vérzés
2010. jan. 5. 18:14

nekem soha nem vérzett az orrom terhesség alatt igen, és azóta sem.

akkor a nődoki vény nélkül kapható rutascorbin-t javasolt, azt szedtem napi 2-3at - utána nem vérzett.

terhesség alatt elvileg többször előfordulhat, több vért keringet a szervezet... pontos orvosi magyarázatot nem tudok rá :)

4 hónapos a lányom, elég friss az élmény még :)

2010. jan. 5. 18:11
Nemigen. Inkább a vérnyomással.
2010. jan. 5. 18:10
Pici páromnak mai napon elég sokat vérzik az orra. Összefügghet ez a terhességgel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook