Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasmenés terhesség elején fórum

Hasmenés terhesség elején (beszélgetős fórum)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bius86)
2021. nov. 18. 11:18

Szia,


Köszi, most kicsit megnyugodtam :)

Már harmadik napja tart ez a híg fo...s, ma már legalább nem volt tök híg :D

Elkezdek görcsölni, nem is tudom, mi görcsöl ( a belem vagy a méhem), és aztán futás a WC-re. Legalább napi 2-3 szor ez a menetrend.

Cserébe még csak egyszer hánytam :D

5. Bius86 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 17. 22:05

En is ezzel kuzdottem majdnem vegig a terhesseg alatt, de a legrosszabb az elso trimeszter volt.

En szentablettat szedtem, ha mar annyira gazos volt, meg vasat ajanlott a nodokim, plusz napi 1 protexint, allitolag a picinek is jot tett.

De a dokid valoszinu okosabb tanacsokat tud adni. Kitartast.

2021. nov. 16. 14:49

És kijött a hólyaghurutom is...

Még jó, hogy ma van időpontom a nőgyógyászhoz.

Mondjuk nem tudom, így hogy fog megvizsgálni....

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 16. 11:17
Érdemes lenne Enterolt szedned. Évente legalább kétszer senkinek nem ártana meg 1-1 kúrát csinálni. Neked meg kiemelten fontos most hogy megőrízd az egészségedet. A bélflóránk állapota nagyban befolyásolja az immunrendszerünk működését.
2021. nov. 16. 10:49
Nem lesz baj ebből, lehet egy fosós vírus, átesel rajta és ennyi. Terhességet nem befolyásolja semmiben, csak a te komfortérzetedre hat.
2021. nov. 16. 10:16

Valaki volt úgy a terhesség elején, hogy hasmenése volt?

Igazából nem egész nap megy a hasam, csak pár napja reggel kétszer van nagyon nagyon lágy, és van hozzá hascsikarás is.


Előtte sem volt valami szuper a bélflórám, sokszor égett a belem, meg volt lágyabb az output...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook