Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazudott, de szeret.... fórum

Hazudott, de szeret.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
162. angica0901 (válaszként erre: 161. - B73e24f31f)
2010. nov. 18. 12:25
Ne foglalkozz velük! Irigykednek. Az életben nem lesz olyan formájuk, mint Neked, és ez bántja a csőrüket. Ilyenkor azért nem csipsz vissza? Bár minek? Épp elég baj az nekik, ahogy Ők kinéznek :)).
161. b73e24f31f (válaszként erre: 160. - B73e24f31f)
2010. nov. 18. 06:41
....mégsem én macerálom őket, hogy nagyseggűek, hanem engem az xs-es seggemmel :)
160. b73e24f31f (válaszként erre: 158. - 02db590b2c)
2010. nov. 18. 06:41
:) Igen ez a vicc, hogy azzal macerálnak, hogy szöcske vagyok, de mivel kerek seggem van nem lapos azzal is b-sztatnak, hogy nagy a seggem. :) Amúgy mindegyikőjüknek egyenként 3-szor akkora segge van, de nem baj :)
159. b73e24f31f (válaszként erre: 155. - Ailen Zia)
2010. nov. 18. 06:38
Egyébként ezek a sztorik nekem is nagyon ismerősek, a pasik ugyanolyan kamu szöveget nyomnak állandóan és olyan átlátszó! Miért van az, hogy én nem tudnám ilyen villámgyorsan kimagyarázni magam? Ja tudom: nem vagyok hozzászokva a hazudozáshoz, ezek meg már sportot űznek belőle.
158. 02db590b2c (válaszként erre: 151. - B73e24f31f)
2010. nov. 17. 18:54
Na az ilyet sose birtam,mikor maceraljak egymast a csajok:ppp:)Biztos irigylik toled,hogy azt ehetsz amit akarsz akkor is vekony vagy.Sok not nem szabad egy szobaba osszezarni:)
157. 504d3546bf (válaszként erre: 156. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:41
Ja igen , hatalmas labakal es harisnya nadragba szaladgal ismeros. Ugy ki van pingalva...na nem akarok tovabb menni mert meg sertesnek veszi vallaki
156. 02db590b2c (válaszként erre: 153. - 504d3546bf)
2010. nov. 17. 18:29

nem is attol apolt egy no,hogy minden sz.rt magara ken,hanem hogy van stilusa es a bor,haj szinehez,alkatahoz illoen oltozik,es ehhez meg sok penz sem kell,olcsobol is lehet alakhoz illot valasztani,teszem fel ha egy nonek oszlop laba van,akkor azt inkabb takarja el,de szep a dekoltazs akkor elonyosebb inkabb azt hangsulyozni.Mindenkin ami szep.

En ismerek olyan not,aki eszmeletlen sok sminket hasznal es elonytelen szinekkel,egy kozos satorozas alkalmaval lattam smink nelnkul es sokkal szebb volt.Tehat ami szep azt kell hangsullyozni,ennyi a titok.


O Bubu99:)En is osszefutottam mar vele,innen tudom.

2010. nov. 17. 18:25

Mintha a magam látnám...

Elmesélem röviden miért is.

Az ex barátom amikor összejöttünk még kavart távkapcsolatban. Persze ezt csak akkor közölte, mikor már összejöttünk, rá 1 hétre kb. Mondtam, hogy szakítson. Erre azt hazudta, hogy nem tudja elérni a csajt, csakhogy a csaj nagyon is elérhető volt az egyik közösségi oldalon és leveleztek is, sőt azt is írta neki, hogy szeretlek. Furcsa egy szakítási mód, pfff. De én nem szakítottam ennek ellenére sem. Aztán jött a következő fantasztikus dolog, amikor a telefonkönyvébe néztem bele. 3 hónap után én vezeték és utónévvel szerepeltem benne, míg egy másik csajt becézve irta bele. De én hülye azt is elnéztem. Aztán ez nem volt elég neki, az egyik csetelős oldalon agyba főbe dicsért egy csajt, azt is mondta, hogy gyűjtögeti róla a képeket, ...a csaj még csak nem is szép. Én meg álnéven megkérdeztem, hogy amúgy van csajod? Erre azt írta: nincs. Amikor ott helyben kérdőre vontam, hirtelen "elment a net". Felhívtam telefonon és azt mondta, hogy azért csinálta, mert hogy engem láttak mással, de sosem derült ki ki látott. Szerintem azért mert senki nem látott, csak valamire fognia kellett, hogy miért kavar a hátam mögött. Amikor személyesen vontam kérdőre, azt mondta, hogy én úgyis elhagyom, őt mindenki elhagyta eddig, ezért, hogy úgy mond be kell magát biztosítani. Szóval még én voltam lebaszva magyarán, mert hogy rajta kaptam, hogy ő másokat istenít. Mindezek után is vele maradtam. Aztán egyik rendezvényen azt ecsetelgette, hogy kit akart előttem felszedni a nyáron, de háát ő engem választott....

Na hát ezért mondtam, hogy tökre magamra ismertem.

Azt tanácsolom, hagyd el sürgősen ha nem akarsz szenvedni, az hogy a kocsiban alszik, szard le, az ne hasson meg.

154. 02db590b2c (válaszként erre: 152. - Angica0901)
2010. nov. 17. 18:24

A lenyeg az,hogy nalatok ez igy mikodik es ez igy nektek jo.En csak altalanossagban irtam le amit gondolok(nem szent iras:)),termeszetes,hogy kinel igy kinel ugy jon ki,a lenyeg,hogy ket ember kozt meglegyen az egyensuly,a kozos hang.


Az is egyertelmu,hogy az lenne a normalis,ha megcsalas helyett tisztazna ket ember a dolgokat,es utana nezne mas utan,de sok esetben ez sajnos nem igy van.Mert ahhoz batorsag kell,es egyenesseg,es van aki kivarja hogy mi lesz,lesz e vmi az uj kapcsolatbol,es csak akkor szol ha mar biztos,vagy megtartja szeretonek,ezer valtozat van.

153. 504d3546bf (válaszként erre: 150. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:21
Bocsi azt hittem pasi vagy.Osszekevertelek vallaivel. En hizttam. Szandekosan es elonyomre valt. 48 kg mentem ferjhez. Allitolag jol nezttem ki , de felt nehogy osszetorjon.De igy igaz , egy kocos kati apolatlan. En nem festem magam , soha , neha egy kis ruzs. Sok mindent amit a nok hasznalnak nem hasznalok , de meg is addok arra ,hogy jol nezzek ki , kivanatos legyek.Irjam ,?nallunk szinte napi program a hancurozas.Most kezdunk csomolni
152. angica0901 (válaszként erre: 143. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:15
Húúúú, hát köztünk a párommal olyan különbségek vannak, hogy nagyon. Pld.: kultúra beli különbségek. Rengeteg dologban különbözünk, rengetegszer nem értünk egyet, sokszor össze is pattanunk. De én töredelmesen bevallom, hogy egy velem mindenben (vagy sok mindenben) egyetértővel nem jönnék ki jól. Szerintem nincs azzal gond, ha nem ugyanaz a világszemléletünk. Mostanában pld. annyira tud idegesiteni a dologgal, ami foglalkoztatja, hogy néha úgy érzem szétrobban az agyam. De az az Ő véleménye a témáról, az enyém meg más. Ettől még szeretem. Ha összeugrunk, utána kibékülünk, és ezzel sincs bajom. Néha kiábránditó tud lenni, de én is biztos kiábránditó vagyok az Ő számára bizonyos esetekben. Mégis működik. Egyelőre. Ha pedig már nem fog működni, akkor is előtte Vele beszélek a dologról, és nem eszek máshol húst.
151. b73e24f31f (válaszként erre: 148. - 504d3546bf)
2010. nov. 17. 18:15
Teljesen mindegy hogy hogy nézel ki valakinek ez tetszik valakinek meg az. Valakinek bejön a sovány alkat, valakinek meg a nőiesebb, itt nem lehet egyik mellett sem állást foglalni, mert mind mások vagyunk, nem csúnya sem egyik sem másik. Én is vékony vagyok xs-es méretet hordok és szöcskének macerálnak a kolléganőim, de ettől még nem vagyok csúnyább mint egy formásabb nő!
150. 02db590b2c (válaszként erre: 148. - 504d3546bf)
2010. nov. 17. 18:13
Nem igy ertettem.En se vagyok egy szal bel,es megcsak ha ranezek egy nore noi szemmel,is a formason ragad meg a szemem nem a gebeken.Ezt nem konkretan a sullyra ertettem,vki lehet szexi meg csabos 80 kiloval is,en az elhanyagolasra ertettem,hogy amikor ket ember osszeismerkedik x kilo a csaj,ugy szokja meg a parja evekkel kesobb meg x+10-15 kilo.Vagy ha marad is a sullya,nem ad mar ugy magara,mint anno,es igy ohatatlan,hogy a pasijanak megakadjon olyanon a szeme aki a tipusa es apolt igenyes,csinos,ez a no lehet nyugodtan 80 kilos is.Izlestol fugg.Nekem mindig is az olyan nok tetszettek,akik apoltak az alkatukhoz megfeleloen izlesesen oltoznek fel,es szerintem ezzel a pasik is igy vannak.
149. 504d3546bf (válaszként erre: 143. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:09
Majdnem pofon vagttam a parom mikkor eloszor megcsokolt... most orulet.Egyutt tanultuk a masiknak oromet szerezni igy is
148. 504d3546bf (válaszként erre: 141. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:06
Tudod mit nem erttek , mi ez az elol deszka , hatul lec nok uttani rajongas. Nem vagyok sem kover sem sovany , de akkor is.Miert kell egy nonek olyan sovany legyen , hogy belle keljen karoljon vallakibe , hogy ne essen ossze ,hogy tetszedjen a pasiknak. Mar bocsi , de azzoka nok akik ma a kifutokon szaladgalnak es azzok akik utanozak engem inkabb a halara mint nore emlekeztettnek
147. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 145. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 18:04

igen ezis a megszokot.. megoldási frázis.. (az életre kapcsolatra)

ezekkel nehéz egyetérteni.. de nem menekülhetünk a hétköznapok unot alázatától.. ez van.(!) ezzel szembe kell nézni és megprobálni a "megprobálhatatlant" aztán jön a nagy huho semmiér.. aztán váltunk.. igy vagy ugy de másképp nem megy..


ha képesek vagyunk elfogadni és nem egy illuziot kergetni., akkor talán sikerülhet..


ezért mondom magamnak nem kell a forró csak a mély.! (ha ez sem illuzió..) (!) :D - majd kiderül..

146. 504d3546bf (válaszként erre: 140. - Angica0901)
2010. nov. 17. 18:02
Igy tartom helyesnek en is , csak a ferfiaknak nehez az erzesikrol beszelni. Nekkem kemeny munkaba(veszekedesbe) kerult ,hogy megertesem velle , hogy az anyukam nem tanitot meg kitalalni a gondolatait. Vagy ha tudom is mi baja, ha nem beszel rolla , nem oldodik meg
2010. nov. 17. 17:43

Es akkor meg arrol nem is beszeltem amikor ket osszeillo ember el egyutt,es jonnek a hetkoznapi problemak,terhek.A szulokkel egyutt lakas,a kulon lakas vasarlasa,hitel,szamlak,gyerekszuletesnel a faradtsag,asszonyka otthon ul,faradtan elcsigazva apuka jon megy,nincs annyi minosegi! idejuk egymasra,ezek mellett az anyagi gondok,szex ritkulasa.Vagy eppen ahol nem sikerul a baba,ott az ebbol fakado csalodottsag,orvoshoz rohangalas megelese...sok mindenbe belefaradhat meg egy jol indulo kapcsolat is,es van hogy mar beszelgetni sincs kedvuk a problemakrol,mert nem latnak ra megoldast,es mar feszegetni sincs kedvuk,ugy vannak vele soporjuk a szonyeg ala,es sok esetben ilyenkor jon be egy harmadik,aki latszolag problemamentes,jonnek a nagy kozos nevetgelesek,jajj ennek az uj nonek(lehet pasi is tok mindegy)de jo illata van,de erdekes milyen jokat beszelgetunk stb.Hat ja,csak sok esetben az ilyen ujdonsagok is ott vegzik evek mulva ahol a regi,a fentebb elmitett hetkoznapi daralogep miatt.Ezert van manapsag annyi valas,meg 20-30 ev utan is.

A szokasos ismerkedesi helyszinek,mint pl munkahely,buli,baratokon keresztul mellett az internetnek koszonhetoen meg ezer titkos modja van akar csak kikacsintgatni is egy allando kapcsolatbol,ugy hogy a masik esetleg sose tudja meg.

144. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 143. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 17:37

értelek és a példák nagyon jók..:)

remélem vannak itt olyanok akiknek e "tanitás tapasztalat" átmegy és hasznositani tudják..


egyetértek "mondandoddal"..:)

143. 02db590b2c (válaszként erre: 142. - °°°Bibie°°°)
2010. nov. 17. 17:27

Igen,es hogy merjunk egyedul lenni!Sokan attol felnek,hogy ha egyedul vannak akkor mar nem ernek annyit,felnek az eletuket elni es felfedezni mi is rejlik bennunk.Felnek szembenezni a sajat hibajukkal,felfedezni az igazi ertekeiket.Es sokan egyedul mar nem is tudnak magukkal mit kezdeni.Azt hiszik a letezes ertelmet az teszi ki ha van mellettuk vki,ez oke is lenne,mert tarsas lenyek vagyunk,de akkor mar olyan emberrel kell egyutt lenni aki melto partner,es itt a partner szo nagyon fontos.Sokan ugy kezdenek egy kapcsolatot,hogy majd lesz vhogy,sok esetben meg a kemia sem mukodik,de hat milyen rendes ez a srac,meg jo munkaja vagy stb,probaljuk meg.Kesobb a rossz szexbol jonnek a konfliktusok megcsalasok.Vagy van olyan,hogy egyszeruen csak nem egy az erdeklodesi koruk,akkor az egyik erre megy a masik meg arra,kulon programok egyebek,ohatatlan hogy elobb utobb olyanba botlik az ember egy kulon programon,aki ugyanazt szereti ugyaz erdekli es mar jon is a szakitas a jelenlegivel.De akar a rossz kommunikacio is ide vezethet.Latszolag jol megvannak,mert az egyik fel csendes nem mondja ki mi baja,csak nyel,evek mulva robban a bomba,a masik fel ott all nagy bamban,hogy de hat apukam azt hittem,hogy minden rendben eddig nem mondtad hogy neked ez igy nem jo.

Egy kapcsolat nagyon osszetett.A legfontosabb,hogy alap dolgokban,elvekben,vilagnezetben,hozzaallasban,habitusban passzoljanak egymashoz,ja es ami meg nagyon fontos,szexualisan,mind minosegileg mind mennyisegilag hasonlo legyen az igenyuk.Kulonben megette a fene.

Pl ha en oszinte szokimondo tipus vagyok,ezt varom a masiktol is,mert abbol ertek,a fel pillantasokbol meg a sohajokbol nem igen,de pl ha en tancos,orokmozgo tipus vagyok,akkor hosszu tavon nem igen ereznem jol maga egy makettezo,otthon ulos tipusu ember mellett.ezek csak hulye peldak,de a lenyeg benne van.

142. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 141. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 17:15

ebben rengeteg igazság van..

ezt kellene elkerülni., azzal.(!) merjünk idöben váltani.. ez nem csak kapcsolat váltást jelent hanem változni merést..

2010. nov. 17. 17:08

Szerintem alapbol nincsenek tokeletes kapcsolatok,max jol mukodoek.Eloszor magunkat kell vmennyire megismerni ahhoz,hogy jol tudjunk part valasztani.Sokan nagyon fiatalon osszekerulnek,szinte egymas mellett nonek fel es egy ido utan mar nem sok marad a kapcsolatban akarhogy is "erolkodnek" A szerencsesebbek mar fiatalon olyannal talalkoznak ossze akik hozzajuk hasonlo habitusu,lelki beallitottsagu.Es meg azt se feledjuk el,hogy evek alatt mindenki valtozik,ha ez a valtozas egyutt es egy iranyba megy vegbe,akkor szerencsesnek mondhato,ha viszont nem akkor jon a csalodas,meglepetes ki hogy eli meg.

Ezekben mind szerepet jatszanak az iskolak,a munkahely-lakhely valtoztatasok,a korral novekvo felelosegvallalas,es nem utolso sorban a tarsadalmi nyomas pl: szulok reszerol mikor lesz mar unoka,baratok reszerol miert nem jossz velunk csajozni.Ja es a testi valtozasokat,az esetleges elhizast,ellaposodast meg nem is emlitettem,ami pedig sok esetben a beallt parkapcsolatnak koszonheto,hogy sok no ugy van vele,o mar az enyem nem kell erolkodnom,de ez a pasikra is vonatkozik.(tisztelet a kiveteleknek)

Idovel bejon a gyerek,hazassag kerdese is,es sokan akkor eszmelnek fel,hogy erre a kapcsolatra gyereket?Hm,mar nem is szeretem csak megszokas,vagy jezus vele eljem le az egesz eletemet...kinel hogy jon ki.es sokan csak 30 korul egy 6-8 eves kapcsolat utan ebredeznek,hogy meg nem is eltem,azt sem tudom ki vagyok,mit is akarok az elettol...

Na nem ragozom:)

140. angica0901 (válaszként erre: 135. - 504d3546bf)
2010. nov. 17. 17:01
Azzal egyetértek, hogy egy kapcsolat kisiklásához két ember kell. De, ha már részemről kisiklott, akkor elkapom a párom, és beszélek Vele az érzéseimről. Megtisztelem a másikat annyival, hogy először kommunikálok Vele a problémákról, amik bennem a kapcsolatunkat érintőleg felmerültek. Ha pedig nem jutottunk dűlőre, akkor előbb kilépek abból a kapcsolatból, nem pedig ott alszok egy harmadiknál. Addig nem eszek más által főzött húst, mig az otthoni szakácsával nem beszéltem meg, miért nem izlik az övé.
2010. nov. 17. 16:56
De ha elhanyagolnak megteszuk, ha nem is testben lelekben , igen. Ha nem is arrol almodunk ,hogyagyba bujttunk egy pasival ,hanyszor dobban meg a szivunk egy masik pasiert ,mikkor ugy erezzuk a masiknak nem vagyunk fontos?Volt par jo baratom ,igaz csak netesek ,akikel e miatt megzakitottam a kapcsolatott.A valo eletben meg sem engedem magamnak ezt a luxust.Tuzel nem jatszok
2010. nov. 17. 16:54
Nekem nagyon nem tetszett a sztoriban, hogy akkor jobban szeret, ha többet engedsz Neki, na meg, hogy nem feküdtek le.... Ez utóbbit valóban nevetségesnek tartom. Ha pedig Ő találkozgat, akkor el kell viselnie, hogy Te is találkozgass! 2010-et irunk, nem az 1800-as években járunk, ahol a férfi ült a szamáron, a nő meg a málhával a hátuk mögött kullogott, de nem is egy arab országban élünk, ahol a nőknek még személyi számunk sincs. A "kapcsolatotokban" Téged is ugyanolyan jogok illetnek meg, mint Őt. Legalább is én igy gondolom.
137. b73e24f31f (válaszként erre: 135. - 504d3546bf)
2010. nov. 17. 16:50
Az a baj ezzel, hogy ha mi nők megyünk félre, nekünk nincs bocsánat, mi kurvák vagyunk :S
2010. nov. 17. 16:49

megfordult a forum., most arról szól.(!) hogy ki., hogy viselkedne ha megcsalnák...

érdekes..:)))

135. 504d3546bf (válaszként erre: 128. - Angica0901)
2010. nov. 17. 16:49

Igy igaz, de ugye mind keto teved. A kerdes az mennyire szeretjuk egymast, hogy a szerelem mind 2 reszrol megvan-e? Ha igen , akkora buszkesegnek nincs

En megbocsajtanek egyszer, folleg ha tudom , hogy nem kaptta meg otthon a hust

134. b73e24f31f (válaszként erre: 133. - Angica0901)
2010. nov. 17. 16:47
Nem csomagolnék én neki semmit! A saját cuccomat fognám aztán csá!
133. angica0901 (válaszként erre: 125. - B73e24f31f)
2010. nov. 17. 16:46
Te még rendesebb vagy, mint én. Csomagolna neki a nyavalya! Úgy szórnám az utcára, csak úgy koppanna a flaszteren.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook