Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3253. kikik77
2008. jún. 9. 14:14
Ildi!!!! Mi van Veled?
3252. Rita79 (válaszként erre: 3251. - Macsekcica)
2008. jún. 9. 12:27

Szia!

Igen,valóban korai időpontot kaptam,még én is elcsodálkoztam rajta.Már minden vizsgálaton túl avgyok,holnap megyek a vérerdeményért és kész.Mehetek a kórházba.Csütörtök reggel fekszek be,mert 11-re vár az altatós.Tegnap már annyira beparáztam,hogy azt kérdeztem magamtól,hogy kell ez a sok macera nekem?De a válaszom az volt,hogy:kell.Már visszaszámlálást tartok.

2008. jún. 9. 12:11

Sziasztok Lányok!


Visszaolvastalak Titeket! Jó sokat írtatok, nem unatkoztam.

Örülök, hogy mindenki jól van.


Na látod Rita, mondtam én, hogy nem kell aggódnod, mert biztos lesz megoldás a korai műtétre :) És lám!


Kikik, Nerni! Nagyszerű, hogy túl vagytok rajta!

Gratulálok Nektek!!!

3250. hejdi
2008. jún. 9. 11:59

Szia Kikik77!

Te,hogy vagy azóta,mióta hazamentél?Hogy viseled a haskötőt?A varrataid neked is húzodnak?

3249. kikik77 (válaszként erre: 3239. - Nerni)
2008. jún. 9. 10:56

Szia Nerni!

Örülök, hogy Veled is minden rendben. Köszönöm, próbálok pihengetni, amennyit csak lehet. Füzővel megmérve 70-es a derékbőségem, lesz ez 60 is:) újra, mint a régi szép időkben! Nagyon boldog vagyok, gondolom Te is így érzel!

3248. pocok29
2008. jún. 9. 10:42

SZIASZTOK!!

NEKEM HOLNAP LESZ 3HETE,HOGY MEGVOLT A HASPLASZTIKÁM!

3 CSÁSZÁROM VOLT,ÉS EZ MIATT KÖLDÖKSÉRVEM LETT,ÉS KÖZÖLTE KÉT ÉVE AZ ORVOS,HOGY MEG KELL ELŐBB UTOBB MÜTENI!

HÁT ENNEK MOST JÖTT EL AZ IDEJE,DE MÜTÉT ALATT KIDERÜLT,HOGY AZ EGÉSZ HASFALAM LE VOLT SZAKADVA,IGY MEGCSINÁLTÁK A HASPLASZIKÁT IS!

CSUNYA VOLT A HASAM A GYEREKEK UTÁN,MEG UGYE A FOGYÁS UTÁN IS:-)

DE UGY ÉRZEM CSEPPET SEM BÁNTAM MEG,MÉG AKKOR SEM MIKRO AZ ELSŐ NAP NAGY FÁJDALMAIM VOLTAK,ÉN AZ EREDMÉNNYEL ELÉGEDETT VAGYOK!

3247. hejdi (válaszként erre: 3246. - Finucci)
2008. jún. 9. 10:36

Szia!

Mellfelvarrásom 2002 óta tereztem,de mindíg valami miatt meggondoltam magam vagy valami közbe jött.Most áprilisban megcsináltattam.A hasam is akkor szerettem volna,de egyszerre nem csinálta meg a doki.A hasam helyrehozatala idén februárban merűlt fel,mikor a mellem miatt mentem az orvoshoz megbeszélésre.Különben hírtelen ötlet volt.Az mit jelent,hogy rágod át magad?Még csak a gondolat foglakoztat,vagy már szeretnéd is ?

3246. finucci
2008. jún. 9. 10:20

Sziasztok!

Örömmel olvasom, hoyg van fórum a hasplasztikáról...és épp most rágom át magam a dolgokon. Én 50 kilo fogyás utáni állapotomban vagyok, el lehet képzelni milyen kötőszövet állománnyal. Azonban a műtét maga amennyire fantasztikus olyan félelmetes is a számomra. Ki mennyi "hezitálás" után szánta rá magát?

3245. hejdi
2008. jún. 9. 07:30

Klau!

Merre vagy?

3244. hejdi (válaszként erre: 3243. - Bolyhostopi)
2008. jún. 9. 07:28

Szió

Remélem akkor a hasból a varratszedés "kellemesebb"mint a mellből.Előre parázook,holott még meg sem vagyok műtve!Érthető,hogy könnyebb úgy tanulni,ha ott van az ember az órákon. Azért mégis frissen vagy műtve,nem kis dolgon mentél át.Gondolom figyelsz magadra,azért is hagytál ki 2 alkalmat,mert érezted nem bírnál elmenni!?

Na nemsokára akkor már az altatással kapcsolatosan is tehetünk fel kérdéseket?Mert nekem lenne ezzel kapcsolatosan egy.Igen a műtét napjára és az azt követőre lettem volna kiváncsi,de akkor sajna arról nem tudsz semmit írni.Biztos neked még sajnálatosabb.Számoltad a napjaid vissza?Izgultál műtét előtt?Lehet ezeket a kérdésekeket valaki már feltette,de nekem már csak 10 napom van és semmi izgalmam,félelmem nincs(kivéve varratszedés).Remélem normális dolog.Mellműtét előtt sem éreztem semmit nagyon nyugodt voltam.Most is csak annyi van,várom legyek túl ratja,hogy végre eltünjön az aminek le kell kerűljön rólam.A nadrágokat lecserélted már,vagy még azokat hordod mint műtét előtt?Vasárnap szedték ki a varrataid,hanyadik napon?Na ennyi kérdés leht kicsit sok lesz,remélem nem haragszol és ha lesz időd megválaszolod.?Köszi szépen ,szia

3243. bolyhostopi (válaszként erre: 3241. - Hejdi)
2008. jún. 9. 07:01

Nem volt gáz.A köldök varratokat meg sem éreztem.A másik is csak huzásnak tünt.Semmi komoly.Suliba meg el kell mennem,mert igy is 2 alkalmat kihagytam,és nagyon nehéz ugy tanulni,hogy nem hallod mit mond a tanár,akkor tudsz kérdéseket feltenni,ha meg magadtanulsz ott a száraz anyag és kész.Egyébként intenziv terápiás és altatóasszisztensi suliba járok.

Melyik első napomra gondolsz?A mütét utánira?Na az egy kicsit gáz volt,mert ujra kellett müteni,de egyébként szerintem ugy kiesett 18 óra.

3242. bolyhostopi (válaszként erre: 3240. - Nerni)
2008. jún. 9. 06:57
Csak a köldök körül érzéketlen.
3241. hejdi (válaszként erre: 3235. - Bolyhostopi)
2008. jún. 8. 21:17

Szia!

Elfelejtettem megkérdezni,milyen volt a varratszedés?Na az amitől félek igazán,mert a mellemnél bepánikoltam és rosszul lettem,10 percig tartott amíg magamhoz tértem.

A mellem az semmi nem volt.Ezért reménykedek a hasam sem fog fájni és könynen vészelem át.De ha nem akkor is,kitartok,majd csak elmúlik.Semmi nem tart örökké!Igaz?:-))

Szorítok neked nagyon ,hogy minden rendben legyen csütörtökön.Olyan szépen írod,hogy nem jársz peckesen.Különben annyira döbbenet,hogy utazgatsz 150 km-ert.Még majd ha arra válaszolnál milyen volt az első napod?

Köszönöm az összes eddigi segítséged!

Szió

3240. nerni (válaszként erre: 3236. - Bolyhostopi)
2008. jún. 8. 20:45
Ja még annyit, hogy neked érzéketlen a hasad? Én úgy érzem, hogy nekem nem.Teljesen olyan érzés, mint régen.Alul egy kicsit zsibbad, ha megfogom.
3239. nerni (válaszként erre: 3212. - Kikik77)
2008. jún. 8. 20:44
Szió!Örülök, hogy jól vagy, és ismét itt vagy köztünk már lapos hassal. Vigyázz magadra.
3238. nerni (válaszként erre: 3219. - Eszmi35)
2008. jún. 8. 20:42
Szia! Engem hétfőn műtöttek, és szerdán jöhettem haza.
3237. nerni (válaszként erre: 3236. - Bolyhostopi)
2008. jún. 8. 20:41
Szia! Most egy kicsit megnyugtattál, köszönöm szépen!Olyan jó, hogy Te itt vagy, és mindenkiben tartod a lelket.Örülök, hogy jól vagy, és tényleg nagyon szép lett a pocid.Remélem az enyém is hasonló lesz.Na majd holnap kiderül.Tényleg köszike, hogy itt vagy, és segítesz.
3236. bolyhostopi (válaszként erre: 3230. - Nerni)
2008. jún. 8. 20:31

Szia!

Most,hogy már nincs benne a varrat,levettem álló helyzetben is, a haskötőt,de csakj azért,hogy megnézzem milyen lett.Háűt egy kicsit nekem is ugy látszik,mintha lenne pocom,de szerintem az idővel el fog múlani,végül is ott még nem tapadtak össze a rétegek.Azért kell a haskötőt is szorosan folyamatosan használni.Nekem nappal nagyon szorosan van felrakva,éjszakára azért lazitok rajta.

3235. bolyhostopi (válaszként erre: 3233. - Hejdi)
2008. jún. 8. 20:26

Én nem járok görnyedten,szinte az első pillanattól kezdve,hogy kiszálltam az ágyból egyenesen járok,na persze nem olyan peckesen,mundjuk magas sarku cipőt nem vállalnék be.Ha jól emlékszem a képeidre neked kb oplyan nagy a hasad,mint nekem volt.És látod mi lett belőle?Hát csak ez tartson erőt bennedés nem lesz semmi baj.Ha meg mégis,mindent meg lehet oldani,és nem kell elkeseredni.

Csütörtökön megyek vissza a dokihoz,remélem addigra nem termelődik ujra a folyadék már.Nem fáj,de kellemetlen.

Nekem 2 éve mütötték a mellemet.Az csak nehezen gyógyult és kifele nedvezett sokáig,főleg,hogy a kisfiam akkor volt 1 éves és pelenkázás közben belerugott és kicsit szétnyilt az egyik varrat.De mára csak egy vonalas heg maradt belőle.

3234. bolyhostopi (válaszként erre: 3231. - S.irma)
2008. jún. 8. 20:19
Szia!Nekem soha nem volt fájdalmam.Tudom,hogy ez furcsa ,de az a való.A mütét napján csak feküdtem.Másnap már fel lehetett kellni.Végül is soha nem okozott nehézséget sem a járás,sem az ülés.Na persze tegnap elmentem suliba,Reggel 5-kor keltem és este 6-ra értem haza,hát akkorkicsit elfáradtam az ülésben.Igazándiból jól érzem magam a bőrömben.Persze ha felállok kicsit másképp látszik,de 6-8 hét,amig összetapad és a végleges állapotba megy át.Köldökáthelyezésem is volt,az a rész érzéketlen még.De a többi részét már érzem a hasamnak.Persze mindenki másképp vészeli át a dolgot.Ha több minden érdekel olvasgass visszafele pár oldalt.Én is azt tettem,amikor még csak készültem a dologra.Jó kis összetartó csapat van fenn,bárkitől kérdezhetsz.Ha nem akarod,hogy megjelenjen a közös oldalon,privátba is lehet.Nekem speci jól esett,hogy aggódtak értem ,és mindenki mindenkinek szorit.
3233. hejdi (válaszként erre: 3228. - Bolyhostopi)
2008. jún. 8. 20:19

Szia!

Bocsi más néven vagyok,de újra regisztráltam magam,töröltettem az "emha"-t.Nagyon -nagyon gyönyörű a hasad!Nekem nagy erőt ad,hogy itt vagy,tartod a lelket bennem,mert te vagy az akinek nem voltak fájdalmai,így azt hiszem nekem sem lesz,könnyebb kibírni már azt a pár napot ami hátra van.Tudom,nem lehetett könnyű neked,de szerintem azért utólag az eredmény kárpótól,mint írtad is.Természetes,ha az ember látja előre a bajt akkor nem kockáztat.Már nekem is a mellem 2 hónapja gyógyúl,de mégsem bántam meg.De az én gyógyulásom saját hibámból alakult így.Remélem a hasammal nem követem el a vad krémezést,pakolászást,emelgetést.Annyira doppingol mindenki képe,milyen szép lesz utánna.Tettem fel képet én is.4 gyerek után katasztrófa ahogy kinéz.Mi lesz a maradék folyadékkal?Te is görnyedten jársz?

Nagyon köszönöm a bíztatást!Vigyázz magadra,és gratulálok az erődhöz!

3232. nerni
2008. jún. 8. 19:40
Ja és nagyon húzódik a sebem, de csak ha felállok.Már lassan fel sem merek kelni.
3231. s.irma (válaszként erre: 3228. - Bolyhostopi)
2008. jún. 8. 19:38

Szia! Megnéztem a feltett fotódat. Szerintem baromi jól sikerült. Irtó csinos lettél. Vannak e fájdalmaid? Hogyan érzed magad? Lehet e a műtét után egyáltalán ülni?

Ha van kedved és lehetőséged irjál már. Most egy nagy több lépcsős fogyókúrába kezdtem. ( inkább életmód váltásnak mondanám)

Ha elérem az általam ideálisnak tartott súlyt lehet, hogy nekem is jó lenne egy ilyen műtét.

Addig tornázom, fogyózok és ábrándozom a műtétről.

Sok sikert mégegyszer. Üdv: Irma

3230. nerni
2008. jún. 8. 19:37

Sziasztok!

Bolyhostopi! Nagyon szép a hasad, a vágást, már most alig lehet látni,igazán büszke lehetsz rá! Remélem az enyém is ilyen lesz.

Szeretnék tőletek segítséget kérni,kicsit aggódok, mert ahogy benézek a haskötő alá,- nem veszem le, mert ugye nem lehet, de nagyon kiváncsi vagyok-na szoval ahogy elhúzom a hasamtól ülő helyzetben, ugyanúgy türemkedik ki a hasam.Szerintetek ez normális?Volt valakinek ilyen tapasztalata?Lehet, hogy én vagyok már bolond, de annyira félek, hogy nem sikerült úgy ahogy én szeretném.Holnap megyek kötözésre, és én is csináltatok fotót!

Előre is köszi a segítséget, és bocsi, hogy ilyen fóbiás vagyok.

3229. bolyhostopi (válaszként erre: 3219. - Eszmi35)
2008. jún. 8. 19:17
Szerdától hétfőig
3228. bolyhostopi (válaszként erre: 3215. - 59b0a5f4d3)
2008. jún. 8. 19:15

Szia!

Ha nekem valaki mütét előtt azt mondja,ez és ez fog konkrétan történni velem,nem hiszem,hogy rászántam volna magam.Igy ,miután láttam,mindenre van megoldás csak akarni kell,nem bántammeg.Te sem fogod!!!Már túl vagyok a varratszedésen is,még mindig van folyadék a hasamban,de tudom már,mi a megoldás és egyáltalán nem izgat.Csak a végső eredmény,ami pedig biztató.Töltöttem fel képet a varratszedés utánróll a lapomra,ha érdekel.Kitartás,nemsokára te is túl leszel rajta!

3227. bolyhostopi (válaszként erre: 3201. - Nerni)
2008. jún. 8. 19:12

Szia!

Túl vagyok a varratszedésen,Nem volt vészes.A köldökömből egyáltalán nem éreztem,amikor kivette a varratokat.A hosszu vágás tovafutó volt,csak egy kis húzást éreztem,mást nem.Utánna megint meg kellett csapolni,de most már csak 180 ml savó jött le.Remélem mostmár nem fogok feltelni.Felraktam az oldalamra a képet,egy kicsit gyürött a haskötőtől,de azt hiszem,azért a külömbség látszik.

3226. ildiko1977 (válaszként erre: 3219. - Eszmi35)
2008. jún. 8. 16:52

Szia,

én szerdán mentem be, csütörtökön műtöttek, és hétfőn jöttem haza.

3225. ildiko1977 (válaszként erre: 3222. - Rita79)
2008. jún. 8. 16:51

Szia,

13-án lesz három hónapja hogy műtöttek.

3224. csibee16 (válaszként erre: 3223. - Kikik77)
2008. jún. 8. 14:45

Szia!!

Látom Te is pécsi vagy!! Ki fog műteni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook