Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Égnek áll a hajam", mert nem a leírtak szerint használtam a hajfestéket, mit tegyek most? fórum

"Égnek áll a hajam", mert nem a leírtak szerint használtam a hajfestéket, mit tegyek most? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 9. 07:20
a Naturlanddal én sem vagok elégedett. Kávébarna árnyalatát használtam ( volna ), de mintha be sem festettem volna a hajamat.
22. Lianax (válaszként erre: 19. - Globus)
2020. febr. 6. 22:35
Az oxy? Igen benne volt 6 % os.
21. Lianax (válaszként erre: 18. - Channa*)
2020. febr. 6. 22:34
Ha össze fogom sokakkal látványosabb a seprű hatás mert a fülem körül mintha széna szerteágazóan száll.Le csatolva is ki szabadulnak a hajszálaim.Lehet vagatok a végéből talán helyre hozza. Remélem.;(
20. Lianax (válaszként erre: 16. - Channa*)
2020. febr. 6. 22:28

Befogta a hajam színét pedig sötét a hajszinem,igaz nem látványos hatás de pont nem is ez volt a cél. Nem kevertem hozzá plussz oxyt csak ami a dobozában volt.

Hajfestés előtt nem volt ilyen a hajam. Tudom a különbséget mert ápoltam. Nem volt ennyire szálló seprűs. Attól kezdve változott meg hogy lemostam,majd megszáradt.

19. globus (válaszként erre: 15. - Lianax)
2020. febr. 6. 20:13
Ez benne volt a csomagolásban, hozzá adták?
2020. febr. 6. 20:07
Egyébként, ha tényleg olyan ronda a hajad, akkor szerintem 2-3 ezerért is le vágnak belőle valamennyit, illetve összefogod és már nem is látod. Kenegesd ricinus olajjal, azaz pakolásként használd.
17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 14. - Globus)
2020. febr. 6. 19:48

Pont ezt akartam írni.

A krémmanian is tök jókat írnak róla.Valami mas bibi lehetett nálad

16. Channa* (válaszként erre: 13. - Lianax)
2020. febr. 6. 19:46
Ezt még festéknek sem lehet nevezni. Ez tuti nem csinált semmit a hajaddal, ha egy az egyben keverted be és nem tettél bele+nem tudom mit(oxivalamit), még a hajat sem fogja be. Igaz, ha ezzel fested, akkor egy ideig puhább a haj, de el nem hiszem, hogy égeti. Az már előtte is olyan volt...
15. Lianax (válaszként erre: 14. - Globus)
2020. febr. 6. 18:24
Nem tudom talán szavatosság pedig az oxy is csak 6% -os volt
14. globus (válaszként erre: 13. - Lianax)
2020. febr. 6. 18:12
Nem hiszem, hogy ennyit számítana a száraz-nedves felkenés...valami másban rejlik a malőr, talán selejt lehetett a széria :(
13. Lianax (válaszként erre: 6. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 6. 17:34

[link]

Ez lenne az a hajfesték.

Nem is tudom miért ezt vettem,ki akartam próbálni.Megbàntam

12. Lávli (válaszként erre: 8. - Lianax)
2020. febr. 6. 17:24

Jézusom:( ezt jól megjártad sajnos:(

Szerintem ne költs fölöslegesen mindenféle kencére, úgyse fog már jobb lenni, ha tönkrement, inkább egy jobb fodrászra költs. Aztán majd megnő. 💪

11. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. febr. 6. 17:22
...nyalni valami eros waxszal.
10. df1e1c376c (válaszként erre: 8. - Lianax)
2020. febr. 6. 17:21
Szerintem tobbet nem tehetsz, mint olyan frizurat valasztasz, amihez oltalt let tudod nyslnu
2020. febr. 6. 17:18

Azt olvasom, hogy egy darabig nem szabad jahszárítót használni. Mosáskor is csak a hajtövet samponozni, a többit megtisztítja a rajta végigfolyó samponos víz.

A törülközővel dörzsölni se szabad, csak óvatosan törülni, ezután egy kevés olajjal ápolni.

Ha elég hosszú, éjszakára be kell fonni, hogy még a párnán se dörzsölődjön.

Proteines balzsamot lehet használni a mosás után.

8. Lianax (válaszként erre: 3. - Lávli)
2020. febr. 6. 17:04
Nem ugy kell érteni hogy teljesen rövid.Hanem az oldalt egyenletes hosszú hajszálak rövidebbek arc csont rövidsègű lett ha kihuzom,de egyébként össze a vissza száll a fülem körül szálkás, seprű, széna boglya lett.
7. Lianax (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2020. febr. 6. 16:59
Igen mostam már azóta.Es ugyan az a szitu szét áll a hajam. :(
6. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. febr. 6. 15:51

Milyen hajfestek ez belinkeled?

Sajnos tanácsot nemtudok adni.Nagyon sajnálom,de tényleg csak fodrász segíthetne.

2020. febr. 6. 14:58

Óh basszus, az az első hogy elolvassuk a használati utasítást.

Biztos van valami pakolás,ami kicsit helyrehozza,hívd fel a fodrászodat,biztos segít.

2020. febr. 6. 14:57
Az meg hogy lehet?
2020. febr. 6. 14:54

Jajj ... :( :O

A füled körül a festék tette röviddé? :O


Láttam a neten ilyen tojássárgás-mézes pakolásokat, biztos találsz valamit, ha rákeresel.

Sajnálom :(

2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. febr. 6. 14:42
Szó szerint leégette? :-( azóta mostad többször is és ugyan ez a szitu?
2020. febr. 6. 14:38

És szó szerint lehet érteni.

:(

Vettem egy általam nem ismert hajfestéket Naturland nem is tudom mi vitt rá... gondoltam akkora veszteség nem lehet maximum veszek másikat.

Nem a szinnel van a gondom.

Felkentem a szokásos módon száraz hajra ahogy azt minden hajfestéknèl megszoktam.Mig vártam unalomból olvasom a tájékoztatót mégis mennyi időt kell ezzel a tipussal várni.Akkor olvasom, ,,nedves hajra kenjük fel" mondom mivan??? A lényeg hogy a végeredmény borzalom!!

Le égette a hajamat.Nincs tartása,oldalt a fülem körül apró szálak àllnak szanaszét hiába is csatolom le.Vàll lapocka hosszúságú és szinte a sírás kerülget.Nem tudom mivel hozzam helyre.Tudom, olló.Nem is annyira zavarna áll alatti rövidre vágatni,de a fül mögötti szálak nagyon rövidek azokkal már fodrász sem tud mit kezdeni? Mire eljutok egy jo fodrászhoz addig síró görcsöt kapok,anyagilag nem igazán engedhetem meg magamnak.Mit javasoltok azon kívül hogy vàgassam le..? Pakolásra házi praktikákra gondolok vagy valami ami bevált nektek hasonló szituációban. Javaslatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook