Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három hónapos kisbabád van? fórum

Három hónapos kisbabád van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2010. máj. 13. 09:48

hello!

na, én vagyok legjobban elveszve.de hát gépem nincs...

elmúltunk hat hónaposak,8370gr, 70cm.szééép ugye?


fogak még lapulnak.forgolódás már egyre jobban megy, már ki tudja húzni a karját maga alól, ha beszorul neki:)és pakol, és olvas!!van egy kedvenc tök bugyuta könyve..azt fel szoktam neki olvasni, ő meg lapoz:)

vettünk a nappaliba szőnyeget, nagyon tetszik neki, h a járóka után nagy helyen tud nyújtózkodni:)csak ne szokjon rá, h csak kinn a jó:)

hogy vagytok?

281. 3232b7bb0b (válaszként erre: 280. - Üveggolyó)
2010. ápr. 24. 15:58

Szegény Mira! Pici popó! De már régebb óta piros neki, nem? Vitaminos krémet használsz? Vagy milyet?

Mondjuk nekünk (kopp-kopp) nincs ilyen problémánk szerencsére.


A kakira térve :) ne komplikáld túl. Én sokkal nyugodtabb vagyok, mióta nem bonyolítom túl a dolgokat! Répa után répadarabos kakija van :) még most is...pedig már 2-3 napja nem kapott. :)

Ha valami nem stimmel ,azt úgyis észreveszed! Nyugi Anyuci! :D

2010. ápr. 24. 09:47

Sziasztok!


Képzeljétek tegnap icimanókánka este olyan piros volt a feneke , és úgy sírt, mikután kakilt, h már én is sírtam vele együtt. Kis hólyagok is lettek rajta, aztán elkezdtem kamillával borogatni gyorsan:na erre elkezdett úgy nevetgélni, mint mikor bohóckodok neki.pedig nem csináltam semmit, csak gondolom jól esett neki, h meleg vmi van a fenekén:)


Most alszik, olyan kis ügyesen visszalustul így reggeli után. tejem már szinte semmi:(simán megitta cici után a 120ml tápszert:(


meg ugye nyilván ha eszik mást, mint tej, vagy tápszer, akkor a kakija is más lesz...de meddig jó a másság, és mikor jelenti már azt, h nem jó még azt a dolgot adni neki? én ebben bele fogok csavarodni:S

279. 3232b7bb0b (válaszként erre: 278. - Jucka1984)
2010. ápr. 23. 13:59

Jövök, ha lesz időm, most felkelt Petra. Majd beszélünk akkor.

Jó sétálást.

Ja, a hozzászólásod olvastam, azért írtam! :D

A másik, hogy láttam a naplót, szerintem jó ötlet, de ennek úgy van értelme, ha mindenki benne van, vagy legalábbis a nagy többség! :(

Puszi

2010. ápr. 23. 13:44

este, ha picit ráérsz, tudunk normálisan beszélni.

Mert most mint azt már az egész hoxa tudja (kiemelném a díszes nov-iek társaságát), nekem van 2 kutyám, akiket én elvetemült, meg kell hogy sétáltassak Milussal együtt.

277. Jucka1984 (válaszként erre: 273. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 13:42
épp pár perce küldtem el az utsó hozzászólásomat...
276. Jucka1984 (válaszként erre: 274. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 13:41
én meg közös naplót csináltam nekik... nézd meg a naplóim között ha érdekel.. mennyit melóztam vele :SSS
275. Jucka1984 (válaszként erre: 271. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 13:41
nézd, én nem láttam amiket leveleztetek, nagyvonalakban tudom a történetet, én őt nagyon szeretem, és most már mondhatom hogy ismerem annyira, hogy nem akart se téged, se mást megbántani szánt szándékkal. Beleszólni és ítélkezni sem akarok, de ha megtisztelsz a bizalmaddal és elmondod a Te verziód, szívesen meghallgatom.
2010. ápr. 23. 13:38
Én is csak strapáltam magam a táblázattal...pfff....
2010. ápr. 23. 13:37
Hmmmm...látom azért téged is fel lehet húzni úgy, hogy ott hagyd azt a fórumot! :D
272. 3232b7bb0b (válaszként erre: 270. - Jucka1984)
2010. ápr. 23. 13:28
A kluboknál. Én nyitottam, vagyunk egy páran. Jobban meg vagyok elégedve vele, mint a novemberi babás fórummal, mert nem azonos korú gyerekek anyukái vannak, hanem nagyon széles a skála életkorban, így sokmindent jobban meg tudunk beszélni! Ha gondolod gyere és hozz akit akarsz!
271. 3232b7bb0b (válaszként erre: 268. - Jucka1984)
2010. ápr. 23. 13:27

Itt tudják, ki vagyok, és igen S-es! Még az itteni fórumozásomat azon a néven kezdtem. :D Nyilván mindenki tudja nálatok is, ahogy Detti05 is írta, hogy jelen vagyok, csak nem írok oda.

Hát mivel messze vagyunk egymástól majd írok egy privit. Nem tudok Ivi mit mesélt neked a civódásunkról, de elmondanám az én verziómat. Plusz piszkál a dolog, szeretném őt nyilvánosan megkövetni, de azért hozzáteszem csak felesben van igaza a dolgokkal kapcsolatban! Különbözők vagyunk és pont. :)

2010. ápr. 23. 13:24
anyák klubja? az mi és hol találom?
2010. ápr. 23. 13:24
Nem akarom leírni a neved mert gondolom inkognitóban vagy de S-sel kezdődik ugye? :)
268. Jucka1984 (válaszként erre: 267. - 3232b7bb0b)
2010. ápr. 23. 13:23

Szia :)

Ez egy normális reagálás amit Te írtál. de napokig csámcsogni, bántani, amikor csak annyit kérek, hagyjanak békén és ne olvassanak? Végeztem velük.

Még leírtam, hogy Ivi babájának megvolt a műtéte, lezártam a naplóm és kész.

Beszélhetünk persze, mikor és milyen formában?

2010. ápr. 23. 13:15

Elolvastam, hogy mi van...én is megnéztem azt a képed télibabalia írása után. Hát...elmondom, hogy nekem sem tetszett, de nektek ez a természetes! Én nem hagynám és nem mennék olyan helyre Petrával, ahol állatokat tartanak bent. Persze jogod van hozzá, hogy így élj, ha nektek ez így jó, legyen!

Anyák klubja? Csatlakozol? Azért beszélnék veled majd négyszemközt, ha majd több időm lesz...

2010. ápr. 23. 13:13
Szia Jucka! Azt hiszem mi ismerjük egymást!
265. e27d5a6391 (válaszként erre: 263. - Jucka1984)
2010. ápr. 23. 13:05
kiutáltak????? :( de komoly....
2010. ápr. 23. 12:59
Kicsit átfutottam az első oldalt, hát mi is m betűsek vagyunk :)
2010. ápr. 23. 12:39

Sziasztok.

Üveggolyó meghívott, hogy csatlakozzak, kiutáltak a novemberiek... a saját privát naplóm miatt...

úgyhogy ha nem baj, csatlakoznék. Részletezni nem szeretném, tudom vannak páran, akik épp ilyenek miatt mentek el.

2010. ápr. 22. 18:04

ez az, kb:


[link]

2010. ápr. 22. 17:58

Sziasztok!


köszi, h te is rajongsz Minimanómért, Petra:)

Hoyg van mindenki?Fogak száma?:)nekünk sehol semmi. csak nyál, és folyamatos kakilás, sebes fenék-bár már javul, de szegény még mindig úgy kakil, mintha hasmenése lenne, tök nagy robajjal jön, még ha néha nem is sok, most nem olyan atomzöld, mint szokott a tápszertől, an hanem "olvasztott vajban zöldes reszelt sajt".

nem röhög!!!

tényleg úgy néz ki!



valakinél hasonló?


Így az almaevés is szünetel, de szerintem hétfőn újra kezdjük, és vadászok neki sütőtököt is, megsütöm, ls egy szelet kivételével(anyááááéééé) lefagyasztom neki kis adagokban:)


ja, tudjátok mi jutott eszembe?bár még nem most lesz, h kismotorozzunk, de azt találtam ki, saját és lakótársaink lelki békéje érdekében, h nem akarok tipikus müa.kismotort, mert az hangos, és itt sok a baba, hanem fabicajt akarok, lökdösőset,gumi kerékkel...Hmmm?Látott már vki ilyet? ill. engem főleg az ára érdekelne:)


ja, és vettem teszen etetőszéket, székre lehet rögzíteni, óóócóóó volt, ötezer pénz, állítható a magassága, müa, kék-zöld-fehér, és a tálcája oda-vissza tolható, meg leszedhető is. én ilyne kis okos megoldást kerestem, mert helyünk az nincs sok, ill. én nem bírnám cérnával, h kerülgessek itt egy böszme A-láb széket:S

remélem beválik majd, ha ott tartunk.

na jók legyetek!és ti se vesszetek el!ígérem jó leszek!!!!

csak a ku...gépem!!!!!na mindegy, majdcsak megszereltetem


ui:ha vkinek bérfordítás kell német-magyar verzióban, vagy hf segítség, vagy korrep, vagy akármi, jelezze!

260. 3232b7bb0b (válaszként erre: 259. - Üveggolyó)
2010. ápr. 21. 09:40

Jól van, már azt hittem elvesztél! :D

Olyan édes a kis Mira! :) Tündéri kisbaba! Olyan formás! :) Ő a kedvenc csajszim az enyém után természetesen! :D

2010. ápr. 21. 08:46

sziasztok!bocsánat, elvesztem, de nincs gépem, apa meg ezen tanul.minden okés, majd írok.nekünk még nincs fogunk, csak nagyon durván égő piros sebes fenék:(úgy sajnálom, meg persze egyfeszt kakil:( Azt mondta a doki ez a fogtól lesz......most sietek, ne vesszetek el.J, és ettünk almát, múlt pénteken kezdtük, szereti:)nézzétek meg yout...on:Irkafirka13 , na ott van az összes videónk:)


puszi

2010. ápr. 20. 16:18

Csaó!

Csak véletlen jártam erre! :)

Nem jössz át az anyák klubjába? (Klub klub, nem fórum klub!) :D

2010. ápr. 20. 11:09
Én itt vagyok :) valaki?
2010. ápr. 20. 08:35
szaboneget sejtem, hogy tanul, meghát 2 gyerkőc...de azért egy sziát valaki, no!
2010. ápr. 20. 08:34

Széééééééééééééééééééééép!

Üveggolyó, hova lettél?

2010. ápr. 20. 08:34
Csajszik? Itt már soha senki nem lesz? Magammal beszélgetek, meg néha a druszám-csajjal? :)
253. 3232b7bb0b (válaszként erre: 251. - E27d5a6391)
2010. ápr. 19. 11:40
Hatalmas haja van a csajszinak! Nem is hiszem el, akkora! :D Vágtál már belőle?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook