Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hétfőn terhességi teszt, beültetés után 11 nappal. Szerintetek pozitív lesz vagy sem? fórum

Hétfőn terhességi teszt, beültetés után 11 nappal. Szerintetek pozitív lesz vagy sem? (beszélgetős fórum)


29. Ágio8405 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 15:21
Igen, velünk 9,5 év után történt meg. Hasonló gondok mellett. Nekem valószínűleg sokat számított a gluten mentes teljes értékű növényi étrend. Valószínüleg a glutén okozta immun túlműködés ( nem vagyok cöliákiás) helyre hozása jótékonyan hatott. A ciklusom és a pco nem változott mégis lett egy peteérésem (ami előtte legalább fel évig nem volt).
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Dreamerlady)
2021. okt. 8. 13:47

Köszönöm!

Én már rég nem görcsölök rajta. Úgy vagyok vele, ha sikerül, sikerül, ha nem, a sors akarta így. De csodák mindig vannak.

27. Dreamerlady (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 12:29

Szuper, hogy sokat javultak az értékeid, ez nagyon pozitív.


Egy közeli barátnőmnek hasonlóan sokrétű egészségügyi problémái vannak. Sok csalódás után egy idő után elengedte a baba témát. Ezek mellett van egy nagyon nehezen kezelhető cukorbetegsége kisgyermek kora óta is. Azóta sem tudja, hogy, de végül spontán teherbe esett, és egy gondosan felügyelt terhesség után megszületett az egészséges pindurkája. Kívánom, hogy minél hamarabb te is megkapd a kis csodádat!! 🙏🏼🙏🏼

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
2021. okt. 8. 11:21
Magas trombocita szám, PCOS, immunológiai probléma, pajzsmirigy probléma. Három év alatt minden teljes mértékben ki lett vizsgálva, mindenre van valami gyógyszer, amit szedhetek, az értékeim sokat javultak, de még nem tökéletes. Majd talán idővel.
25. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 8. 07:53
Milyen eü problémák? Mennyire alapos kivizsgalásod volt?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Dreamerlady)
2021. okt. 7. 18:33
Köszönöm, kedves vagy. Párszor már csináltam ilyen kúrát, most kb egy hónappal ezelőtt is. De mivel egészségügyi problémáim vannak, ezért nem sikerülnek a beültetések.
2021. okt. 7. 18:18

Nagyon sajnálom!! 😢😢


Talán csak placebo, de egy lombikos kismamának és nekem is bevált. Végig csináltunk egy hüvelyi ph helyreállító kúrát. Persze lehetett száz másik oka is, de talán ez is megérhet egy próbát.


Amit ő használt, nem ismerem, de az enyémnek Beliema Effect Plus a neve, és ez nem csak kezelésre, hanem megelőzésre is van. Esetleg beültetés előtt valamennyivel kipróbálhatnád, ha az orvosod is egyet ért vele.


Sok erőt kívánok neked!! 🙏🏼🙏🏼

22. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 17:32
Sajnalom 😞 kitartás
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2021. okt. 7. 15:45
Köszönöm szépen!
20. libikóka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 15:42
Sok-sok-sok erőt neked.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2021. okt. 7. 15:38
Negatív. Bocs, hogy nem volt lelkierőm írni.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Libikóka)
2021. okt. 7. 15:38
Igen, sajnos ezért nem írtam. Nem sikerült, pedig mindent megtettem, mindent beszedtem, mindent szúrtam, mindent megcsináltam amit az orvos mondott, de mégsem sikerült.
17. libikóka (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2021. okt. 7. 15:06
Ne adja ég,,,,,de képzeld hogy érzi magát ha nem,,,,,Te sem írogatnál.
2021. okt. 7. 14:49
Drukkoljunk, aztán annyit nem ir a fórum indító hogy mi volt…🤷‍♀️
15. Dreamerlady (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 07:17
Ez elég keményen hangzik, ügyes vagy, hogy ekkora fájdalmat kibírtál. Most pedig megy a drukk, hogy pozi legyen a teszted!! 🍀🍀🍀
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Dreamerlady)
2021. okt. 3. 23:31

Nagyon kedves vagy, köszönöm 😊.

Hat megkönnyebbülés, de a leszívás utáni 3 nap iszonyú fájdalmas és figyelni kell nagyon, hogy sok folyadékot kell inni és sok fehérjét bevinni a szervezetbe különben hiperstimuláció léphet fel, ami egy életveszélyes állapot is lehet.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Bogyoka89)
2021. okt. 3. 23:29
Köszönöm 😊!
12. bogyoka89 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 18:57
Szia. Nagyon sok sikert kívánok neked, remélem pozitív lesz!☺️🍀
2021. okt. 3. 18:16

Biztosan sikerülhet, de persze, nem lehet könnyű ez a sok várakozás. Én pozi tesztet kívánok, küldöm a csít!! 🍀🍀Jó, hogy reggel 8-kor már sorra is kerülsz.


Na, akkor a leírtak alapján egész jól bírtad a kezelést, ez szuper. Azért gondolom nagy megkönnyebbülés, amikor végre vége a stimulációnak és megvannak a petesejtek. ☺️

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dreamerlady)
2021. okt. 3. 14:21
A hormonkezelést meglepően jól. Híztam ugyan tőle,meg voltak enyhe hangulatingadozások, de ezek kívül semmi negatívat nem tudok mondani róla. A stimuláció végén már azért elég nagy volt a hasam és nehéz, szóval az kellemetlen volt picit, de a leszívás után sokkal rosszabb volt a helyzet 😊. És persze, az altatás sem volt életem legszebb élménye.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dreamerlady)
2021. okt. 3. 14:18

Reggel megyünk 8-ra,le kell adni a vizeletet, belemártják az ő hiper érzékeny tesztcsíkjukat, várni kell öt percet és mondják, hogy mi a szitu. Ha negatív, akkor megbeszéljuk a dokival a továbbiakat (akarok - e újabb stimulációt+leszívást+újabb beültetést), ha pozitív, akkor nem tudom, mert olyan még nem volt.

Kíváncsi leszek, mert nagyon nagyon sokszor kaptam negatív eredményt, szóval az ember ilyenkor már persze kissé szkeptikus, hogy sikerülhet.

8. Dreamerlady (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 10:15

Na az otthoni tesztet jobb is kihagyni szerintem, ha nagyon izgulós vagy. Egyikkel nagyon megszivattam magam, pedig csak rossz minőségű volt a teszt. 😄


Megy a drukk akkor a laboros teszthez. 💪 Eredmény estére meg is lesz? Azt hittem, mindig vérből nézik amúgy.


Szerintem nem érdemes ezt a “meddő” címkét magadra venni. Ez egy orvosi kifejezés inkább. Hormonkezelést hogy bírtad?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Dreamerlady)
2021. okt. 3. 09:22

Ahova én járok, ott vizeletből nézik és 11 nappal a beultetes után kell mennünk.

Itthoni teszteket nem akarok csinálni, volt már elég csalódásom, szóval most inkább próbálok pozitív maradni 😊.

Amúgy köszi a drukkot meg az elismerést is nekünk, meddő nőknek!

2021. okt. 3. 08:03

Drukkolok, hogy pozi legyen!! ☺️🍀🍀 Lassan meg is nézed, nem? 10-12 nappal beültetés után már lehet kellene vérből hcg-t nézetni. 😉


Egyébként minden tiszteletem a lombikos hölgyeké. El tudom képzelni, mennyire kemény lehet a hormonkezelés.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. okt. 2. 23:54

Hát vannak még olyan emberek ebben a torz világban, akik tudnak örülni, izgulni másokkal együtt, örülni más boldogságának, vagy épp együttérezni a másik fájdalmaval.

Kívánom, hogy ezen az egész procedúrán ha nő vagy, sose kelljen keresztül menned. Mert ha mégis így lenne hidd el, te is izgulnál...

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - LBO)
2021. okt. 2. 23:52
Köszi 😊
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 23:31
Hát szerintem ezért maximum te izgulsz, egy idegenek ez pont tök mindegy...
2. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 20:38
Szia. Én nem szeretnék tippelni, de azt kívánom, hogy sikerüljön! 🙏🏻😍
2021. okt. 2. 18:40

Sziasztok.

Tudom, hogy senki nem jós itt, csak egy vidám, izgulós beszélgetést szeretnék inditani 😊.

Második beültetésem volt ez most, kettő db, 3 napos "embriót" ültettek vissza. Kíváncsi vagyok, kinek a tippje jön majd be 😊.

Amúgy 3 éve várunk már a babára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook