Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha unatkoznátok olvassátok el... fórum

Ha unatkoznátok olvassátok el... (beszélgetős fórum)


1 2
36. Érdekes73 (válaszként erre: 33. - Robyn)
2015. jún. 6. 21:42
Tulajdonképpen már döntöttél csak félsz belevágni...Gondold végig hogy lesz jó neked és tedd azt !
35. Robyn (válaszként erre: 34. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 19:00
remélem :)
34. b00d33e65c (válaszként erre: 33. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:54

Ha egyedül lennél,fellélegeznél!

Akkor már a tükörben is egy kisimult csini nőt látnál,meg lenne az önbizalmad is tőle,na akkor le se vakarnád a pasikat! :)

33. Robyn (válaszként erre: 32. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:52

Remélem hamar jön. Lassan azt is elfelejtem hogyan flörtöljek, eléggé bizalmatlan vagyok. Ezeket a tulajdonságokat kellene erősíteni, illetve a bizalmatlanságot legyőzni. Lehet tudod akkor közelednének is :D

Közelednek egyébként, fiatal fiúk. De az ember lánya érett férfit szeretne már végre maga mellé.

32. b00d33e65c (válaszként erre: 31. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:48

Le fogsz tudni válni róla,ez tuti!

Majd jön egy pillanatod amikor nem bírod tovább.

31. Robyn (válaszként erre: 30. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:46

isten őrizz. Egyet értek.

Bár én is le tudnék válni róla és meg tudnám végre oldani a problémáimat mert már nagyon unom még magamat is. :D

30. b00d33e65c (válaszként erre: 29. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:45

:D

Itt a leválás nem volt sikeres!

Tényleg szopik még szegény!Minden féle értelemben! :D

Kérlek ne haragudj!

29. Robyn (válaszként erre: 28. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:40

Nem is bánná szerintem. Jajj erről jut eszembe egy sztori.


Múltkor a kedves páromhoz átjött egy frissen szerzett ismerősünk aki még nem tudta h mi is errefelé a dörgés és kitalálta hogy mi lenne ha meginnánk egy pár pohárkával, mivel utálom az alkoholt én kimaradtam belőle, de ők legurítottak úgy 2 3 nagy pohárka whiskey-t. Nos ők ketten kitalálták hogy vesznek le pénzt az automatánál mert az ismerősnek valamire kellett én meg még meg is kértem a páromat hogy ne siessenek annyira haza mert olyan jól esne kicsit beszélgetni anyuval telefonon vagy valami. Kiderült hogy a párom ivott és nincs itthon, mire haza értek a kedves mama már át is viharzott és megverte a fiát. Hasba verte a stb h ő megivott valamit. Csak lestem. De hogy ő ezt honnan tudta meg... ?

28. b00d33e65c (válaszként erre: 26. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:35
Kedves mamának el kell magyarázni,hogy az elb.szott nevelését nem tudtad helyrehozni,így postafordultával visszaadod szeretett gyermekét.
27. Robyn
2015. jún. 5. 18:33
Tartok tőle hogy olyan dolgokat csinál féltékenységében amivel árt nekem, keserítené az életemet. Aztán pont rohadtul nincsen türelmem most hozzá.
26. Robyn (válaszként erre: 25. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:31
Igen csöcsön. :D És amikor terítékre kerül hogy nekem még így is miért van pénzem neki meg miért nem van egy olyan érzésem h a kedves mama azt gondolja h én szedem el a fia pénzét, aztán pedig kiabál hogy ez milyen szerelem hol a szerelem. ... Mi van ??? :D
25. b00d33e65c (válaszként erre: 23. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:30

Jajj,csöcsön lóg?Az gáz!Akkor te leszel az utolsó...

De ne törődj velük!

Ne ragadj bele!

24. Robyn (válaszként erre: 22. - Timycat)
2015. jún. 5. 18:29
Na igen, én is ezért tervezgetem ilyen körülményesen a dolgot.
23. Robyn (válaszként erre: 21. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:28
az anyja is jött, csomagban érkezett. Anyuci nélkül sehova. Munkát mindenképp kell váltanom, meg amúgy is tervezgetek már váltani
22. timycat (válaszként erre: 20. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:28
Én az ilyentől erősen félnék. Ez jobb nem lesz, vagy beletörődsz vagy lépsz. De természetesen te döntesz.
21. b00d33e65c (válaszként erre: 20. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:26

Állj a sarkadra!

Mond meg neki,hogy ennyi nem tovább!

Szakadjon le rólad,mert ha a szakítás után is a nyakadon liheg feljelentést teszel.Ha mamlasz ettől a gatyájába csinál!

Nem kötelező neked felmondanod,mondjon fel ő!

20. Robyn (válaszként erre: 18. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:23

Szakításon is töröm a fejem igen.

A durva az hogy a férfi akivel élek nem hogy csak mamlasz, de feltékeny is, mindenre. Amikor azt hiszem hogy minden rendben ő akkor is bele néz a telefonomon keresztül a facebookomba letilt embereket akik szerinte számára fenyegetést jelenthet, vagy nem akarja h irogasson nekem. Elolvas mindent amit másokkal beszélgetek és nemtetszését fejezi ki.

Nemrég bukott le a hatalmas tiltólistám láttán.


Szóval elég nehéz lesz tőle szabadulni. A megkérdezésem nélkül jött át az én munkahelyemre dolgozni h lásson. Szóval mosrt már új munkán is kel törni a fejem mert tőle tuti nem szabadulok meg.

Szóval ha szakítok ugrott a számomra szeretet otthon, munka. Meg még egyedül is maradok. Bár azt már nem bánom, mert mostanság szinte én fizetem az ő cuccait is.


Szóval nem hogy csak szerencsétlen vagyok is vagyok, egy ilyen férfit választottam. Az elején azt hittem csak nagyon ragaszkodik. De nem, ez nála betegség. Na ebben adhattok tanácsot!

19. Audrey82 (válaszként erre: 1. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:12

Szerintem a legtöbb édesanyának vannak valamilyen elvárásai a gyermeke(i) kapcsolatait illetően. Ha van, akkor milyennek kellene lennie, ha nincs, akkor miért nincs. Persze ez alól is vannak kivételek.


Egy ismerősömnél hasonló a szituáció, mint nálad. Ott is a nő a "férfi". A férjet félrenevelték teljesen. Ügyet intézni is képtelen, ill. nem akar egyedül. Az ismerősöm szereti őt mindezek ellenére, bár van elég súrlódás a férfi mamlaszsága miatt. És van egy közös gyerkőc is. Ha más miatt nem, miatta a hölgy nem fog válni, mert a kisfiú nagyon szereti az apját, ahhoz még nem elég nagy, hogy megértse a szituációt.

2015. jún. 5. 18:12

Egyébként csak kiengeded most itt a gőzt vagy szeretnél vele szakítani is?

Nem kell ám másik pasira várni,van élet férfi nélkül is!

17. Robyn
2015. jún. 5. 18:11
amúgy a "semmi" ia megvolt már korábban, akkor meg azért voltam szarul mert anyám mindig nyaggatott h még a bénák is össze szednek valakit csak én csinos lány létemre nem. Tök igaza volt, de ettől nem lettem jobban. szóval ja, össze szedtem én is valakit akit amúgy utál, és borzasztó és tessék benne ragadtam.
16. Robyn (válaszként erre: 14. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 18:05
Túl fiatal úgy gondolom.
15. Robyn (válaszként erre: 13. - Timycat)
2015. jún. 5. 18:05

Hú én is annyi félét hallottam már. Én évekkel ezelőtt jöttem rá hogy azért vagyok depressziós mert anya rajtam akarja kiélni az ő hibáit és a meg nem tett dolgokat. PL külföldön élni vagy hasonlók.

Mióta nem lakom itthon vele azóta tök jól elvagyok, talán oda is eljutnék hogy végre lépjek ezzel a partnerrel kapcsolatban, ha végre találnék vagy rám találna egy normális egyed. De egy hónapig leszek szabadságon itthon vele, és ez a harmadik nap, tessék megnézni hogy kiakasztott és ilyeneken töröm a fejem.

14. b00d33e65c (válaszként erre: 9. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:02

Mindenki olyan rózsát szagol amilyet szakított,de el lehet dobni!

Hány éves vagy,hogy ilyen szinten lemondtál a saját életedről?

13. timycat (válaszként erre: 1. - Robyn)
2015. jún. 5. 18:00

Amúgy férfiaknál, nőknél is számtalan olyan van, hogy a szülők addig "tukmálják" a gyermekre a szerintük megfelelőt, hogy a gyermek hajlik a h.lyeségre.

Barátnőm is így házasodott, most válik. Az én emberem is először azért (is) nősült, mert az anyja azt mondta mire vár még, meg olyan rendes az a kislány... az se lett sikersztori

12. timycat (válaszként erre: 9. - Robyn)
2015. jún. 5. 17:57
ez badarság, mindenki olyat kap amit választ, nem érdemre megy. Én úgy gondolom hogy egy rossz kapcsolatnál jobb a semmi
11. ancsika688 (válaszként erre: 9. - Robyn)
2015. jún. 5. 17:57
Ez hülyeség!Miért ne érdemelnél jobbat?
10. Robyn (válaszként erre: 7. - E1641dee25)
2015. jún. 5. 17:55
Hát ahogy mondod, rövid.
9. Robyn (válaszként erre: 6. - B00d33e65c)
2015. jún. 5. 17:54
Úgy gondolom, ha ilyen sokáig szerettem volna hogy legyen egy olyan akivel minden jó és nem jött, biztos mást már úgy sem érdemlek csak ilyet meg az idő is csak elment felettem, így jó ez is. csak mégsem. -.-"
8. Robyn (válaszként erre: 4. - Ancsika688)
2015. jún. 5. 17:53
Nem, nem azzal vagyok együtt, mégpedig azért mert olyan férfit már nem is látok, nem hogy felcsípjek. :/
7. e1641dee25 (válaszként erre: 1. - Robyn)
2015. jún. 5. 17:51
Szia. Nem könnyű... de gondolj bele milyen rövidke is az életünk... megéri olyan emberre áldozni belőle, akivel nem vagy boldog és nincsenek terveid? Nem lenne jobb inkább egyedül, mint egy siralmas kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook