Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a hajfesték allergiát vált ki, akkor mikor jelentkeznek a tünetek? fórum

Ha a hajfesték allergiát vált ki, akkor mikor jelentkeznek a tünetek? (tudásbázis kérdés)


6. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 8. 08:08
A festéktől van ilyen érzés, az "természetes". Vegyi anyag, valamivel át kell színeznie a hajadat más színre.
2020. szept. 7. 20:31

Enyhe bizsergető viszektoz érzés volt. De szerencsére eddig mást nem jelzett.Mindkèt alkalommal mas típusú hajfesték volt.

De az is lehet nem attól hullott először.Nem tudni az okát.

2020. szept. 7. 12:41

Az allergiára válaszolva, a fejbőr viszketése, és sötét rózsaszínűre változásra jelezhet allergiát, de ezt bizony, maga a festék okozhatja, ez az én tapasztalatom.

Festés után, éreztem a leírt tüneteket, megbeszéltem a fodrásszal, és a festés szüneteltetést ajánlotta.

Azóta nem lett festve, és nem bántam meg, mára annyi új anyagot használnak, és bizony okozhatnak komoly problémát a fejbőrön!

2020. szept. 7. 12:27

Az se mindegy milyen színre festet. A szőke és a fekete károsítja legjobban a hajat.

Inkább fodrászhoz menj sztem.

2020. szept. 7. 12:22

Ezt nem az allergia okozza, hanem maga a festék. Azt a fajtát nem bírod.

Nekem is volt olyan fodrász általi festésem, hogy kihullott a fele hajam.

Nagyon jó rá a zöld varga csepp.

2020. szept. 7. 10:04

Sziasztok.Most festettem a hajam először tavaly óta.Megjártam ugyanis pár hétre rá hajfestès után fokozatosan tördezni kezdett, majd erősen hullott.Annyira hogy a már panikoltam. Ma meggyőztem magam nem lessz semmi gond,nem a hajfesték okozta az akkori hajhullasom. Szerintetek ha allergiát vált ki egy hajfesték,akkor az egyből jelentezik hajhullaskènt? Vagy létezhet olyan hogy pár hét kell a tünetekhez? Remélem ezúttal

Nem lessz hajhullasom.

Voltam vele anno bőrgyógyásznál alig fogadtak vírus idejében.Adtak rá női hormont tartalmazó hajszeszt.Szerencsrem volt.Vissza nőtt a fejtetőmön vissz sűrűsödött.De levagattam rövidre hogy erősödjön a hajvegek is. ősz hajszalaim miatt festttem be most is. Para vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook