Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hamar hízok, pár nap alatt is látom magamon, a hasamon. Mit lehet ez ellen tenni? Alig egyek? Jól szeretnék néha lakni... fórum

Hamar hízok, pár nap alatt is látom magamon, a hasamon. Mit lehet ez ellen tenni? Alig egyek? Jól szeretnék néha lakni... (beszélgetős fórum)


1 2
5. era06 (válaszként erre: 4. - Evawitch)
2011. jún. 21. 20:27

Szabad kérdezi, mennyire vagy "kövér"


Pajzsmirigyed alul működik, akkor hiába minden. Éhezéssel nem lehet megoldani.

4. Evawitch (válaszként erre: 3. - Era06)
2011. jún. 21. 20:22

Nagyobb súlyúakkal, nagyon elhízottakkal vagyok körülvéve, azért mondják.

Nem a tejre vagyok allergiás, hanem a krumplit, tésztát illene kerülnöm... :( Na meg, azt, hogy mint ma is, másfél-két tányérnak mondható tésztát faltam be délután 4 körül ebédre. (Máskor nem tudok enni ebédet 2 hetente.)

2011. jún. 21. 20:17

Mindenki szerint vékony vagy, csak te látod magad kövérnek, akkor más szemmel kell látnod magad. Erre pedig a gyógyír pszhihómókus.


Próbáld meg a tejfélét mellőzni, hátha érzékeny vagy erre

2011. jún. 21. 20:11
Nem vagyok édességevő, magamnak nem veszek, de ha van, megeszem mindet egyszerre. Hétvégén krumplipürét ettem, szójás, zöldséges fasírttal, de jó sokat...
2011. jún. 21. 20:10

Járok edzeni is. Hétvégén, 2 nap alatt kb. másfél kilót hízhattam, mértem magam a mérlegen wc-zés után. A hasam is eléggé nőtt, észrevettem. Levestől, gyümölcstől meg a nem hizlaló kajáktól nem igen lakok jól. Húst egyáltalán nem eszek, halat sem, az is állat...

Tegnap kaptam 1 doboz Toffifee-t, megettem az egészet 10 perc alatt...

Mindig levékonyoznak, pedig nem vagyok az egyáltalán, főleg ha hízok néhány kilót, nagyon meglátszik.

Nem a szépség miatt bajom ez, hanem azért, mert rosszul érzem magam a felesleggel, álmosabb, zombibb, idegesebb vagyok. Kényelmetlennek érzem a nagy hasat...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook