Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet színes csíkokat festeni a hajba fodrász nélkül, illetve bármilyen hajfesték jó-e hozzá? fórum

Hogyan lehet színes csíkokat festeni a hajba fodrász nélkül, illetve bármilyen hajfesték jó-e hozzá? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 28. 14:07

[link]

itt megtudod nézni a Jean s Colort,hogy milyen szinekbe van:)

2009. okt. 28. 13:52

Nekem Jean s Colorral van befestve,vagyis úgy van hogy a fele pink fele meg fekete :D

De ennél is úgy kell,hogy előtte kiválasztod a tincseket,fóliát aláteszel és oxit&szőkitőport összekeversz és leszivatod,utána azt kimosod,és a tincseket ennél vizesen (nedvesen) átfested...utána újból kimosod.:) Ez jó,mert több alkalomra elég a kicsi (nem tudom hány ml) az 2000ft körül van a nagy az meg 4000ft,de vannak más hajszinezők is.

Szerintem ha már tincsket akarsz bele,akkor valami ütős szín kellene.:) De van hajszinező

porból is. Fodrászcikkesbe megmondják.:)

2009. okt. 28. 13:05
folia...és bármien festék jó hozzá.....igazábol fodrászkellékesnél nyomos hajfesték,és oxigén....ha ott veszed még segit is....
4. csibefalat2008 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2009. okt. 28. 12:55
Hát talán vmi vörös-meggyes szinre gondoltam. Csakhát 5 hónapos babával vagyok itthon akit nem tudok senkire hagyni a fodrászhoz meg mégse vihetem. Nem tudok állandóan kiugrálni a fodrász-székből ha nyűgős vagy éhes.Ezért gondoltam megpróbálom házilag... Egyébként sötétbarna hajam van talán nem tudom mi menne még hozzá, ráadásul derékig ér:-)
2009. okt. 28. 10:33
milyen szint szeretnél?:)
2009. okt. 28. 10:19
van valamelyik gyártónak melíros festéke.de szerintem simán te is tudsz otthon bármilyen festékkel csíkozni,fóliával
2009. okt. 28. 10:15
Hogyan lehet szines csikokat festeni a hajba fodrász nélkül és bármilyen hajfesték jó-e hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook