Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. fórum

Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
4883. csutkababa (válaszként erre: 4881. - Robbildi)
2008. szept. 9. 12:29

szia,

szerintem ha eppen nem birod ki, hogy ne egyel este, akkor csinlaj valami dietasat, es abbol ehetsz.

de, en rajottem, ha nem reggelizem, akkor en is este nagyon ehes vagyok.

tehat a reggeli az fontos.

nekem alltalaban ez:

2 szelet teljes kiorlesu kenyer(de 1.5 evig nem is ettem kenyeret)

tejfol,

sonkasfelvagott,vagy kolbasz,sajt, joghurt,es paradicsom, vagy paprika, uborka, valami zoldseg fele


szoval reggel ez.



aztan delutan eszem ujra,amikor haza erek olyan fel 5 fele, de mindig van nekem valami kulon fozve,ami dietas.

sok recept van az en receptjeim kozott is, amit en is sokat ettem, miert nem probalod ki azokat is, az ajnelkuli turos az edes is, finom is, es meg buntudatod se kell,hogy legyen, mert eheted este is, no nem 21 orakor, de este fele.

es akkor mar annyit elertel, hogy csillapitottad az edesseg utani vagyadat, megsem hizlal,eheted buntudat nelkul.

vagy,

en rengeteg zoldsegfelet osszefozok:

kelkaposzta,paradicsom,paprika,sargarepa,zeller,zoldseg,

karfiol,meg amit csak tudok venni a bio boltban, vagy mindegy hol veszed meg.

ezt osszefozom,jo kis fuszerekkel:

tengeri so,gyomber,kurkuma,bazsalikom

es eszem, osszeturmixolva, leszurve pedig a tepsiben megsutve, tejfollel, tojassal,ezer meg ezer fele keppen el lehet kesziteni, csak 1 kis fantazia kell hozza, es eheted korlatlanul, es nem hizol tole, sot, ha 3 tanyerral is eszem meg belole, akkor se nincs semmi, mert alig van benne kaloria,szenhidrat, zsir :))

es nekem az a lenyeg, hogy jo tele legyen a bendo :)))

hogy ne legyek ehes, es kesz.

no, remelem segitettem .

ha akarod megfogadod a tanacsomat, ha nem akarod, nem kell.

te dontesz


udv.

sok sikert, es kitartast.

nekem is sikerult, neked is fog.

4882. Kiss Mária (válaszként erre: 4879. - Csiperke33)
2008. szept. 9. 08:27
Sziasztok! Jobbulást nektek a gyerkőc pedig csak visszarázódik idővel a suliba:)))
4881. robbildi
2008. szept. 8. 19:44
csajok segitsetek..otlet!!hogy tudnam ravenni magam hogy ne egyek este...
4880. robbildi
2008. szept. 8. 19:43

sziasztok csajok!

hat lassan eltelt az a franya 1 honap es meg 1 kg se fogytam ugy hogy en egy csodtomeg vagyok:(

84 kg-bol soha nem tudok majd lefogyni:(

pedig ha bunozok masnap minidg megfogadom hogy ujrakezdem nincs tovabb...edesseg..de nem sokaig birom kb 2 napig...szerintem atok ul rajtam:( miert nincs itt valaki a kozelbe hogy jol fejbe vagna mikor rosszehlyre nyulok...

2008. szept. 8. 17:38
Ja és a kicsi meg szabit vesz ki az oviban, ugyanis beteg lett. Kemény egy hetet kibírt. Irány a dokinéni:((
4878. csiperke33 (válaszként erre: 4874. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 17:36
Még 9 éves lesz decemberben, remélem lassan már megjön az esze is:)) Ma úgy mentem érte a suliba, hogy nem találta a német házit, mert egy papírdarabot kaptak, hogy az a házi, hát ő nem találja. Holnap szülői, előre félek attól, amit hallani fogok.
2008. szept. 8. 15:25
El is köszönök sziasztok
2008. szept. 8. 15:14
Itt már ezerágra süt a nap és mindjárt megyek haza
2008. szept. 8. 15:13
ja, es joetvagyat a lecsohoz
4874. csutkababa (válaszként erre: 4873. - Csiperke33)
2008. szept. 8. 15:13
hat igen , elhiszem, csak bosszant, hogy 11 eves lettere, meg mindig ilyen kis felelotlenke, es nem torodomke :))
2008. szept. 8. 13:23

Na hozzánk is megérkezett a felhőszakadás. Legalább lemossa a kocsit:))

Kész a lecsó is, most éppen ebédelek. Én is tojásosan csináltam, de magamnak tettem rá tejfölt is. Nagyon fincsi lett:)

Nyugi Csutkababa, az én fiamnak is az utolsó percben jut eszébe minden. Meg persze valami adatlapot nem töltöttem ki, mert a drágám nem hozott haza. Mint mondta: mindenki kapott, csak én nem:( Hát frászt kaptam tőle. De majd csak beleszokik lassan, hogy most már magának kell írni az üzenőbe (tavaly még a tanárnéni ragasztott bele), és intézni a dolgait. Szóval nálunk is így kezdődik az év:)

2008. szept. 8. 12:40
no, megyek kicsit dolgozom is neha:DD
4871. Kiss Mária (válaszként erre: 4870. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 12:35
A naggyal én is de ott egész jó volt a társaság:) de most... na mindegy majd csak holnap lesz egyszer
2008. szept. 8. 12:29

no, en ezen mar 1* atestem ,a nagyobbikkal, a kicis meg sokara fog ballagni, van megaddig 4 ev

de nagyon utaltam, plane a lanyos anyukak sokat filoztak, milyen is legyena ruha..mint ha szamitana, mert ugy se veszi fel tobbet az eletben se...

4869. Kiss Mária (válaszként erre: 4867. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 12:25
Az enyém meg 8. úgyhogy kiadás is lesz bőven meg a sok miben ballagjanak hogyan stb ahány gyerek annyiféle kérés lesz.
2008. szept. 8. 12:24

ugy ennek valami edeset, a macska rugja meg.

kerek egy jo nagy nyakont :))

4867. csutkababa (válaszként erre: 4866. - Kiss Mária)
2008. szept. 8. 12:23

jaj, ne is mond, szeretnek fontosnak tunni, es tenyleg semmi ertelme, csak okoskodnak...

nalam is ez a helyzet, most meg plane, mert 5.-es lett a kissebb fiam, es most ossze kevertek oket, 3 osztalybol is vannak gyerekek,szoval sok az idegen gyerek,es persze a szulo is.

meg nem volt szuloi, de nem is varom,mert utalok jarni, de mit tehetunk...

4866. Kiss Mária (válaszként erre: 4864. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 12:19
Ismerős helyzet. Engem a sok szülő hülye és felesleges kérdései szoktak idegesíteni, semmi értelmük sincs csak az időt húzzák vele...
4865. Kiss Mária (válaszként erre: 4863. - Csiperke33)
2008. szept. 8. 12:18
sziaszia! a lecsó fini én is gyakran csinálok de nálunk is max apávasl esszük ill. ha tojásosan csinálom akkor Tina is már néha eszik belőle.
4864. csutkababa (válaszként erre: 4863. - Csiperke33)
2008. szept. 8. 12:13

szia csiperke draga, vegre te is csatlakoztal:)

juj, a szuloi az mindig a penzrol szol,en is utalom, meg az iskolakezdest is, de nagyon.

a kicsi az elobb uzen, kene neki feher polo, a tornaorara, de ugy fol idegesitett,mert egsz hetvegen nem jutott eszebe, hanem most amikor mar kelenne menni a suliba, hat en meg nem vagyok bolond, ebben aszakado esoben rohanni venni neki, sajnalom, majd veszek delutan, vagy holnap, hat utalom ha valamit az utolso pillanatban kell intezni.

majd kesobb elmegyek es veszek neki, de jol felduhitett,mert ugye csak pattogtatni anyat az a legkonnyebb :)))

2008. szept. 8. 11:45

Sziasztok:))

Itt még kifejezetten meleg van, de hol beborul és dörög az ég, hol kisüt a nap és meg lehet fulladni a melegtől. Reggel én is gondban voltam, hogy mit adjak a fiúkra a suliba és az oviba.

Marika! Együttérzek veled, nálunk holnap lesz a suliban szülői, két hét múlva meg az oviban lesz. Persze mindkettő pénzes buli:)

Majd később még benézek, megyek lecsót csinálni. Most lehet, mert a fiúk nincsenek itthon. Ők ugyanis nem szeretik.

Orsi! Én sem tudtam aludni az éjjel a melegtől, most meg szinte ülve el tudnék aludni, de ez van, majd este hátha jobb idő lesz. Pussz nektek.

4862. Kiss Mária (válaszként erre: 4861. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 10:19
Egyetértek, nem utolsósorban a nyári szünet a gyerekeknek, nincs az a sok gond, ma is szülői a fiamnak fúúúj de utálom
4861. csutkababa (válaszként erre: 4860. - Kiss Mária)
2008. szept. 8. 10:18
jujjj, ne is emlitsd a telet, utalok fazni, futeni,havat sopreni, es egyaltalan, a nyar a legjobb es punk-tum :DDD
4860. Kiss Mária (válaszként erre: 4859. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 10:14
Nekem se az ősz a kedvencem pláne mert utána jön az a hosszú hideg tél brrrr
2008. szept. 8. 10:10

ITT most kezd egy kicsit esni az esso, de mar nyilvan abba is hagyta.

tegnap este nalunk is villamlott, meg fujt a szel de azten semmi se lett belole.

ma reggel azt se tudtam mit is vegyek fol, eleg huvos volt, de meg se annyira,hogy tul feloltozzek, mo ezt utalom amikro nem tudod kinezni se reggel,hogy milyen is lesz az ido kesobb.

hat eleve utalom az oszt, a hideget, az essot...

no, ehol e mar zorog is az eg..juj de utalom..

4858. Kiss Mária (válaszként erre: 4856. - Szelorsi)
2008. szept. 8. 09:01
Szia nálunk már éjjel megindult az eső olyan dörgés villámlás volt...
4857. Kiss Mária (válaszként erre: 4855. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 09:00
Gyorsan sajnos:(
4856. szelorsi
2008. szept. 8. 08:39
Sziasztok! Ma végre lehűlés várható, itt már szakad az eső. De nem baj, mert éjjel meg nem tudtam aludni a forróságtól. Szép napot nektek!
2008. szept. 8. 08:16

szia, en is de, most megyek kavet fozni, mert meg nem latok ki a fejembol se :))

csak 1-et ittam otthon, es nalam a norma a ketto igy reggel koran :)

majd jovok kesobb.

hogy telt a hetvege??

4854. Kiss Mária (válaszként erre: 4853. - Csutkababa)
2008. szept. 8. 08:13
Szia jó reggelt én itt vagyok
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook