Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯
309. 25d4b44717 (válaszként erre: 308. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 7. 08:18
Te kis huncutka!:)Vasárnap írok valamit majd.Sok kellemes percet szereztél már kedves.Ezért is maradtam meg itt:)Színes emberke vagy azt el kell ismernem.Köszi,hogy vagy nekünk..
308. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 306. - 25d4b44717)
2011. okt. 7. 07:24
Fene csak rájöttél??Biztos jót röhögtél rajtam de amilyen vagy már hamarabb kapcsoltál még mikor én röhögtem.Azta jó kínos na de megengedem hogy röhögj.Legalább lett egy jó napod.Ha tudtam volna...biztos nem azt írom le.Vannak másik fantáziáim is de csak akkor írok le ha ti is írtok egyet egyet.Főleg te dew.Kíváncsi vagyok egy tanár mit fantáziál.
307. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 305. - Lysiantus)
2011. okt. 7. 07:22

Hát ha egyedül akkor ne is.Még 8 hónapos hassal is izgató volt a tánc.Rudinak nincs botlába csak zavarba jön.Jártak néptancra gyerekkorukba a sógorommal igaz nem túl sokáig.azt mondta ha berúg akkor majd ropja.De erre nem sok esély van mert ha vezet sose iszik.És ha épp jó az autó akkor szokott vezetni majdnem minden nap.Most sokat sétál a gyerekekkel mert nincs műszaki a kocsin de ha lesz onnantól sokkal lustább lesz.

Egyébként saját véleményem szerint nem is csinálom rosszul.Ugyanis az előszoba ajtó üvege tükröz és ott ellenőriztem magam.De a férjem előtt akkor fogom csak ha már fogytam és tökéletesen csinálom.De ha véletlen táncolni mennénk ketten tanulni akkor hamarabb csinálnám.De mivel erre esély sincs....

306. 25d4b44717 (válaszként erre: 288. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 23:09
jujj de szexi lehetsz:))A következőhöz-Te csak maradj a "tanárbácsinál",abból nem lehet baj...
2011. okt. 6. 23:07

Hmmm... Tánc....?

Az én férjemnek is botlába van, nem is volt hajlandó soha táncolni, nem is nézi a táncot semmibe.

Ha több szabadidőm lenne, beiratkoznék egy tánctanfolyamra,..........egyedül. No és nem az előjáték kedvéért! :D

304. 25d4b44717 (válaszként erre: 292. - De43ee73fc)
2011. okt. 6. 23:01
Zsancika!ne akard,hogy kiábránduljak belőled...na.:)
303. 25d4b44717 (válaszként erre: 302. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 21:15
ezt jól tetted.Nagyon jól látod,kedves!Ez a Rúdi...Adnék én neki..Táncoltasd már meg:))És tudod é,mi a csók,ha már elő játéknál tartunk:))
2011. okt. 6. 20:53

Hát a másik fórumba elég negatív volt az emberke azért nem is olvastam el minden írását mert nem akartam még csak elgondolkozni sem azon a sok negatívságon.Jó nyelvtantalan mi?

Egyébként a táncra visszatérve ha rudit el tudnám rángatni sztenderd tánc tanulásra megtenném.Dehát mióta együtt vagyunk egyetlen egyszer lessúztam vele 8 hónapos nagy hassal és még akkor is úgy kellett rábeszélnem.Pedig szerintem hót izgató dolog.Amikor nagy néha átölel és idétlenkedésből lép velem párat magához szorít az nekem legalábbis izgató élmény.Mert nem az ágyba nem szex közbe érzem.És ez más.Olyasmi mint egy előjáték.

301. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 299. - 25d4b44717)
2011. okt. 6. 13:44
Nem szabad túlhajszolni magad mert az egészséged megbosszulja.Én eddig túl kényelmes voltam.De igyekszem kicsit temperamentumosabbra venni a ritmust.Ma délelőtt sikerült is.De most délután kicsit pihizek mert ha megjön rudi lehet hogy lesz egy séta a városba.Télig na hagy minket kétségek közt.Témázhatsz máris.Ne legyen túl mélyen szántó azért,lehessen nevetni is.
300. 25d4b44717 (válaszként erre: 295. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 12:36
ej te Rudi!Hát vedd már észre ezt az érted epedő jánykát!Biztasd,tornázzon,alkosson,stb.Attól szépül!Na és kinek,ki jár jól vele?Bizony mondom néked,Örülj ennek a kints!nek."Pillants rá elismerően,szerelmes vággyal.Nekem volt 1 kedves-a párodtól1évvel idősebb barátnőm tavaly.Ő az ellentettje volt a nejednek:(Csak piperészkedett volna egész nap,még főzni se akart,mondván:nem tud.Hát képzeld el,mikor kopog a szemed! Ő meg töri magát,hogy neked tessen.Vigyázz,nem minden kertben terem ilyen virág.Nehogy egy másik "kertész" szemet vessen rá!!.:))
299. 25d4b44717 (válaszként erre: 294. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 12:02
jajjjjjjj TEdrága Verocska!Írnék én szívesen-szeretek is-de annyi a dolgom hétköznap mostanában:(Ezért kénytelen voltam bevezetni a vasárnapi KÖTELEZŐ pihenő napot,nehogy tulhajtsam magam.Volt már ilyen sajna.Jött is a baj csőstől.Pedig volna témám is elég,de majd a télen pótolom:))A tánc?Imádom!Mindent bele-megszépít..:)
2011. okt. 6. 11:32

Ballo del Pimpolho - Leandro Lehart - I Passi

Na ezt végig táncoltam a pici lánykámmal hűűű halood jól kifárasztott de a lány is élvezte nagyon.

297. de43ee73fc (válaszként erre: 295. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 11:23

Nem feltételeztem, h "letérsz az útról", :), csak barátaimnál láttam ilyen rossz esetet, aminek a végkimenetele nem volt épp a legjobb (bár ez is nézőpont kérdése).

Az biztos, h az elismerés, amit másoktól kapunk, nagyban növeli az önbizalmunkat, és edzés közben erőt adhat, h érdemes tornázni, kicsit kínozni magunkat.

296. de43ee73fc (válaszként erre: 294. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 11:20

:)

Régebben jártam stepaerobicolni, de nem volt meg a kellő hatása.

Idén tavasszal elhatároztam (mondjuk már sokadjára), h megpróbálom leküzdeni magamról azt a 4-5 kiló felesleget, amitől már nem éreztem jól magam. Mivel én a folyamatos mozgásra képtelen vagyok, kicsit visszavettem a kajából. 2 hét alatt szépen elkezdtek csorogni rólam a dekák, aztán államvizsgára készültem, jött mellé még egy kis gyomorideg, úgyh államvizsgázni már 6 kilóval könnyebben mentem, mint amennyi voltam előtte 1 hónappal. Rengeteg cseresznyét ettem, igyekeztem sokat inni, és sokat tanultam, h ne az evésen, illetve az éhségen járjon az agyam. Aztán visszajött 1,5-2 kiló, de arra beálltam. Most, h ismét eszek rendesen (tegnap is nyársalni voltunk, és annak nem tudok ellenállni...), feljött ismét 1-1,5 kiló, úgyh próbálom rávenni magam a mozgásra, azzal biztosan eredményesebb és tartósabb lenne a fogyás.

Rubint videóit szoktam nézni, de mivel az még nekem végigcsinálhatatlan, összegyúrtam magamnak egy kis edzést, és néha, ha rám jön a "húúú, de dagi vagyok" érzés, csinálom rendületlenül. Ezt kellene rendszeresítenem, talán eredménye is lenne... :)

295. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 293. - De43ee73fc)
2011. okt. 6. 11:13
Efelől nyugott lehetsz.Nem azt szeretném hogy udvaroljanak nekem hanem egy két elismerő pillantás és kész.Ha csinibb leszek talán rudi is kisajtol magából valamit.Na ez a sült galamb effektus nem várom hanem próbálok tenni érte.MEg ha kapnék a tornánál is kitartóbb lennék hosszabb távon is.
2011. okt. 6. 11:11

ÉS neked dew mi a véleményed a tornáról táncról????

Én most nagyon elhatároztam magam ti nem csaatlakoztok??Tudnánk egymást biztatni.Ötleteket adni.Dew tessék írni mert szomorú leszek hogy szóba sem állsz velünk.Megengedem hogy más témát felhozz hihi/egy tanárbácsinak adok engedélyt na ilyen se sűrűn történik ugye Zsanci?/

293. de43ee73fc (válaszként erre: 289. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 11:10
Jót tesz az önbizalomnak, de nagyon kell vele vigyázni!!! Ha másoktól megkapod azt, amire vágysz, otthon pedig nem, nehogy elbizonytalanodj a dolgokban!
292. de43ee73fc (válaszként erre: 288. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 11:08

Én is fél6-6 körül ébredek, mert 7-kor indul a buszom, egy óra az út a munkahelyemre. :(

Nekem is kellene vmit mozogni, de lusta vagyok. Néha csinálom, néha nem.

2011. okt. 6. 11:07
Hééééékás dew itt vagy gépnél és nem is írsz??Milyen dolog ez?Attól hogy zsanci visszajött te is írhatsz ám!!!
2011. okt. 6. 11:03

Ballo del Pimpolho - Leandro Lehart - I Passi

ezt is ki fogom próbálni.Kíváncsi vagyok bírom e kétszer egymás után.

2011. okt. 6. 10:45

Mindig irigyeltem a táncosokat hogy milyen könnyedén mozognak és milyen sokáig bírják.Na mivel tornázok erősítem magam veszem befelé a táncot is hogy a mozgásom is fittebb legyen.Mennyivel jobb olyan nőt nézni aki nem nehézkesen mozog.Jót tesz az ember lányának ha utána fordulnak.Nem mintha be akarnék pasizni de az önbizalmamnak jót tenne.Különben most találtam egy olyan zenét ahol a pasi mosolya megtetszett.Gondolkoztam milyen volna találkozni vele esetleg egy kicsit kacérkodni de olyan idegennek éreztem a gondolatot.Valahogy úgy érzem hogy ha mással kéne kacérkodnom az visszás lenne nem érzem úgy hogy jó lenne.Mert hogy azé vagy mindenestül aki meg se érdemli néha.

Úgyhogy gyorsan ki is vertem a fejemből.Nekem az is elég lenne hogy ha pozitív visszajelzéseket kapnék.Ha már a kedves "uram"nem hajlandó megteheti más is.De ez nem jelent folytatást.Csak épp az önbizalmamnak tenne jót.

288. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 287. - De43ee73fc)
2011. okt. 6. 10:40

Én már 6 fél hét körül felébredek általába az óra csörgés előtt illetve telefon.Úgyhogy már nem ébreszt fel.de még lustálkodom.Ha a niki meg a rudim elindultak általába utána kelek.Ronikám addigra már kukorékol általába ő is 6 fél hét között úgyhogy esélyem se nagyon van visszaaludni.Elviszem 8 körül a fiúkat oviba reggelizünk és általába 9 körül Ronim már alszik is.ahogy most is és 11 és 12 óra körül ébred ha nem akkor rohanás az oviba a fiúké és az ebédé.

Most gondolkoztam hogy lefeküdjek e aludni de ma torna nap van már meg is volt utána erre a számra

LA MAYONESA. wmv táncoltam.Próbáltam eltanulni a mozdulatokat.Rendesen el is fáradtam de a csípő risza megy már.

287. de43ee73fc (válaszként erre: 286. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 10:20

:)

A párom kislányával jártam így én régebben. Mikor megismerkedtünk a párommal, és egyszer egyszer nála aludtam, mikor hétvégén nála volt a kiscsaj, köztünk aludt, mert ugye megvolt neki szokva, h együtt alszanak, mikor csak ketten voltak. És volt olyan éjszaka, h alig aludtam valamit, mert vagy a lábát tette rám, vagy egész testtel szinte rém feküdt, meg jártam úgy is, h a hátamon feküdtem, kismanó pedig ahogy fordult, a kezével mellbe vágott. Azóta, ha esetleg köztünk aludt valamikor, ha a hátamon aludnék, felébredek magamtól, mert "félek", h megüt véletlenül.

Azóta persze eltelt 2 év, és már külön, a saját szobájában alszik.

Én is "friss" voltam (ma is), fél 6-kor keltem. Ment el a párom otthonról, megébredtem rá, de már nem aludtam vissza arra a fél órára, egyébként is 6-kor csörög az óra. Az a fránya óra...:)

286. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 285. - De43ee73fc)
2011. okt. 6. 10:16
Persze miután ronikám a fél éjszaka szó szerint felrugdosott mert forog az ágyba keresztbe kasul és engem keres és ha rossz helyen vagyok könyörtelenül rugdos.Alig aludtam.Reggel már inkább kijöttem mert felidegesített hogy még reggel sem hagy békén.
285. de43ee73fc (válaszként erre: 296. - Verocska79)
2011. okt. 6. 10:02
Nagyon friss voltál ma. :)
2011. okt. 5. 12:26
Csak az a baj hogy most a fűtést kell megcsinálni.Tényleg nem tudtok radiátort ami nem lyukas.A régi nagy darab is jó lenne sőtt.Csak az lenne jó ha csongrád környékén tudnátok.Vagy szerelvényeket olcsón amik tuti jók.Egyszerűen el se tudom még képzelni hogy meglesz a fűtés átalakítás.Mert olyan sokba lesz.Kéményt is kell szereznünk úgyhogy....a kandallóhoz meg víztereret.Nem tudtok használtat ami nem drága?Mert valahogy meg kéne oldanunk.Sajna a város semmibe nem segít minket pedig csak egy-két ezerrel haladjuk meg a gyermekvédelminél a határt de ez miatt az ebédé is fizetnünk kell.Igaz 50% de 3 gyerek kajol a négyből.
283. de43ee73fc (válaszként erre: 280. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 09:57

Igen, így nem jó kölcsönkérni. Bár aki meg így ad kölcsön oda valamit, inkább ne adja. :)

Noszogasd kicsit, h de jó lenne már az a galériaágy, segítesz benne, csináljátok meg együtt. Hátha! :)

282. de43ee73fc (válaszként erre: 279. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 09:51

Ha 5 évig minden stimmelt, biztosan ezt is meg lehet oldani. Csak ugye neki is akarnia kell, nemcsak neked.

Beszélgettetek már erről? Hogy mi az, ami változott? (Rajtatok kívül... mert mindenki változik)

Volt idő, mikor én is azt hittem, h tökéletes a kapcsolatom az exszel. Akkor merült fel bennem a kérdés, hogy vajon tényleg így van e, amikor szóba került a baba. Én ezt arra "fogom", hogy fiatal voltam, amikor összejöttünk. 17 évesen jöttünk össze, 20 éves voltam, amikor hozzámentem. Érdekes, mert már ekkor is volt bennem valami megmagyarázhatatlan érzés, mintha kételkedtem volna az egészben, h sikerülhet. Mindegy, igent mondtam, hiszen szerettem, és nem hittem, hogy lesz még rosszabb vagy másabb. És az esküvő után 1,5-2 évvel jöttek a problémák. Amik kívülállók szerint korábban is megvoltak, csak túl sűrű volt a köd, és nem láttam tőle. :) Addig tényleg csak egy bólogató kutya voltam, mindent megcsináltam, magamra vállaltam, stb. Csak közben kezdtem "megérni". Főiskolára jártam, közben dolgoztam, imádtam a munkám, a kollégáim, és szépen kinyílt a szemem. Elkezdtem szólogatni, morogni olyan dolgokért, amiért korábban nem szóltam. Nem értette. Érthető volt ez is.

És szépen lassan elmentünk egymás mellett. De minket nem kötött össze gyermek, "csak" egy papír.

Jó döntés volt kilépnem, mert azóta mindketten megtaláltuk a boldogságot más mellett. Nem haragban váltunk, valahol ő is érezte, h ez a legjobb megoldás, csak hát ugye a háttér miatt (szülői befolyás, ki mit mond a faluban, stb.) mégsem mondta ezt ki.

Megoldás biztosan lett volna rá, arra, hogy rendbe jöjjenek a dolgok, de amikor szerettem volna változtatni, egyedül voltam. Ő nem akart. Illetve lehet mégis, de csak pár hétig volt olyan, amilyennek én elképzelek egy kapcsolatot. Aztán megint kezdődött elölről a dolog. És 1,5 évnyi folyamatos megoldás keresés, és próbálkozás után úgy döntöttem, itt a vége. Már nem tudtam rá páromként, társamként tekinteni rá, olyan volt, mint egy jó testvér vagy barát. Néha csak lakótárs. 24 évesen nem olyan életre vágytam, ezért léptem.

Nem is tudom, miért írtam most ezt le. :) Nehogy félreértsd, nem burkolt tanács akart lenni, csupán jól esett leírni.


Tudod, h 4 gyerek után nem lesz válás, ezt ő is tudja, de attól még nem kell fásultnak lenni, beleszürkülni az életbe, a kapcsolatba. Beszélgetnetek kell mindenről, ami nyomaszt téged, mert egyszer robban, mint a bomba, és annak sosincs jó vége. Próbáljátok a gyerekeket rábízni valakire, és kettesben csináljatok programot. Vacsi, séta, és közben beszélgessetek. Mindenről és sokat! Mondd el, mik bántanak, de ne általánosíts, mert akkor joggal hiszi azt, h sosem jó mellette/vele lenni. Konkrét példákat említs, mikor bántott meg és mivel, és kérdezz vissza, ő mit gondol rólad/rólatok. Egy üveg bor elfogyasztása a vacsora közben rá is biztosan jó hatással lesz, kinyílik neked, és remélhetőleg őszintén tudtok majd beszélgetni.

Kívánom, hogy rendbe jöjjenek a dolgaitok!!!


Arra pedig ne is gondolj, hogy esetleg nem jól választottál, mert születtek csodálatos gyermekeitek, 5 évig harmonikus volt a kapcsolat, gondok pedig másik férfival is hasonlóan előjöttek volna! :)

281. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 278. - De43ee73fc)
2011. okt. 5. 09:13
Pedig ők is emberek de mégis.....
280. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 275. - De43ee73fc)
2011. okt. 5. 09:12
Hát galéria ágyat akar csinálni a gyerekeknek de ez már két éve húzódik hogy idén lesz e belőle vaslami nem tudom.Most igazából nekünk szerintem szimpla emeletes ágy is megtenni.anyáméknak van is kettő pont de "őőőőőaztán nem kéri el" mondjuk kicsit meg is értem mert egyszer kértük el a rozsdásodo tarbijuk tetőcsomagtartóját amit rudi kocsibe való olajjal ki is"fizetett" megcsináltuk megszereltük a kocsinkra.Mert a rögzítő résazekl lepotyogtak újakata kellett heggeszteni rá.Tök jó minden ok egyszer csak fater szól hogy ők azt kölcsön adták csak.Erre rudi mindent levágott róla és csaak a csupasz tetejét adta nekik vissza.Úgyhogy tartok tőle én is azért hogy kifestenénk szivacsot vennénk bele akkor faterék visszakérnék.
❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook