Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. máj. 29. 14:37
Nálam az aranyszabály, hogy reggeli nem maradhat el. Ha reggelizem akkor meg van a napi várcukorszint és akkor baj nem lehet. Van úgy hogy tényleg, hogy muszájból eszem. De tudom hogy kell, meg nem állhat le az anyagcsere, mert akkor váge az egésznek.
81. Nicole01 (válaszként erre: 80. - Szöszipanna)
2009. máj. 29. 14:25
igen ,biztosan attól van!én ma még nem ettem semmit!nem vagyok éhes!:-)de majd mindjárt nézek valami kaját,mert enni azért csak kell!:-)inni viszont sokat kell!
2009. máj. 29. 14:16

A Herbafast® advanced kapszula növénykivonatok keverékét tartalmazza: Nelumbinis ,Poria ,Rhizoma Dioscoreae ,Fructus Crataegi

A Herbafast® advanced étrend kiegészítő összetevői között szereplő kínai galagonya termése flavonoidokat és gyümölcs-savakat tartalmaz melyek csökkentik a vér koleszterin szintjét, javítják a keringést. Ezen kívül fokozzák az emésztőrendszer működését, csökkentik a feszültséget és enyhítik a hasi fájdalmat.

Ezek a növényi összetevők szinergikusan hatnak, ami azt jelenti, hogy növelik egymás jótékony hatását, így lehetővé teszik a különböző méreganyagok szervezetből való eltávolítását valamint a testsúly csökkenését.

Szóval ezek az összetevői. Próbáltam rákeresni, hogy érzékenységet kiválthatnak e, vagy hasonló tüneteket amit észleltetek, de nem lettem okosabb.

Nekem csak a száj szárazság ami van, de ez a természetgyógyászom szerint valamelyik pörgetős gyógynövénytől van. Legközelebb elviszem neki az összetételét, hátha okosodunk.

79. Nicole01 (válaszként erre: 78. - Pegasus0629)
2009. máj. 29. 12:42
én most megfigyelek,mert nekem tegnap este a karom zsibbadt!:-(
2009. máj. 28. 23:51
Nekem a szivem fájt már 2. estéje,nemtudom,hogy ettöl a bogyótól-e, vettem be gyógynövényes nyugtatót és elmúlt. Most nemtudom akkor abba haggyam-e:((
77. Nicole01 (válaszként erre: 76. - Szöszipanna)
2009. máj. 28. 20:55
én is állandóan szomjas vagyok!kíváncsi leszek az éjszakára,hogy hányszor kelek fel inni!éhes én se voltam egész nap!de hányingerem az vacsi után is volt!Pedig csak shaket ittam!:-(
2009. máj. 28. 20:21

Ügyik vagytok. Ma is megittam 1,5l ásványvizet + szóda. Nagyon szomjas vagyok állandóan. Ti is?

Hányingerem nem volt még. Ma abszolút nem volt éhségérzetem, csak most hogy hazaértem, bár 8 óra kaja nélkül, hát igen. Csak gyümit ettem. Régen ilyen nem volt. :)

2009. máj. 28. 15:15
valaki érzett hányingert kajálás után?nemrég ebédeltem,igaz éhes nem voltam,de enni kell!olyan hányingerem van most,hogy ez embertelen!:-(Valakinek volt hasonló?
74. Nicole01 (válaszként erre: 73. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 13:08
oké!:-)
2009. máj. 28. 13:03
hát akkor hajrá...nagy kalappal neked is..:-)...majd esetleg írd meg hogy mi lett az eredmény...igazán kiváncsi vagyok rá..
72. Nicole01 (válaszként erre: 71. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 13:01
én még semmit nem tudok mondani!:-(ma vettem be az elsőt!annyi hogy szomjas vagyok!:-)56 kilóról indulok!kíváncsi leszek,hogy mennyi megy le!:-)
2009. máj. 28. 12:58
szuper...:-)...s neked eddig milyen eredményeid, tapasztalatid vannak (mióta,mennyi súly), negatív hatás nálad sincs ugye? kellemetlen közérzet,hányinger vagy vmi ilyesmi
70. Nicole01 (válaszként erre: 69. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 12:56
nem!Volt nekik!azt nem tudom,hogy mennyi van,de tegnap még volt!:-)meg alli is van,de azzal én nem próbálkoztam,mert állítólag azt bmi index alapján adják,az enyém meg kevés ehhez!:-)
2009. máj. 28. 12:53
köszi :-)....s rögtön kaptál vagy hozatni kellett?
68. Nicole01 (válaszként erre: 67. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 12:52
aha,van a Rensix a sarkon,ott kell bekanyarodni!elmész a sarokig,de ott már látni fogod!a DM-el szemben van bent a patika!
67. Nyuszpika (válaszként erre: 66. - Nicole01)
2009. máj. 28. 12:49
hát a Keleti-Hungária fő útvonalat ismerem...akkor ha jól értem a Keletitől kell gyalog menni a Récsei Center felé..s vhol előtte kell elkanyarodnom?
2009. máj. 28. 12:46
ez a régi Garay-piac helyén épült Garay Center!a Keletitől befelé a Városliget felé az első utcában van!VII. kerület,Garay tér!Mennyire vagy ismerős erre?
2009. máj. 28. 12:44
csak mert Manci9 3960,- Ft-ért vette a Blahán...gondolom neki sem mindegy hol mennyiért veszi :-)
64. Nyuszpika (válaszként erre: 63. - Nicole01)
2009. máj. 28. 12:43
húúú....az már jobb ár...s merre van ez a Garay?
63. Nicole01 (válaszként erre: 62. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 12:39
3900 körül vannak a patikákban!én 3900-ért vettem a Garayban!
2009. máj. 28. 12:38
láttam egy-két netes oldalon hogy olcsóbban meglehetne venni nálunk...hirtelen lelkes is lettem tőle...aztán jobban megnéztem s csak futár/posta útján lehet hozzá jutni ami persze plusz pénzbe kerül...szóval 4.400,- alatt nem is lehet megúszni..:-(...azért nem bánnám ha vki tudna olcsóbb helyet ahol meglehet venni...:-)
61. Nicole01 (válaszként erre: 59. - Manci9)
2009. máj. 28. 12:31
egy hét alatt 5 kilót fogyni az nem normális!az vissza is fog jönni:-(nekem is arra kell ez a kapszula,hogy meginduljon valamerre a súlyom!:-)
60. Nyuszpika (válaszként erre: 59. - Manci9)
2009. máj. 28. 12:30
Nem-nem...én sem gondoltam hogy az a normális ha vki heti 2-3 kg-tól szabadul meg...hisz a felszedett kilók sem jöttek ilyen gyorsan...csak érdekelt hogy te hogy látod a dolgokat...külön gratula hogy már meglátszik :-))...nincs is annál jobb mint amikor már mások is látják és megdicsérik az embert... :-)
59. manci9
2009. máj. 28. 12:27
Hát ha valaki mondjuk ilyen magasság mellett 90 kg-ról indul, annak könnyebb leadni 5 kilót. De őszintén szólva nem nagyon hiszem le, hogy valaki egy hét alatt lefogy 5 kg-t. Szerinted ez életszerű? Én egyenlőre annak is örülök hogy egyáltalán megmozdult lefelé a súlyom. És az külön öröm, hogy bár a mérlegen nem igazán látszik, de a kolléganőim, már megjegyezték, hogy lóg rajtam a nadrág.:-)
58. Nyuszpika (válaszként erre: 55. - Manci9)
2009. máj. 28. 12:15

Szia!

Köszi a sok-sok infót....:-)...s egyáltalán nem magyaráztad "hülyén" a patikát...lelki szemeim előtt sikerült "belőnöm" hogy hol is van, asszem már párszor el is mentem mellette. :-)...több oldalt átolvastam hogy kinek milyen sikerei vannak/voltak....látom 10 nap alatt ment le rólad -2kg...nem "kedvetlenített" el a dolog hogy nálad "ilyen lassan" megy a dolog, míg másoknál azt olvastam hogy már az első héten -2kg ment le?..tudom a tiéd (10 nap -2kg) normális súlyvesztés, s talán ez lenne az egészséges...de nem volt benned pici csalódás?türelmetlenség?...előre is köszi ismét a válaszokat..:-)

57. manci9
2009. máj. 28. 11:54

hát 74 kg-ról indultam, reggel 72 kg volt. Egy 10 kg-t minimum szeretnék, de nagyon szeretnék újra 58 kg lenni. (Ja 165 cm vagyok és 26 éves)

Ennyi voltam miután túlestem az első fogyimon, akkor 80 kg-ról indultam, igaz akkor voltam vagy 19-20 éves.

56. Nicole01 (válaszként erre: 55. - Manci9)
2009. máj. 28. 11:23
hány kilóról indultál?és mennyit szeretnél leadni?:-)
55. manci9 (válaszként erre: 54. - Nyuszpika)
2009. máj. 28. 11:15

húú hát hogy is magyarázzam...azon az oldalon van a Blahán, pont a kereszteződésben, hogy felmész az aluljáróból, mintha gyalog indulnál a keleti pu felé a Rákóczinak a jobb oldalán...de éppen hogy csak fel kell menni a lépcsőn és rögtön ott van:-)) tudom hogy hülyén bírok magyarázni, de így talán megtalálod. A blokkon Csillag gyógyszertárnak hívják és a Rákóczi út 39. szám alatt van. Az ára itt 3960,-Ft.

Ma vettem be a 10. szemet és -2 kg-nál tartok. De emellett futok heti5*30-40 percet, valamelyest visszavettem a kaját is. Szóval lehet, hogy önmagában ez is elegendő lenne, bár kétségkívül nem vagyok annyira éhes, az édességet, és a kenyeret pedig - ezekért eddig meghaltam- egyáltalán nem kívánom, és az energiaszintem is jobb, mint eddig. Mellékhatást én eddig nem tapasztaltam.

54. Nyuszpika (válaszként erre: 24. - Manci9)
2009. máj. 28. 10:08

Szia! Tudnál pontosabb infót adni róla hogy a Blahán hol van ez a patika ahol tudnál venni gyógyszert? S ott mennyibe került?

Érdeklődnék továbbá hogy most már milyen eredményeid vannak (hány napnál tartasz, hány kiló ment le). Illetve szeretném megtudni hogy van-e esetleg bármilyen negatív mellékhatás amivel találkoztál? Előre is köszi a válaszokat. :-))

53. Nicole01 (válaszként erre: 52. - Szöszipanna)
2009. máj. 27. 21:54
az iszom csak!:-)Jó szomjas vagy,állandóan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook