Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség jele lehet hasmenés? fórum

Terhesség jele lehet hasmenés? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 5. 10:14
Vírus.
12. najudy
2015. dec. 5. 09:19
Inkább sűrűn kell menni, de nem hasmenés. Ha nagyon idegesít, akkor csinálj egy tesztet.
2015. dec. 3. 12:34

nekem hasmensénél gyomorgörcsnél elsősorban egy hányós-fosós vírus jutna az eszembe vagy epekő, s nem éppen a terhesség



Amúgy talán egy terhességi teszt pontosabb képet mutat, mint a hoxa

10. vecus (válaszként erre: 5. - Remény??)
2015. dec. 3. 07:30

Szia!

Igen előfodulhat de ez igen ritkán van. Jó ha ezerből egy-két terhességnél.

Nekem csak egyszer volt ilyen pedig nem egy terhességem volt.

Leginkább pont az ellenkezőjét szokott lenni.


Én nem alapoznék erre.

Sokkal inkább lehet egy étel miatt a hasmenésed mint egy baba miatt.

9. kszb (válaszként erre: 5. - Remény??)
2015. dec. 2. 09:59

meg még kismillió hülyeséget összeírnak a neten....

A hasmenés valóban a közelgő szülés előjele. Végül is, azt meg meg kell, hogy előzze a terhesség.

2015. dec. 2. 09:44

Nemrég nekem is volt egy hasonló, éjjel 2 óra tájban arra ébredtem, hogy fáj a gyomrom. Egész éjjel hánytam és ment a hasam. Másnap fájt a fejem, alig volt jártányi erőm. Aztán, ahogy jött úgy el is elmúlt.

Ez vagy egy gyomorrontás, vagy egy vírus lehetett. Ezekből a panaszokból terhességre nem gyanakodnék.

2015. dec. 2. 09:42

Hasmenés szules elott szokott lenni, megvettetek már mindent? Kisagy? Babakocsi? Pelenkazo? Remelem a kórházi csomagod készen all!


....Nem jele a hasmenés a terhessegnek

6. kisj (válaszként erre: 5. - Remény??)
2015. dec. 2. 09:33

Nem kell mindent komolyan venni.

Akik írták gőzöm nincs, hogy miért hozhatták összefüggésbe a terhességgel?

Ez inkább vírus, vagy tényleg epekő.

2015. dec. 2. 09:30
Több helyen írták, hogy terhesség jeleként van akinek pár napig hasmenese volt.
4. kszb
2015. dec. 2. 09:29
most éppen van egy hasmenős vírus a levegőben :) hamarabb tippelnék arra. A kismamiknak inkább székrekedésük van, mint ilyen hasmenés.
2015. dec. 2. 09:28
Ez előbb lesz epekő. ;)
2. kisj
2015. dec. 2. 09:24

?

ilyenről még nem hallottam:O

2015. dec. 2. 09:21
Tegnap éjjel görcsölt a hasam, égett a gyomrom és hasmenésem volt háromszor is. Délelőttre a hasmenés elmúlt, csak a gyomrom fájt és a fejem. Ma reggelre az is elmúlt, most már csak a fejem fáj, fáradt vagyok. Óvszerrel védekezünk, ritkán csináljuk nélküle (tudom, hogy nem biztonságos).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook