Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


189. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 204. - Vakcina)
2011. szept. 22. 17:53
Az tény hogy nem egy helyen vannak de általába egy felé tud figyelni.Nekem pl ha férjem kényeztet akkor ha a hátam puszilgatja az nagyon nagyon intenzív de pl más erogén zónáim felel ilyen intenzívek sincsenek.Nektek a nejeteknek hol a legérzékenyebb és most nem a vaginára gondolok hanem a test többi részén.Mert nekem valahogy a hátam az nagyon de a többi rész...ja igen visszatértve szóval ha a hátam pucsilgatja akkor aztán matathat a kezével mert nem tudok rá figyelni.A másik amikor jön az orgaznusos akkor engem hagyanak koncentrálni mert akkor kizökkenek és nem tudok élvezni.Volt olyan mikor a férjem smárolni akart elküldtem majdnem a búsba a szerencsétlent,hogy ne zaklasson mikor jön a frenetikusom.szóval az hogy több helyen volna puszilgatva simogatva nem bizti hogy jó lenne neki.Próbáld ki a smárt dugás közbe/már elnézést/ mármint orgazmus előtt .Ha nem jön be akkor lehet hogy csak zavarnák.
188. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 199. - Dew-i)
2011. szept. 22. 17:18
Mondom én hogy romantikus vagy.Mostmár be kell ismerned.Alapon egyetértek veled de játékszer bevonása növeli a férfiak örömét nem?A fantáziája is kielégül.Viszont amit én kipróbálnék a férjemnél a művagina.Kíváncsi lennék hogy lenne e vele orgazmusa.De sajna egy ilyen játékszer nem olcsó.az enyém is 6-7 ezer volt ha jól emlékszem.De ne tudjátok meg milyen kínos volt.Hűűűű égett a fejem mikor vettük.Ráadásnak a szívbajt hozták rám majdnem elhajítottam mikor a csaj bekapcsolta és elkezdett rezegni.Még fel is kiáltottam ilyedtembe és ha jól emlékszem gyorsan a csaj kezébe nyomtam.ÚÚÚÚÚÚgy égett a fejem hogy szerintem ha égőt érintenek hozzá világított volna.Viszont arra ügyeltem hogy méretileg ne legyen nagyobb mint a férjemé még mondtam is a csajszi előtt nem tom mit gondolt magába.Ez viszont lehet hogy a férjemnek volt kínos.Pontosan már nem emlékszem mert amint kiválasztottam azonnal húztam kifelé.Rettentő kínos volt a dolog.De mostmár szerintem nem lenne.Ezért filózok hogy ha volna ami néha néha helyettesíthetne ...akkor megszűnne egy csomó veszekedés.Csak helyettesíthetne ki nem tudna biztos váltani mert az én játékszerem sem olyan nekem mint egy igazi.Jó jó de mégis mű.De ha nincs más akkor még mindig jobb mint a kézi munka magamnak.szóval a közeljövőbe igyekszem venni neki olyat.Ti használtok valami segédeszközt?
187. vakcina (válaszként erre: 174. - De43ee73fc)
2011. szept. 21. 15:35
az a baj hogy kevésnek érzem magam.nem méretileg hanem mint ember.vagyis úgy hogy max egyszerre két helyen tudok jelen lenni a testén és ott tudok csak kéjt,jó érzést okozni,pedig az eddigi olvasatomban a nőknek sokkal több erogén zónája van mint nekünk.na szóval,amikor megpróbálok több helyszínen egyszerre jelen lenni,akkor egy idő után szétesik a koordinációm,pedig érzem,hallom hogy a kedvesemnek milyen jól esik.ezért gondoltam először erre a gondolati dologra,ami be is jött,de utána nem hajlandó erről beszélni.ezért próbáltam segítséget kérni,hogy mi az oka annak hogy bármilyen élvezetes is számára az a tudat,a gyávaságra hivatkozva menekül a beszélgetés elől.szerintem ha egyszer a helyzet úgy adódna biztos hogy benne lenne,csak nehogy késő legyen.szoktam neki viccesen mondani,nehogy a sírom mellett mondjad majd hogy na most már készen állok rá,mert akkor nekem már mindegy.:))mindent akkor kell csinálni amikor még megy.
186. de43ee73fc (válaszként erre: 185. - 25d4b44717)
2011. szept. 21. 12:34
Nincs???? :) Nahát, nahát...
185. 25d4b44717 (válaszként erre: 184. - De43ee73fc)
2011. szept. 21. 12:04
ciklusom még nincs:)de azt hallottam,van aki olyankor jobban kívánja.Majd veszek valahol,mert vannak napok,mikor nix semmi:)aztán jöhet a front:)
184. de43ee73fc (válaszként erre: 183. - 25d4b44717)
2011. szept. 21. 10:08
Lehet, hogy ez is befolyásolja. Nálam inkább a ciklusom az, ami befolyásolja. Vagy nem tudom. Egyszerűen csak az, hogy milyen fáradt vagyok. :)
2011. szept. 21. 09:20
Tudod mit vettem észre?Az időjárási frontok is befolyásolják a "kívánságom" nagyságát,gyakoriságát,minőségét.A hidegfront javítja,a meleg rontja.Lehet,a korral jár?
182. 25d4b44717 (válaszként erre: 181. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 20:21
Tényleg nem.Én is mondtam,azt válaszolta,nem érez semmit.Kiderült azóta,cukros:(Ennek az 1ik mellékhatása.Az alap szexet se nézte semmibe:(Köszi a tapasztalataid:)Jó ha 1 ffi tudja,mi a jó a nőnek.Olyan hálásak tudtok lenni érte:)Én meg szeretek örömet kapni,de adni is..
181. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 180. - 25d4b44717)
2011. szept. 20. 20:00
Akkor nem tudja mi a jó.a lényege hogy előszőr szájjal kell finoman kezdeni és amikor kezd beindulni akkor jöhet az ujj játék.Ha túl hamar kezded akkor lelombozó hatást érhetsz el.Hogy kellően beinduljon kívül már lehet körbe simogatni.Nekem így csinálja a férjem és abszolút mindig szuper a vége.Még sose volt úgy hogy szólnom kellett volna hogy most ne.Olyan már volt hogy annyira felpörögtem hogy azért nem tudtam élvezni.Na ez megint egy kellemetlen állapot,mert mint az íj fel van húzva az ember ritkán de előfordul ilyen nálam.Zsancika nálad volt már ilyen?
2011. szept. 20. 19:35
A volt párom nem díjazta:( Utána több barátnőm is értékelte e kellemes játékot:)Én mindenre kapható vagyok:)Adni jó és kapni is :D
179. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 178. - 25d4b44717)
2011. szept. 20. 19:11
Csak nem nálatok is bejön ez? Nekem nagyon de a páromnak is.
178. 25d4b44717 (válaszként erre: 169. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 18:11
jó is az:)hajjajj...:D
177. 25d4b44717 (válaszként erre: 173. - Vakcina)
2011. szept. 20. 18:08
netalán rosszul értelmeztem a"Akarsz valamit adni önmagadból"és ez azért"nem jön össze",mert a nejed nem fogad el idegen fickót a szexhez -előtted sem?Talán képzavarom van?Akkor bocs.Bár szerintem sok ffi örömmel látna ilyen feleséget magának.Tévednék?
176. de43ee73fc (válaszként erre: 175. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 15:59
Orgazmus után, vagy orgazmus előtt, mikor már majdnem ott van, hogy jó neki, kicsit vissza veszel, és elkezdesz fantáziálni, beszélsz neki, hogy milyen lenne, ha... Tudom, már írtad, hogy olyankor nagyon izgatja a dolog. Vagy tényleg orgazmus után, mikor még simized, a karjaidban fekszik, beszélgethetnél Vele erről.
2011. szept. 20. 15:54
Én is csak ugyenezt tudom mondani mint Zsanci.Egy oltári nagy orgazmus után hoznád fel a témát lehet hogy jobban ki tudná fejteni a véleményét.Én legalábbis olyankor közlékenyebb rugalmasabb vagyok.Érdemes átbeszélni addig ne dönts amíg az ő véleményét nem látod tisztán.
174. de43ee73fc (válaszként erre: 173. - Vakcina)
2011. szept. 20. 15:43

Vakcina!

Ne törj össze! Ha Te így érzed jónak, hogy így többet tudsz, szeretnél adni a párodnak, akkor beszélj erről Vele! Hiszen mégiscsak rólatok szól a dolog! Kettőtökről! Nem pedig arról a pár emberről, aki megerősít vagy elbizonytalanít ismeretlenül egy fórumon!

Talán az egyetlen tanács, amit megfogadhatsz, hogy ne vidd túlzásba az erről való beszélgetést, mert egy idő után, ha esetleg a párod nem hajlik a dologra, terhes lehet számára. De ezt biztosan észre fogod venni, illetve valószínű, ő is mondani fogja. Ha szeretitek egymást, emiatt biztosan nem fogod elveszíteni Őt!

Biztos vagyok benne, hogy nem önzőségből, saját magad kielégítése miatt szeretnél bevenni egy harmadikat (mert akkor egy nőre vágynál pluszba, nem pedig férfira), hanem hogy a partnerednek adj minél többet! Ha ismer Téged, márpedig 18 év alatt csak megismert ennyire, tudni fogja ezeket Ő is! :)

Fel a fejjel!

173. vakcina (válaszként erre: 172. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 15:27
mióta ilyen lelombozó javaslatok jöttek számomra,teljesen elmúlt belőlem a képzelő erő.elvesztettem a talajt magam alól.de komolyan.kezdem azt hinni hogy bennem van a baj.asszem visszaállok alaphelyzetbe,az lesz jó mindenkinek.nem fogok pezsegni.nagyon szar érzés,mikor a szíved,lelked minden melegével és szerelmével akarsz valamit adni önmagadból és nem jön össze.engem az ilyen rohadtul össze tud törni.
172. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 171. - Vakcina)
2011. szept. 20. 15:05
Na azért nem kell eltűnni.attól hogy most más a téma még beszélhetünk téged érdeklő dolgokról meg adhatsz még más tippeket is hogy mi és hogyan esik jól vakcina akár a te részedre akár a párod részére abból is tudok talán valami kipróbálni.Sajnálom hogy semmi biztatót nem tudtunk javasolni a téged érdeklő témába de azért ha másnem gondolatilag átélheted szóba a nejeddel.Ez is valami nem?
171. vakcina (válaszként erre: 167. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 14:59
na most már elvagytok nélkülem is,úgy látom.igaz nem az én problémám van terítéken de azért kaptam értékelhető segítséget is.mindent köszi.
170. de43ee73fc (válaszként erre: 167. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 13:25

Valóban, ide nem azért jönnek hozzászólni az emberek, hogy leoltsák a másikat, aki segítséget, véleményt, tanácsot kér, hanem tényleg segíteni, véleményt és tanácsot adni jövünk ide. :)

Én is imádom az orális izgatást, mint adni, mint kapni.

169. de43ee73fc (válaszként erre: 166. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 13:19

Ok. :)

Mikor legközelebb próbálkozik, de elmarad a simi, fogd meg a kezét, vedd ki a bugyidból, és vezesd Őt! Mondd neki, mit csináljon, szép sorban. Mondd neki azt is, amit a hsz-ben írtál (száj, két ujj, hajjajjj... :D)!

168. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 163. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 13:09
Mivel külső simit régen csinált már szerintem ez bizonyítja főleg mert mostanába azonnal belevágott a közepébe a simogatásnál is .
2011. szept. 20. 13:08
Különben azt bírom itt hogy tényleg őszintén leírhatom annélkül hogy valaki beszólna.Itt van pl vakcina hát ő még nálam is szókimondóbb de pozitív értelembe.Akkor van egy romantikus pasink is DEw-i ő is őszinte de nem olyan szókimondóan mint vakcina.ez sem gond sőtt kicsit úgy érzem hogy a női érzékenységünkre való tekintettel ír kicsit olyan mintha lovag lenne nem? Nyugi dew-i ezt pozitívumként értékeljük és nem zavarba akarunk hozni és vakcina legyél csak továbbra is szókimondó.Szóval akkor ki tud valami érdekes pozíciót izgatást?Írjátok le ti mit szerettek a legjobban.NEkem értelemszerűen az előzőekbe leírt a nagyon jó mert csak az élményre kell figyelnem és nem a kölcsönösségre.De szerintem mindenkinek a szájjal izgatóbb a legkényelmesebb nem?
166. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 165. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 13:00
Örülök neki hogy hozzászólsz mert pont érted mi az én gondom.Nem elfelejtettem és mondom is neki nemsoká mármint hogy jó a simi. A külső izgatás nekem inkább akkor jön jobban be ha magam vagyok hihi de ez nem jelenti azt hogy heti hétszer élek vele csak néha néha de szerintem a pasik is úgyhogy ez term. dolog úgy gondolom.Más az ha valaki magának csinálja mert ott a tempót te választod és érzed mikor kell lassítani ha el akarod húzni.De ha ő csinálja mármint a férjem akkor is azért tudom húzni a dolgot mert ha túl gyorsan élvez az ember lánya akkor feleakkora sincs az élmény de ezt ti is tudjátok.Szóval ha a férjem izgat akkor ha csak kívül izgat azzal nem biztos hogy sikerül neki mert vagy túl erősen csinálja vagy nem elég erotikus vagy túl erősen kezdi el.De ha közbe az egyik kezével bennem van két ujja amit mozgat mintha a fa..a lenne bennem és közbe szájjal csinálja na így szoktam olyat élvezni hogy a csillagok potyognak de tényleg. Egyszer véletlen jöttünk erre rá és azóta ha elkezd kézzel kívül klitorisznál izgatni aztán szájjal folytatja az van amikor jó de általába itt jön be a két ujj egy idő után.Hűű még a gondolta is izgató úgyhogy nem taglalom ok?
165. de43ee73fc (válaszként erre: 164. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 12:45
Szoktam írogatni máshova is (van időm a munkahelyemen :) ), de ott nem voltak még ilyen "személyes" beszélgetések. Úgy érzem másoknál, hogy jó-jó, hozzászólok, de nem reakciót nem kapok. Szóval van kialakult "társaság", és én meg nem tartozom oda. :) De itt én is a "társaság" tagja vagyok.
164. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 160. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 12:42
LátomZsanci25 ,hogy máshol is beszélgetsz.Azt veszem észre hogy ha egy témát felvetnek kitárgyalják utána kissé ellaposodik eddig itt a legérdekesebb legtanulságosabb.Örülök minden új hozzászólónak mert minél több szemszögből látunk egy problémát minél több véleményt kapunk annál jobb megoldást találhatunk.
163. de43ee73fc (válaszként erre: 161. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 12:36

Mondtad neki utána, hogy jól esett, hogy nem durr belebumm volt, hanem simizett előtte bugyin kívül is? :)

Izgató a férfiaknak, ha a nők simizik magukat közben. Írtad, hogy Neked nem volt plusz élmény, de miért nem? :) Úgy értem, a klitorális izgatás nem jön be nálad?


Kiderítetted már, hogy beleolvasott-e a beszélgetésekbe a férjed?

162. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 159. - 02dd40895d)
2011. szept. 20. 12:29

Egészen biztos voltam benne hogy férfi vagy ami nem is baj.Pozíciót ki tud új fajtát mondani? Vagy izgatási módot?Az jutott eszembe utána nézek a női erogén zónáknak is és mondom a férjemnek hátha így többször rá tud hangolni.Mert az hogy elég a három egy héten bőven ,nem jelenti azt hogy ellenzem a többszörit csak ne kelljen erőszakot tenni magamon hogy legyen szex, ez a lényeg.Ilyen finom simogatást bármikor szívesen veszek és utána lehet szex de ha valaki nem csinálja...magára vessen.Szóval a lényeg ffi1 ha valaki nincs témára izgulva annak nem jó sem a kéz sem a száj technikája.Pl:

a férjem is meg én is szeretjük ha a férjem markolássza a fenekem mert ez neki is izgató meg nekem is.De ha nincs rám izgulva és nem kíván akkor a markolászása olyan mintha csak szimplán megsimogatna hogy"jól van jól van simogatlak csak maradj már" ebbe semmi izgató nincs .Ha egy nő elkezdi a pasinak húzgatni hasonló gondolatokkal akkor semmi erotikus nem lesz benne,mert nem úgy fogja nem érzéssel csinálja , még nem jártál így?

161. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 160. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 12:22

Ott a pont Zsancika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Így van pontosan!Hűűűű na szóval ez van pasikáim.

Ma láttam hogy vár a drágám vár vár türelmesen, simán simogatott de csak kívülről, nem rögtön a bugyimba szépen fel is izgatott.Öcsém ha mindig így viselkedne...hm az nem lenne rossz.Sokkal izgatóbb ha bugyin kívül van a simogatás szépen lágyan akkor jól beindulok a témára.Nem is kell kérdeznie akkor már benne is vagyok dehát ezt is hanyagolta mostanság.

Szóval vakcina most én halgattam rád egy kis módosítással.A páromnak izgató hogy ha bennem mozog közbe simogatom magam.Feltámaszkodik a kezeire és úgy hagyományos pózba, én is odaférek.Nekem mondjuk nem plussz élmény de neki igen hogy érzi a kezem mozogni.Mivel azt mondad vakcina hogy utána nagyon érzékeny a herétek hát én közbe vezettem be egy kis plussz simogatást masszírozást.Rám is szólt kétszer is hagyam abba mert nem bírja.Mondtam hogy nem baj hát nem kellett sok ki is végeztem a kiskatonát./katona a férjem/Nálunk a paskolás is jót tesz a férjem állapotának ha rácsap pá

rat a fenekemre azt is beiktattuk szóval gyorsan frissen le is zavarta.Nekem nem volt gond mert annyira még nem húzott fel.Mert ha ott vagyok hogy éppen épppen mindjárt...és akkor haggya abba megfájdul a fejem a kielégületlenségtől.De ha még nem húz fel annyira és úgy nem élvezek semmi gondom nincs belőle.Szóval tényleg izgató neki ha simizem közbe a heréjét,úgyhogy máskor is kap ilyet.Úgyhogy most meg volt elégedve a drágám.

2011. szept. 20. 11:17
Át lehet hidalni ezzel is, persze, csak ha a nő nem kívánja a szexet (akkor általában egyik formáját sem), akkor nem fogja sem odaadással, sem élvezettel kényeztetni a párját.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook