Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használja valaki a La Roche Posay termékeket problémás bőrre? fórum

Használja valaki a La Roche Posay termékeket problémás bőrre? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 9. 16:51

Szia! én most kezdem el használni a la roche-posay termékeket és azon belül a lipikar-t! Sajnos atiopiám van (ami csak most jutott a tudomásomra egy magán bőrgyógyásznál) és csak ez az egyetlen egy olyan termék ami rendben tartja a bőrömet! Nagyon tudom ajánlani! Ha még érdekel ez a dolog akkor ezen a honlapon tudsz tájékozódni!

[link]

Üdv: Andi

2009. nov. 6. 09:10
ha esetleg más olyan terméket tudtok ajánlani ami problémás bőrre jó akkor azt is megírhatjátok..
2009. nov. 6. 09:09

A LRP Effaclar termékek érdekelnének nagyon. Főleg a hidratáló krém és a habzó arctisztító. Már rengeteg krémet kiprÓbáltam és rengetegféle arctisztítót de egyik sem használt különösebben ..

Ha valaki esetleg próbálta ezt a terméket és bevált neki az írjon!

2009. nov. 6. 09:06
látom nem írt ide senki:-(
2009. okt. 31. 14:00
senkinek nincsen tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?:-(:-(
3. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - Ritaanyu)
2009. okt. 30. 20:28

engem elsősorban arctisztító érdekel mert nemsokára el fog fogyni az arctisztítóm és nem szeretnék olyat venni ami most van. Na meg krém sem ártana...

az alapozója árban mennyi?

2009. okt. 30. 20:24
én az alapozóját használom! és nekem nagyon bejött!!!!
2009. okt. 30. 20:19

Sziasztok!

Zsíros,mitesszeres bőröm van, néha 1-2pattanással tarkítva.Azonkívül a bőröm felszíne kissé egyenlőtlen is. Jelenleg Bioderma termékeket használok de nem vagyok megelégedve vele teljesen.Ezért gondoltam a La Roche Posay-ra de mivel ez sem túl olcsó így érdekelnének a vélemények róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook