Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudnám a német nyelvet hamar elsajátítani? fórum

Hogy tudnám a német nyelvet hamar elsajátítani? (beszélgetős fórum)

2012. nov. 12. 15:49
Van több online nyelvsuli, ami apránként küldi a leckéket, tök egyszerű mert magyarosan is le van írva ahogy ejteni kell stb. (Pl: www.egyszerunemet.hu)
2012. nov. 10. 21:42
Köszönöm. Az a jó, hogy a párommal leszek egy helyen, s ő jól beszéli a német nyelvet :-) a linkeket megnézem :-)
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. nov. 10. 19:49

akkor ezt neked találták ki :)


[link]


ha szétszedi a linket és nem találod, menj fel az 5percangol oldalára, ott van a főoldalon.

4. ozike0501 (válaszként erre: 3. - Yousei)
2012. nov. 10. 19:02

Az egy alap fok szóbeliből, plusz szakszavak a választandó munkához. Takarítóhoz pl. takarítási folyamat, tisztító szerek, stb. Nah meg a munkaszerződést sem árt valamennyire érteni.

Addig nem vesznek fel, amíg nem beszélnek Veled telefonon és nem győződnek meg róla, hogy megérted amit mondanak.

2012. nov. 10. 18:31
Csak hogy meg tudjam értetni magamat, annyira kell.
2012. nov. 10. 18:26

Semmiből egyedül megtanulni egy nyelvet fél év alatt... Nem tudom.

Nézz utána a villám módszereknek, állítólag azok jók és nagyon sok hanganyag van, amire szükséged lesz!

2012. nov. 10. 18:19
Nyári szezonra ki szeretnék menni Ausztriába, teljesen kezdő vagyok, sosem tanultam. Tanárra, tanfolyamra nincsen pénzem. Tippek? Ki ho5gy tud gyorsan nyelvet tanulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook