Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3973. Rita79 (válaszként erre: 3962. - Piszi)
2008. júl. 15. 13:58
jaj még azt elfelejtettem megkérdezni,hogy hány hetes is vagy már?Én ezen a héten leszek 5.(pénteken)Már alig várom,hogy lekerüljön rólam ez a r...dt haskötő.Már nagyin be van törve,illetve mind a kettő haskötőm és már nagyon vág.Már nem húzom szorosra,csak éppen tart,de még így is hepehupás vagyok,amikor leveszem magamról a betörések miatt.Ti mennyire szorosan hordjátok a haskötőt?
3972. Rita79 (válaszként erre: 3962. - Piszi)
2008. júl. 15. 13:55
Szia!Nekem is nagyon be van dagadva a vágás feletti részen.fentről nem látom a vágást..Nagyon remélem,hogy el fog múlni,mert engem is idegesít.De úgy néztem,hogy nem folyadék,mert amikor volt ,akkor fájdalmas is volt a tapintása,gondolom feszült.Meg nekem a folyadéktól puha volt.Most meg kemény.Úgyhogy szerintem nálad is "sima" dagadásról lehet szó.
3971. Picur 74
2008. júl. 15. 13:41
Sziasztok...Segítségeteket kérem,Szükségem lenne a Kelemen dr.számára ídőpont egyeztetés végett...Tud valaki segíteni???Előre is köszönöm...
3970. leddy27
2008. júl. 15. 13:15

Tudom, hogy nagyon tutyimutyi vagyok és nem esz meg senki telefonon, de még mindig nem vettem rá magam a telcsizésre (főleg azért, mert nem tudom milyen időpontot kérjek, hiszen gőzöm nincs mikor tudnának vigyázni a gyerekeimre, ezért macerás az egész...:()

Ezért ha lehet, kérnék még egy kis segítséget priviben. Azokat a szerencsés bátor olvasókat kérném, aki bp-en esett túl a műtéten, magándokinál és pár helyet meglátogatott mielőtt döntött. Szeretnék információkat kapni konkrét helyekről, hátha egybeesik az én kiszemeltjeimmel és szűkíthetem a kört. Sajnos nincs sok időm sok konzira eljárni, mégis szeretném a megfelelőt választani.

Előre is köszi, ha írtok!

3969. leddy27 (válaszként erre: 3966. - Ida14)
2008. júl. 15. 13:07

Szia!

Irigyellek titeket az elutazásért, de megérdemlitek, mindenkinek kéne legalább párhavonta egyszer egy hét kettesben... de gyerekek mellett annyira kivitelezhetetlen...

Ki vigyáz rájuk míg elmentek?

Nekem ilyen gondjaim is vannak, mert csak nagyszülőkre támaszkodhatok, akik nagy része még dolgozik...

3968. nerni
2008. júl. 15. 08:35

Sziasztok!Nekem is nagyon bedagad, de nekem inkább csak a gyomorszájamnál.Tegnap voltam dokinál, mondta is, hogy az nem nagyon tetszik neki, és elküldött hasi ultrahangra, hogy mitől puffadhat ennyire.Bár megnyugtatott, hogy ne aggódjak, biztosan nincs semmi gond, csak a biztonság kedvéért.Amúgy elkezdhetek edzeni óvatosan.Ja és azt is mondta, hogy lehet hogy nem olyan erős a hasizmom, és ha egy kicsit megerősítem, akkor nem engedi,hogy előre domborodjon a hasam.Szerintem is a gyengeség lehet az oka.Úgyhogy a mai napon elkezdem az edzést.:-)


S.vera!Akkor tessék gyorsan kulcsra zárni az ajtót, és bepótolni a dolgokat!!!!!!!!!:-)

3967. Ida14 (válaszként erre: 3962. - Piszi)
2008. júl. 15. 07:01

szia

pont így vagyok vele én is. nekem a doki azt mondta hogy 2-3 hónapig duzzadtabbnak fogom látni. nekem heti kétszer kell járnom a dokihoz mert minimális folyadék van benne. ha van a hasadnál folyadék akkor feszülnie kell, úgy érzed hogy szétmegy még a haskötő is rajtad. sajna a doki szerint én érzékenyebb vagyok ha van egy kis folyadék egyből feszül és éjszaka aludni sem tudok.de valaki meg sem érzi ha egy kis folyadék összegyűlt.nekem hétfőn 20 ml-t szívott ki azt mondta hogy ha bennem marad nem baj mert felszívódik.de a kozmetikusom (akinek 3 kuncsaftja már túl van a hasplasztikán) ő azt mondta hogy ami rész úgy néz ki mint valami duzzanat azt zsírleszívással le lehet szedetni. hát nem tudom. remélem csak tényleg duzzanat és leapad majd. ez sajnos engem is nagyon idegesit, elkeserit. bár még ezzel a duzzanattal is jobb mint az előző hassal.vagy nem?

3966. Ida14 (válaszként erre: 3950. - Hejdi)
2008. júl. 15. 06:52

szia

3 éve vagyunk házasok és még nászúton sem voltunk. annyira nem lesz vészes árban mert a két gyereket csak fényképen visszük. ránk fér hogy kettesben legyünk.

3965. leddy27 (válaszként erre: 3963. - Piszi)
2008. júl. 14. 22:55

Szia!

Még nem tudoom pontosan kit hívok, csak kigyűjtöttem a szimpibbeket. Azt se tudom, mennyi infót lehet ide írni :) úgyhogy inkább priviben.

Nem szimpi, hogy ennyit kell egy adott időpontra várni... ez régen is így volt?

Elmentem aludni, jóéjt :) Különben sajnos gépfüggő vagyok, egész nap itt ülök előtte, úgyhogy ha van miről, dumcsizok szívesen :)

3964. Piszi
2008. júl. 14. 22:19
duzzad, konzekvensen egy z-vel írtam
3963. Piszi (válaszként erre: 3961. - Leddy27)
2008. júl. 14. 22:18

Szia!

Mivel Rita mindent megválaszolt, sokkal többet én sem tudok hozzáteni!

Az Imrében ahogy Rita írta, számíts rá, h sokat kell várni a konzultáción.

Kb. egy hónap elteltével tudnak ált. műtéti időpontot adni, esetleg így nyáron a szabadságok bekevernek!

Kikhez mész el ha nyilvános?

3962. Piszi
2008. júl. 14. 22:14

Sziasztok Lányok!

Hogy álltok a poci duzadással? Én ma este zuhanyozásnál nagyon elkeseredtem, mert felülről nézve nagyon nagy a hasam, csúnya. Nektek is duzad?

A vágás alatt, tök lapos, viszont attól felfelé több centire kiáll, elszomorító. Ez normális? Nem fáj, nem feszül, a haskötő maximálisan "behúzva" sem szorít, de nem erre számítottam.. Egyre duzzadtabb szerintem! Gatyákat már simán begombolom, de nem udom, elkeserítő.... Van vki hasonló cipőben? Ha folyadékkal lenne feltelve mit kellene éreznem?

Előre is köszi a reagálást, mert magam alatt vagyok...

3961. leddy27 (válaszként erre: 3960. - Rita79)
2008. júl. 14. 22:01

Látom te tartod ma a frontot :) köszi a gyors választ! Hát azt hittem, nem ilyen futószalagos a dolog... utálom, ha a pénzemért még várni is kell :)

Hát mindent ellenez, ill. megvan a maga véleménye róla, ami nem épp naprakész :) ezért nem szeretném traktálni vele, míg nem muszáj, nem akarom ezt hallgatni utána sokáig...

3960. Rita79 (válaszként erre: 3959. - Leddy27)
2008. júl. 14. 21:54
A konzi nekem kb. 20 perc volt.Viszont a megadott időpontba nem hívtak be,várni kellett legalább 1 és fél órát,mert nagyon sokan voltak a dokinál.Ellenezné az apósod a műtétet?Még akkor is,ha te a műtét után sokkal jobban éreznéd magad?Az én családomban mindenki nagyon jól fogadta a hírt,hogy megműttetem magam,úgyhogy sajnos nincs tippem mit mondhatnál.
3959. leddy27 (válaszként erre: 3958. - Rita79)
2008. júl. 14. 21:49

Altatástól nem félek, jobb is ha nem vagyok magamnál, mikor felvágnak :) csak azt hittem, hogy az epi amit a gerincbe adnak, az az, de közben rájöttem, hogy az csak érzéstelenítés :)


Az első konzi általában mennyi időt vesz igénybe? Csak ha egy napra többet szeretnék beidőzíteni, akkor mennyit hagyjak rá :)

Holnap megpróbálok felhívni egy-kettőt időpontért.


Az egyik legnagyobb bajom most az, hogy apósomnak mit mondjak (nem hinném, hogy örülne az igazságnak), hova megyek el, amíg vigyáznia kéne a gyerekekre? Nincs valami jó ötletetek? :)

3958. Rita79 (válaszként erre: 3957. - Leddy27)
2008. júl. 14. 16:05

Az altatástól én is féltem,de semmi fájdalmas nem történt,amíg el nem aludtam.Altatás előtt kapsz egy nyugtató gyogyót,amit szájon át kell bevenni.Azután visznek a műtőbe. Vénán keresztül történik az altató beadása.Ezután már nem érzel semmit.Úgyhogy ne tarts tőle,fájdalmatlan.

A konzultáción szerintem mindent elmond a doki,megnézi a hasad,elmondja,hogy milyen eredményeket tud elérni a pociddal kapcsolatban.Nyugodtan kérdezz meg mindent, ami eszedbe jut.Ha valamire nem kapsz választ,azt tőlünk is meg tudod kérdezni.Aztá még a műtét előtt is kérdezhetsz a dokitól,amikor megrajzolja a vágások helyét.

3957. leddy27 (válaszként erre: 3955. - Rita79)
2008. júl. 14. 15:48

Szia Rita! Köszi a válaszokat, így újra kérdezhetek :)

Közben megtaláltam kedvenceteket egy magánklinikán is, úgyhogy most már nem tudom hova menjek, ha hozzá akarok :)

Altatást kérek persze, csak a beadási körülmények nem tetszenek :) más módja nincs?

A konzultáció után elég akkor elmennem a házidokihoz a beutalókért?

Tüdőszűrésre megyek ígyis-úgyis, csak a kapott papírra kérdeztem rá.

A konzultációs faggató kérdésekre még várok választ :)

Nagyon köszi!

3956. Gitti112 (válaszként erre: 3952. - Leddy27)
2008. júl. 14. 15:47

Szia leddy27!

A konzultáció és a mütét közötti idő a doki elfoglaltságától és a te idődtől függ.

A magánklinika szerintem csak az árban különbözik. Egy magánklinika sokkal drágább, de az nem biztos hogy sokkal jobb ellátást kapsz érte.

A befizetés a mütét előtt egy-két nappal kell hogy megtörténtjen.

3955. Rita79 (válaszként erre: 3953. - Leddy27)
2008. júl. 14. 15:30

Szia!

Megpróbálok minden kérdésedre válaszolni,remélem menni fog és nem hagyok ki semmit.

A konzultáció és a műtét közötti idő pár dologtól függ.A dokinak mennyi munkája van,neked mikor jó,stb...nekem szerencsém volt,mert a konzi és a műtét között egy hét telt el.

Írtad,hogy inkább magánklinikára mennél.Szerintem a műtéti eredmények között nincs semmi különbség,az árak között viszont nagyon is sok.Én a Szent Imrében voltam,nagyon meg voltam elégedve mindennel.2 ágyas kórtermek,tv,stb,stb.

A hasplasztikát a doki szerint azért jó altatásban végezni,mert így minden izmod teljesen elernyed,és jobb munkát tud végezni rajtad.A műtét árát a műtét előtt kell befizetni,a Sz.Imrében csekken fizettünk.A csekket be kell mutatni felvételkor.

A műtét előtti vizsgálatokhoz fel kell keresni a háziorvost és tőle kell beutalókat kérni.Tüdőszűrő helyett elfogadják a mellkasröntgent is.

Ha esetleg kihagytam valamit,kérdezz nyugodtan.

3954. S.Vera (válaszként erre: 3930. - Nerni)
2008. júl. 14. 15:01
szia Nerni, kösz a biztatást köldök ügyileg. A "szüzességem" nem sikerült "elveszítenem" (: :( a három gyerek közül a legkisebb átjáróháznak nézte a hálószobánkat sajna (: így a doki által már engedályezett szex elmaradt (: .
3953. leddy27 (válaszként erre: 3952. - Leddy27)
2008. júl. 14. 14:47

Még eszembe jutott egy-két kérdés :)

5. A tüdőszűrésről milyen papírt kell vinni? kiskönyvem sose volt, csak a behívó cetliket láttam és úgy tudom csak akkor adnak bármilyen papírt és akkor is hívnak csak vissza, ha valami bajt találtak. Különben lenyelik az eredményt, vagy ha kérem adnak, mi? :) nemsoká megyek, mert pár éve gyerekek miatt nem voltam, így most már illik eljutnom és felkészülve szeretnék menni :)

6. Még egy fontos kérdés, valamilyen alap dokihoz nem kell az ilyesmi előtt elmenni? (aki aztán persze egyből elkezd hüledezni, hogy minek az nekem...) szóval a vizsgálatokra a plasztikai sebész küld el vagy házidokihoz kell előtte menni? Látom, hogy kell belgyógyászati igazolás is, az jó, mert én asszem ott kezdenék, ugyanis mindig felpuffad a hasam és ez nagyon idegesít, néha kidudorodnak a beleim, teljesen megkeményedi a fél hasam, szóval elég gáz dolgokat tudnak ott benn művelni a szerveim, kíváncsi vagyok miért... mielőtt felnyitják és megnézik :)


Na abbahagytam, várom a válaszokat, ha ráértek :)

3952. leddy27
2008. júl. 14. 14:33

Sziasztok ismét :)

Próbáltam behozni a lemaradásom, de még mindig csak a 88. oldalnál járok visszafelé :) úgyhogy asszem feladom, bár sok infót kaptam már, amiket talán nem fogok újra megkérdezni :)

Nagyon jó kis csapat vagytok, olyan jólesik olvasni az egymást bátorító sorokat!


Kezd körvonalazódni bennem a dolog, hogy belevágok meg ilyenek, én inkább magánhoz mennék, mint sima kórházba, bár egy köpésre van a kedvencetek :) a neten egy magánklinikába szerettem bele, de persze még nem volt merszem felhívni őket...


Régen volt szó róla, hogy a férj mennyire áll mellénk, hát engem ő noszogat most épp :)


De azért vannak kérdéseim is bőven, remélem tudtok rá válaszolni.

1. Jól érzem, hogy a megfelelő orvos megtalálása után kb. 1-2 hónap alatt le lehet zongorázni a műtétet?

2. Altatást milyen módokon lehet kérni (epit én szüléseknél is kihagytam...)

3. A megállapodott összeget mikor kell befizetni? mikor már megvan az időpont vagy a műtét után is elég? esetleg előleget kérnek? hogy van ez?

4. Milyen jó kérdésekkel lehet kiszedni a dokiból az első konzin a fontos dolgokat? magyarul miket kérdezzek meg, hogy teljesen tisztába legyek a dolgokkal? mennyire kell belemenni a részletekbe az első alkalommal?


Na elsőre ennyi :)

Köszi a válaszokat!

3951. zselatin
2008. júl. 14. 13:07
Itt a lap oldalán hirdetik ezt a fahéjas fogyasztó krémet, otthoni tekercseléssel. Valaki kereste.
3950. hejdi (válaszként erre: 3949. - Ida14)
2008. júl. 14. 11:39

Hali!

Jaj szegény!Gondolom ha a dokid elenged akkor csak nem lesz több folyadék!Már azt is megengedte levegyed a haskötőt?Nem mondta ragagaszd le a köldököd?Felhívhatnád,megkérdezhetnéd,és adhatnád neke az infót.Azért jó neked,mentek velencébe.Nekem most arra nem telik,mert sokan vagyunk,augusztusban nagyon drágák az utak.Igaz itthon 2x megyünk,de a párom külföldre akart volna menni.Sokat elvitt a cici meg a hasi.Na majd szeptemberben.Legalább majd adsz tippet,merre menjünk:-)

3949. Ida14
2008. júl. 14. 10:28

sziasztok

ma 4 hete volt a műtétem. voltam reggel a dokinál és injekciós tűvel megint szurkálta a hasam. kiszivott 20 ml folyadékot.este már alig tudtam aludni annyira feszült a hasam.azt mondta hogy érzékeny vagyok mármint hogyha van egy kis folyadék a testem megérzi, reagál rá.hetente kétszer szurkál. pénteken megyünk férjemmel kettesbe Velencébe. a doki megengedte hogy fürödjek a tengerben.kell valami úgymond óvintézkedést tennem ami a hasamat illeti????

3948. hejdi (válaszként erre: 3946. - Zizibogyó)
2008. júl. 14. 09:36

Szió!

Igen,természetesen voltam orvosnál.Minden vizsgálatot megcsináltak.Alul működik a pajszmirigyem. Megállípították,hogy életem végéig szednem kell a gyógyszert.A terápia,kitartás ,türelem.Ezt mondta az orovs,mivel mindíg is a táplálkozásomra odafigyeltem.Teljes kiörlésű kenyér,az is ritkán.Nem nagyon szeretem a kenyeret.Kávét cukor nélkül,édeset sem szeretem.

A hasam azért merem megcsináltani,mert kemény 10 hónap alatt beállították az adagom.Igaz még mindíg nem a legjobb az eredményem,de már értékhatár között van.Hát sajna nem az a baj,hogy nem fér belém a folyadék, hanem nem érzem szükségét.Nem vagyok szomjas:-(

Na akkor most mivel kenegessem magam,hogy feszesebb legyen a bőröm?Eléggé száraz is a pm.miatt.Ha ebben tudsz valami jót, hasznosat írni megköszönöm.

3947. zselatin (válaszként erre: 3941. - Ruki)
2008. júl. 14. 09:18
Oké, köszi előre is:)
3946. zizibogyó (válaszként erre: 3945. - Hejdi)
2008. júl. 14. 08:34
Szia!Nyilván voltál orvosnál,aki megállapította neked ezt a diagnózist.Adott rá vmi gyógyszert,vagy ajánlott terápiát?Ha nem gond,pontosan milyen jellegű anyagcsere zavarod van?Ha akarod írhatsz priviben is.-Miért nem tudsz inni?Létezik olyan ,akinek egyszerűen nem fér be a gyomrába a sok folyadék,vagy elfelejt inni.Nálad mi a gond?(Anyám,ömlik az eső,beázik a garázsunk!!De jó.)Valóban felfelé SZABAD masszírozni,mindig a szív irányába dolgozunk.A keringés irányának követése a cél,a méreganyagok a nyirokcsomókon keresztűl távoznak,a víz is így ürülhet ki.Ezeknek a krémeknek a vérkeringés fokozása a céljuk,de meg kell nézni őket,hogy mindenféle vegyiszar(bocs)mentes legyen.Azonkívűl némelyik lehet felizzítja a bőrt,mar,izzadsz,meg éget,utána meg leesik a bőröd,nem győzöd mással is kenegetni.Átmenetileg látványos is lehet,de sok a szenvedés,az meg nem jó!Hasznos volna a dokival beszélned,esetleg olyan jellegű ételből többet fogyasztanod,ami serkenti az anyagcserét.Szerintem.Egyébként megértelek,mert az én fenekem,combom sem a régi,bár még néha felfedezhető rajta a régmúlt.A gatyáim sem hazudnak.
3945. hejdi (válaszként erre: 3943. - Zizibogyó)
2008. júl. 14. 08:08

szió!

Amit írtál,sajnos rám nem jellemző!Bárcsak úgy lenne,mert akkor hamar tudnék változtatni.Sosem ettem igazán zsírosat,cukrosat.Imádom a zöldséget.Sajnos nem 1 hete szeretnék jól kinézni.Csak a régi alakom akarnám vissza!Anyagcsere betegség miatt szedtem fel 16 kg közel másfél év alatt,amit későn derítettek ki.Egy baj van velem amire nem bírom rávenni magam ami fontos lenne,a folyadék,nem bírok inni.

Teljesen igazad van ,hogy belül jól meg lettünk bolygatva.Edzéssel ezért óvatosan is próbálkozok.Azért kapaszkodok szerintem a krémekbe!Végülis feszesebb bőrt szeretnék a combomon!Na ha már otthon vagy a témában,úgy tudom mindíg a combot felfelé kell masszízorni.Igaz ez?CSak mert hátha hatásosabb tényleg!

3944. hejdi (válaszként erre: 3939. - Klau11)
2008. júl. 14. 07:59

Szia Klau!

Hát sajna mégis ducinak érzem magam.De amjd csak lemegy.Tényleg nem tehetek róla,hogy meghíztam,de pont ezért vagyok szomorú!Ha sok-sok éven teljesen normális a súlyod,tudod ne is eszel sokat,vissza szeretnéd minnél hamarabb kapni a régi alakod!

Írd be a googléba tekercselő fólia kb.800 FT.

Szuper te üzletben is találtál krémet!Hát kerestem már itt mindenhol,de eddig zéró siker.Lehet pesten kapnék,de nem járhatom be az összes üzletet.

Különben méregtelenítettél már?Mert tudod azt is kéne!Ha mást nem akkor salaktalanító teával.

Mit veszel észre a krémmel kapcsolatosan?Feszesebb bőrt,vagy már fogyást is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook