Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasra hízom, mit tegyek? fórum

Hasra hízom, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 6. 17:27
Próbáljátok meg a Callanetics-et. Nemrég kezdtem el, de nagyon jónak tűnik.
23. orsibigyu (válaszként erre: 22. - Pakung)
2013. júl. 6. 09:28
En semugy fogadom, hogy nem teszek semmit, de mindent megteszek es ha megis marad akkor el kell fogadni. Mindent= nagyon keves finomitott cukrot, ch-t eszek, cardio, erosito edzeseket tartok, ketnaponta, erosito edzesben fekvotamasz, es kitartasos gyakorlatokat, hasizomgyakorlatot. Egyik nagyon durva, legalabbis engem jol igenybevesz: feltartott kezzel fekszem, labamat elemelem kisse a foldtol, ellentetes kez- lab erintese nyujtott vegtagokkal, hasizombol. 4esevel birtam csinalni eleinte kis pihenessel. Masik az evezos hasizom: ulsz a foldon terded behajlitod, a torzsed 45 fokot ir le a talajjal, es hatrafordulsz mind2 oldalra, nehezites kinyujtod a labad es az is 45 fokot ir le a talajjal, megtartod azegyensulyt es forgolodsz!
22. pakung
2013. júl. 5. 19:54
csak én nem akarom el fogadni , nem vagyok kövér , nem a túlzott táplálkozás vagy a lustaság az oka , nem érdemlem meg hogy kínszenvedés legyne minden ruhavásárlás , elég bajom van azzal is hogy nagyon magas vagyok
2013. júl. 3. 23:25
En is ilyen vagyok, el kell fogadni es vigyazni, hogy ne hizz, mert aranytalanna valsz. A bor nem jo szerintem, pont hasra megy az alkohol.
20. pakung (válaszként erre: 19. - Berbooo)
2013. júl. 3. 18:41
köszi :) gyorsabb voltál mint én :D
2013. júl. 3. 18:05

pár kép ami bemutatja a problémát

[link]

[link]

[link]

18. kszb (válaszként erre: 15. - Pakung)
2013. júl. 2. 22:23

na, ez azért nme vészes egyáltalán! :)

Lehet csak te látod annak, nem? :)

17. kszb (válaszként erre: 14. - Pakung)
2013. júl. 2. 22:21

nme arra gondoltam, h egészségtelenül eszel :) Gyakran gondoljuk h egészségesen, változatosan eszünk, közben meg a szervezetünk vmit mégsem tolerál (pld lisztérzékenységnél). Ilyesmire gondoltam :)

Amúgy, saját tapasztalat, h ha vki ennyire hajlamos a hasra hízásra, akkor majdhogynem jobb megbékélni vele :) Persze odafigyelni nem árt, h azért el ne durvuljon a helyzet, de mindenek előtt meg kell békélni önmagunkkal :)

16. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Pakung)
2013. júl. 2. 22:20
Nem biztos az, hogy rövid hatásúak! Érdeklődj ezekről olyanoknál, akik csináltattak ilyesmit. Itt a Hoxán is van pár ilyen témájú fórum
15. pakung (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2013. júl. 2. 22:18

félek ezek a helyi direkt kezelések csak napokra hetekre tartanak aztán vosszajön :S, a nadrágméretem

38-40, aszoval ennyire zsiros csak d eez is zsvar úgy hogy lábam fenekem tökéletes

14. pakung (válaszként erre: 11. - Kszb)
2013. júl. 2. 22:16

ez háj bezony , :D és nem fuffadás , tehat nem valami adott betegség ez a hajacska már meg van egy pár éve.

nem vagyok édes szájú , persze eszek cukosat , de pl üdítőitalat sosem , zukor a kávéba, esetleg joghurt+műzli reggelire, vagy egy műzliszeket délutan, míg el nem készül a főtt ételem , szal enm mondanám hogy egészségtelenül táplálkozom, inkább hétkoznapian

13. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Pakung)
2013. júl. 2. 22:15
Helyi zsírbontásra, pl. kavitációs zsírbontás vagy lipolízis meg ilyesmi, nem gondoltál?
12. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Pakung)
2013. júl. 2. 22:14
ideJe
11. kszb
2013. júl. 2. 22:14
és ez a poci puffadt, vagy zsíros/ hájas?
10. pakung (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. júl. 2. 22:14
hat hogy szinte csak ott van zsír az már elég fura , viszont ott nem kevés , :D, mindig ilyen voltam már 12 évesen is
2013. júl. 2. 22:13
tudtommal nincs cukor beteg , de amugy anyum is mikor elhízott pocakra ment a legtöbb , egy idelye minden nap iszom egy kis bort állitolag az jót tezs , de nincs még vékony derekam , voltam án 58 kiló is 182 cm magas nő létemre akkor is volt poci , igaz csak pici , de volt
8. kszb
2013. júl. 2. 22:12

a nagy has nem csak cukorbetegség hajlamát jelezheti. Vannak bizonyos emésztőrendszeri betegségek is, amik okozhatnak ilyet. Persze nme mindenkinél. Van akinél egyszerűen alkati kérdés.

Amúgy meg, kinek mi a nagy?

2013. júl. 2. 21:58
Cukorbetegséged nincs? családban van?
2013. júl. 2. 21:47
A nagy has jelzi, hogy az illeto hajlamos a cukorbetegsegre, ezert nem csak kulso miatt, de eu okok miatt is fontos a hasbol fogyni. Van aki nem hajlamos ra. Van aki cukorbetegseggel szuletik, van aki tudorakos pedig soha nem cigizett, de attol, hogy nem csak cigisek tudorakosak, attol meg igaz a tezis, hogy a cigizes megnoveli a tudorak kockazatat.
5. pakung (válaszként erre: 3. - Orsibigyu)
2013. júl. 2. 18:59
csak azt nem értem hogy an aki tényleg édes szájú és sok édességet eszik mégsem csak pocakra megy , nekem nagyon el kéne hízni hogy mondjuk a fenekemre is menjen valami , a lábaimra meg végképp , két kézfejjel eddig átértem a combom , na most a bicikli miatt vastagodott .:D
4. pakung (válaszként erre: 3. - Orsibigyu)
2013. júl. 2. 18:57
belehalok , ám de megteszem , ha ezen múlik , holnaptól , de akkor legalább a reggelim lehet édességes ? pl műzli , zukor a kávéba stb
2013. júl. 2. 18:54
Allitolag a hasat lapositani 30% sporttal lehet, de 70% etkezes. Szenhidratszegeny, cukormentes dieta a kulcs. Cukormentes, azaz edessegmentes, mert a szintetikus edesitok sokat artanak. Esetleg fruktozzal helyettesitheted.
2013. júl. 2. 18:48
minden nap 2x 8 km -t biciklizek , végog hol domba fel hol dombra le kell menni. mégis meg vana pocak , pedig rendesen folyik rólam a víz, tehat nem lehet mondani hogy nem mozgok , aztam egész napa munkam kint zajlik , aktiv , tehát nem csak ülök a gép előtt . segítsetek
2013. júl. 2. 18:46
Hasra hízom, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook