Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazudott, de szeret.... fórum

Hazudott, de szeret.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
42. b73e24f31f (válaszként erre: 7. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:56
Az nem baj, hogy akkor még nem volt lezárva, ezt rövid úton meg lehet tenni, de ez a magyarázkodás, hogy ő csak azért írta, mert...bla bla bla ez nagyon átlátszó. Ha egy pasi le akar zárni valamit akkor le is zárja és kész, ha meg már együtt vagytok és ő mindenféle nőről küldözget meg fogad képeket, meg ismerkedik, az azért na nemá!
41. CsillagTM (válaszként erre: 39. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:56
tök mindegy, miért ilyen. sztem gyerekes, megbízhatatlan. és a hazudozás...aki így tud neked hazudni (ráadásul be is veszed), az később se lesz jobb...
2010. nov. 17. 12:55

Hát igen.kívülálló ként könnyű azt mondani hogy hagyja ott.

Én nem hagynám ott a helyedbe.

ha tényleg érzed hogy szeret és mindent meg tesz érted akkor ezekkel ne foglalkozz.

az volt csajokkal meg kár foglalkozni.nekik is volt esélyük ha nem éltek vele az ő bajuk.

de a saját boldogságod kovácsa vagy.de ha múlt miatt szétgyötröd a barátod akkor a saját boldogságod útjába állsz.

üljetek le beszéljétek meg ami nem tiszta és utána lépjetek túl ezen.

nem nagy dráma.és szerintem a nők is szeretnek tetszelegni a pasiknak még ha nem is vallják be.

a pasik meg attól pasik hogy szájálnak egymásnak a nőkről.

2010. nov. 17. 12:52

Akkor szerintetek nem megbocsájtható hogy mikor még ismerkedtünk de nem voltunk együtt még nem zárta le a múltat? Vagy nem tudom melyik része az amire azt mondjátok hogy gyorsan lépjek le... :)

Nagyon gyerekes amit csinált és komolytalan de ő is sérült a hosszú kapcsolatában...és állítólag ettől lett ilyen..és a nőket dicsérgetés is csak fasziskodás volt a barátai előtt mert ők tényleg ilyenek...

38. b73e24f31f (válaszként erre: 32. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:46
Fél év után nem is kell nagyon költözködni, vagy nagyokat tervezni! :) Én beszélek, 2 hét után már összebútoroztunk :) Jóóóóó, de nekem nincs hová mennem :)
37. CsillagTM (válaszként erre: 29. - Jasmine24)
2010. nov. 17. 12:46
teljesen egyetértek!!!
36. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:45
szerintem nincs kérdés, kopj le.
35. 9c9da7a59a (válaszként erre: 33. - °°°Bibie°°°)
2010. nov. 17. 12:44
Ez mindenképp az elején felállított szabályokon múlik szerintem, hogy egy kapcsolat mitől lesz "intelligens". A nyitott kapcsolat is lehet az, ha valaki képes elviselni, de ezeket a szabályokat már a legelején le kell fektetni.
2010. nov. 17. 12:43
egy ilyen helyzetben mindig a a lány az aki szánalmas,nem kell mindig komoly kapcsolatra törekedni
2010. nov. 17. 12:41

én a tiszteletet tartom elönybe..

és ha vannak barátnök.(!) akkor mi van..?! szerintem semmi..

attól még lehet hüséges valaki., mert csettelget itt-ott ismerös csajokkal vagy egy rátalált régi ismerössel..


ettöl még müködhet egykapcsolat "ettöl lesz intelligens"..:))

32. Nitus1982 (válaszként erre: 25. - Kisj)
2010. nov. 17. 12:41
Igen távkapcsolat...és már majdnem költöztem csak ez kiderült és hát egy kicsit vissza vettem a lendületből :)!
31. 9c9da7a59a (válaszként erre: 30. - B73e24f31f)
2010. nov. 17. 12:40
:))) Na igen, én is szerettem már egyszerre 3 pasit, más kérdés, hogy nekik tetszett volna-e, ha tudnak egymásról...
30. b73e24f31f (válaszként erre: 24. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:37
Nem vonom kétségbe hogy gyengéd szálak fűzik hozzád illetve, hogy kellesz neki, de arra sincs kétség, hogy szeret több vasat tartani a tűzbe, vagy egy vasat több tűzbe, ha úgy tetszik :)
2010. nov. 17. 12:37
Tul zavaros dolgok vannak a srac korul. Szerintem ez nagyon nem vallahat 1 normalis, megbizhato sracra. Meg ezek a magyarazatok is a tetteire! Hat, en a helyedben messzire elkerulnem es keresnek valami erettebb ferfit.
2010. nov. 17. 12:36
Libbennék tovább, drága az időm, jön jobb is, akár egy napra.
2010. nov. 17. 12:36
A pasid egyszerűen még éretlen szerintem egy komoly kapcsolatra. Az, hogy már jártatok 3 hónapja és más nőket dícsérget nyilvános oldalakon, nekem ez az ami legkevésbé megbocsájtható az összes többi közül, hisz ez már nem kevés idő, és ez rád nézve is megalázó... A többire még rá lehet fogni, hogy a kapcsolatotok elején történt, de 3 hónap az már nem kevés idő.
26. kingi7 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:36
Nem zavaros, olvasd el megint, saját magad válaszát megtalálod benne, mit akarsz tőle?
25. kisj (válaszként erre: 21. - B73e24f31f)
2010. nov. 17. 12:35
lehet, hogy fél éves, de ha jól olvastam, akkor eddig távkapcsolat volt.
24. Nitus1982 (válaszként erre: 18. - Dina2)
2010. nov. 17. 12:35

Szio!

Ugyebár akkor még mikor ezek voltak még csak ismerkedés fázisába voltunk ami ugye több féle képen végződhetet volna....előttem sok lányban csalódott és csak 1-2 hónapot voltak együtt...

Azt hogy szeret abból gondolom hogy mielőtt ez kiderült kérte hogy költözzek hozzá ...mert mindennél jobban szeret és nem akarja hogy távol legyünk...és mindig megtett értem mindent..miután kiderült lassan egy hónapja ...az első héten a házunk előtt aludt majd azóta viseli el az én dühöngésem és a milliónyi kérdésem és 100 szor mondtam már hogy hagyjon de ő kitart ...úgy gondolom ha nem lennék fontos tovább lépett volna és mást keres...ahogy előttem is tette..mert megtehetné ...

23. b73e24f31f (válaszként erre: 19. - 111e183830)
2010. nov. 17. 12:34
Jah kíváncsi lennék, ha a te pasid nézelődne mások után iS akkor is ezt mondanád e?
22. kisj (válaszként erre: 15. - Nitus1982)
2010. nov. 17. 12:34

Kíváncsi lennék a kapcsolatotokra majd úgy néhány hónap múlva.

Igérd meg, hogy akkor is írsz. Nem csak most, amikor nem engeded lebeszélni magad erről a pasiról.

21. b73e24f31f (válaszként erre: 19. - 111e183830)
2010. nov. 17. 12:32
Nem! Ez egy FÉL éves kapcsolat!
20. b73e24f31f (válaszként erre: 17. - °°°Bibie°°°)
2010. nov. 17. 12:31
Ha összejövök valakivel és tisztázzuk, hogy együtt vagyunk akkor hogy lehetnék felhőtlenül boldog, ha tudom, hogy a párom ismerkedik a neten??? Nem arról szól az első pár hónap, év, hogy imádjuk EGYMÁST, és a talaj felett lebegünk? Szerintem ha úgy indul egy kapcsolat, hogy képben vannak más nők is, mert miért ne, az rég rossz!
2010. nov. 17. 12:29

hé emberek olvassátok már el az első sort!

ez egy másfél éves kapcsolat,aminek az elején zárogatta szépen le a srác az elvarratlan szálakat,ahogy komolyodott a dolog a fórum nyitóval


Nitus drágám,ugye nem ringattad magad abban a hitben,hogy egy múlt nélküli ,patyolat lelkületű,szűz pasival jöttél össze?


Neked is minden bizonnyal vannak olyan telefonjaid,utcán beszélt pár mondatod,levelezésed a net-en,amit nem szívesen teregetsz a barátod elé,

egyszerűen azért mert tudod hogy bántaná,pedig neked nem jelent semmit


megnézi a női seggeket?

helyes,ettől férfi

te meg oltogathatod a gyújtott tüzeket

elvégre hűséget ígért,nem vakságot

te sose néztél meg(isten bocsá beszéltél ki a barátnőddel egy jó pasit)


dicséri az ex-nője?

légy rá büszke,elvégre most tiéd ez az isteni pasi


ha már kérdezel elmondom a véleményem:túl mélyen másztál az intim szférájába,hát birkózz meg azzal ,amit találtál

ha minden gondolatát ,kiejtett szavát kontrolálni akarod és ráadásul féltékeny is vagy azt a pasi rabságnak fogja megélni és előbb utóbb farokfelvágva menekülőre fogja


próbálj bízni benne és szabadabra engedni a gyeplőt-hidd el annál jobban húzni fog hozzád

18. Dina2
2010. nov. 17. 12:27

szia!

egy kérdésem lenne csak: mindezek után miből jött le ilyen biztosan, hogy szeret???

17. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 13. - B73e24f31f)
2010. nov. 17. 12:27

ez igy.. nem pontos..

mért ne ismerkedhetne.. hisz a kapcsolattal nem tulajdont vásároltunk..

egy kapcsolatot igazán az elsö egy év után lehet igaznak tekinteni.. addig csak figyelni érezni adni és kapni aztán az idö meghozza a maga gyümölcsét..


ezért van az, hogy sok kapcsolat nem éri meg az elsöévet sem..

2010. nov. 17. 12:27
te hülye vagy:):):)akkora palimadárnak néz!:)
2010. nov. 17. 12:26

Itt minden hozzá szólásban van valami igazság sajnos... :)

Én mivel ilyen a szerelem a pozitív dolgokat erősítem magamban....ahogy Bibie is írta egy esélyt talán meg érdemel...mert nem csalt meg...csak gyenge volt és határozatlan..mindenki változhat ...persze akár ez amit mond szöveg is lehet és egy újabb hazugság...de talán meg is változhat....őt is elrontotta valaki és nem hitt bennem se..

Édesek vagytok hogy elolvatátok...azt hittem senki nem fog reagálni a kisregényemre :)!!

2010. nov. 17. 12:21
Minél gyorsabban minél messzebb tőle!
13. b73e24f31f (válaszként erre: 12. - °°°Bibie°°°)
2010. nov. 17. 12:21
Ez így van, de ha már kapcsolatban vagy, még ha friss is, nem kezdesz el másokra vadászni a facebookon, nem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook