Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy kezeltétek, ha ilyen hazugságot terjesztettek rólatok? fórum

Ti hogy kezeltétek, ha ilyen hazugságot terjesztettek rólatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. dec. 4. 14:51

Ha egyébként a szemedbe mosolyognak akkor egy következő beszélgetés során mondd el nekik, hogy valaki milyen pletykát terjeszt rólad. Tedd hozzá , hogy hű ez aztán rosszul esett neked, legalább öt percig .

De aztán győzött a józan ész, hiszen te tudod pontosan , hogy ez alaptalan. Az aki ezt terjeszti az nem öt percig hülye hanem a nap 24 órájában. Mennyire tudod sajnálni, hogy csak ebben van a sekélyes kis öröme .


Soha nem felejtem el hozzá tenni, hogy az a tapasztalatom, hogy a sors az ilyeneknek mindig megfizet előbb utóbb, remélem látni fogom.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Channa*)
2022. dec. 4. 10:22

Szerencséd van a férjeddel, azt gondolom kifogtál egy értelmes, normális példányt.:)

Végülis jó szűrő az is, hogy ki hogy reagál ilyen helyzetben.

57. temmp (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. dec. 4. 10:22
A főnökömnek bizonygattam, mert neki hazudták rólam. Ez akkora hazugság volt már, hogy nem hagyhattam.
56. 55Judit (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. dec. 4. 10:20
Ez a helyes hozzáállás.
55. Channa* (válaszként erre: 54. - Temmp)
2022. dec. 4. 10:19
Tudod mikor bizonygattam volna a primitív kollégáknak!?
54. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 10:17

7 évig dolgoztam egy ilyen közegben. 70 nő, 7 pasi dolgozott ott.

Volt amikor a konkrét hazugságot kamerafelvételekkel kellett igazolnom, hogy én akkor abban az időben nem sem voltam a munkahelyemen...

Na aztán meguntam. Olyan ruhákban kezdtem járni, hogy az összes pasi tényleg utánam kezdte csorgatni a nyálát. A rólam hazudozó keménymag meg majd meg fulladt az irigységtől. A pletykák továbbra is mentek, de legalább jól éreztem magam a bőrömben :)

53. 55Judit (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 10:15
Én úgy tennék, mintha nem is tudnék róla. Emelkedj felül! Nem kell ilyenekkel foglalkozni! Ha nem vagy természetes, azzal csak feszültséget generálsz. Biztos nem hiányzik hogy beszólogassanak.
52. Channa* (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 10:15
A férjemnek még az ismerkedésünk elején valaki olyanokat mondott rólam, ami még nyomokban sem tartalmazott igazságot. A férjem csak annyit mondott nekik, hogy ha kíváncsi valamire, akkor majd ő megbeszéli velem, és nem kér senkit arra, hogy őt felvilágosítsa...
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Sirga)
2022. dec. 4. 10:10
Látom megérted a problémám. Köszi a biztatást!
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - 55Judit)
2022. dec. 4. 10:09

Igazad van.

Egyedül azt nem tudom, hogy kezeljem azokat a kollégákat, akikről visszahallottam, hogy ilyeneket terjesztenek rólam, persze a szemembe meg vigyorognak. Legyek elutasító, teljesen közömbös, vagy kedves (bár ez nem igen megy velük)?

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Napsugár8)
2022. dec. 4. 10:06

Ugyan, ne hidd. Kibeszélnek ezek mindenkit, azt is, aki amúgy hasonszőrű velük. Nem akarok beállni közéjük, így nem fogok velük leülni pletykálni, nem szeretnék lesüllyedni a szintjükre. Szerintem pont az a jó, ha az ember elkerüli őket.

Egyébként meg hiába mondanád nekik, hogy ez milyen mocskos viselkedés. Gondolod, hogy meghatja őket? Ők egyszerűen ilyenek, az alacsony értelmi színvonalon nem lehet segíteni.

48. Sirga (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 09:34
Így van. Sajnos volt ebben részem: anyósom és sógornőm egy közeli faluban élnek, ahol mindenféle qrvának el voltam mondva (szigorúan a hátam mögött!), ráadásul épp tőlük eredt a pletyka. És családot váltani némiképp nehezebb, mint munkahelyet ... Ettől függetlenül megpróbálnám "kizárni" ezt az otromba mendemondát a tudatomból, bár pontosan tudom, milyen nehéz. (Anno én sem tudtam mit reagálni rá, hiszen szemtől-szembe természetesen kedvesek voltak velem ... Alamuszi népség az ilyen.) Kitartás! Majdcsak találnak más témát. :)
47. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 09:27

Egyszer hozzám is oda jött valaki munkahelyen és azt mondta. Képzeld, xy ezt mondta rólad. Első reakcióm az volt hogy nem tudtam megszólalni, a következő az hogy mosolyogva megkérdeztem: És nem szégyenli magát?


Az engem rosszindulatúan kibeszélő, rólam hazugságot terjesztő emberekről azt gondolom, azon az intelligencia szinten vannak és olyan mélységben, ahová én le se látok. Miért foglalkoznék ilyen emberekkel, mikor az én időm ennél sokkal értékesebb.

46. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 09:00
Jobb is ha nem munkahelyen ismerkedsz. Sok kellemetlenséget okozhat. Ismerkedj máshol bent meg a munkáddal foglalkozz
45. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 08:30

Elárulok neked egy titkot! (Mert ezek szerint nem tudod! Bocsi)

Az ilyen pletykagyártó csoportok egymás között mindig azt a személyt "beszélik ki", aki éppen nincs közöttük.

Légy rafinált! Közeledj hozzájuk, kezdj el velük beszélgetni, társalogni, először egyikkel, majd másikkal... stb. stb. aztán szépen beépülsz a kis csoportba.

Egyrészt ha közöttük vagy, majd más személy lesz a beszédtéma, másrészt lehetőséged lesz (idővel) a szemükbe mondani, hogy ez milyen mocskos viselkedés...

44. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 01:00
Engem meg nem érdekel rólad ki mit pletykál, úgyhogy egálban vagyunk. 😀
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Horex)
2022. dec. 3. 21:14
Ezért nem fogok váltani.:)
42. horex (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 21:07
Munkahely váltás... :)
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Horex)
2022. dec. 3. 20:32

???

Azért a munkahelyemre csak be kellene járnom.XD

40. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 20:30
Ne járj olyan társaságba ahol ismernek!
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Timycat)
2022. dec. 3. 20:25
Igen, a poén az, hogy rólam is visszautasított lovagok kezdték ezeket terjeszteni.
38. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 20:20

Nem tudom, ez még megy? Mármint hogy emberek pletyka alapján ítélnek és egy pletyka odaver az ember mindennapi életének?


Engem csak az qrvázott le és terjesztett rólam ilyesmit, akinek "nem álltam meg". De nem rengette meg a világomat, sőt.

Ahogy az sem, hogy barátnőmmel összehoztak, hogy biszexek vagyunk. Addig se volt hiány férfiakból, de onnantól még több hódoló akadt.


Az ilyen pletykákra legyinteni kell, vagy max röhögni rajta egyet.

37. Channa* (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 19:31
Jaj, hát rólam meg a barátnőmről azt terjesztették, hogy leszbik vagyunk. Onnantól mindig kézenfogva járkáltunk és még meg is ölelgettük egymást, hogy legyen miről pletyizniük.😁
36. Soufflet (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2022. dec. 3. 18:48

Nekem is megvolt a ribi korszakom, de a pletykas szomszed a trafikban pont akkor terjesztett rolam, mikor nem kefeltem ossze-vissza. A legjobb az volt, mikor masok elott a csont b.zi baratnommal is osszehozott. Az egy pasim is megszamokta haromnak, mert 3 kulonbozo autokat hasznalt.

Nem foglalkoztam vele.

2022. dec. 3. 18:31

Buszke lennek.

Ugyse dugtam mar egy ideje, legalabb masok gondolnak azt rolam😄

Volt olyan h lefekudtem olyannal akivel nem kellett vna megsem lett hirerteke.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:29
Ok
33. 8d00a82c06 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:26
Azèrt a reakcióid sokmindent elárulnak.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:24
Hát nem tudom, akivel soha nem beszéltem erről, az fogalmam sincs honnan tudhatná, hogy ez engem bánt-e, vagy sem. De mindegy.🤷‍♀️
31. 8d00a82c06 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:22
Csakhogy senki sem hülye.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:17
Szerintem ők azt nem tudják, én hogy kezelem. Mint írtam, erről talán 1-2 emberrel beszéltem, többieknek nem mutatok semmit, vagyis úgy teszek, mintha közömbös lenne, amiket mondanak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook