Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta-e már valaki a Kallos Glow, illetve Kallos Prestige hajfestékeit? Mi a véleményetek róla? fórum

Használta-e már valaki a Kallos Glow, illetve Kallos Prestige hajfestékeit? Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


2016. okt. 5. 20:16
Nekem tetszik, évek óta ezzel festem a hajamat. Olcsó, de tartós és erős színe van mindig, nem kopik ki pár hét alatt. Próbáltam már sokkal jobban reklámozott márkákat, egyiknél se voltam ennyire elégedett az eredménnyel. Egyetlen kicsi hátránya, hogy nincs hozzá mini balzsam, de ennyi pénzért nem is várom el. :) Én ajánlom mindenkinek.
2013. márc. 13. 15:17
Sziasztok! Én ma festettem be a Glow 910-es világos hamvasszőkéjével és az eredmény egyedülálló és fantasztikus! Hihetetlen, 290,-Ft-ért vettem darabját az One Eurós szaküzletben és csak azért, mert csupa jókat olvastam róla itt a neten. Nekem mindegyik DM-estől sárga, vöröses volt a töve, de mindig, mindegyiktől, erre úgy döntöttem, fodrásszal csináltatom. Havi 7000-ért csinálta meg a fodrász állítólag csak Wellával dolgozott és minden alkalommal 1 hét elteltével mosás után sárga lett a töve, a végek meg fehérek. Azt mondta a fodrász, elhalt a hajam és azért nem fogja be a végeket a festék. Ez egy akkora baromság, tessék, én meg tudtam csinálni, a leírás szerint 30 perces hatóidővel olyan lett a hajszínem, mint a képen lévő nőé, egy az egyben teljesen olyan, ilyen még nem volt, hogy megegyezett volna a kép és az én hajszínem. Nem lett sárga, sem vörös, de még foltos sem!! Én holnap visszamegyek az üzletbe, és a teljes készletet felvásárolom a polcról, mert ha 10 dobozzal veszek, akkor is még csak 2900-nál tartok és nem pedig 7000,-. Nekem 2 doboz kell, mert váll alatti a hajam hossza. Festés után a mosásnál összefésültem az egészet fejtetőre lófarokba és levágtam 2 cm-t a lófarokból és hihetetlen, meneteles lett egységesen, egészséges, nem törik, gyönyörű a fénye és tökéletes a színe. Fogadjátok el a véleményemet, mert már 20 éve festem a hajam, rengeteg fodrászt kipróbáltam, mindig elégették a hajvégeket, mert addig beszélgetnek és forró levegőt fúvatnak egy helyben a hajadra, mondván, nem lehet állítani a hajszárítóján a hőfokot, azért csinálják ezt, hogy visszamenj legközelebb vágatni is, mert széttörte előzőleg a hajadat a 100 fokkal. Ezt tapasztalatból mondom, a legtöbb ezt csinálja, nem figyelnek oda a hajgondozásra! Nekik úgyis tök mindegy, mert előbb-utóbb visszamész, ha gond van a hajaddal. A legegyszerűbb, ha hosszú a hajad, összefogni vizesen, vagy szárazon egy gumival és utána a teljes hosszból egy nyisszantással levágod, mindenhol egyformán esik le az a vég és meneteles is lesz ráadásul, attól függ, meddig húzod hátra az egészet. Lehet fejbúbon, lehet egészen homlokig és utána vágni. Nekem ezt Németországban csinálta egy mesterfodrász, mikor kint éltem és mindig jó volt az eredmény, az egész csupán 5 perc és tökéletes. Tehát a Glow világos hamvasszőke tökéletes választás azoknak, akik nem akarnak sárgán rikítani, mint a napraforgó és szürkén sem, mint a leőszült nagymamák! Ez egy teljesen természetes hamvas szín. Ajánlom azoknak is, mint jómagam, akinek rengeteg a hajszínében a vörös pigment! Sziasztok, szép napot és sok sikert mindenkinek! Andi
2013. febr. 9. 22:06
hamar kopik!! nem ajánlom. annyit ér, amennyibe kerül:-(
2013. febr. 9. 20:24
Szerintem nem jó minosegu
6. Bella90 (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2013. febr. 9. 20:09
Köszi! Szemezek még a Kallos Colorral is, találtam benne egy két szép színt, csak nem tudom mire számítsak:)
5. Bella90 (válaszként erre: 4. - 2ac8ed4feb)
2013. febr. 9. 20:08
A Glow-t? mert azt olvastam, hogy hullik meg törik tőle a haj, és kicsit megijedtem, pedig ki szerettem volna próbálni.
2013. febr. 9. 15:15
Én csak azt használom,barátnőm tanácsára...:)szép fényes is tőle a hajam:)
2013. febr. 9. 13:41

Valamikor régebben én vettem a fodrászkellékek boltban, de úgy emlékszem ahhoz kell még külön venni hidrogénperoxidot is.

A másik kérdésedre a válaszom: nem roncsol jobban, mint bármelyik másik hajfesték.

Én végül is azért nem vettem rendszeresen, mert elkényelmesedtem és már jobban szeretem azokat a festékeket, amihez mindent adnak: kesztyűtől a hajbalzsamig:) De aki szeret kísérletezni a színekkel, annak jó!:)

2013. febr. 9. 13:35
A világosabb árnyalatai érdekelnének inkább, valamint az, hogy mennyire károsítják a hajat ezalatt a hajhullást és a töredezést értem, hiszen minden hajfesték károsít valamennyire.
2013. febr. 9. 13:33
Használta-e már valaki a Kallos Glow, illetve Kallos Prestige hajfestékeit? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook