Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4033. Szmandi73
2008. júl. 22. 18:20
Lányok! Fontos kérdésem lenne :) Szept. elején lesz a műtétem (még nincs pontos időpontom), 27-én pedig esküvőre kell mennem, tudok majd a haskötőtől normális ruhát felvenni? A sógornőm megy férjhez, illene ott lennem...
4032. Piszi (válaszként erre: 4028. - Efa181b264)
2008. júl. 22. 17:54

Szia!

Rita már írt az Imrés árról, én magán orvosoknál. klinikán ahol érdeklődtem 580-600e körüli árrajánlatotkat kaptam, ha érdekel elküldöm az elérhetőségüket.

4031. Piszi (válaszként erre: 4029. - Rita79)
2008. júl. 22. 17:52

Szia Rita!

Köszi a megnyugtatást, akkor van remény..

Én is szeretnék aug elején elmenni kontrollra, biztosra tudni, h minden ok és jól alakul a hasam.

Alapvetően elégedett vagyok, kicsit lehetne feszesebb a bőr, talán még tapad le és akkor jobb lesz. Mikor elkezdted elhagyni a haskötőt nem érezted úgy, h az vmivel jobban összetart,bár neked a képeid alapján nem volt közel sem olyan lötyögős a bőröd, mint nekem. Ígértél képet a pocidról...

Szép estét!

4030. Rita79 (válaszként erre: 4028. - Efa181b264)
2008. júl. 22. 10:23
Szia!Sokunkat a Szent Imre kórházban műtöttek,ott 270000 Ft,amit csekken kell befizetni. A magánkórházak árairól annyit tudok,hogy lényegesen több,mint amennyi itt volt.
4029. Rita79 (válaszként erre: 4027. - Piszi)
2008. júl. 22. 10:19

Szia!

Szerintem megnyugodhatsz az oldaladat illetően,mert amióta nincs rajtam a haskötő,visszarendeződtem.Úgyhogy most már nincs különbség a két oldalam között,pedig tartottam attól,hogy esetleg az egyik oldalam karcsúbb lesz.A haskötőt 4. héten vettem le éjjelre.5.héttől pedig nappalra is.Ha sokat ülök ,akkor nehéz kiegyenesedni,de egy pár perc után már jó.Csak a dagadás zavar,mert szerintem haskötőben ennyire nem dagadt be,mint most nélküle.De nagyon szuper nélküle lenni....Elvileg kontrollra augusztusba kell mennem,mert a doki szabin van.Azt tervezem,hogy már augusztus 1-2 körül fel kellene mennem,mert 3-tól nyaralunk.Jó lenne megtudni,hogy minden rendben van-e a pocimmal.

2008. júl. 21. 22:08

Sziasztok!

Írjátok meg kérlek, hogy kinek m,ennyibe került a műtétje?

4027. Piszi (válaszként erre: 4026. - Rita79)
2008. júl. 21. 21:49

Sziasztok, Szia Rita!

Nekem a bőr kifejezetten nem érzékeny, a középvonalban ha nyomogatom érzem, h ott kötegeszerű van, gondolom, az összevarrt izmok, de nem érzékeny.

Mikor kezdted el levenni a haskötőt, mennyi időkre? Mikor mész kontrollra?

Még duzzadtabb a bal oldalad? Nekem most estére a jobb oldal szuper, szinte kiállnak a bordáim, de a bal oldal jóval duzzadtabb, bízakodom, h nem maradok féloldalas..Attól félek, h visszanyúlik a bőr emiatt, kész agyrém..

Többiek? Jól van Mindenki? Kellemes hetet Mindenkinek!!

4026. Rita79
2008. júl. 21. 21:15

Szép estét mindenkinek!Lányok,tapasztaltatok olyat,hogy a köldök feletti részen,ahol az izmot varrták érzékenyebb a bőr?Mert nekem tapintásra érzékenyebb,de nem minden részen.Lehetséges hogy folyadék gyülemlett fel azon a részen és ez okozza?Vagy az izmot érzem?

Amúgy rossz vagyok,és levettem a haskötőt tegnap.Igaz már elmúltam 5 hetes,de még nem vagyok 6.Estére olyan voltam mint egy hordó.Ha fekszek,akkor nem dagadok,de ha felállok....Erről jobb nem is beszélni.Holnap estefelé megpróbálok csináltatni a párommal egy képet a hasamról,és felteszem.Igaz még ragtapaszozom annál a résznél,ahol meg voltam nyitva,de már nem vészes.

4025. Gitti112 (válaszként erre: 4024. - Zsorzsika)
2008. júl. 21. 20:46

Szia Zsorzsika!

Nekem Budapesten lesz és dr. Kelemen Péter fogja megcsinálni.

4024. Zsorzsika (válaszként erre: 4023. - Gitti112)
2008. júl. 21. 19:32

Szia Gitti!


Pécsett lesz a műtét, dr. Tizedes György fog rendbetenni. Gondolom, neked más fog segíteni, hiszen nem errefelé laksz.

4023. Gitti112 (válaszként erre: 4022. - Zsorzsika)
2008. júl. 21. 11:54

Szia Zsorzsika.

Én is mütét előtt állok. Nekem is ősszel lesz.

Neked hol és ki fogja csinálni?

4022. Zsorzsika
2008. júl. 20. 21:31

Sziasztok!


Pár napja találtam rátok, és bár nincs sok időm az oldalt nézegetni, mégis sok segítséget kaptam az írásaitokat olvasva. Én még a nagy műtét előtt állok, valamikor ősszel kerül rá sor. Félek is, de akarom is, mert most egyszerűen pocsék a pocakom. Láttam általatok feltett képeket a hasplasztika előtti állapototokról, illetve a mostani kinézetről, főleg ezek a képek motiválnak, hogy merjek belevágni és ne hagyjam annyiban az egészet. Ezek után is olvasgatlak majd benenteket, a ti tapasztalataitok segíteni fognak.

4021. kikik77 (válaszként erre: 4019. - Hejdi)
2008. júl. 20. 18:34
Szia! Igen, már egyáltalán nem hordom, mert szétmostam őket:) minden nap mosásban voltak (kettőt vettem váltás miatt) és le is vágtam az alját, úgyhogy foszlani is kezdett. Szóval jól kiszolgálták a 6 hetet! Most hasszorítós bugyin gondolkozom. Láttam egy fűzőt puha anyagból a Q-e oldalán (nem reklámozhatok, ugye?)és csak 3000-ft. A fűző bugyijuk 15E...az too much. Majd azért meglátom, mi a kínálat a gyógyboltokban, mert mire megérkezne, túl sok idő telne el. Azt vettem észre, hogy ha pihengetek, nem feszül annyira. Lehet, hogy végig kellett volna feküdnünk a 6 hetet???
4020. hejdi (válaszként erre: 4015. - Bolyhostopi)
2008. júl. 20. 13:07
Köszi az infót!Várom akkor mit mond az orvos.Szupi már a hasad.
4019. hejdi (válaszként erre: 4018. - Kikik77)
2008. júl. 20. 13:05

Szió!

Hát változott a hasam,de sajnos nekem tényleg bedagad,mert nagy leszek mint egy hordó.Tegnap elmentem vásárolni,de üresen jöttem haza,mert elment a kedvem,nem jött rám semmi.Feszült,keményedett,puhult,területenként változott.Remélem 1 hét alatt rendbe jövök,mert kezdődik a nyaralási időszak.Tudom teljesen nem fogok,de viszem a haskötőt,azt eldöntöttem.Tegnap is egész délutánra és éjszakára visszavettem.Akkor te már egyáltalán nem hordod?

4018. kikik77 (válaszként erre: 4014. - Hejdi)
2008. júl. 20. 11:42
Szia! Köszönöm, a dagadás, hát inkább feszülésnek, keményedésnek írnám le. A lapos has képének a titka: fekvő helyzetben készült:) Csinálom majd egy ülőset is, azon jobban látszik a felgyülemelett kis vérecske! Köszi, hogy a bugyit felraktad, majd nézek hasonlót! A császár utáni túl nagy, az nem jó most, kell vennem egyet! De a Te hasad is nagyban változott! és késöbb is műtöttek, mint engem két héttel, nagyon szép lett! Ildikó szerint egy-két hónap és elmúlik, ez csak átmeneti állapot! Jövőre már strandolhatunk ezerrel minden feszülés, dagadás nélkül!!! És nagyon jó, hogy NEM kérdezgetik, hogy jön az X. baba????!!!
4017. kikik77 (válaszként erre: 4012. - Ildiko1977)
2008. júl. 20. 11:36
köszi!!! írtam privibe is!!!
4016. bolyhostopi (válaszként erre: 4013. - Hejdi)
2008. júl. 20. 11:23
Töltöttem fel képeket,de webkammal nem a legjobban sikerültek.
4015. bolyhostopi (válaszként erre: 4013. - Hejdi)
2008. júl. 20. 11:07
Szia,még van 1 órám.Nekem nem mondta senki,hogy le kell ragasztani,sőt a doki azt mondta,3 hetesen már mehetek szolizni.Esténként azért nekem is keményedik rendesen.De a hétem megyek vissza a dokihoz és elmondja,majd,miért.
4014. hejdi (válaszként erre: 4010. - Kikik77)
2008. júl. 20. 10:21

Szió!

Nagyon gyönyörű a heged!Mi van a dagadással?A képeden nagyon szép lapos a hasad!

4013. hejdi (válaszként erre: 4008. - Bolyhostopi)
2008. júl. 20. 10:13

Szió!

Lehet mire írok,már a balcsin vagy.

De jó neked,sajnos én még mindíg szenvedek a hasammal.FEszúl,zsibbad.Nem is mondta az orvos le kell a köldököd ragasztani?Nem színeződik el a heg?

2008. júl. 19. 15:17
kenegedés=kenegetés:-)
4011. ildiko1977 (válaszként erre: 4009. - Kikik77)
2008. júl. 19. 15:06

Szia Merci!


Nagyon szép lett a hasad! És a vágásod is szép, egyenletes!

Hasszorítós bugyit nem kötelező hordani, én csak azért használtam, mert nagyon nehezen szoktam le a haskötőről, és ezzel kevésbé keményedett a hasam.

Én körömvirág krémmel és contractubex-el kenegettem, most már csak ritkán, ha éppen eszembe jut, meg hogy elfogyjanak a krémek. Hogy hamarabb lesz-e fehér ettől, fogalmam sincs,ez szerintem alkati kérdés is, de én reménykedem azért hogy a kenegedés is segít:-))

4010. kikik77
2008. júl. 19. 13:52
Amúgy sziasztok mindenkinek!!!! Üdv a régieknek és az újaknak! Egyre jobban néz ki minden sorstárs!
4009. kikik77 (válaszként erre: 3979. - Ildiko1977)
2008. júl. 19. 13:50
Szia Ildi! Már régen jártam itt! Látom, van egy két új műtött-szerencsére. Hogy telik a nyarad? Hasszorítós bugyit mindenképp kell szerinted hordani? A dokim szabin van egész hónapban, augusztusban kell hozzá visszamennem. Felrakom a mai (ebéd utáni:) képeket a pocimról, nem a vágás a görbe, hanem a vértől görbe, mert be van bal oldalt durranva kicsit (egy belorvos kolléga mondta tegnapelött, hogy vegyek Lioton gélt, ami heparint tartalmaz, akkor hamarabb felszívódik a vér a bőr alatt- és tényleg, amíg a kórházban voltam, minden nap kaptam Fraxiparine injekciót, addig nem is volt ilyen jellegá problémám, csak mikor hazajöttem. Ki fogom próbálni. Még egy kérdésem lenne: miért kenegetitek a vágást (az én dokim semmi ilyet nem javasolt)? Hamarabb lesz fehér??? Augusztusban lehet, hogy megyünk majd felétek...de ez még olyan távoli. Majd írok még! Nyaralni voltatok valahol, vagy fogtok? Munkahely? Mesélj...Szió: Merci
4008. bolyhostopi (válaszként erre: 4005. - Hejdi)
2008. júl. 18. 19:24
Már kezdem érezni,csak a köldök körül érzéketlen.Nem ragasztom le,pedig bikiniben mászkálok egész nap,már ha jó idő van.Most pár napra hazajöttünk,de vasárnap megint megyünk 1 hétre a Balcsira.Remélem visszajön a jó idő.Viszont a vizbe csak térdig mertem belemenni.Amugy sem szeretk benne fürödni,nekem csak a nap a lényeg,de a gyerkőcök kihajtanak a viz miatt.Olyanok,mint a kacsák.Állandóan lubickolnának.
4007. Rita79 (válaszként erre: 4003. - Piszi)
2008. júl. 18. 10:46
Szia!Szerintem nyugodtan próbáld meg hívni a dokit,legfeljebb ha nem ér rá,nem veszi fel.Én is hívtam párszor.Sőt,ha nem értem el, a Zita is nagyon készséges volt és tőle is kérhettem tanácsot.Én is gondolkozok,hogy felhívjam-e,mert olyan puhának érzem a köldököm feletti részt,lehet hogy van egy kis folyadék ott.Bár nem hiszem,hogy azt mondaná,hogy menjek fel a Pestre.Gondolom ez még felszívódhat.
4006. hejdi (válaszként erre: 4003. - Piszi)
2008. júl. 18. 07:41
Jó karcsú lettél, milyen vékony a derekad!Kár,hogy homályos a kép:-(
4005. hejdi (válaszként erre: 4000. - Bolyhostopi)
2008. júl. 18. 07:11

Szió!

Tényleg jól eltüntél!

Ha napra mész leragasztod a köldököd?Úgy látszik tényleg mindenki bedagad.Különben a hasad érzed?Nekem olyan 4 hetesen még mindíg mintha zsibbadna.

4004. hejdi (válaszként erre: 4001. - Rita79)
2008. júl. 18. 07:09

Szió!

Nekem összesen csak 4 hetet mondott az orvos a haskötőre!Tegnap aludtam csak anélkül,felüdülés volt,pedig azt hittem nem fogom bírni.A régiek között is volt valaki , sajna nem jut eszembe a neve,de 5 hetesen eldöntötte meggyógyult.Hát ki mennyire fogad szót az orvosának...

Csaltam én is kicsit,a 4 hétből 3 xfél napot a fűzös bugyit vettem fel,mert nagyon bavágott a haskötő.Különben szorít az is annyira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook