Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pocakra hízom, szerintetek mit tegyek ellene? fórum

Pocakra hízom, szerintetek mit tegyek ellene? (tudásbázis kérdés)


8. b486c9cf7d (válaszként erre: 7. - Berbooo)
2013. márc. 28. 12:40
Olvasgass a kortizolrol, az tud hasra hizast okozni.
7. Berbooo (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. márc. 28. 11:53
ja meg igazabol most nem is hizom tovabb csak ugye van az az 3 kilo felesleg es mind derek has tajon ,
6. Berbooo (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. márc. 28. 08:37

a felülesi gyakorlotakotol igen , mert a mellkasban ugy nyujtja meg a inakat , amitol egy ido utan logo mell lesz.

mivel 80/D mellem van ezert ez enm lenne valami aldomasos , ezert is nem futok , mert az sem tezs neki jot

2013. márc. 28. 08:35

nhmm sportolok : napi 10 kilomöter street walking

az az nagyjabol , 105 perc intenziv mozgas, egy kifejezetten meredek, lejtös terepen , alabammal nincs is semmi baj , afenekem is tök normalis , a meretem M es , es mindig volt pocakom , ugye a streer w. nem megy telen , de nyaron mikor 58 kilo voltam 182 cm magassagomal , akkor sem volt lapos hasam csak a labam veknyult le meg a karom meg mell meg minden , mar mar tul sovany is voltam , de a lapos has akkor sem volt , meg akkor is volt kis "pocakom" A gyomrom nem agy , nem eszem sokat , : pl :reggel 6:00 1 aktimel 4-5 kanal natur muzli , 9: egy zsömle , ebed : munkahelyi normal adag : 16 ora , utoljara egy föttojals , egy darab fött krumpli es 4 kanal spenot, uana esetl9 9 körul egy pohar kakao , vagy az sem.

NEM FOGYOZOM!

ONNAN TUDOM PONTOSAN MENNYIT ESZEM HOGY EGYFÖRE FÖZÖG MINDIG FRISSEN ; ES INNEN TUDOM MIBOL HANY KANALLAL ESZEK

2013. márc. 27. 09:01
Magától elmúlni nem fog,azt tuti. Max egy zsírleszívás!!!Vagy sport!Mint ahogyan az ellőttem szóló hölgy oly helyesen kifejtette "gondolkozz értelmesen."Na most tényleg honnan szedted ,hogy valami történik a melleiddel ha hasizmozol??
2013. márc. 27. 07:33
Mondjuk ne hizz tovabb, es gondolkozz ertelmesen. Hasizom erositestol nem szottyad a mell.
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2013. márc. 26. 22:05

sose egyél egyszerre nagyobb mennyiségű kaját mint az öklöd, és két kaja közt tarts min. 2 óra szünetet, és folyadékból se igyál egyszerre 3dlnél többet.


be fog szűkülni a gyomrod idővel:D

2013. márc. 26. 21:50

hali egyszerűe olyan a testalkatom hogy a hasamra hizom , a labam normalis , a fenekem is ,a mellem talan tul nagy de a pocakkal nem tudok kibékülni.

nem karaok felülésezni mert nem egy csajt lattam mar hogy megszpttyant miatta a melle , van valami tipp ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook