Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy bírjam ki még ezt az egy évet? fórum

Hogy bírjam ki még ezt az egy évet? (beszélgetős fórum)


1 2
6. cae1442d98 (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2010. szept. 1. 10:00
mondják,hogy gyorsan elmegy az egy év,de én valahogy mégis tartok tőle
5. honeywald (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. szept. 1. 09:59
hidd el nekem sem volt könnyűű..de mikor elvégeztem nagyon megkönnyebbültem. gondolj arra hogy csak az érettségi miatt mész be.. készülj, tervezgesd a jövődet. én is ilyenekkel foglaltam el magam nehéz időkben. de utolsó évre sikerült összekovácsolódni kicsit azért. meg voltak barátaim, de tudom milyen ez, csak nekem ilyenem általánosban volt. hidd el, ezt már féllábon is kibírod
4. cae1442d98 (válaszként erre: 3. - Marjann)
2010. szept. 1. 09:58
Köszi,próbálom ezt tenni,de félek,nehéz lesz
2010. szept. 1. 09:57
Gondolj arra, hogy milyen jó lesz utána. Készülj rá, keress barátokat stb. Engem is ezt tart életben egy ideje.
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. szept. 1. 09:57
Egy esztendő nem a világ...
2010. szept. 1. 09:55

Hogy bírjam ki ezt az egy évet a suliban?

Végzős gimnazista vagyok,osztálytársaimmal nem igazán jövök ki,nincsenek a suliban barátaim,régebben voltak,de ők átmentek más iskolába.Iskolán kívül azonban sok barátom van,akikkel nem sűrűn fogok tudni találkozni,mert messze laknak,kivéve egyet.A suli,ahová járok,egyre rosszabb,a jobb tanárok elmentek mind,semmi program nincs egész évben,csak unalom.

Nemrég gyógykezelésen voltam,ahol sok jó barátot szereztem,nem tudok velük találkozni,pedig nagyon hiányoznak.Nem tudom,így hogy fogom kibírni ezt az egy évet

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook