Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazugságok rólam felmondás után? teendők? fórum

Hazugságok rólam felmondás után? teendők? (beszélgetős fórum)

1 2
2021. okt. 26. 14:49
Esetleg küldd be a felmondásod fényképét egy olyan internetes fórumra, amit azok olvasnak, akiknek terjeszti ezt rólad (már ha van olyan). Mert ha látják, hogy nem mondott igazat abban, hogy ő rúgott ki, akkor máris kevésbé lesz hihető bármi, amit mond.
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 14:32
Feljelentheted hitelrontásért vagy rágalmazásért. Igen mindegy már, de még sem. Engem is bántana. Hivd fel és mond meg neki vagy kiáll a többiek elé és bevallja, hogy hazudott veled kapcsolatban vagy feljelented. Rögtön kisebb lenne a szája.
2021. okt. 26. 14:32
Nem mindegy, mert ez becsületsértés. Azonkívül szakmai körökben elterjedhet, és rontja a hitelét, ha új munkát keres. Valamit lépni kellene, de fogalmam sincs, mit, mert bizonyítani sajnos nem tudod.
2021. okt. 26. 14:31
Pár embernek - akik számítanak - elküldeném, megmutatnám azt a papírt. A többi meg higgyen amit akar.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 14:27
Magasról letojnám.Neked már nincs dolgod vele,úgyhogy bekaphatja.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 14:19
Nem tök mindegy ez már?
2021. okt. 26. 14:00

MIt tennétek hogy reagálnátok ha felmondás UTÁN a főnök hazugságokat terjesztene rólatok hogy ő küldött el mert lopáson ért? És térden állva könyörögtem hogy maradhassak?



Felmondtam. Én mondtam fel, nem a cég küldött el.

A felmondási idő után amikor már nem jártam be (ott levő kedves kollegától tudom) a főnök hazugságokat terjeszt rólam. Hogy lopáson ért engem és emiatt rúgott ki. És én térden állva könyörögtem neki, hogy maradhassak.


Ebből mi igaz? Hát ott kezdődik, hogy nem ő küldött el hanem én mondtam fel. Innetől sztem felesleges tovább ragozni.


Felmondási időm lejárt már nem járok be, védekezni nem tudok.

Mit tegyek a hazug főnök ellen?


Gondoltam rá felhívom és megkérem mutassa már be a felmondólevelet amiben ő mond fel nekem. Mutassa már meg...

mert nekem olyan felmondólevelem van amiben én mondtam fel neki és ezt ő is aláírta...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook