Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


159. 02dd40895d (válaszként erre: 64. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 11:06

Azt, hogy eltérő az igényetek a szex rendszerességét tekintve, könnyű áthidalni!

A férfiak nem mindig vágynak behatolásra, legtöbbször elegendő a kézzel, szájjal ingerlés is.

Természetesen a kielégülésükig végezve!!!

158. 02dd40895d (válaszként erre: 17. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 10:08

Ott a pont!!!

Megírtál helyettem is mindent.

157. 25d4b44717 (válaszként erre: 155. - Mylady15)
2011. szept. 20. 08:36
Így igaz,Mylady!Romantikus,lelkis alkatúnak nem ajánlom a többes szexet.
156. 25d4b44717 (válaszként erre: 152. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 08:28
Pontosan igy gondolom én is!Így semmi szükség másról fantáziálni.Mikor kezd elszürkülni a játék:),akkor jöhet a frissítés.Pózok,helyszín,stb.Egy kis virág a szobában,illatváltás,szünnapok beiktatása,masszázs..Más személy bevonása-még gondolatban is veszélyt jelenthet a későbbi kapcsolatunkra.A férfi is tud érzelegni,csak többnyire nehezebben tudjuk kimutatni.
155. Mylady15 (válaszként erre: 1. - Vakcina)
2011. szept. 20. 07:22

Szerintem itt meg is kell állni...a súgdosásnál!

Ha valóban szerelmi kapcsolatban vagytok, vagyis mindketten ugyanazt érzitek egymás iránt akkor ha tovább forszírozod ezt a témát nem fogsz jól járni!

Az rendben, hogy lesz pár hármas szex élményetek, de ez megöli a szerelmet és ezen érdemes elgondolkodni, megéri-e?

Ha téged izgat ez a téma ilyenbe csak olyan partnerral menj bele aki érzelmileg teljesen közömbös a számodra...

154. de43ee73fc (válaszként erre: 152. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 21:19
Ez olyan szép volt, hogy szerintem ha neki ezt így (esküvő+szerelemmel való beburkolás) elmondod, biztosan elgondolkozik azon, hogy Neked ez valóban fontos! :)
153. de43ee73fc (válaszként erre: 151. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 21:17

Örülök neki, hogy segítettem, ha mással nem is, csak azzal, hogy megfogalmaztam, amit gondolsz! Bár Te is leírtad korábban, érthető volt úgy is!


Nos!

Kedves Verocska79 Férje! Ha olvasod ezt a fórumot, kérlek gondolkozz el, miket beszélgetünk itt, mert minden szó, gondolat, érzés ŐSZINTE!!! :)

152. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 146. - 25d4b44717)
2011. szept. 19. 20:28

Perzse hogy tudom hogy van előjáték de az már megint e szex felvezetése .Amíg nincs mellette érzelmi kielégítés akkor hiába van még oly jó előjáték is a szex magába nem kielégítő.Legalábbis nekünk nőknek nem.Mert a jó szexel lehet oltári jó orgazmus de ha szerelem is ott van akkor más igény is kielégítődik nem csak fizikai.

Mi már jó pár éve együtt voltunk mikor megvolt az esküvő.Azon az éjszakán szinte beburkolt a szerelmével.Fizikailag is de lelkileg is kielégített.azóta talán ha két alkalommal érztem ilyet a részéről.Jó nem akarom hogy mindig érzelegjen mert megértem hogy a férfiak nem érzelgősek,de ha már kimutatni nem akarja annyiszor akkor más módon mutassa ki jelezze felém hogy még mindig úgy szeret mint annó

151. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 150. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 20:22
Mintha az érzéseim beszélnének olyan jól fogalmaztad meg.Abszolúte így érzek.Ha ilyen téren gondunk van bármi, megtudjuk általában beszélni de mivel mindig is a mennyiséggel volt baja kissé kényesnek érzem a dolgot.Most már remélem ,hogy elolvasta de jó lenne ha a Zsanci hozzászólásait is olvasná mert az tökéletesen megfogalmazza hogy érzek mint érzek a témával kapcsolatba.Próbáltam én is leírni hogy értésétek de Zsanci neked jobban sikerült.
150. de43ee73fc (válaszként erre: 144. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 19:31

Igen, én tényleg nő vagyok. :)

Az én párom sem nemtörődöm, ha valami bajom van, nem veszi be, hogy SEMMI. És ne haragudjanak a fórumhoz hozzászóló férfiak sem, biztosra veszem, hogy őszinte, figyelmes, igaz férfiak, akik szintén nem hagyják annyiban, ha a párjuk azt mondja, semmi baj, mikor látszólag mégis van. :) Na de jól megfogalmaztam. De biztosan értitek! :)

Egyrészről jó, ha beleolvasott, mert így még ha nem is közvetlenül, de tudtára adtad, mire vágysz, mire gondolsz, és milyen kétségeid vannak. Bár jó lenne ezt személyesen tisztázni vele. Sokkal nehezebb ilyen témákról (amik esetleg vitát szülnek) nyíltan beszélni a partnerünkkel, de szerintem megéri. Ha szeretitek és tisztelitek egymást, ezt is meg tudjátok beszélni! Kérd meg, hogy legyen figyelmesebb, ne tegyen megjegyzést a külsődre, kényeztesse a lelked is, mert higyje el, meg fogod hálálni. Ha nem is kizárólag az együttlétek mennyiségének emelkedésével, de a minőséggel mindenképpen. Hiszen erotikusnak, vonzónak fogod magad tartani, ha rendben lesz a lelked! Szerintem! :)

149. de43ee73fc (válaszként erre: 137. - Vakcina)
2011. szept. 19. 19:16

Teljesen igazad van, szerencsére erre én is rájöttem. Saját magamat csaptam be, erőszakoltam meg azzal, hogy olyat tettem, engedtem neki szex terén, pedig nem kívántam. Na ezt megtanultam egy életre. Soha nem fogom magam sem megjátszani, sem magamra erőltetni dolgokat. Ha úgy vesszük, az exemmel már későn láttam be, részemről akkorra már elmúltak az érzések felé.

A mostani párommal pedig nincsenek ilyen jellegű "problémáim". :) Tisztelem magamat is és persze Őt is, soha nem csapnám be egyikőnket sem azzal, hogy eljátszom, hogy húúú de szuper, mikor nem az. Szerencsére ilyen még sosem fordult elő, hogy nem annyira szuper! :) Meg is lepődtem magamon, mikor összejöttünk, hogy milyen kis perverz tudok lenni. :P :)

148. de43ee73fc (válaszként erre: 133. - Vakcina)
2011. szept. 19. 19:09
Nem tudom, szerintem van olyan, hogy nem gondol senki konkrét személyre. Az én párommal is szoktunk ilyenről fantáziálni szex közben, engem is izgat gondolatban a hármas felállás. A múltkor rákérdezett a párom, hogy milyen emberre gondolok közben (nem konkrétan kire, hanem milyen kinézetűre), nem tudtam neki válaszolni ( ő sem hitte el... :) ). Egyszerűen nem az emberre magára koncentrál ilyenkor az ember. Téged lát szemből, mikor kényeztet, ha valaki d.gja, akkor pedig az érzésre figyel (elméletben). Nem?! :)
147. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 133. - Vakcina)
2011. szept. 19. 18:53

Erre bíztatót sajna nem tudok mondani.A mi kedvenc fantáziánk hogy osztály előtt csináljuk és nem egymással,hanem elkezdi nekem mondani hogy a tanár...vagyis nem ő.És a végén nekem van egy oltári jó orgazmusom.És a férjem nem zavarja hogy másra gondolva élveztem mert hogy az ő fa...val élveztem,gondolom ezért nem zavarja.

Most éppen nekem a fantázia izgatóm egy filszínész.Bírom a filmjét a stílusát.De a valóságba nem feküdnék le vele mert elég szemét alak a filmbe.Jó a filmbe szerepet játszik tudom.De ha olyan ember lenne a valóságba tuti nem kéne.De gondolatilag izgató.Én is elképzeltem hogy ketten izgatnak de hogy a valóságba nekem két pasit kelljen kielégíteni ahhoz nem érzem magam felkészültnek.Láthatjátok egy is sok néha.

Mondjuk ha nem várná el akkor lehet hogy jobban rá lennék izgulva a témára nem tom.

146. 25d4b44717 (válaszként erre: 137. - Vakcina)
2011. szept. 19. 18:52
Hellló nektek! Olyat nem hallottatok,h.fel lehet kelteni a vágyát az embereknek bizonyos dolgokra-puszi,simi,kedvesség,stb.Mifelénk ezt úgy mondják,előjáték:)Kölcsönös szeretet,szerelem mindent megold ezen a téren:)
145. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 137. - Vakcina)
2011. szept. 19. 18:45

Igen de kicsit kockázatosnak érzem hogy megmondjam neki hogy figyelj én nem kívánom anniyra mint te várj amíg én megyek,mert akkor lehet hogy eltelik két hét de tuti megyek.Ne erőltesd rám ezt a dolgot.

Nem tudom hogy a türelme kibírná e.remélem hogy szeret ennyire de kockázatosnak érzem a szakítópróbát.

144. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 141. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 18:34

Most utána néztem te tényleg nő vagy totál eltaláltad mire gondolok mit érzek.Sajnos ugyanaz van nálunk hogy"igen eltel két nap ha ma este sem lesz semmi akkor mérges lesz" És tényleg néha nem is kevésszer azért engedek hogy ne legyen durcáskodás .Vagyis akkor tényleg a szexel fizetem ki.Hát ez elég kellemetlen így leírva is.Át gondolom hogy hogy beszélhetném meg vele.

Ma valamiért olyan furán mosolyogva nézett rám.Előfordulhat hogy elolvasta miket beszéltünk.Ismerem, nem nagyon bír a kíváncsiságával.Valahol ezért is kezdtem el beszélgetni veletek mert tudom hogy nem bír a kíváncsiságával.Mivel a hármas szex piszkálja a fantáziáját és már napok óta írogatok ide biztos aszta már a csőrét hogy mit írok már.Meg kereste a közelségem annélkül hogy kényesebb helyekre nyúlt volna.Na ez elég vénlányosan hangzott.De értitek.

Mondjuk a férjem ha valami bajom van és azt mondom hogy semmi nem veszi be ennyire azért nem nemtörődöm.Olyan furcsa hogy mióta veletek beszélem a témát valahogy addig nem is szeretnék szexet amíg el nem rendezzük valahogy.Még az a jó hogy megjött így nyugiba van.Jó jó vakcina tudom hogy van más lehetőség is csak a prbléma az hogy ha én nem vagyok felhúzva akkor nem tudom beleéléssel csinálni se kézzel se szájjal és a férjem mondta hogy inkább ne mert nem jó így.Néha mikor szájjal csinálom neki olyan intenzív élménye lsez hogy szavakat nem nagyon talál ez tök jó érzés.Ez olyankor van mikor nekem is oltári jó és utána én kényeztetem és ilyenkor tényleg bujának erotikusnak érzem magam.Jó én nem izgulok fel újra de az érzés miatt tudom neki jól csinálni.

143. de43ee73fc (válaszként erre: 97. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 18:31
Kritikus 7. év?
142. de43ee73fc (válaszként erre: 87. - Vakcina)
2011. szept. 19. 18:24
:D
141. de43ee73fc (válaszként erre: 78. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 18:18

Persze, elég nehéz ráhangolódni úgy a szexre, hogy előtte 10 perccel megjegyzi a párod, hogy nagy a hasad. Mi nők tényleg másként működünk, mint a férfiak. Le tudunk ragadni egy-egy ilyen mondaton. :)

Ha Ő azt mondja, hogy elég neki az egy kielégülés alkalmanként, akkor az úgy van! Szerintem a férfiak azt mondják, amit valóban gondolnak. (Ez ugyanolyan, mintha valami bajod van, kérdezi, mi bajod, Te azt mondod, semmi - pedig látszólag felrobbansz a dühtől - , ő mégis elhiszi hogy semmi bajod, mert azt mondtad neki.) :)

Kifejtetted neki, milyen udvarlásra vágysz? Hogy nem az izgatásra, simogatásra gondolsz, amikor kis udvarlást kérsz tőle?

140. de43ee73fc (válaszként erre: 73. - Vakcina)
2011. szept. 19. 18:10
Vakcina, osztom a véleményedet! A lényeg, hogy mindent őszintén csinálj! Éld bele magad, add át magad az élvezetnek (az Ő kényeztetése közben is), meg fog őrülni tőle! Az én párom legalábbis megőrül tőle. Persze jó értelemben. Felizgatja, ahogy élvezem azt, amit csinálok vele. :)
139. de43ee73fc (válaszként erre: 70. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 18:07

Biztosan szeret, ezen szerintem ne is agyalj.

Ha nem tartana kívánatos nőnek, nem akarna szexelni veled akkor is, ha csak megölelitek egymást. :)

Vannak férfiak, akik nem úgy mutatják ki, hogy szeretnek valakit, hogy folyton ilyen-olyan aprósággal meglepik a párjukat, stb.

Ha fogyókúrázni szeretnél, semmiképpen se a koplalás mellett dönts. Egyrészt csak átmeneti eredményt érsz el vele, másrészt folyamatosan rossz lesz a hangulatod az éhség miatt. Kezdj el mozogni, futni, otthon tornászni, úgy fel fogja tölteni a lelked, hogy sokkal kívánatosabbnak fogod magad érezni azután.

Beszélgettetek erről, hogy néha úgy érzed, hogy csak szexre kellesz? Tapgatóztál ebben a témában nála?

138. de43ee73fc (válaszként erre: 69. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 18:01

Verocska79!

Egész délután gépeltem ide a választ, de aztán egyszercsak a hátam mögött termett a főnököm, és én hülye bezártam az ablakot. Úgyhogy oda lett a válasz. :)

Először is elnézést, hogy csak most reagálok a beszélgetéseitekre, de sok dolog volt a hétvégén, ma jutottam oda, hogy olvassam a hsz-eket.

Én azt a részét tudom átérezni, mikor neheztelsz a párodra, és úgy nincs kedved szexelni. Az exemmel volt ilyenre példa, nem is egyszer. Egész nap cseszegett valamiért, este meg szexet szeretett volna, persze nekem nem volt kedvem. Aztán jött a durci. És vagy beadtam a derekam a béke kedvéért, vagy ment a durci még egy-két napig, de annak is szex lett a vége, mert azt hittem, azzal "kiengesztelhetem". Pedig ez a kiengesztelés kölcsönös kellett volna, hogy legyen. Mindegy! Én kiléptem abból a kapcsolatból (többek között emiatt is).


A mostani párom mellett sosem fordult még elő ilyen szerencsére, mellette mindig nőnek érzem magam, kívánatosnak. Máskülönben ha látjuk a másikon, hogy nincs "olyan" hangulata, nem is kezdeményezünk. Nem fordult még elő visszautasítás egyikőnk részéről sem.


Szerintem azzal, hogy új dolgokat vezetsz be, amik szuper dolgok, mert felfrissítik az együttléteiteket, nem fognak ahhoz vezetni, hogy beérje a párod heti 3 alkalommal. Igazából meg kellene értenie, hogy neked elég annyi, rengeteg más dolog van, ami összeköt még benneteket, élvezzétek ki azokat a dolgokat is! Inkább legyen ritkábban együttlét, de az nagyon minőségi legyen, mint gyakrabban, de akkor csak össze legyen csapva a dolog, mert neked nincs hozzá kedved.

137. vakcina (válaszként erre: 136. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 14:45
na és kit csaptatok be?? őt semmiképpen sem mert megkapta amit akart.akkor tehát ki lett becsapva???önmaga által.ki kit erőszakolt meg??a nők önmagukat.nem kellene félni hogy elhagy ha nem kapja meg.ha ezért elhagy akkor az nem volt igazi kapcsolat.én is elhagytam a párom,de soha nem hagytam el lélekben.egyszerűen nem tudok nélküle élni.rá kellett jönnöm,többet ér némi sexnél.ennyi.ha mégis elhagyna,akkor az nem volt igazi kapcsolat,és csak idő kérdése volt hogy mikor ér véget.ha félsz,azt érzi a partnered és magabiztossá válik.a legjobb zár a nyitott ajtó.kimenni bármikor mehetsz,de be,csak akkor ha beengeded.ezt én mondom mint ffi.nekem is kellett a pofon,a páromtól,és az élettől is ahhoz hogy tudjam hol a helyem.
136. de43ee73fc (válaszként erre: 66. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 14:25
Az esti lefekvős idegeskedős érzést megértem, a volt párommal nálam is ez volt a helyzet. Konkrétan már számoltam a napokat, hogy na az előző szextől eltelt ennyi, akkor ma tuti akar valamit, és ideges voltam miatta. Őt sem lehetett csak simán megpuszilni, vagy megölelni, mert rögtön többre gondolt, mint amit én akartam, és akkor jött a veszekedés. És a végén vagy beadtam a derekam (bár ilyenkor nagyon rossz volt, mert erőltetett volt), vagy nem engedtem neki, de akkor napokig ment a durca, mígnem ugyanaz lett a vége: engedtem neki. :)
2011. szept. 19. 14:17
Bocs, hogy csak így beleszövegelek ismét, de most jutok oda, hogy visszaolvasgassak, mikről beszélgettetek az elmúlt pár napban. Most sincs sok időm, mert dolgozom, de ne hari, ha két nappal ezelőtti hozzászólásokhoz fogok írni valamit. :)
134. de43ee73fc (válaszként erre: 65. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 14:14
Nem hiszem, hogy szex közben azzal van elfoglalva az ember fia, hogy mekkora hasa van a párjának! :) Az érzésre koncentrál, hogy mennyire jó! Tedd Te is ezt! :)
133. vakcina (válaszként erre: 130. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 13:50
soha semmit ne vegyél véresen komolyan.minden kijelentésben van egy kis túlzás.mindenki részéről.gondolj csak bele......így van?? igen így!!!mindenki,ismétlem,mindenki szereti a saját munkáját többnek bemutatni mint amennyit valójában ér.mondom,mindenki.ki kisebb,ki nagyobb mértékben.na most segíts!!!!a hétvégén úgy alakítottam az aktust hogy a kedvenc pózunkban legyünk,és amikor újra elkezdtem volna mondani hogy milyen jó lenne látni mennyire élveznéd azt hogy közben egy valaki közben dugja a p,,,,,,d,akkor kivéve a f,,,,mat a szájából azt lihegte hogy ne beszéljek mert nem szeretne gyorsan elélvezni.na most mire gondoljak??most mit tegyek??ebből arra következtettem hogy nagyon élvezi azt a gondolati helyzetet hogy közben "valaki"dugja,miközben engem szop.azt mondja hogy senkire nem gondol,személy szerint.akit ennyire felizgat ez a gondolat az nekem ne mondja hogy nem gondol senki személyesre.tehát név nélkül.szerintem biztos hogy van neve is az illetőnek.hogyan tudnám meg tőle???
132. 25d4b44717 (válaszként erre: 130. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 11:59
előbb nem volt elég időm:)Ezt szoktam mondani:ha egy szobában vagyok,ember vagyok.Ha belép oda egy nő,Ffi.És annyira valék Ffi,amennyire nő az,aki belép hozzám:))Vagy:mindjárt megnézem:))és megállapítom-az:)Most már az is érdekelne,miért merült fel benned eme kérdés?Még annyit:sajna korom miatt valószínű,már nem sokáig:((A nagyapám is feladta a "nemek harcát"90éves korában.
131. 25d4b44717 (válaszként erre: 130. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 10:21
bizony igazad van!De mint előbb írtam,sok ffi ilyennek működik.Változtatunk nehéz az ezer évek berögzűlésein-bár ez sem lehetetlen,magamról tudom.Talán ezért a bev.kérdésed:)Bizony az!Sokszor nagyon is:))Ha nem lenne párod,-mondanám-próba,cseresznye:)))
2011. szept. 19. 09:52

Biztos férfi vagy?

Próbáltam példát mutatni ha bakiztam elismertem mondjuk ez nagy bakinál volt.az is igaz mostanába nem volt ilyen beismerésem.Nem vagyok hibátlan csak nem éreztem hogy valamit úgy el csesztem volna hogy be kelljen ismerni.Mikoir ezt a dolgot szóbahoztam mármint hogy lefikázza amit én csinálok mert "csak "itthon vagyok és semmit nem csinálok,azt mondta hogy azért mert mi akartunk emancipálódni hogy bírunk dolgozni meg otthoni is helytállni akkor dolgozzunk.De mondom neki mi nem ezt beszéltük annó.azt mondatad hogy ha itthon vagyok a gywerekkel annyit ér mint ha dolgoznék.Erre annyi volt csak hogy hát mi akartuk.És csak vigyorgott.Végülis nem gondolta komolyan de mért kell ilyen hülyeséget mondania mikor egyszerűbb volna annyit kinyögni hogy bocs már nem így érzem vagy valami.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook