Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
477. Kozi* (válaszként erre: 472. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 13:38

Amit én kaptam mind két részről, arra rémálmaimban sem gondoltam. A feleség is megtalált csak hallgattam, hogy ők mennyire jól élnek, és h ő hozzám képest egy bombázó, és mennyire naiv vagyok és különben is ébredjek fel a férje imádja én csak szexre kellettem. A "Kedves" is ellenem vallott, mosta magát.. ő kisétált feltartott kezekkel. hát mitnemondjak, tanulságos volt egy életre.


Lehetett volna ezt őszintén is. Én most szembesültem azzal, hogy mi volt és mit jelentettem az elmúlt hét évben, és minden szépség benne,átértekélődött .


erről az orosz pszihológus módszere ugrik be, aki seggberugással gyógyitja a siró kisdedeket a gúm-áruházban. Csak hát, fáj...

476. b8103f009a (válaszként erre: 472. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 13:37
Te képes voltál a gyerekeid életébe belevonni egy családos pasit,aki csak a szeretőd?Ha tényleg hozzátok tartozik,akkor miért nem vált már el mondd meg?Megmondom én:mert sosem aktuális,mindig van ezer és egy kifogás,hogy most,miért nem.De majd....Brrrr,de sok butuska nő van,már bocs.
475. b8103f009a (válaszként erre: 469. - Kozi*)
2011. okt. 28. 13:34
De ugye ezen nem csodálkozol?Mégis mire számítottál?Egy szerető,csak szerető.Nyilván nem véletlenül nem vállalják fel a pasik az ilyen viszonyokat,bármit is hazudnak.Amelyik változtatni akar,más életet mással,az cselekszik,és nem mesél...
474. b8103f009a (válaszként erre: 453. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 13:30
Úhh,ez nem semmi.De,hogy létezhet olyan nő,aki képes egy ilyen alakot elviselni?Hogy férfi lenne nem írhatom,mert az ilyen minden,csak nem férfi.Neked nem fordul fel tőle a gyomrod?A feleség helyébe nem lehetne semmi,ami arra kényszerítsen,hogy egy ekkora lúzert elviseljek az otthonomban.És Te,hogy bírsz egyáltalán ránézni,mi kényszerít arra,hogy a szeretője legyél?Ha már addig süllyednék,hogy szeretőm legyen,akkor legalább olyan embert választanék,akire fel lehet nézni,van miért tisztelni,intelligens,normál egzisztenciával rendelkezik..stb.De egy munkakerülő élősködőt,hogy lehetne férfinak tekinteni?!Egy valamire való férfi nem tudná elviselni,hogy egy nő tartsa el,és még így is viselkedik vele.Basszus,dobd ki ha jót akarsz,legyen már eszed!
473. Kozi* (válaszként erre: 472. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 13:24
Nem írtam akkoriban még, nem ismerhetsz. Csak olvastak benneteket. Katacizmussal vajh, mi lehet? Szipmatikus volt.
472. ht keksz (válaszként erre: 469. - Kozi*)
2011. okt. 28. 13:20

Így már ismerős,remélem nem keverlek senkivel.

Na ,arra kíváncsi lennék,hogy mellettem mennyire állna ki, Vállalná-e azt,ami nekem elmond, leír? Hogy ha tőlem függne,már nem lennénk együtt, ő ragaszkodik hihetetlen módon hozzám,hogy ő a családunkhoz tartozik..?Vagy én lennék az,aki ráakaszkodott,sőt,még a gyerekeit is a nyakába akarja varrni?

471. ht keksz (válaszként erre: 470. - Kozi*)
2011. okt. 28. 13:15
Magam ellen beszélek,de IGAZ!!
470. Kozi*
2011. okt. 28. 13:12
A téma indítónak válaszolva;Kb erre van esély-egy házas férfinál.
469. Kozi*
2011. okt. 28. 12:47
A felesége nem szereti, sem ő a nejét mondogatta csak mint a gyerekek anyját viseli el. Én voltam a "szerelme" hét évig , Mennyit adtam és adtam.. és amikor a felesége rájött (nem általam), hazudozott rólunk, hogy semmi volt/am és mint a szélkakas hupsz átfordult a neje felé, mondván talán mégis csak szereti a felesége és ott akar bizonyítani és már nem férek a képbebele.
468. ht keksz (válaszként erre: 466. - Kozi*)
2011. okt. 28. 12:39
Emlékezhetek rád? Mi történt veled?
2011. okt. 28. 12:39
Ami a legrosszabb az egészben: én is megváltoztam,teljesen befordultam,nem igazán tudok, akarok beszélgetni senkivel,csak a magam kis világában vagyok a problémámmal bezárkózva.
466. Kozi*
2011. okt. 28. 12:36
Olvastalak tavaly. Nekem hét év volt. fájdalmas a felébredés.
2011. okt. 28. 12:28

Hogy jó-e?

Nem tudok már úgy a kapcsolatunkhoz állni,ahogy eddig.

Ha itt van,oké,én végzem a dolgom,beszélünk közben, de ha ő nem mesél,én már nem kérdezem,nem várom kajával..hasonlók.

A minap elemezgette,hogy látja ő, a gyerekeimmel való viszonyát.

Változott, valóban. Sok időnek el kellett telnie,hogy elfogadják egymást.Mit nem adtam volna érte tavaly ilyenkor,hogy így alakuljon,ahogy végül is alakult! Mennyit görcsöltem miatta!

Most elégedett lehetnék a helyzettel, de már nem érdekel, vagy nem tudok neki örülni.Már mindegy.

464. Kozi* (válaszként erre: 462. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 12:10
jó irányú változáson?
463. ht keksz (válaszként erre: 460. - Ditta67)
2011. okt. 28. 12:04

Számomra is ez a kulcskérdés:" Az asszony lehet mégse csak a pénzt szereti"

Szerinte érzelemmentesen élnek.

Én pedig azt mondom,olyan nincs.

Nincs az az inetlligens ember,aki hosszú távon úgy együtt tud élni valakivel.

Arra tippelek, van valami,amit nem tudok,amiről nem beszél,és ami megmagyaráz mindent.


Azért picit a védelmére kelek: az,hogy nincs fix állása, nem azt jelenti,hogy egyáltalán nem csinál semmit,csak az kevés az üdvösséghez havi szinten családot eltartani.

462. ht keksz (válaszként erre: 461. - Noarashi)
2011. okt. 28. 11:57

Felőlem jöhetett volna így is.

Múlt időben.

Most döbbenek meg magamon, milyen változásokon megyek keresztül.

2011. okt. 28. 11:22

"Talán ezért becsülöm, hogy nem akar a nyakunkra jönni, és nem húz le pénzzel. "

Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ezért becsülni valakit?? Azt hittem, ez az alap.

460. Ditta67 (válaszként erre: 453. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 11:17

A másik furcsaság:Ő akkor is munkanélküli volt.

Mikor dolgozott? A 20 év elenyésző részében? Az asszony lehet mégse csak a pénzt szereti,mert már rég megszabadult volna a semmittevő,lusta férjétől. Az,hogy baszogatta érte a férjét,természetes,bár szerintem normális pasit nem kell baszogatni azért,hogy próbáljon munkát keresni.Ha így gondolkodik arról az emberről akivel 20 éve él és aki kitudja mi óta eltartja,hogy fog vélekedni rólad,aki nem tudja őt eltartani?

Te tényleg várod,hogy összeköltözz vele?

Nézd egy kicsit kívülről a kapcsolatodat!

Mit várhatsz egy ilyen embertől?Ez sosem lesz társ,max.lövőlegény!

459. Noarashi (válaszként erre: 453. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 11:16

Érdekes egy fazont fogtál ki....Ennél a semmi is jobb! Képes tolni a szelet, hányni a havat, bár lehet a tényleges havat télen a feleség lapátolja..mert hát a pasi úgy gondolja,ő minden jót megérdemel. Melózni derogál, végülis az nem hogy egy nő eltartja őt.Az természetes. Aztán mikor unja anyut, akkor átmegy hozzád?Mert ez is jár neki!

Nekem meg az eszem megáll! Ez nem társfüggőség, ez már abszolút baromság! És a pasi éli világát! Egy ilyen alak számomra minden csak nem férfi!

458. 02dd40895d (válaszként erre: 456. - Ditta67)
2011. okt. 28. 11:01
Úgy látom én is, hogy szinte "a szemünk előtt" játszódik le egy újabb átverés!
457. 02dd40895d (válaszként erre: 451. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 28. 11:01

Nem értettél meg, pedig bíztam benned!

Ha lesz egy kicsit több időm, majd kifejtem bővebben.

456. Ditta67 (válaszként erre: 453. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 10:19

Ez a pasi egy here!A feleséggel eltartathatja magát?Arra van joga?Mindenki tudna vmit csinálni,ha akar pl.a ház körül.Szerintem az sem igaz,hogy az asszony megcsalta,csak így szeretné előtted igazolni a saját cselekedetét!

Neki ez egy kényelmes viszony.Ott eltartják,itt meg lesik minden kívánságát és még dolgoznia sem kell!Szerintem nem is akar!Kétségeim vannak arra vonatkozóan,hogy a feleség tud-e valamit!

2011. okt. 28. 10:11
taposnak =taposnek
2011. okt. 28. 10:10

Hazassal lehet, nossel Isten tudja :DDD


Komolyra veve a szot, nem volt idom meg a Te bevezetodet sem elolvasni, de nem szimpatikus szamomra olyan no es ferfi, aki hazassagban elore veti ki a halojat. Majd ha elvalt es nem kifogasokat keres a parjara akkor, de addig nem taposnak egy csalad eletebe bele, de mindenkinek ahogy az erkolcse tartasa diktalja, illetve a rozsaszin fatyol a szeme elotti lebeges nagysaga.

453. ht keksz (válaszként erre: 407. - Mumster)
2011. okt. 28. 09:57

Akkor picit belekezdek.

Ő úgy gondolja , a neje mgeérdemli,hogy eltartassa magát.Egyébként nem szeretem ezt az "eltartás" szót.

Huszon év van mögöttük,természetes,hogy ha a neje dolgozik,ő pedig épp nem,hogy akkor is közösen költenek.nincs olyan,hogy ez az én pénzem,mert én kerestem. Nálam nincs.

Persze,így már más szinezete van a dolognak,hogy amig a neje megteremti az anyagiakat, másodállást vállal,addig a férje az én családommal biciklizik, nálunk tölti az idejét.

Ez piszokság,de!

Neki emiatt azért nincs lelki furija,mert a neje megcsalta.

Már kihülőben volt a hazasságuk, ő akkor is munkanélküli volt,kibukott. A neje meg baszogatta érte,és félre is ment.

És most ő úgy gondolja, ártott akkor neki annyit az asszony,hogy megérdemli.Ezzel okozza neki a legnagyobb fájdalmat, mert a nő imádja a pénz.

Annyiból talán becsülendő(vagy tudja fene,ki hogy látja?)hogy addig nem akar hozzám költözni,amig nem rendeződik anyagilag,nem lesz egy fix fizetése.

Nem akar here lenni, nem akarja,hogy eltartsam.

Valszeg igaza is van, az én költségvetésem sem biztos,hogy elbírna még egy személyt.Mi is így tudunk megélni,meg ő is.

Tudod, engem sokszor már nem érdekelne,hogy keres-e vagy nem?

Én átmenetileg áldoztam volna többet anyagilag., csak,hogy rendezzük ezt a helyzetet számoljuk fel.

Most már nem ,még ha ő akarná sem.

Talán ezért becsülöm,hogy nem akar a nyakunkra jönni,és nem húz le pénzzel.

Sokszor pedig azt gondolom, van még valami,amit nem tudok,ami az igazi indoka annak,hogy nem lép., csak azt nem mondja, és előáll ezzel a verzióval,ami hiteles lehet.

És ez rohadtul idegőrlő, rá fog menni a kapcsolatra.

már nem is tudok hozzá úgy viszonyulni,ahogy kellene.

Mindíg az van előttem,hogy azért csak-csak mással ébred,és másnak is megteszi ugyan azt,mint nekem.

Bocs,hogy hosszúra sikeredett!

452. ht keksz (válaszként erre: 408. - Ditta67)
2011. okt. 28. 09:35

Biztos vagyok benne,a viselkedését látva.

Meg hát voltak már szituk,csak lehazudta.

Bár, volt már olyan elszólása,hogy gyanú van.

451. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 444. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 06:53

Szerintem ez más dolog...gyerek bármikor bárhol becsúszhat/becsúsztatják.Ez korántsem jelenti azt,hogy működnek a kapcsolatok,amiben megfogantak-és most a kapcsolat működtetéséről beszélgettünk.

Gyerekek mindig lesznek,ÁLTALÁBAN a férfiakban tombol a vágy,a magszórási szándék,a nők meg vágynak anyának lenni,sokan akár pár nélkül is.

450. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2011. okt. 27. 20:14
Egyetertek veled minden mondatban.
2011. okt. 27. 19:37
Amikor a feketére vehemensen azt mondják, hogy fehér, oda bőven elég a "drága kenyér..." részemről.
448. e16fe97baf (válaszként erre: 447. - Df2a740c00)
2011. okt. 27. 18:16
engem mindig megnevettet ez az elmés, magasröptű beszólás :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook