Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt-e már valaki ásványkolloidot és ha igen mik a tapasztalatai fórum

Használt-e már valaki ásványkolloidot és ha igen mik a tapasztalatai (beszélgetős fórum)


2018. jún. 18. 08:21
az ezust kolloid rengeteg betegseg eseten jo.
10. abri
2008. aug. 1. 10:03

Az arany kolloid nagyon jó izületi gyulladás esetén pl. fájó váll,csukló.

Az ezüst kolloid természetes antibiotikum,pl torokfájásnál, köhögés esetén gargalizálni kell vele és lenyelni, mindenféle megfázás, felfázás gyógyítható vele.

Gombás lábat beecsetelni, pattanásos arcot áttörölni, nagyon hatásos.

Saját és környezetem tapasztalata alapján írom

2008. júl. 28. 18:53

Nem régen használtam el egy egész üveggel/200ml/,belsőleg és külsőleg is alkalmaztam.Hát,talán nem vagyok vele kompatibilis,mert semmit nem használt,sajnos.:(

Ja, ezüstkolloid volt.

2008. ápr. 27. 09:28

Ezüstkolloidot gyulladással járó folyamatoknál használjuk és nekünk bevált.

Mandulagyulladás heti szinten volt, míg nem használtuk, azóta nagyn ritkán jön elő és sokkal gyengébb lefolyású.

2007. okt. 29. 16:43

énis szedem az arany kolloidot,és az esüst kolloidot.

az arany,depresszió ellen,izületi panaszokra jó.

az ezüst,immunerősítő,baci ölö.

bár most az arnyat szüneteltetem,csak az ezüstöt szedem,mert babót akarok,és az arany nem jó ilyenkor!

6. h.editke (válaszként erre: 5. - Hegemónia)
2007. okt. 29. 16:37
Egyetértek. Nagyon jó megfázásos betegségek ellen. Már én is szedtem.
2007. szept. 26. 09:29
Én állandó torokfájással küzdöttem és az arcom is hajlamos a zsírosodásra és a gyulladásra. Ezüst-kolloidot ajánlott a barátnőm. A tájékoztató szerint baktérium és gombaölő hatású. Kb. 1 hónapja - mostmár csak esténként - szedem, sokkal jobb a közérzetem és az arcom is simább lett.
2007. júl. 6. 13:14
Az interneten nagyon sokmindent megtudsz róla.
2007. máj. 22. 20:48
németországból kapunk ezüstkolloidot.Nekem egy diónyi gangliont tüntetett el a kezemről.Apu rákos ,ez tartja életben évek óta.cicáim gyógyultak meg tőle,stb stb stb anyu szerint mindenkinek lennie kellene ilyen
2007. máj. 22. 20:40
Az ásványkolloidnak mi a hatása? Semmit nem tudok róla.
2007. máj. 22. 20:38
Sziasztok! Azoknak várom a véleményét, tapasztalatait akik használtak már ásványkolloidot. Kérlek benneteket írjátok meg, hogy ti mire szedtétek és mennyire volt hatásos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook