Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfesték allergia tünetei mik? fórum

Hajfesték allergia tünetei mik? (tudásbázis kérdés)


2023. ápr. 3. 16:36
Én valami olajjal kenném a helyedben. A teafaolaj biztos segít rajta. Én is beszoktam pirosodni a 9%-os oxytól, a fejbőröm is marja, de ami alatta van attól nem. 6-os oxy-ig bírja a hajam a festést.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Csurika4)
2023. ápr. 3. 15:52
Olvass utána a Varga gyógynövényes samponnak talán segíthet.
2023. ápr. 3. 09:37
Sziasztok! Sebes lett és viszket a fejböröm.Ez festés után 2 nappal jött ki. Eddig is festettem nem volt ilyen gondom. Fodrász csinálja mindig. Mit tudtok ajánlani hogy enyhítsem?
4. pteri (válaszként erre: 3. - Niky)
2021. ápr. 16. 21:06
Ma már nem használják. De ártani nem fog. Ha valami másra is allergiás vagy, nincs otthon antihisztamin bogyód? Ha továbbdagad irány az ügyelet. Én 20 évig festettem, sose csináltam bőrpróbát,azt hittem nem leszek rá érzékeny. Aztán 2 éve az egész területen viszketni kezdett a fejbőröm, azonnal lemostam de. bepirosodott és dagadt az egész. Én sok mindenre allergiás vagyok, úgyhogy volt gyógyszerem, de hónapok elteltek, mire meggyógyult. Tavaly a kórházunkba bejött egy csajszi, életében először befestette és majdnem megfulladt. Bedagadt nyaka, torka, feje. Ő is antihisztamint kapott.
3. Niky
2021. ápr. 16. 18:23
Köszi,probálok szerezni kalciumot.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Niky)
2021. ápr. 16. 18:11

Igen, átestem!

Kalcium az ellenszere! Ha másként nem megy, a bőrgyógyászaton belédnyomnak néhány ampullával!


Nekem az egész arcom dagadt be tőle, nagyon durva volt.

1. Niky
2021. ápr. 16. 17:25
Sziasztok.Lehet köze a friss hajfestés után szemhély bedagadása,viszketö érzése,bepirosodása közt?Persze nem csinaltam elötte tesztet a börömön.Erre mi a gyógymód,már ha ehhez köze lehet?Légyszi csak az reagáljon már aki átesett hasonlón és tud tanácsot adni,köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook