Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
292. H.Andi
2009. aug. 13. 22:07
Sziasztok, 7 napja szedem a kapszulát. Itt mindenki olyan jó dolgokat ír, de nekem valami nem stimmel. Nem fogytam egy grammot sem :(( Nem tapasztalom az általatok leírt jó vagy esetleg rosszhatásokat sem. Mintha nem is szedném. kinek mikor kezdett elindulni a fogyás? Láttam akinek 2 nap alatt is volt súlycsökkenés. Mit csinálok rosszul? Javaslatok?
2009. aug. 13. 08:57
...Hát én egy kicsit elfáradtam!Eleinte nagyon jó volt,hogy felpörgetett,de nem tudtam hol a határ a munkában.95-ös pulzussal pörögtem heteken keresztül,-6kg.Kezdtem nem jól érezni magam,ezért két napig nem vettem be.Ma már három felé osztom a kapszulát,így fogom megpróbálni.Még soha semmitől nem tudtam fogyni,volt olyan is,hogy két hónapig nagyon keveset ettem és az eredmény-2-3kg.Elég lehangoló volt.Nem adom fel!!!! Kitartást kívánok mindenkinek!!!!
2009. aug. 9. 19:02
Siasztok senki nem ir az eredményeiröl?En a 12 dik szemnél tartok az elsö 3nap gyorsan leszaladt 3kg tudom hogy ez csak viz .Aztán megjött a menst.már rásem áltam a mérlegre mert éreztem hogy duzzadtak az ujaim .De nemvagyok éhes és türelmetlen sem mert biztos hogy meglesz a hatása.Ma reggel rááltam a mérlegre de ugyanannyi volt a sulyom mint egy hete.nemveszem észre magamon hogy fogytam volna de a barátnöm nemlátott 2 hete és rögtön azzal kezdte a beszélgetést hogy mitöl fogytam.Ezek szerint csaklátszik valami.
289. 6b959121ac (válaszként erre: 288. - 0716d92a9e)
2009. aug. 7. 21:14

Timike!

Enni szabad! Sőt! Kötelező!

Én is most ettem meg egy barackot.

Csak válogasd meg mit eszel!!!

A 12 óra meló előtt vagy után valószínű nekem sem lenne kedvem tornázni.

Ha esetleg bicajjal vagy gyalog tudnál menni dolgozni az is sokat jelentene. Ha esetleg fizikai munkát végzel, akkor azt felfoghatod tornának is.

Ne hagyd el magad! Kitartás! Mi az , hogy undorodsz magadtól? Ilyen nincs! Legyél jóba magaddal és derítsd ki miért híztál meg. Akkor könnyebb fogyni is !!

288. 0716d92a9e (válaszként erre: 287. - 6b959121ac)
2009. aug. 7. 20:26
Hát éppen ez az én legnagyobb problémám.. Még azt a mozgásformát nem találták ki, amelyiket én szívesen végezném évekig, vagy akár életem végéig.. Próbáltam.. Teremben is voltam, de hiába jólesett, nem tudom állandóan beiktatni, hogy a 12 órás műszakom előtt még 1-1,5 órát tornázzak.. Na meg jól tudom gyártani a kifogásokat.. Túl lusta vagyok, .. és túl sokat panaszkodom... Bocsi, csak már egyenesen undorodom magamtól, és mégsem vagyok képes semmit tenni ellene.. (Most is épp eszem, sőt kezdtem észrevenni, hogy már dugiban is eszem.. Szégyenlem..)
287. 6b959121ac (válaszként erre: 286. - 0716d92a9e)
2009. aug. 6. 17:09
Reméljük neked is segíteni fog a herba. Számomra nem utolsó szempont, hogy csak természetes anyagokat tartalmaz. De ha mozognál egy kicsit hozzá, az lenne a legjobb! :))
286. 0716d92a9e (válaszként erre: 285. - 6b959121ac)
2009. aug. 6. 17:00

Még most vettem egy Herbafast-ot, (mert elég nehezen találtam, de itt is csak egy csomaggal volt,) úgyhogy még csak holnap fogom elkezdeni.. Vettem hozzá egy csomag Formaxot is. Előbb a Herbafastot kezdem el szedni, utána a másikat.. De most a menzesz előtti nagy zabálásnál tartok.. Ilyenkor útálom magam..! Lehet, hogy inkább majd csak utána kezdem el, hátha úgy hatásosabb lesz.. Sokan mondják, hogy ilyen melegben nem tudnak enni.. Nálam minden a régi ilyenkor is. A folyadékfogyasztásom, és a mozgássom pedig egyenlő a nullával. Iszonyú lusta vagyok.. Szerintem nálam ez (menthetetlen) jellemhiba.. Jó lenne, ha tényleg elvenné az étvágyamat..

Mindenesetre jó példák vagytok előttem. Nem tudom hogy van ilyen nagy akaraterőtök, hogy az otthoni és a munkahelyi meló mellett még van időtök külön figyelni az étkezésetekre, meg a gyerekeitekre, a családotokra, és még külön a mozgásra is, na meg itt is tudtok lenni.. Fantasztikusak vagytok..! Sok sikert nektek, na meg magamnak is..

285. 6b959121ac (válaszként erre: 283. - 0716d92a9e)
2009. aug. 6. 10:00
Egyébként hogy állsz a fogyással?
284. danama (válaszként erre: 281. - 0716d92a9e)
2009. aug. 6. 06:08
de jó :-)
283. 0716d92a9e (válaszként erre: 282. - 6b959121ac)
2009. aug. 5. 20:03
Köszönöm szépen, aranyos vagy... Olyan boldog vagyok.. :D
282. 6b959121ac (válaszként erre: 281. - 0716d92a9e)
2009. aug. 5. 19:49
Nagyon-nagyon-nagyon örülök!!!! :))))))
2009. aug. 5. 19:43
Nektek is megírom, mert szeretném az egész Világnak kikiabálni: NEM VAGYOK RÁKOOOS! NEGATÍV lett a szövettanom.. Juhíjjj! :D Lehet gyerekem.. Nincs veszélyben az álmom!!
2009. aug. 4. 07:15
Itt mindenki csendesen fogy.:))
2009. aug. 4. 07:13
Mindenki nyaral és senki nem fogyózik ? Nagy itt a csend
278. mogyoro777 (válaszként erre: 270. - 6b959121ac)
2009. aug. 1. 10:13

Sajnos akkor még nem voltak ilyen ismereteim a hormonokról.Később kezdtem el olvasgatni róla,miután mindegyiktől rosszul voltam.Kb.a12. készítmény után döntöttem úgy,hogy nekem ebből elég!Elmentem Pestre egy klinikára és ott egy idős prof.azt mondta: a nők 98%-ának használ,én abba a 2%-ba tartozom akinek árt.Vigyázzak a testsúlyomra:),könnyű azt mondani!

Ezen a héten nem fogytam,most egy kicsit megállt.Nálatok is volt ilyen?Valóban jobb a munkabírásom és a közérzetem is .-5kg-nál tartok.

277. 6b959121ac (válaszként erre: 276. - Judyt640)
2009. júl. 30. 20:51

Nekem a kaparás utáni cytológiám is rossz volt, úgyhogy nem volt választásom. A petevezetőkön is göbök voltak azért szedte ki a doki. Tudom milyen rossz a bizonytalanság, nem irigyellek.

Fogamzásgátlót én 43 éves koromig szedtem, és a vége felé már nekem sem jött meg rendesen. Tudom nem szabadott volna, de nekem a rémálmaimban szerepelt egy késői terhesség.

Az éves rákszűrésen derült ki, hogy valami nem stimmel. A megismételt vizsgálat még rosszabb lett. Ennek alapján már műteni akartak, de nem engedtem. Ragaszkodtam a gyógykaparáshoz. Nem kellett volna.

Az orvos szerint a bogyónak semmi köze nem volt az állapotomhoz.

Nekem mostanában olyan gondolataim vannak, hogy nem véletlenül történt ez. Az embernek felül kell vizsgálnia a életmódját, céljait. Ki tudja hol dugja ki fejét újra a rák.

A műtét óta sokkal türelmesebb vagyok, nem tűnnek fontosnak olyan dolgok amik előtte fontosak voltak , és a kisebb jelentőségű ügyek más megvilágításba kerülnek.

Megpróbálok kevesebbet dolgozni és nem akarok mindenkinek megfelelni.

De most már jól eltértem a témától!

Neked jobbulást kívánok, kitartást és türelmet.

276. judyt640 (válaszként erre: 275. - 6b959121ac)
2009. júl. 30. 20:12
HU de hasonlo az eü allapotunk Engem 38 évesen akartak kipakolni belülröl.Ugy kezdödött hogy fogamz gyógyszer mellett elmaradt a menszim doki gyogyszer kö kemény hormon megjött utána 45 naponta véreztem.mivel nem akartam énsem hormont elmentem egy másik dokihoz ö megcsinálta a gyógykaparást és aztmondta rák elötti állapotban van a méhem várhatunk 3 hónapot de ö az én helyemben nem várna.Elmentem egy pesti magánklinikára elvittem a papirokat ott aztmondta a doki semmi nem indokolja a mütétet .nem hittem ekkor már senkinek,másik orvos másik BP klinika orvos megvizsgál és ezt mondja :mért ragaszkodom a méhemhez szülni akarok?Jött a köv orvos Tétényi kórház Rákoczi PRof.MEgnézi a leleteket meglérdezi hol a rákszüréses papirom mert azt eggyik orvos sem csinalt a másfél év alatt mert közbe eltelt ennyi idö az elözö rákszürestöl vérvétel rákszüres a rákszürés jo a hormonszint azt mutatja hogy nincs peteéres én hónapok éta lelkileg padlón vagyok nemtudom rákos vagyok e vagy csak a hormonok játszanak velem38évesen produlálom a változókor összes tünetét megkérem a proft csinálja meg a gyogykaparást hogy megnyugodja .Eredmény nem vagyok rákos nemkell kipakolni semmit.Fogamzásgátlot irt fel hormon helyett de most már abbakell hagyni a korom miatt és utána tudom mijön
275. 6b959121ac (válaszként erre: 274. - Judyt640)
2009. júl. 30. 19:50

Rákosodni kezdett a méhem, ezért kipakoltak teljesen. Hormont nem szedtem, pedig az orvos felírta.

A banyakórra szójakivonatot szedek. Egy darabig nem szedtem , mert azt hittem elmúltak a tünetek --persze hogy elmúltak --a szójától. Most újra kezdtem . Most már "csak" minden másnap kell ágyneműt húznom az éjszakai izzadás miatt. Sajnos ennek is idő kell mire hatni kezd.

274. judyt640 (válaszként erre: 270. - 6b959121ac)
2009. júl. 30. 19:43
Mire mütöttek és mitcsináltál a változókori tünetekkel néztem kb 1 idösek vagyunk én 45 multam és szerintem én attol nemtudok fogyni nemvagyok kövér demivel mindig gebe voltam most ez a 6 7 kg ami szerintem mind a hasamra megy nagyon zavar .És ez a banyakórral még rosszabb lesz
273. 6b959121ac (válaszként erre: 272. - Judyt640)
2009. júl. 30. 19:43
Nem akarok kéretlen tanácsokat adni, de azért az evést ne hanyagold el! Az anyagcserének pörögnie kell és a szervezetnek is meg kell kapnia minden tápanyagot, különben tartalékra kapcsol.
2009. júl. 30. 19:37
Én 2 napja szedem tényleg nem vagyok éhes délelött 4korpovit keksz 1 öszib. 12 órakor bio zöldséglé sparos nagyon finom és majdnem kcl mentes 3kor ebéd burg föz 1 fasirt vacsora sole update joghurt.Én már szedtem a regenont noaz felpörget dobog a szived ezerrel soha többet.Itt ezt neméreztem csak azt hogy fél 3 van és alig ettem nemazon járt egész nap a fejem.
271. 6b959121ac (válaszként erre: 269. - Ancsika72)
2009. júl. 30. 12:19

A fórumban olvastam már róla, hogy nem mindenkinek jó, mert túlságosan felpörget. Többen vannak azonban akinek használ. Itt is kiderül, hogy nem működik egyformán szervezetünk és mindenkinek meg kell találnia a megfelelő módszert arra, hogy le tudjon fogyni.

Sok kitartást mindenkinek!

270. 6b959121ac (válaszként erre: 268. - Mogyoro777)
2009. júl. 30. 12:15

Üdvözöllek a táborban! A műtét után én nem szedtem a hormonokat, mert szerintem több ellenjavallata van mint haszna. A változókori tünetek miatt szenvedtem sokat, ezért nem vettem észre a pm . betegséget. Mire kiderült, volt súly rendesen !!!

A herba nekem sokat segít, szerintem van kedélyjavító hatása is, kitartóbbá tesz.

Örülök, hogy neked is beválik!

269. ancsika72 (válaszként erre: 267. - Ttitanilla)
2009. júl. 30. 11:58

Szia!

De ez teljesen gyógynövény kivonatból áll,nem?és mégis rosszul vagy tőle??

Biztos,h ettől?

A lányoktól még ilyen panasz nem olvastam.

Ügye lányok???

268. mogyoro777 (válaszként erre: 263. - 6b959121ac)
2009. júl. 30. 11:53
Az én "adottságaim"is hasonlóak!Nőgyógyászati műtét,hormonpótlás miatt 30kg súlyfelesleg,alulműködő pajzsmirigy,magas vérnyomás.Később pedig a depresszió,mert nem tudtam feldolgozni ezt a hatalmas súlyfelesleget.Végig fogyóztam az elmúlt 8 évet és nem jártam sikerrel.Most először tapasztalok fogyást hosszú évek óta!Nagyon örülök a sikernek!Kitartást kívánok mindenkinek!!!
2009. júl. 30. 08:22

Sziasztok!

A nagyon alacsony vérnyomásomat rendesen megemeli a kapszula, émelygek, szédülök, úgy érzem, el fogok ájulni.....összesen két kapszulát szedtem be, de nekem ez a kínlódás nem éri meg!


Viszont a maradék 8 szemet nem szeretném kidobni, ha valaki úgy gondolja, hogy arányos áron szeretné megvenni, jelezze.


Akinek bevált, kívánok sok sikert az ennek a kapszulának a segítségével történő fogyáshoz!

266. 6b959121ac (válaszként erre: 265. - 0716d92a9e)
2009. júl. 28. 22:17

Ajaj! Ha túlműködésed van, akkor elvileg fogynod kéne.

Üdvözöllek a sorstársak között.

2009. júl. 28. 20:53
Köszi szépen. Nekem is pajzsmirigytúlműködésem van, és most tesztelték másodjára a rákszűrést.. Majd meglátjuk, még nincs eredménye.. Úgyhogy én sem indulok sokkal jobb lapokkal..
264. 6b959121ac (válaszként erre: 263. - 6b959121ac)
2009. júl. 28. 20:38

Gyer át erre a fórumra. :

[link]

Itt is olvashatsz róla.

2009. júl. 28. 20:36
Az én példám nem az igazi mert én pajzsmirigy beteg vagyok, kiszedték a méhemet és a petevezetőimet. Gondolhatod, hogy ezekkel az "adottságokkal" nem a legegyszerűbb fogyni. De így is megvan a havi 3 kg. Ha visszaolvasol a fórumon több adatot is találsz.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook