Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
202. danama (válaszként erre: 198. - Mogyoro777)
2009. júl. 23. 08:03
hát igen, nem lehet minden nap szedni nekem sem bírja a pénztárcám :-(
201. 6b959121ac (válaszként erre: 199. - Brikancs)
2009. júl. 23. 07:42
Eddig 13 ment le, még 20 jó lenne. Nem görcsölök rajta túlzottan, lehet hogy most ezért könnyebb. Már tudom miért vagyok-voltam kövér. Jó lenne 70 kg-nak lenni. Ez sem pehelysúly, de egyébként sem vagyok egy manöken alkat. :-)
2009. júl. 23. 06:50
Mogyoro, hogy érted azt hogy felezed? Gratulálok a -3kg-hoz!!! :-) Mennyi tablettát szedtél?
2009. júl. 23. 06:49

Sziasztok!


Nem volt időm írni, holnap kezdem a Herbafast tablettát szedni, nagyon reménykedem benne:-)Ma vége a diétámnak. Sok jót hallottam a Herbafastról. Eva gratulálok! Igen tudom, hogy nagyon nehéz fogyni, ha pajzsmirigy problémája van az embernek. Drukkolok neked, hogy le tud adni a kilókat és sikerüljön az álom súlyt elérned!Mennyit szeretnél fogyni?

2009. júl. 21. 21:43

Sziasztok!

Ma mérekeztem minusz három kilóóóóó!

Szerintem azért ennyi,mert elég sok víz is távozott.Ugyanis szokott dagadni a lábam,amit mostanában kevésbé tapasztalok.Nagyon remélem,hogy a folytatás is hasonló lesz.Én is patikában vettem,úgy rendelték meg.A következő adagot is felezni fogom,mert anyagilag nem elhanyagolható.

197. 6b959121ac (válaszként erre: 196. - 0716d92a9e)
2009. júl. 21. 15:46

Szia!

Az ára 3500 és 4200 ft között van./ 10 szem/.

Szerintem lehet gyógynövényes boltokban is kapni, mert nem minősül gyógyszernek.



A Herbafast® advanced kapszula javítja a közérzetet!

A Herbafast® advanced kapszula fokozza a metabolizmust valamint a különböző méreganyagok és a felesleges folyadék eltávolítását a szervezetből. Csökkenti az étvágyat, felgyorsítja a zsírok lebomlását, csökkenti a zsírok raktározódását fizikai pihenés és alvás idején is. Akadályozza a cellulitis kialakulását.

A Herbafast® advanced kapszula antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik, és jó hatással lehet a közérzetre.

Hagyományosan használják a testsúly szabályozására és a szervezet erősítésére



A Herbafast® advanced kapszula növénykivonatok keverékét tartalmazza: Nelumbinis ,Poria ,Rhizoma Dioscoreae ,Fructus Crataegi

A Herbafast® advanced étrend kiegészítő összetevői között szereplő kínai galagonya termése flavonoidokat és gyümölcs-savakat tartalmaz melyek csökkentik a vér koleszterin szintjét, javítják a keringést. Ezen kívül fokozzák az emésztőrendszer működését, csökkentik a feszültséget és enyhítik a hasi fájdalmat.

Ezek a növényi összetevők szinergikusan hatnak, ami azt jelenti, hogy növelik egymás jótékony hatását, így lehetővé teszik a különböző méreganyagok szervezetből való eltávolítását valamint a testsúly csökkenését.


Hatás


Naponta egy kapszula, lehetőleg reggeli előtt!

A Herbafast® advanced kapszulát javallt minimum egy de maximum hat hónapon keresztül megszakítás nélkül használni. Hat havi folyamatos használat után ajánlatos egy hónap szünetet tartani.

Ajánlás:

A Herbafast® advanced használatakor ajánlatos a bőséges folyadékfogyasztás, javallt naponta legalább 1,5-2 l vizet inni.

Étrend kiegészítők:

Az étrend kiegészítők nem helyettesítik a változatos étkezést és a normális táplálkozást. Fontos kiegyensúlyozottan, változatosan étkezézni és egészséges életmódot folytatni.

Figyelmeztetés:

A terméket ellenjavallt 12 évnél fiatalabb gyermekek, valamint terhes vagy szoptató nők esetén. Allergiás egyének csak fokozott elővigyázatossággal használják!

2009. júl. 21. 15:35
Nagyon tetszik amit írtatok róla. Ez most gyógyszernek minősül? Nem lehet véletlenül gyógynövényes boltban kapni, csak patikákban? Jól vettem ki a hozzászólásotokból, hogy kb. 5.000 Ft. 5 szem??? Remélem tévedek.. Bár ha belegondolok, hogy tényleg hatásos lehet.. Előre is köszi!
195. 6b959121ac (válaszként erre: 194. - Brikancs)
2009. júl. 21. 09:04

Szia!

Eddig három dobozzal szedtem be. Nem tudom neked megmondani mennyit fogytam, mert ritkán mérem magam. Nekem "annyi" elég , hogy nem vagyok éhes és helyrerakja az emésztésem.

Mellette hellyel-közzel követem Norbi programját. Az én példám nem a legjobb, mert pajzsmirigy problémám is van. De ha én tudok fogyni ezzel a betegséggel a herbafasttal akkor biztos hatásos. :-)

194. Brikancs (válaszként erre: 193. - 6b959121ac)
2009. júl. 21. 08:34

Sziasztok!

Eva te mennyit szedtél eddig és mennyit fogytál? Én most turbózok utána szeretnék 2 hét Herbafastot végig csinálni, remélem segít, nagyon szeretnék lefogyni és tényleg mindent megpróbálok ezért szinte egész nap tornázok, megyek, gyermekeimmel játszom. Szóval eléggé sokat mozgok, remélem nekem is bejön a Herbafast egy hölggyel beszélgettem ő 8 kg-ot fogy egy ismerős 10kg-ot fogyott tőle.

193. 6b959121ac (válaszként erre: 191. - Brikancs)
2009. júl. 20. 11:22

Szia!

Én már az első kapszulától nem voltam éhes és jobban is éreztem magam a bőrömben.

Tulajdonképpen azért eszek mert itt az evés ideje.

Enni minden fogyókúrában kell. Én szigorúan betartom a napi ötszöri étkezést ,hogy ne lassuljon le az anyagcserém. Emellett kevés szénhidrátot eszek.

Csodát azonban ne várj! Tíz nap nem olyan sok idő.

192. danama (válaszként erre: 188. - 346ea873c0)
2009. júl. 20. 10:55
rendeld meg, biztos hoznak, itt sem volt a patikában, de ha megrendeled hozni fognak .-)
191. Brikancs (válaszként erre: 190. - Mogyoro777)
2009. júl. 20. 10:16

Sziasztok! Én pénteken kezdem majd el, Én is sokat olvastalak benneteket, sok fogyókúrás módszert próbáltam, igaz most is fogyókúrázom, de a szünetben szeretném kipróbálni a Herbafast bogyót:-)

Mogyoro esetleg nem mérnéd meg magad, ha nem tolakodó a kérés. Meg hogy kg-ban mennyit fogytál. A 10 kapszulától többen tapasztaltatok változást? Ha igen leírnátok. Előre is köszönöm! Kitartást kívánok mindenkinek!

2009. júl. 20. 08:59
Sziasztok! Olvasgatom a véleményeket,megosztanám a tapasztalataimat veletek.Kb tíz napja szedem a herbafastot és nagyon hatásos!Az én trükköm az,hogy megfelezem a kapszulát.Azért kezdtem így,mert más gyógyszert is szedek.(vérnyomás csökkentő,feszültség oldó)Tartottam attól,hogy esetleg nagyon felpörget,vagy megemeli a vérnyomásom.Szerencsére nem történt meg!Én is sokkal többet tudok dolgozni,nem érzem fáradtnak magam.Ez már az ezredik fogyókúrás szer amit kipróbálok és végre működik!!!Mérekezni még nem mertem,de már a ruháimon észrevettem a változást!További sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!
2009. júl. 18. 20:32

Sajnos nem tudom de szerintem, ha megkéred valamelyik gyógyszertárost biztos megrendeli , vagy megrendelheted a neten is .

[link]

2009. júl. 18. 20:08

Sziasztok!


Én érdeklődni szeretnék, hogy valaki itt Kaposváron hol kapott Herbafastot, pontosabban melyik patikában, mert már 5-ben jártam és nem volt egyikben sem.

Aki tud, kérem segítsen, szeretném már végre kipróbálni én is!

Köszi!

187. mkata28
2009. júl. 9. 11:26

Köszi a válaszokat.

Azért nekem csúsztatott rajta 3 napot.

Amúgy én nem vagyok annyira szomjas tőle, mint ahogy ti írtátok, pedig már 7 szemen vagyok túl.

186. 6b959121ac (válaszként erre: 184. - Mkata28)
2009. júl. 6. 10:34
Nem tudok róla. Nekem szuperül működik eddig a bogyó. Az emésztésemet helyre tette. Minden nap tudok nagy wc-ni, ami eddig kétnaponta kínszenvedéssel ment. Energiám is megnőtt, semmi negatív mellékhatást nem érzek.
185. danama (válaszként erre: 184. - Mkata28)
2009. júl. 6. 09:58
nem
184. mkata28
2009. júl. 6. 09:55
Amúgy a bogyó szedése már zavarta meg valakinek a menstruációs ciklusát?
2009. júl. 4. 13:32

Sziasztok!


Én is elkezdtem. Most tartok a 2. szemnél. Étvágyam nincsen, viszont nagyon szomjas vagyok.

A kaját erőszakkal kell letömnöm. Nem is esik jól.

Eddig Norbiztam, most is ezt csinálom, a kapszulát csak mankónak használom.

182. mkata28
2009. júl. 2. 11:01

Hello!


Én az imént vettem be az első szemet. Nagyon sok jót írtatok róla, gondoltam, belevágok.

181. bella79
2009. júl. 1. 18:46

Én két napja szedem és jelentősen csökkent az étvágyam. Engem is felpörget! Délelőttönként éreztem, hogy megszédülök, ha hirtelen fel kell állnom, tehát hatással van a vérnyomásra. A szomjúságérzés nálam is fokozottabb.

Én már sok mindent kipróbáltam...most ettől várom a csodát:)

A Reductiltól rosszul voltam, zsibbadtak a kezeim és székrekedést okozott. A fogyi tapasz, Bio CLA+T, turmixok...semmit sem használtak.

180. tillie
2009. jún. 30. 22:05

1 hónap -6 kg (igaz jócskán van miből) :-)

Az én apró trükkön, minden 5. kapszula után 1 nap szünet.

Nem volt semmilyen kellemetlen hatás az enyhébb székrekedésen kívül. Ezért találtam ki a szünetet.


Folyadék tényleg rengeteg kell, és tényleg minimálisra csökkentette az étvágyamat. A legszembetűnőbb az, hogy régebben egy kisebb doboz konyakmeggy két napig se tartott, most két hete ki van bontva és még a fele a dobozban van.

Ez is valami.

179. Pegasus0629 (válaszként erre: 178. - 0310dbcc0f)
2009. jún. 29. 10:08
Igen Énis folyamatosan kivoltam száradva és szívtáji fájdalmam olt, szóval abbahagytam
2009. jún. 29. 08:47
Két napja szedem,az étvágyam ugyanolyan jó,ellenben olyan vagyok,mint egy törpe vízműtelep.Iszom,vizelek,tehát egyértelmű vízhajtó hatása van.Ami ijesztő,az a túlfűtöttség,szívtáji fájdalom,már a második napon,hajnalban pedig erős tarkótáji fájdalomra ébredtem.Valószínűleg a vérnyomásom járt az egekben/megjegyzem sosem fáj a fejem és nem magas a vérnyomásom/Nem merem bevenni a harmadik kapszulát,egy napot kihagyok,majd elmesélem,mi történt!
177. cf845afbda (válaszként erre: 176. - Danama)
2009. jún. 25. 22:17
Persze, hogy kavezol :) A kave elengedhetetlen resze a boldog, kiegyensulyozott eletnek ;)
176. danama (válaszként erre: 175. - Cf845afbda)
2009. jún. 25. 13:11
igen :-P, mondjuk kávézok is :-P
175. cf845afbda (válaszként erre: 174. - Danama)
2009. jún. 25. 11:48

Gratula!

És még mindig röpködsz te is az energiáktól? :)

174. danama
2009. jún. 25. 09:10
1 hónap - 3 kg
173. danama (válaszként erre: 172. - Cf845afbda)
2009. jún. 25. 09:09
nekem jól :-P
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook