Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan csináljak jó nőt magamból? Hogyan küzjem le az önbizalomhiányomat? fórum

Hogyan csináljak jó nőt magamból? Hogyan küzjem le az önbizalomhiányomat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. Naoya (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. máj. 2. 16:28
Köszönöm a javaslatot, ebbe lehet valami!! :) És átgondolandó!
10. ittmost (válaszként erre: 7. - Naoya)
2013. máj. 2. 16:27

Akkor szinesíts,de olyan "színűre",amit a magadénak érzel,ne feltétlenül fuss a divat után.

Egyébként ha konzervatívból váltasz kihívóra,akkor az nagyon furán fog hatni,főleg azokra,akik ismernek.Rögtön látszani fog,hogy megfeleléskényszerből csinálod,és nem a magad örömére.(rosszabb esetben nevetségesé is válsz,mert le fog jönni,h csak a pasit akarod megtartani..)

Szóval én inkább apránként,és fokozatosan váltanék.

9. Naoya (válaszként erre: 3. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 16:26

Semmi baj, megértelek hiszen igazad van, de nem tudok rá haragudni. Sokszor elgondoltam, hogy felkelek sok pofon után a padlóról és megmutatom, hogy én is vagyok valaki! Talán itt az ideje! :)

Magamnak is kell bizonyítanom!

8. Naoya (válaszként erre: 6. - Ittmost)
2013. máj. 2. 16:25
Nincs panaszom felé, csak annyi hogy figyelmetlen. Nekem rohadtul rosszul esik, hogy nálam elitebb csajt nézeget.. de nem tudok ez ellen tenni, hacsak nem változtatok magamon! :)
7. Naoya (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. máj. 2. 16:23
Miért akarom? :( Mert szürkének érzem magam, és azért akarom, hogy megmutassam sokaknak, hogy én is tudok majdnem bombanő lenni, ha akarok! :) És egy jó adag önbizalom sem esne rosszul.. Na meg persze a büszkeség látványa a barátomon! :)
6. ittmost (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. máj. 2. 16:22
ja,és elég gyerekes a barátod..nem akarsz inkább egy normálisabbat,aki nem szórakozik lájkolgatással?
5. Naoya (válaszként erre: 2. - 86433b7c74)
2013. máj. 2. 16:21

Igen csak számoltam az első fizetésemmel is ami még egy hónap..

Egyébként az én pasim azért megnézi a jó nőket az utcán, szóval speciel neki számít az az 5 kiló is, csak nem mondja.. ;)

4. ittmost (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. máj. 2. 16:21

Miben akarsz megváltozni?csak külsőben?jobban éreznéd magad a leendő külsővel?

5 kg plusz az szinte nem is látszik.ha rendesen rád szabott ruhákban jársz.

2 hónap alatt meg lehet teljesen változni külsőben,és valószínű,meg fognak lepődni.

Inkább az a kérdés,hogy TE miért akarod ezt.

2013. máj. 2. 16:20

Nincs fotód magadról. :(



Csak akkor változtass magadon küllemre, ha nem vagy a külsőddel kibékülve.

Csak azért hogy másnak megfelelj, azért SOSEM szabad megváltoznod!

Senki kedvéért sem!

Hiszen nem tetszhetünk mindenkinek, ezt sose felejtd el! :)


A barátod meg szégyelhetné magát amiért más nőket like-olgat, amikor inkább neked bókolna!

ppff


ne hari!

2. 86433b7c74 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. máj. 2. 16:19
Nem butaság, a nőiesség fontos, de nem a kilókon múlik. Az öltözködést meg 2 nap alatt is meg lehet változtatni, nem kell hozzá két hónap.
2013. máj. 2. 16:16

Van barátom, de tudom, hogy többet és jobbat is kitudnék hozni magamból.. és ezáltal Neki is vonzóbb lennék, bár sosem mondja, hogy nem vagyok így is jó, de mikor facebook-on likolgatja a bikinis és már már tökéletes kinézetű ismerőseit/barátait, az rosszul tud esni legbelül és az önbizalmamnak sem tesz jót.

Nemrég kaptam munkát, így már megengedhetem magamnak, hogy kondiba járjak ( jó lenne egy 5 kilótól megszabadulnom) és csinosabban/nőiesebben öltözködjek, mert egyébként nagyon konzervatívan ruházkodtam mindig is.

Ti mit gondoltok? Van lehetőségem 2 hónap alatt teljesen megváltozni? Vajon milyen reakciót váltok ki? Lehet, hogy butaság lenne ez az egész a részemről?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook