Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hamar hízok, pár nap alatt is látom magamon, a hasamon. Mit lehet ez ellen tenni? Alig egyek? Jól szeretnék néha lakni... fórum

Hamar hízok, pár nap alatt is látom magamon, a hasamon. Mit lehet ez ellen tenni? Alig egyek? Jól szeretnék néha lakni... (beszélgetős fórum)


1 2
35. Gubóka (válaszként erre: 34. - Evawitch)
2011. jún. 21. 22:14
ez nagy igazsag az izom is akkor epul ha az ember pihen! joejszakat
2011. jún. 21. 22:08
Rájöttem arra is, mérleg segítségével, hogy ha keveset alszom, akkor nem fogyok. Egyszer plusz 2 óra alvással 40 deka lement. Általában nem alszom sokat, így még nehezebb. A héten 4.30-kor kelek. Megyek is aludni. :)
33. Evawitch (válaszként erre: 32. - Gubóka)
2011. jún. 21. 21:59

Nem igen szeretem a szóját szerencsére. :) Ritkán eszem. Szedek B vitamint, amiben elvileg benne van a cucc, ami a húsban lenne. Tejtermékekben is van elvileg olyan, de kevés.

Igen, állati zsiradékot így értettem. Nem régen mamám kínált levessel, amiben hús főtt, majdnem odahányta, mikor belekóstoltam, a barátom anyja által csinált füstölt húsos babfőzeléktől szintén...Soha többet ilyet...

32. Gubóka (válaszként erre: 31. - Evawitch)
2011. jún. 21. 21:52

ha se halat se csirket, de tojast tejet igen akkor az az utobbi ovo lakto. bar van aki szerint a ritka halfogyasztas belefer.


akkor mondjuk a disznozsiron ppiritott zöldseg is kilove, igy ertetted az allati zsirt uyge?


mert azon gondolkodtam, h a hust akkor lehet olyan dolgokkal valtod ki (szoja) ami hizlal nagyon.


nekem egy vega ismerosom mondta egyszer, h sokan azt a "hibat" kovetik el h poztolni akarjak a husos eteleket, dehogy azt szerinte nem kell, szojat enni gyakran meg iyleneket, mert h az csak az illuzioja a dolgoknak.


nem tudom, erdekes dolog :)


na es az eegsz lenyege, h az illuzio miatt h szojafasirt stb sok szoat esznek az meg ugye magas kaloria tartalmu.

31. Evawitch (válaszként erre: 30. - Gubóka)
2011. jún. 21. 21:49
Nem értek hozzá, melyik melyik. :) Húst nem eszem és állati zsiradékos ételeket, de tejterméket,tojást igen. Amiben hús főtt, legyen az leves, azt sem. Ez melyik?
2011. jún. 21. 21:46
vega vagy gondolom? miylen? vegán? ovo lakto? én z utobbira szeretnek atterni csak most kcsit nehezkes, de kerulom a hust amennyire tudom.
29. Evawitch (válaszként erre: 28. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 21. 21:41
Ez van, nincs ki megegye és nagyon sok lett... Utánaolvastam, valahol írják, hogyan kell felolvasztani, talán ehető lesz. Ha nem, akkor is megeszem, nem szeretek pazarolni. :S
28. 5e1b581a2e (válaszként erre: 26. - Evawitch)
2011. jún. 21. 21:37
Uh...nem azt mondtad,hogy zöldséges a kajád?Azt is fagyóba tetted?Nem lesz fini...:(
2011. jún. 21. 21:31
Szorult helyzetben meg jó lesz ez az étel, jól fog jönni. :)
26. Evawitch (válaszként erre: 25. - Era06)
2011. jún. 21. 21:30

Joghurt a kedvencem. :) Nekem nem attól van, mert már gurulnék, mert folyton tejeset eszem, nincs olyan nap.

Eldobozoltam a kaját a fagyasztóba kisebb (másnak normál) adagban 3 felé és egy keveset hagytam holnapra is. Nem tudok csak magamnak főzni, más meg nem jár erre, hogy megetessem. :) Barátom meg húsevő, így mostanában nem eszik a kajámból, hoz magával valami húst mindig. Náluk minden nap az van.

25. era06 (válaszként erre: 23. - Evawitch)
2011. jún. 21. 21:22
Nem olyan régen olvastam egy sportoló nőciről. Hiába a sport, mégis pocakos volt. Véletlenül fedezte fel, hogy a tej a ludas a dologban.
24. Evawitch (válaszként erre: 22. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 21. 21:16
Valamikor rám jön a zabálhatnék. Mindig megválogatom, mit eszek, de néha rám jön, hogy még nem laktam jól és teleeszem magam. Igazából nem szeretek enni, nem a kedvenc elfoglaltságom. "Nem azért élek, hogy egyek, hanem azért eszek, hogy élek" mondatot találtam ki a sok emberre, akiknek mindenük az evés.
23. Evawitch (válaszként erre: 21. - Era06)
2011. jún. 21. 21:14
Ha lenne kedvem, lefényképezném magam és feltenném a hájas hasamat. Esetleg majd holnap.
22. 5e1b581a2e (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2011. jún. 21. 21:13
Nem rossz,amit készítettél.De miért eszel rendszertelenül?
21. era06 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2011. jún. 21. 21:10

Téged a húgommal kellene összezárni!

Egy egészséges cseresznyekukac 3 szor körbeéri. mégis fogyózik,

Ezek szerint a férjének még ekkora sincs :)) Jó hogy nem lássa anyánk,infarktust kapna.

2011. jún. 21. 21:09
Találtam megoldást. Lefagyasztom a sok kaját, amit csináltam kis dobozokba és holnaptól normálisakat eszek. :) Mehetek boltba...
2011. jún. 21. 21:05
és a szja is nagyo nhizlal sajna :S
2011. jún. 21. 21:05

szia!


Szerintem azert tudsz ket nap alatt felszedni egy ket kilot, mert elotte rendzsertelenul eszel. Olyankor a szervezet áll s.o.s uzemmodra, ha nincs elég tapanyagbevitel vagy nem megfelelo minosegu es ehezik a szervezet akkor llegkozelebb amit beviszel zsirkent szepen elteszi a szükösebb idokre.


ezt csak ugy lehet kikuszobolni ha az emebr rendszeresen eszik keveset, tészta krumpli ezek mind szenhidratban gazdagak bar ezt te is tudod szerintem :)


amivel ki tudsz varialni szerintem a tobb fogasos kajalas, kis gyumolcs leves, fofogas, gyumolcs deszertnek.

17. Evawitch (válaszként erre: 13. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 21. 20:58
Egy átlagembernek, nőnek elegendő kaja, nekem egyenlő a kevéssel. Ritkán eszek nekem normál mennyiséget és az meglátszik hamar...
16. Evawitch (válaszként erre: 13. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 21. 20:54
A zabálástól hízok. :S Most kínai zöldséges tésztát csináltam szójaszószosan és elég sok sikeredett. Egyedül nem 1 nap alatt eszem meg, de nem tudom, mi legyen vele, nem akarok többet tésztát enni... Kenyeret egyáltalán nem eszek, de nincs mit kitalálnom enni.
15. Evawitch (válaszként erre: 12. - Era06)
2011. jún. 21. 20:52
158 cm vagyok. Ha én szép karcsú (nem gebe) szeretnék lenni, elég lenne nálam a 46-47 kg is. Mindenkinél másképp van az ideális testsúly, függ a csontoktól meg mindentől. Modell alkat nem lennék soha, az biztos, ilyen testtel. :)
14. 5e1b581a2e (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2011. jún. 21. 20:49
:) Senki nem a karján kezdi a hízást...:)
13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 4. - Evawitch)
2011. jún. 21. 20:48
Ha amúgy nem eszel normálisan és végre teleeszed magad,akkor az tuti mind megy föl.A szervezeted ha lehet még inkább a raktározás felé hajlik.Te nem hízol,hanem veszekszetek a testeddel.Tessék normálisan étkezni.De ha tényleg a levegőtől is hízol,akkor pedig orvos!
12. era06 (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2011. jún. 21. 20:45

Valamikor a régi szép időkben, voltam én is 50 kiló.

A doki a műtéti lapomra ráírta , hogy sovány nő beteg. 160 magas vagyok

Beleférsz ebbe a kategóriába??

11. Evawitch (válaszként erre: 6. - Bcb6de9272)
2011. jún. 21. 20:40
Hétvégén krumplipürét ettem, de jó sokat. Az hizlal! Ma meg tésztát és pár napi adag még van... Kell esetleg valakinek a kajám? Szívesen odaadom ingyen. Finom ám! :)
2011. jún. 21. 20:38
Magasságomhoz az 50 kg elég lenne, de másfél, 2 kg a hasamra megy. Voltam már 56 is. Ha hízok, a kezeimre nem, csak hasra leginkább. Akkor 50 kilóval kényelmesen éreztem magam.
9. era06 (válaszként erre: 6. - Bcb6de9272)
2011. jún. 21. 20:37
Tárd ki ablakod, küldök egy 10-et
8. Evawitch (válaszként erre: 5. - Era06)
2011. jún. 21. 20:36

Csak annyi, hogy ha többet eszem, annyit, amennyi jólesne, meglátszik. Pár éve melóhelyen ettem munka után és utána nem igen, akkor híztam nagyon sokat. A hátsómon meg a combomon látszik meg nagyon. Most nem vészes, de zavar a pólóból dudorodó has. Nem vagyok képzelgős vékony kislányka. :) Igaz, a kezeim vékonyak, mert nem sok izmom van ott, onnan veszik sokan a vékonyságomat. Keskeny a derekam és ha a hasam nagyobb, a köldök alatt, hengernek nevezem magam. :)

Tavaly sikerült normálisan fogynom és utána ehettem bármit, hétvégén többet, akkor se látszódott, pedig ugyanígy jártam edzeni. Ha több napig nem voltam wc-n, azt se lehetett látni. Most meg...

7. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jún. 21. 20:33
hány kg vagy?
2011. jún. 21. 20:32

Miket eszel:?

Én akkor azt fogok, mert én meg nem hizok...igaz nem vagyok gebe...de hiznék legalább 5 kg-t

A vasad normál szinten van?

mert nekem most alacsony valszinü ettől nem hizok, de van egy ismerősöm akinél magas és ő is hizott kb 10 kg-t

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook