Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdekelne, hogy valaki használt-e közületek Vichy termékeket. Pontosabban Lipo-Metric-et és Lipo Peel gélt? fórum

Érdekelne, hogy valaki használt-e közületek Vichy termékeket. Pontosabban Lipo-Metric-et és Lipo Peel gélt? (beszélgetős fórum)


5. Mondiráj (válaszként erre: 1. - A935f907e9)
2010. máj. 29. 11:44
Ja, még annyi, hogy én csak a Lipo-Metric-et használtam, a testradírt nem, lehet az is jó, de én nem vagyok az a pepecselős fajta...a Metric-et csak felkenem és már megyek is a melóba. :)
4. Mondiráj (válaszként erre: 1. - A935f907e9)
2010. máj. 29. 11:42

Szia!

Igen, én már használtam és láthatóan csökkent a narancsbőröm...oké, nem lett babapopsi sima, de ahhoz képest, amennyi volt, megérte. :)Igaz, hogy nem olcsó, de egyes licitáló oldalakon olcsóbban is hozzá tudsz jutni.

3. a935f907e9 (válaszként erre: 2. - 3bc5b5c25c)
2010. febr. 18. 18:07
Nem használtam még csak most kaptam,mert az én pénztárcámnak túl drága lenne.Most megvan én mindenképp beszámolok majd róla
2010. febr. 18. 17:52
én még nem de ki akarom próbálni,milyen tapasztalataid voltak?(már ha használtad)
2010. febr. 18. 17:49

Sziasztok .

Érdekelne hogy vakaki használt-e közületek Vichy termékeket.Pontosabban Lipo-Metric-et és Lipo Peel gélt???? És ha igen akkor mi a véleménye róla? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook