Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazugságok rólam felmondás után? teendők? fórum

Hazugságok rólam felmondás után? teendők? (beszélgetős fórum)

1 2
37. birebora (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 29. 15:07
És tudták, hogy te vagy a feljelentő?
36. Scherlock (válaszként erre: 33. - Bless the child)
2021. okt. 27. 14:27
Kellett az apró...
35. Scherlock (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 14:27

Minden ősöd nagyon büszke lenne rád.


Ja, nem! :D

34. Bichi (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 14:13
Nem baj, megbosszultad, nem köszöntél el senkitől :DDDDDDDDDDDD
2021. okt. 27. 14:05
Csak ott voltál 20 évig valamiért
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Bichi)
2021. okt. 27. 13:56

" meg fel akarta jelenteni?"


Nem csak akartam. NAV OMMF iparkamaránál fel is jelentettem.

A NAV-os ügy soksok millióba fájt nekik.

Egy fél lakás árát fizette ki a cég miattam büntiben a navnak de meg is érdemelte.

nem kéne csalni és akkor nem lesz bünti.

31. Scherlock (válaszként erre: 29. - Bichi)
2021. okt. 27. 12:39
Zerintem" ő.
30. Scherlock (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 12:37
Ha kuplerájban dolgoztál, akkor te ott mi voltál? Takarítónő? :)
29. Bichi (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 11:16
Te az vagy, aki egy korábbi fórumában "köpködött" a cégre, meg fel akarta jelenteni?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Idhikai)
2021. okt. 27. 10:06

"Milyen helyen dolgoztál? :o"


Csak annyit mondok: KKV-s cégecske volt, egy mocskos simlis kupleráj.

Magát helyi kiskirálynak képzelő atyaúristen főnökkel és a körülötte nyáladzva farokcsóváló pincsikutyák (=kollegák)gyülekezetével.


Én nem álltam be a sorba.

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Idhikai)
2021. okt. 27. 08:37
Ez így nagyon korrekt lett volna. Sőt, igazából nálunk alapból szokás hasonló elköszönő körüzenetet írni, amikor valaki felmond.
26. Idhikai (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 08:22

Ezzel a kommenttel? Milyen helyen dolgoztál? :o


Kedves Kollégák, tudomásomra jutott, hogy olyan hír terjed köztetek, mely szerint.... blabla. A hír hamis, felmondással jöttem el, mivel a jövőmet más helyen, más státuszban képzelem el. Ennek bizonyítékaként (bár nem gondolom, hogy bizonygatnom kellene), íme a munkáltatóm és általam aláírt felmondás.


Kb. A tiéd nekem kicsit khm... :/

25. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 27. 00:10

Ha egy kisvarosban kocsogolne, akkor ha mashova jelentkezenek ezt is leirnam mellékelve az általa szignozott felmondasom. Amúgy meg lexarnam.

M.o.-on nem kérnek referenciát olyan általánosan, mint más országokban. Ha meg igen, akkor meg azért csatoljám a fentieket. Aztan elmehet a csariba.

A többi meg kit érdekel?

Ha becsületes voltál úgyis tudják, hogy egy faxkalap pojaca, akivel jobb vigyázni.


Velem nekiállt a főnököm baszakodni, hogy egy kávét miért nem azonnal rogzitek, miközben én minden xart leirok ,leselejtezett, szolok... Maga nem tudta, hogy fél éve nem lehet dobozos üdítőt hozzáadni a személyzeti kajahoz. Én voltam az egyetlen hülye, aki fizette mindig. De le kellett tosszintani, hogy ezt a kávét MOST add hozzá, takarodj fel a kártyàért...

Sebaj. Én mikor kicsi voltam, megtanultam apamtol (amit ő a katonaságot), hogy úgy lehet a rossz vezetőkkel kibabrani, ha szó szerint koveted az utasításaikat. Én megcsináltam, csak azt csináltam.


....balabalblaviszasem olvasom párora után.

24. tulipán*** (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 21:01
Nagyon jól tetted mert vannak olyan élettelenek, akik ilyen pletykákon csámcsognak és terjesztik tovább. Én sem szeretném, ha álhírek terjengnének rólam, főleg ilyen alja hírek. Esetleg azt is hozzá teheted a megosztott e-mailhez utólag, hogy ha bárkinek még egyszer olyat mond a főnök vagy bárki, hogy loptál, bepereled becsületsértésért. Amúgy nem is értem, hogy miért terjeszt ilyet bárki ok nélkül, de az ész megáll, hogy ilyen gusztustalan férgek léteznek.
23. birebora (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 19:28
Ezt jól tetted. Ird majd meg mit szóltak a kollégák és a főnök. Kiváncsi vagyok.
22. 9370250d08 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 19:26

De pont ezt irom; ha nincs semmi; amivel ilyet rad bizonyithatnanak; es te is tudod; hogy nem csinaltal ilyet. Akkor mit szamit; hogy 1-2 ember mit mond rolad? 1 olyan munkahelyen raadasul; ahol mar nem akartal dolgozni; es ezert fel is mondtal.


Na mindegy, valszeg en nem ertem. Amikor en vhol felmondtam orultem, h mehetek; le se tojtam mar ki mit csinal, mikor mar honapok ota ezt terveztem; h megyek mashova.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 9370250d08)
2021. okt. 26. 18:16

"Tudok olyanrol; ahol beigazolodott a lopas; de annyira gaz volt a munkaltatonak is; hogy 1 beszelgetes es kozos megegyezesse"


De ITT nem ez történt, ezt kár ragozni meg mentegetni.

Itt semmiféle közös nem volt, itt ÉN MONDTAM fel neki és pont. és erről mindkét fél által aláírt felmondólevél van.

Gondolom ezt kár ragozni.

20. 9370250d08 (válaszként erre: 18. - 9370250d08)
2021. okt. 26. 18:13
Tudok olyanrol; ahol beigazolodott a lopas; de annyira gaz volt a munkaltatonak is; hogy 1 beszelgetes es kozos megegyezessel felmondas lett belole.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 9370250d08)
2021. okt. 26. 18:13
Én meg pont ezért küldtem el az emailt a fotóval aztán akinek esze van látja a saját szemével és ha a a főnök csak 1x is előjön a szar kamujával ott helyben simán le lehet hazugozni.
18. 9370250d08 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 18:11

Pontosan erre gondoltam.

Ezert nem latom ertelmet a vedekezesnek, vagy tamadasnak. Sztem engedd el.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 9370250d08)
2021. okt. 26. 18:10

"Oke; de ha 1 cegtol lop vki es a ceg nem indit eljarast nem tesz feljelentest; az sem veletlen."


Ne legyünk már naivak: ha én tényleg loptam volna akkor fegyelmivel azonnali hatállyal küldenek el, mellékelve a tapasztalt lopásról szóló jegyzőkönyvet.

Ennyi.

Meg mellette egy rendőrségi feljelentés is játszana.


Ezek egyike sincs, mert lopás se volt, meg eleve ott kamu az egész hogy ő rúgott ki: én mondtam fel.

16. 51683d1c00 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 17:58
...és ha a kolléga hazudott?
15. 9370250d08 (válaszként erre: 13. - Birebora)
2021. okt. 26. 17:58

Oke; de ha 1 cegtol lop vki es a ceg nem indit eljarast nem tesz feljelentest; az sem veletlen.

Meg ezek azert vmennyire nyomonkovetheto dolgok.


Borzaszto kellemetlen lehet 1 ilyen helyzet, de pletykakra alapozni... nem tudom.

2021. okt. 26. 17:48

"Esetleg küldd be a felmondásod fényképét egy olyan internetes fórumra, amit azok olvasnak, akiknek terjeszti ezt rólad "


Követtem a tanácsot azóta. Ha nem is fórumra, de lefotóztam a felmondólevelet és a céges levlistára mindenkinek, de még a főnöknek is elküldtem mailben azzal a kommenttel hogy idézem magamat" Na ki rúgott ki kit, drága főnök úr"?

13. birebora (válaszként erre: 9. - 9370250d08)
2021. okt. 26. 15:59
Sokan úgy vannak vele, hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. És ez éppen elég ahhoz, hogy a gyanú el legyen ültetve az agyakban. Azért a lopás súlyos vád.
2021. okt. 26. 15:53
Tőlünk amikor közös megegyezéssel elmegy valaki, szokta kérni, hogy írjunk ajánlólevelet. Ezek után mindegy ki mit terjeszt.
2021. okt. 26. 15:28
Legközelebb amikor felmondasz, mielőtt távozol beszélgess még kicsit a kollégákkal. Mondd el, hogy miért döntöttél így, mik a terveid, stb. Ha nincs titkolózás, nincs hely a pletykáknak sem.
2021. okt. 26. 15:24
Én is jártam már így. Nem tettem semmit, mert nem tudtam, hogy mit tegyek. Mai napig bosszant.
2021. okt. 26. 15:11

Ugyis csak azok hiszik el, akik akarjak.

Gondolom kozos megegyezessel mondtal fel.

Remelhetoleg azert szakmai korokben nem tud ellehetetleniteni.

Azt gondolom; hogy intelligens ember nem ad a pletykakra, de min. mindket oldal erdekli.


Ha van lehetoseg arra; hogy elsimitsatok a konfliktust, mindenkeppen erdemes lenne megprobalni; de sztem jobb ha meg ulnek kicsit ezek a dolgok...

2021. okt. 26. 14:56

Ha van belső levelezés, ahol tudsz irni egy köremailt, az is jó. Simán megteheted. Persze lássa ő is netán az ő vezetője is.

Az ilyennek nem árt ha kicsit szembesitik, hogy emberileg nulla.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook