Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4003. Piszi
2008. júl. 17. 21:38

Sziasztok Lányok!

Raktam fel néhány képet, szerintetek?

Tegnap megnézett a kollegám,"megvizsgált" alaposan azt mondta, h van egy kis folyadék, de azért mert még nem tapadt le a bőr, és ő nem szívná le, szerinte várjunk 1-2 napot, addig ne menjek vissza, mert ez javulni fog és türelem nagyon szép lesz majd.

Azt mondta még, h kicsit jobban is megfeszíthette volna a bőrt, de így viszont szebb lett a vágás.

Biztatott, h minden ok, ne aggódjak.

Ma szebbnek is találtam állva a hasam, de a bal oldal sokkal kijjebb áll, jobbról már tök szép lapos, de balról.. Vettem kisebb haskötőt, hogy szorosabb legyen, talán az elősegíti a letapadást, de ma határozottan jobbnak látom én is.

Én még nem tudom elképzelni haskötő nélkül, már úgy meg is szoktam, nem kényelmetlen számomra.

Rita!Te mobilon hívtad a dokit amikor gondod volt? Mert gondoltam azért felhívom és megbeszélem Vele, bemenjek-e? Előre is köszi!

Jó éjt Mindenkinek!

4002. nerni (válaszként erre: 4001. - Rita79)
2008. júl. 17. 21:14

Szia!Nekem 5 és fél hetesen megengedte a doki, hogy levegyem a haskötőt.Le is vettem, és nagyon nem hiányzik, csak az aggaszt, mindíg bedagadok, és úgy nézek ki ismét, mint egy terhes.:-(

Remélem hamar elmúlik.Sőt már tornázni is elkezdtem 3 napja!

4001. Rita79
2008. júl. 17. 20:51
Sziasztok!Már két napja haskötő nélkül alszok,és nagyon jóóóóó.Igaz furcsa,hogy nem tartja semmi a pocim,de megszokható.Sőt!Reggel ha felrakom magamra,alig bírom ki,hogy nehogy levegyem.Ma délután le is vettem,mert nem csináltam semmi megerőltetőt,de szerintem ha akarnám se tudnám most visszatenni,úgy megdagadtam.Közületek mindenki betartotta a 6 hét haskötőt?De őszintén....Mert én már azon gondolkodok 5 hetesen,hogy mi lenne ha nem venném már fel.Szerintetek?
2008. júl. 17. 15:19

Sziasztok,régen voltam már fenn.Most vagyok 2 hónapos,jövö héten megyek kontrollra.A haskötőt 1 hete elhagytam,csak néha-néha veszem fel.Vettem helyette Triumf szoritó bugyikat.2 számmal kisebbet,mint ami kell,és klasszul tartja a hasamat.Egyébként itt irjátok,milyen drágák.Nálunk van egy turkáló,nem szégyen,és vadi uj ruháik vannak,sokon még a papir is rajt van.Na ott vettem 4 darabot összességében 1000 forintért.

Olvasom,ez a hasdagadás sokunknak fenáll.Főleg este olyan,mintha enyhe terhes állapotban lennék.De igazándiból nem zavartatom magam,annál minden csak jobb lehet,ami a kiinduló állapot volt.

3999. S.Vera
2008. júl. 17. 14:58

Sziasztok Lányok!

ma voltam a 2. kontrollon, a varratszedéskor 1,5dl savót szívott le a doki, ma pedig 1,2 dl savót... ez van, most hetente 1X kell mennem...aztán majd meglátjuk, a seb szépen gyógyul,ma vagyok 17 napos és már sehol sem varas és a heg 80%-ban "cérnavékony",. A lányom táborban van, ha hazajön készíttetek vele fotót és felrakom. Savós duzzanat ide vagy oda, nekem tetszik a hasam és "örülök",hogy sérvem volt, mert lehet,hogy nagyon sokára szántam volna rá magam egyébként. A heg és környéke változóan puha illetve keményebb...de ,mint olvasom ez mindenkénél így van. Na, de nem szaporítom a szót, további szép napot mindenkinek.

3998. nerni (válaszként erre: 3993. - Hejdi)
2008. júl. 17. 08:19
Jóóóóóól vaaaan naaaaaaaaaa!Igyekszek!De mindíg elfelejtem.Igérem a héten meglesz.:-)
3997. hejdi (válaszként erre: 3995. - Klau11)
2008. júl. 17. 07:55

El is felejtettem!

A szorítósbugyim meg lengyel származású www.mitex.pl igaz itthon vettem csak sajna az üzlet bezárt.Nagyon klasz az is, és nem is volt annyira drága (3.500FT).Lehet ha ezt a márkát keresed valahol felétek találsz olyan üzletet ahol árusítják.

3996. hejdi (válaszként erre: 3995. - Klau11)
2008. júl. 17. 07:50

Szia!

A brendonban vettem 7890 FT.A bugyit szülés utánra vagy hasi műtétek utánra ajálják.Tényleg nagyon jó.Az volt csak a baj,az eladó nem igazán segített a méretet illetően.Szerintem nekem kicsit adott.A legutolsóba tudom csak bekapcsolni oldalt.Különben haskötőre próbáltam sajna.Különben a legkisebb méretet adta.

Létezik Anita szorítós bugyi is, az 5200FT ha jól emlékszem.Az is nagyon szuper.Ha magadnak szeretnéd,szerintem az ilyenkor jobb már.Az is magasított,csak alul,oldalt nem kapcsos.A fazonja ugyan az mint a fűzősé.Ha nem találod szólj megpróbálom a brendon oldaláról lementeni.

3995. Klau11 (válaszként erre: 3992. - Hejdi)
2008. júl. 16. 23:22

Köszönöm Hejdi!

Nagyon jól néz ki.

Hol lehet kapni?

Brendon bababoltban? Most nemrég nálunk is nyitottak egyet, majd bekukkantok.

Neked milyen méretben van?

Pusza Klau

3994. ruki
2008. júl. 16. 21:51
SZiasztok Lányok! Mi mütét után két héttel a körömvirág krémmel kentük a vágást, abból is a disznozsiros a legjobb. Probáljátok ki szerintem nagyon jó. MI négyen mentünk egyszerre a mütétre és ök is ezzel kenték nekik is bevált. Késöbb pedig a culevit krémmel. Én még most is beszoktam kenni ha eszembe jut aloe verás zöld krémmel ez is nagyon jó a vágásra és a köldökre is.
3993. hejdi
2008. júl. 16. 19:43

Nerni drága!

Hol vannak a képek?Kerestem a fogyós oldalon is,de ott sem találtam:-))

3992. hejdi (válaszként erre: 3990. - Klau11)
2008. júl. 16. 18:18
Feltettem!
3991. hejdi (válaszként erre: 3990. - Klau11)
2008. júl. 16. 18:08

Szió!

Akkor felteszem még ma!

3990. Klau11 (válaszként erre: 3989. - Hejdi)
2008. júl. 16. 17:45
Köszi, nézegettem, de sajnos nem találom:(
3989. hejdi (válaszként erre: 3980. - Klau11)
2008. júl. 16. 13:23

Szió!

Anita fűzős bugyit vettem.A brendon honlapján nézd meg légyszi,de majd teszek fel képet csak van egy kis kutya gondom.Különben az is jó ha beírod a googléba.

írj vissza,ha nem találod estére megpróbálom a képet feltenni. A triumph-tól body-t vettem.

3988. nerni (válaszként erre: 3982. - Rita79)
2008. júl. 16. 09:54
Szia!Nem hiszem, én is úgy audtam ilyenkor, és egy hét múlva végleg le is vettem!
3987. Klau11 (válaszként erre: 3982. - Rita79)
2008. júl. 16. 07:53

Szia Rita!

Nyugodtan.

Nekem a z orvosom 4 hét után megengedte éjszakára levenni.

Jó éjszakákat! :)

3986. Ida14 (válaszként erre: 3985. - Piszi)
2008. júl. 16. 06:52

szia

ne szomorkodj szerintem kell egy két hónap míg a duzzanatok meg ilyenek eltűnnek.dokidnak mondtad hogy mi nem tetszik?elismerésem hogy műtét után 3 héttel már ennyit dolgozol. én nem birtam volna

3985. Piszi
2008. júl. 15. 23:48
Nem is csak az zavar, h duzzadt, az talán még beleférne, de ahogy néztem most, a köldökömnél behúz ugye, szépen körülötte pedig 4 részben áll kijjebb, köldökfelett jobbra,balra és alatta ui., pont, mint műtét előtt lassan, sírok menten...
3984. Piszi
2008. júl. 15. 23:06

Jó Estét Lányok!

Köszi Mindenkinek a megnyugtató szavakat, feszülni nem feszül a hasam, inkább puhább a vágás feletti rész egy darabon, lehet holnap megmutatom egy érsebész kollegámnak, hátha tud vmit szólni hozzá. Persze tudom, h az sem jó, h már egész nap melózom, 7-től most pihentem le, lehet ez még sok, hisz csak csütörtökön lesz 3 hetes a pocim. Próbálok nem parázni ezen, de nem szép így, sőt!!

Nekem is van a vágásnál egy keményebb rész, Contratubex-el kenegetem. Ti kenitek vmivel?

Én még nem merem levenni a haskötőt hosszabb időre, sőt nekem jó szorosan kényelmes most még.

3983. ruki
2008. júl. 15. 21:43
SZiasztok Lányok! Ne izguljatok a dagadással kapcsolatban, én már elmultam négy honapos és még mindig van olyan nap, hogy bedagadok. Például ma fürödni voltunk és ugy veszem észre, hogy most is sokkal dagadtabb meg egy kicsit pirosabb a vágásnál. De majd fürdés után bekenem egy kis tetránnal. Azt mondta a dokim, hogy ez teljesen normális.Mikor leveszitek a haskötöt utána egy darabig még befog dagadni, de lehet kapni a triumfba nagyon jó leszoritós bugyit én még egy hétig azt hordtam. Vagy ha kicsit nehezebb munkát végeztek pl takaritás és porszivozás, sokkal könnyebb volt hajolni ha rajtam volt biztonságosabban éreztem magam.
3982. Rita79
2008. júl. 15. 21:29
Szerintetek lehet abból baj,ha haskötő nélkül alszok 4 és fél hetesen?
3981. nerni (válaszként erre: 3979. - Ildiko1977)
2008. júl. 15. 20:04

Szia!

Köszi a megnyugtatást.Nekem nem rémlik, hogy írtatok volna róla,de biztosan nem emlékszek rá,de most egy kicsit megnyugodtam.:-)

3980. Klau11
2008. júl. 15. 18:52

Szia Hejdi!

Hogy néz ki a fűzős hasleszorítód?

Jól emlémlékszem hogy Te vettél olyant Triumphtól?

Amennyiben igen, lennél szíves felrakni képet róla?

Köszi.

Klau

3979. ildiko1977 (válaszként erre: 3974. - Nerni)
2008. júl. 15. 18:36

Sziaszok lányok!


Olvasom, hogy a dagadás van most napirenden.

Ne aggódjatok, mi is átéltük ugyanezt. Szerintem írtuk is, és megállapítottuk ( négyen mentünk egyszerre műtétre) hogy mindenkinek azonosak a panaszai:-))

A haskötő elhagyása után nekünk is sokkal nagyobb volt a hasunk ( ugye nincs ami leszorítaná), estére pedig mindig bedagadt és bekeményedett.

Kell szerintem nektek is még legalább egy hónap hogy ez elmúljon.

3978. Ida14 (válaszként erre: 3977. - Nerni)
2008. júl. 15. 18:28
Köszi a megnyugtató válaszért
3977. nerni (válaszként erre: 3976. - Ida14)
2008. júl. 15. 15:29

Szia!

Szerintem az nem baj, nekem is vannak olyanok, én tegnap voltam dokinál, és nem mondta, hogy baj lenne.Úgyhogy ez miatt ne aggódjál.

3976. Ida14
2008. júl. 15. 14:59

Sziasztok

tegnap óta a heg vonalán jobb oldalon három-négy apró csomószerűt tapintok ki mintha aprobb daganatszerűségek lennének és keményebb is ott a hegnél mint a másik oldalon.szerintetek ez baj?sajnos a dokimat nem érem el telefonon.kb. egy hete kenegetem a hasamat tehát éreztem volna ha eddig is lett volna.tegnap délután éreztem és hát nyugtalan lettem.a dokimmal csak pénteken találkozok.

3975. Ida14 (válaszként erre: 3969. - Leddy27)
2008. júl. 15. 14:53

szia

nálunk sajnos csak egy nagymama él. apukám és a férjem szülei már meghaltak. úgyhogy csak anyura tudok számítani.mondtam neki hogy elmennénk Velencébe nem hagyta végigmondani egyből rávágta hogy vállalja a gyerekeket. a kisebbik 2 lesz szeptemberben a nagyobbik (előző házasságomból) 12 lesz októberben. szóval tényleg ránk fér márcsak azért is mert december óta a férjem csak péntektől vasárnapig van itthon mert kint dologozik romániában.

3974. nerni (válaszként erre: 3972. - Rita79)
2008. júl. 15. 14:53

sziasztok!

Úgy látom mindenkinek ilyen problémái vannak.Erről régebben nem nagyon panaszkodtak itt a csajok.Mi lehet a probléma.Hát már soha nem leszünk laposhasúak vagy mi lesz velünk??????

Vagy mi várunk túl nagy csodát?Én is el vagyok keseredve ez miatt.ÉN már nem hordom a haskötőt, tegnap voltam 6 hetes, de akkora a hasam, mint egy hordó!:-(((((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook