Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Pons német nyelv elsajátítására mennyire jó? fórum

A Pons német nyelv elsajátítására mennyire jó? (beszélgetős fórum)


9. Pondri (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2014. nov. 5. 07:25
Szia! Hogy haladsz a német tanulással. Én is szeretném már "sokadszorra" elkezdeni. Milyen módszert választottál.
8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. jún. 2. 16:45

Nagyon jó a pons. Én ugyan az olasz változatát haszálom, de egyedül, tanár nélkül nagyon jól haladok. Van tematikája, szerkezete és nagyon jók a hanganyagok.


És igyekezz minél többet távol lenni a magyaroktól. Észre sem veszed, milyen gyorsan be fok kúszni a füledbe. A Pons-nak nagyon jók a nyelvtankönyvei, az történetesen németül is megvan nekem.

7. Chrysstina (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2014. jún. 2. 06:31

Akkor kezd azokkal, amiket küldtem.

Ha kint vagy, nézd folyamatosan a német nyelvű tévéműsorokat, elsősorban meséket (ott egyszerű mondatokban beszélnek, érthetően)időjárás jelentést.Nagy élmény lesz, amikor megértesz valamit! :)

Nekem sokat segít, amikor a szomszédokkal "beszélgetek", nagyon aranyosak, addig magyaráznak, amíg meg nem értem!

Nagy segítség lehet, ha valaki olyannal tudsz beszélgetni, aki tud magyarul.


Egyébként hasonló cipőben járok, csak van fél év előnyöm!

6. főnix01 (válaszként erre: 4. - Chrysstina)
2014. jún. 1. 21:06
Szia! Kint dolgozok Ausztriàban. Nulla nyelvtudàssal jöttem ki,soha nem tanultam. Itt valamennyi ragadt ràm a melòhelyen de a kollègàm is magyar, ìgy lassabb. Kint tervezem a jövőt ès el szeretnèm sajàtìtani. Tanàrra nincs lehetősègem, sem kurzusra, mert olyan a beosztàsom. Magamtòl meg nem tudom, hol kezdjem. Köszi a linkeket :-)
2014. jún. 1. 19:32
Miért tanulsz németül?
2014. jún. 1. 19:28

[link]


[link]


nagyon jók indulásnak!


ne bajlódj elsőre a nyelvtannal!


jó tanulást! :)

2014. jún. 1. 18:52
Nem tudom, hol kezdjem. Szavakat tanulni először, utàna nyelvtan?
2. Chrysstina (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. jún. 1. 16:51

Szia!


Van akinek bejön, van akinek nem!


Vannak a neten nagyon jó egyéb lehetőségek is!

És ingyenesek!

2014. jún. 1. 16:45
Sziasztok! Nem tudom, hol kezdjem a tanulást. Ez meg van, a hàrom hònapos rèsze.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook