Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van aki már használta a Himalája sót?Mik a tapasztalatok illetve milyen hatással van a szervezetre? fórum

Van aki már használta a Himalája sót?Mik a tapasztalatok illetve milyen hatással van a szervezetre? (tudásbázis kérdés)


12. csutkababa (válaszként erre: 8. - Lestrange)
2013. ápr. 19. 15:38

en is vettem Himalaja sot, es en napi rendszeressegl iszom.

keszitek belole asvanyvizet, es beosztom egesz napra ,lehet kura szeruen is inni,meg akarhogy:)

nekem az emesztesemre nagyon jo,en nem sokaltam erte a 600 forintot...

amugy is nagyon keves sot hasznalunk, hat nekunk ez sokaig eleg lesz ,minimum fel evig...

de a tengeri somat sem dobtam ki,jo lesz a kadba:) furdosonak..

11. Rika1
2011. júl. 4. 03:01
Jó az a tengeri...én maradok annál:)
2011. jan. 14. 18:14

Egy kis összehasonlítás:

[link]

9. globus (válaszként erre: 8. - Lestrange)
2011. jan. 14. 18:05
Érdekes, én épphogy gyengébbnek találom... többet kell rakni az ételbe, mint hagyományosból.
2011. jan. 14. 12:51
Nekem Himalája só van otthon, meg sószappan is. Sósabb az íze, így kevesebb kell belőle nekem. A Himalája sóhoz csak kézzel érnek hozzá, semmi gépes finomítás, meg semmi. Tehát akik bio ételeket fogyasztanak, azoknak ez kiváló. Valamint a lúgosító étrendbe is ez passzol egyedül, mert ez a só lúgosít.
2009. nov. 26. 09:20
En nem tudok tapasztalatbol beszelni, mert volt ugyan tervben, hogy kiprobalom, de aztan rakeresetem a neten, es en azt talaltam, hogy tengeri so is kb olyan jo, mint a himalaja, es azert olcsobb, igy kihagyatam, hasznalom tovabb a jo kis tengeri somat :)
2009. nov. 25. 18:13
Én személy szerint úgy olvastam hogy 84 féle ásványi anyagot tartalmaz, és mint ivókúrának nagyon egészséges, meg állitólag fürdősóként használva csaknem megfelel egy 3 napos böjtkúrának...nem tudom ez mennyiben igaz, így kiváncsi volnék a véleményetekre, valaki alkalmazta már ilyen formában?
5. de7b7302d3 (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2009. nov. 25. 18:01
Ezt latod nemtudom. Azt tudom, illetve azt olvastam, hogy a Himalaja soban 110 fele asvanyi anyag van - allitolag ez a maximum ami soban lehet (vszinu szuksegunk nincs is ra), a tengeriben meg 70-nel kicsit tobb. En a felet sem tudnam felsorolni :)
4. Pirosalma (válaszként erre: 3. - De7b7302d3)
2009. nov. 25. 17:54
A 70 nekem kicsit soknak tűnik...Ennyifélére szerintem nincs szüksége a szervezetnek.
2009. nov. 25. 17:45
Sztem nem sokkal jobb a tengeri sonal. A tengeri soban is tobb, mint 70 asvanyi anyag van, es az olcsobb, mint a Himalaja so.
2009. nov. 25. 17:43

én igen.

Szerintem semmilyen különös hatással nincs, max. azzal, hogy nagyon drága.

2009. nov. 25. 17:42
Van aki már használta a Himalája sót?Mik a tapasztalatok illetve milyen hatással van a szervezetre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook