Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
279. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 274. - De43ee73fc)
2011. okt. 5. 09:06

Folyt.köv.

szóval mikor fodrásznál voltam és hiába békítgettem fogtam magam elmentem hogy na most veszek könyvet magamnak vagy 5-öt.De a józan ész közbelépett így könyvtárba mentem és ott olvasgattam.De aztán elgondolkoztam.Mi az hogy a saját lakásomból el kell jönnöm.Hát hazamentem és otthon olvastam.Nagyon szeretek romantikusakat olvasni,ha már az életem nem az.

Egyébként zsanci azaz érdekes,hogy 5 éven keresztül jó volt minbden toleráltuk egymás szórakozásást, nem piszkálódtunk nem voltak szurkálódások.De most két véve jöttek ki ezek a problémák.Addig mindig úgy gondoltam hogy a mi kapcsolatunk tökéletes.A szexulis "gondok"régebben is voltak de azt leszámítva büszke voltam a férjemre és elégedett voltam nagyon a házasságunkkal.De most kezdem úgy érzni hogy nem biztos hogy jól választottam.Mondjuk 4 gyerek után nem lesz válás de....hát nem tom.De igyekszem megoldásokat találni.

278. de43ee73fc (válaszként erre: 277. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 08:51

:D

A helyzet maga komikus. Nem csak a magyartanárral, hanem bármelyik másikkal is. :) Egyáltalán, h bármelyik tanárral kibeszéld/megbeszéld a szexuális életedet, fantáziáidat.

277. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 273. - De43ee73fc)
2011. okt. 5. 08:28
Nem hót vicces elképzelni???Hát nekem ez nagy poén volt.
276. de43ee73fc (válaszként erre: 271. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 08:05
A kíváncsiság és kreativitás visz minket előre. :)
275. de43ee73fc (válaszként erre: 267. - Lysiantus)
2011. okt. 5. 08:04

De ez tényleg így lehet. Mármint, h a férje nem érezte még sosem az alkotás örömét.

Verocska! Mit dolgozik a férjed? Kiéli a kreativitását?

Mi lenne, ha mondanál neki valamilyen alkotómunkát? Pl. szekrényt kellene fabrikálni. Jó, most a festéssel kiéli magát, de valami nem lenne esetleg.

És ha utána büszkeséggel töltené el, h ő alkotta azt a valamit, akkor mondhatnád neki, h Te is ilyen jól érzed magad egy-egy ékszer vagy valami elkészítése után. Hátha megértené, h nem csak a játék miatt csinálod, hanem mert jól érzed magad tőle.

274. de43ee73fc (válaszként erre: 264. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 07:57

Ez kb. így volt nálam is régen. Olyan furi, h az exszel hozakodok elő, de "negatív" példám, tapasztalatom vele van. A mostani párommal nincsenek ilyen vagy hasonló jellegű problémáim.

Szóval, kb. így volt régen. Elkezdtem stepaerobicra járni, mert kezdtem nem jól érezni magam a bőrömben, de baj volt, mert mennyibe kerül, mennyi időt elvesz. Néha-néha elmentem szoliba, a reakció ugyanaz volt. Tanultam főiskolán, egy-egy stresszesebb vizsga előtt feszültebb voltam, mindig az volt a válasz, ne csináljam, minek az, hagyjam a francba. Nesze neked lelkesítés!

Én meg, jól nevelt kislányként, nem akartam konfliktust, minden sz.rához jó pofát vágtam. Horgászni ment, airsoftozott, számítógépezett, persze mindent toleráltam. Így tartottam természetesnek. Csak nem kaptam vissza tőle semmit sem.

Tanultam mindebből, és olyan kisugárzásom vagy nem tudom mim lett, hogy olyan párt találtam, akivel oda-vissza toleráljuk a másik hobbiját, akaratát, terveit.

273. de43ee73fc (válaszként erre: 265. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 5. 07:48

Vagyok, és olvaslak folyamatosan benneteket, csak nem volt időm hozzászólni, mostanában sűrű volt a napom a munkahelyen is, meg otthon is.

Éppen ma reggel jutott eszembe az, amin jót nevettél, és eszembe jutott az egyik magyartanárom, aki gimi 3. osztályában tanított. Nő volt, és a férfiakat istenítette, imádta a fiú tanítványait. Kb. ő lenne nyitott ilyen témában kertelés nélkül beszélni, viszont ő akár szemtől szembe is. :)

A fizika tanáromból ki nem nézném, te jó ég... :D


Szerintem Dew magyar tanár, a fizika/kémia/matek tanárokat nem tudom romantikusnak elképzelni. Nem tudom, van e összefüggés a dolgok között, de ők inkább reálisabbak, mint prózaian fogalmazó romantikusok. :)

272. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 269. - 25d4b44717)
2011. okt. 5. 07:28

Hékás a krémes az én kedvencem.Ha csongrádi lennél lehet be is fűznél rá.Különben volt mikor ővé voltak a gyerekek.De nem négy hanem 3.Mikor szülni voltam.Magyarázott is végig hogy "bezzeg amikor ő volt otthon ragyogott a konyha és minden nap fel volt mosva.ez az amit utálok felmosni mert ezer százalék hogy valaki összetapossa.

Szóval el volt szállva hogy arany rend volt.

Deeeeeeeeee tegyük hozzá hogy a gyerekek szinte egész nap a mamánál voltak/velünk szembe lakik ami sokszor jó néha terhes/ és csak vacsira mentek haza.Így könnyű rendet tartani ha nincs aki szétpakolja.Hányszor kértem hogy ha márt összepakolok néha szóljon már a gyerekekre hogy ne rámoljatok ha már anyátok összetakarított.De ez sose történik meg.Ha meg rend van nincs rá szava se ám csak piszkálni tud , jó tudom nem vagyok gyerek nem kell az hogy "ügyes vagy ügyes vagy ,kis fejsimogatást is kapsz" de azért ha már piszkál néha pozitívan is reagálhatna.Ha meg ezt szóvá teszem akkor mi a reakció???Hát igen kivételesen rend van.Azt sose vaszi figyelembe hogy mire ő hazajön a melóból a két fiam már órák óta itthon van.Tegnap 5 perc alatt semmissé tették a takarításom a nappaliba meg a mi szobánkba is.Gondolhatjátok .És akkor hazajön nagy kevélyen mert "őŐŐŐŐő" dolgozott és elkezd magyarázni írtó dühítő.Úgyhogy ez a gyerek ráhagyás nem nagyon megy.Mostanság volt olyan mikor ez a fodrászos eset meg esett,

271. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 266. - 25d4b44717)
2011. okt. 5. 07:14
Mért???Most kíváncsivá tettél esküszöm tényleg úgy érzem néha magam mint egy gyerek.Ha valamit nem tudok azt nagyon szeretném tudni
2011. okt. 4. 23:35
Kíváncsiságból kukkantottam bele ebbe a fórumba, ismerős neveket láttam, aztán el felejtettem vissza olvasgatni. Úgy hogy nem is tudom mi volt a korábbi a téma, ki mit írogatott, csak a fórum címéből következtetek. :D Verocska, bármi hangzott is el, ill íródott le, az 50-es tanár is ember! Hát nem? :D
269. 25d4b44717 (válaszként erre: 268. - Lysiantus)
2011. okt. 4. 23:35
Tudod mit?Sütizzünk együtt.:)jót tesz a léleknek:)még az ember fiának is.Amiben van krém,azt különösen szeretem:)Én viszem a virágot:)
268. Lysiantus (válaszként erre: 260. - 25d4b44717)
2011. okt. 4. 23:04

Most én is szívesen kifosztanék egy sütis hűtőt, de jobb híjján egy kis kóstolgatással is beérném. :D

Tudod, az ember lánya, igyekszik elkerülni a felesleges konfliktusokat és igyekszik megtalálni rá a jó megoldást. :P

267. Lysiantus (válaszként erre: 259. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 4. 22:53

Szerintem gyakrabban rá kellene hagynod a gyereket a párodra, egész napra is. Akkor talán látná, hogy milyen időigényes és fárasztó is lehet a gyerek nevelés. Talán azt is átérezné, hogy milyen jó is kicsit elszabadulni otthonról és a bevásárlással együtt elintézni a fodrászolkodást is.

Az ékszerkészítés nem csak játék, hanem alkotás, amit sok-sok gyakorlás folytán lehet művészi fokon is mívelni. Nem tudom mit dolgozik a párod, ő még sohasem érezte az alkotás örömét?

Na és miért ne játszhatnál? Neked nem jár pihenés kikapcsolódás? Ha pedig ezt a kislányoddal együtt teszed, nevezhetjük szülői feladatnak is.

További jó nevetgélést! :D Legalább vidám az estéd. :D

266. 25d4b44717 (válaszként erre: 264. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 4. 19:52
Jól gondolod kedves,Úgy még sose volt,hogy valahogy ne lett volna.:)De ha a valahogy mégse felelne meg igényeimnek,akkor magam veszem kézbe a dolgokat,Elvem:van aki sodródik az árral,én magam vagyok az áradat:)De úgy látom,te se várod a sült galambot:)Gratula a sikeredhez!Remélem párod értékelte,mily ügyi vagy:))Köszi a jó tanácsot,mindig jól jön.A párod lehet nem tudja milyen kincse van:)Ez a"ő dolgozik"tudatlanságon alapul!Próbáljatok cserélni 1-2 napot.Lássa el ő a háztartást.Főzzön,mosson,takarítson,+a gyerekek.Te meg maceráld úgy,mint ő szokta.Nem panasznak veszem,mert tudom,néha az is segíthet,ha csak kibeszéljük magunkból a dolgokat.Törit,de szívesen írnám:fizika tanár:)))Tudod miért?
265. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 252. - De43ee73fc)
2011. okt. 4. 18:57
Zsanci hol vagy?Már nem is állsz szóba velünk?Olvasd vissza min röhögtem írtó jót.Mikor ma kicsit visszaolvastam tovább szórakoztam a témán szerintem dew lassan bolondnak néz.
264. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 263. - 25d4b44717)
2011. okt. 4. 09:38

Én is úgy próbálok élni hogy keresem a jót mindenbe mert ha nem ezt tenném betokosodna az agyam az állandó itthoni dolgoktól.Mindig mindenhez úgy állok hogy valahogy úgyis lesz olyan nincs hogy sehogy.És az élet eddig igazolta hogy ez a helyes hozzáállás.Mondjuk tenni is kell érte keresni a megoldást.Épp nemrég intéztem el hogy a házvásárláskor kiszabott illetéket elengedjék.Hallod azt az örömöt leírni nem tudom.Ugyanis 230 ezerről van szó kb plussz mínusz pár ezer.El tudod képzelni mekkora tehertől szabadultunk.És eddig mindig úgy alakultak a dolgaink hogy jó legyen.Nyugodtan írd a másik fórumba amit gondoltál csak egy hozzáfűznivalóm van,próbáld úgy fogalmazni hogy az ateisták is elgondolkozzanak rajta.Én hívő vagyok nekem nem gond ha Istent emlegeted vagy Jézust de van aki erre azt mondja na innen húzok.Érted.Különben elgondolkoztam már sokszor ha dolgoznék mi okozna örömet nekem?És arra jutottam az alkotás. Első próbálkozásnak ki akarom próbálni a varrást ami igazán tetszene szerintem a lakberendezés de mivel egyenlőre erre esélyem sincs jegelem de nem vetem el teljesen.

Már próbálkoztam ékszerkészítéssel.Mindaddig örömömet leltem benne a nagylányommal együtt amíg a férjem addig nem piszkált hogy már megint játszok hogy abbahagytam.MERT Ő A FÉRFI DOLGOZIK ÉN MEG CSAK SZÓRAKOZOK.El tudod képzelni hogy utálom ezt?Fene már megint panaszkodok.

Különben mit tanítasz?

263. 25d4b44717 (válaszként erre: 262. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 4. 08:34
Hát szia..Az jutott eszembe,van egy másik fórum is itt-Mi az élet értelme-most én úgy gondolom,ez az eset kapcsán van értelme,hisz teljesült az egyik,amiért érdemes élni-vagyis kellemes perceket-örömet szerezni az embertársainknak.Meg is fogom írni estére.Gondolkodtam,illik e ide-ha azt veszem a szex is(lehet hármasban is)egyik öröme,értelme az életünknek.És,hogy csapongjak-Isten erre teremtette az embert!Arra,hogy öröme legyen az életben.Ő pedig gyönyörködik a boldog emberekben.Mindent megadott ehhez nekünk!Ezért oly szép a világ.Csak ne élnénk vissza vele...A munkahely is akkor jó,ha örömünk leljük benne!A te munkád-az anyaság-a legszebb a világon.Ez sugárzik az írásodból,kedves.Sohase mond1%-hisz az élet,a jövő utjai kifürkészhetetlenek.Pestiesen:a pakliban minden benne van.Nekem is kellemes perceket szereztél.Köszönöm...:)))
262. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 261. - 25d4b44717)
2011. okt. 4. 07:16
Köszi de ettől nem kell félned mert ha el is mennék vendéglőzni veled /aminek 1%-nál is kevesebb az esélye mert rettentő kínos lenne ez után a téma után ,akkor sem enném ki a készletet mert ahogy írtam véges a gyomrom mérete.Azért örülök hogy nem sértődtél meg hallod még most is nevetek az elképzelésen este mikor lefeküdtem eszembe jutottál és elkezdtem még akkor is röhögni a kedvesem azt mondja tiszta hülye vagyok.Úgy gondoltam leírhatom az őszinte reakciómat nem haragszol meg.aki /tanárként hiihiiii/ ilyenbe témázik, hát most már tényleg vééééééééégem .Na megbocsátom előre is minden bűnödet ezért a jó röhögésért.Mostanság ritkán történik meg velem hogy valamin még másnap is nevessek max mosolygok.Mit mostanság ,az utóbbi évekbe.A gyerekek miatt szinte be vagyok zárva egy külön világba ahova csak szintén gyerekesek kerülnek és nincsenek kollégák gyerek nélküli barátnők akikkel hülyéskedhetnék és nem gyerekekkel összefüggő témába.Néha szívesen kilépnék ebből de aztán ha valamelyik gyerekemnek baja lenne de nekem dolgozni kéne na az még rosszabb volna.Úgyhogy várok türelmesen hogy elég nagyok legyenek.Na tessék ez már megint túl komoly lett a téma az előző röhögős témához képest.
261. 25d4b44717 (válaszként erre: 259. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 3. 22:31
Te te..de rossz vagy:))Kineveted a kisebbet..Hüü, eszembe jutott,miket írtál ide nem oly rég.Hát én is jókat kacagtam.Kösziii
260. 25d4b44717 (válaszként erre: 258. - Lysiantus)
2011. okt. 3. 22:26
Virágocska!:)nagyon jó.Elképzeltem,h.elmegyünk kóstolgatni:)és a Verocska kiles,de én résen vagyok és becipelem,mire ő kifosztja teljesen:))Azt meg látom,mily kis huncika vagy..:))
259. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 258. - Lysiantus)
2011. okt. 3. 21:03
Na ezzel én is így vagyok mármint a duzzogással saját magamnak ártok vele mert csak elrontja az én kedvem ezért nem szeretem a duzzogást de a kedvesem lassan sportot űz belőle.Megyek mert még mindig az előzőek miatt nevedgélek nem vagyok röhögős típus de ez most...na szia
2011. okt. 3. 20:48

Sziasztok!

Nálam az vált be, hogy nem veszek tudomást a duzzogásról. Különben is ki jár rosszabbul? Mindig az aki duzzog.Vásárlásért is szólt: kell ez nekünk? nincs épp elég ruha a szekrényben? jó még ez, nem kell még ezt lecserélni, más örülne, ha ilyen lenne neki!

Ezzel azt érte el, hogy kisebb vásárlásokat egyedül intézem, előzetes megbeszélés nélkül.

Dew, olyan jó az a Varga cukrászda?

2011. okt. 3. 20:47
Na most jól kiröhögtem magam ha sértő lettem volna ne hareagudj de ez eszméletlen.Képzeld magad az én helyembe.Gondolj bele milyen lenne egy tanárral n aki téged taníthatott volna ilyenről témázni úúúúúúúúúúúúúúúúristen majd holnap folytatom ha még szóba álsz velem tisztára szétröhögöm magam...eélképzeltem a volt fizikatanárom...jaj végem megyek is szétröhögnbi magam.....na tessék megint mellé ütöttem....na pá cakát
256. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 255. - 25d4b44717)
2011. okt. 3. 20:44

Na most ne haragudj de jót röhögtem és úgy képzeld röhögtem megnéztem a képed mármint fényképed és fizikatanáros külsőd van és elképzeltem hogy a fizikatanárom témázik a hármas szex terén.Úristan sose gondoltam hogy ilyen témát egy tanárral fogok megbeszélni főleg fizikatanárral.Akkor túl sok a kamasz körülötted nem tudtad kinőni e kamaszkori hajlamod mármint a verselést/hihihi jaj de jót nevettem bocs/ezért a vers, VAAAAAAgy magyar tanár vagy hahahah meghalok a magyartanárom hármas szex témába véééééééééégem van kihalok,hát ez marhára tetszik.

Ha közelebb laknál hozzánk lehet hogy kilesnélek csakhogy tudjam hogy nézel ki a valóságba de lehet hogy nem kockáztatnék egy személyes talit még fincsi sütiért sem mert egy ilyen téma után huhhhh meghalok hogy néz az ember egy tanár szemébe .azta a röhögéstől melléütök állandóan hiiiiiiiiiiiihiiiiiiiiiiii

255. 25d4b44717 (válaszként erre: 254. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 3. 18:21
Nem sajnálom én,ha van..:)Meg is hívlak a Varga cukrászdába,ott nagyon jól Készítenek mindent.Néha jó az nem csak a testnek,de a léleknek is:))Köszi a fiatalítást.Talán azzal igazolom a megállapításaid,hogy középiskolások a tanítványaim.Vakcína,úgy néz ki hűtlen lett hozzánk,sajna:(
254. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 253. - 25d4b44717)
2011. okt. 3. 12:41

Na de dew csak nem sajnálod?Ezért jössz nekem egy tálca sütivel .Hirtelen kíváncsi lettem a korodra mert dolit emlegettél ami gondoltam dolgozat akarna lenni de rájöttem hogy inkább dolog vagyis dolgozol.Meg is lepett hogy egy ilyen korú illető így nyilatkozik verseket ír romantikázik és kicsit ...nem maradi inkább hagyományos gondolkozású.Valamiért azt hittem olyan 18-22 éves lehetsz.Nem voltak az eddigi témák kissé meredekek? Mi lehet vakcinával?

VAKCINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

253. 25d4b44717 (válaszként erre: 252. - De43ee73fc)
2011. okt. 3. 12:26
A sütim nem adom,azt én is szeretem.Ti meg nem híztok legalább:))
252. de43ee73fc (válaszként erre: 250. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 3. 12:17

Nekem melírom van (bár elég sok, már majdnem olyan, mintha az egész festve lenne), de nekem már tényleg nagy a lenövésem, és már nehezen bírom a látványt. :)

Jaj, igen, én is ennék most egy kicsike sütit. :) Ebéd utáni desszertként.

251. 25d4b44717 (válaszként erre: 250. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 3. 10:35
Te te.Aranyos vagy:))de hosszu hajjal szebb is-nekem,de ez ne legyen mérv adó:)Doli..
250. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 248. - 25d4b44717)
2011. okt. 3. 10:29

Hát igen két lehetőségem van.Vagy túl duzzogom őt vagy mint a gyerekeknél csináljuk nem reagálok a duzzogására hanem ugyanúgy viselkedek vele mintha mi sem történt volna.de hogy egy 40 éves embert úgy kelljen kezelni mint egy gyereket az azért vicc.Dew egyébként téves infót mondtam most rövid a hajam.Fodrászat előtt le volt nőve a nyakamba akkor volt hosszú.Meg előtte festve volt és a választéknál már látszott a töve kb 2 cm-en és nekem nagyon ellenszenves látvány ez és magamon még nehezebben viseltem.Most rakattam a festett részre melírt így már jobban érzem magam meg divatos a frizum is.Melír lenövéssel nincs semmi bajaom hogy mért nem azt nem tom.Különben a vendégségbe jól viselkedtem olvasd el újra, mert nem kajáltam agyon magam pedig ha tudnátok milyen guszta sütik voltak!!!!!!!!!!!!!!!Már a látványba jól lakott az ember.De én szerettem volna csak nem kívántam a sütit csak egy darabot.Úgyhogy sajnáltam is magam.Viszont ez jót tett az önbecsülésemnek is hogy"lám most se ettem sokat és tilos dolgokat" nevezetesen több szelet kenyér rengeteg pörkölt ilyesmire gondolok.Épp csak annyit ettem hogy pont elég volt.Úgyhogy maxi dícséret jár nekem.Ha tudnátok pedig hogy hogy szeretem a sütiket hmmmmmmmmmmm

Na ejtsük a témát mert még elutazom az öcsémékhez sütizni véletlen.

❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook