Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. fórum

Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. (beszélgetős fórum)


2008. máj. 20. 14:47

Én nem igen szeretem ,.

de eszem epret,sárgadinnyét,és minden gyümit enged ami piros,málna ,szeder....

én a többi gyümit nem eszem meg.

22. adrika59 (válaszként erre: 20. - Szilvi0410)
2008. máj. 20. 14:45
Köszönöm a tippeket! Nekem még van mályvateám, meg szűztea kapszulám, ezeket beszedem:) Szerinted a gyümölcsökről is hosszútávon le kell mondanom? Ez a diéta nem is engedi az első két hétben, és a Te felsorolásodban sem nagyon látni.
2008. máj. 20. 14:02
De van itt olyan forúm Updete heti étrend
20. szilvi0410 (válaszként erre: 19. - Adrika59)
2008. máj. 20. 14:02

Nekem nem jött be semilyen szer .Én minden reggel 3dl szenna teát iszom /anyagcsere rendező/,citrom paradicsom lé.

Rengeteg húst eszem rántva ,ami zabkorpával van ,így a karfiól a sajt.Sok tokányt főzők borsos ,zöldséges ,uborkás,tejfölös...

pörköltek,csirke ,gomba,sertés ,karfiol van mikor ezekre is teszek tejfölt..

húsgomboc zabpehellyel hozzá szószok ,paradicsom ,meggy,alma....vagy paprikában

sült húsik ,csirke ,sertés sütő zacsiban sütve

mindenféle sali,paradicsom ,káposzta,uborka ,sima sali,

sütik túros dolgok ,ajnélküli túros ,kapros túros,joghurtos sütik

2008. máj. 20. 12:47
Van esetleg receptgyűjteményed, amelyet az életmódváltás során szedtél össze? Nekem nagyon fontos hogy változatosan egyek, hogy ne unjam meg, és szeretnék a páromnak is mostantól vacsorára könnyebb salátákat, ételeket készíteni! Kíváncsi vagyok hogy mit eszel, mit ettél, illetve hogy szedtél valami fogyást elősegítő dolgot vagy teát? Nem baj hogy ennyit kérdezgetek? De én nagyon könnyen tudok mások sikeréből erőt meríteni!:)
18. szilvi0410 (válaszként erre: 16. - 943ca15687)
2008. máj. 20. 12:18

Persze hogy nem mert holdtölte volt készülőben ,ezért nem fogytál ilyenkor nagyon sokunknál stagnál,mert a szervezet vízet raktároz /apály -dagály szindróma/

Ne egyél 2 kodú dolgokat csak 1 legyen én ezeket is csak du 3 ig ezsem és egy nap csak egyfajtátpld/rántott húsi/és a torna + a futás mellé nagyon sokat jelent ,ami nálam napi 2 óra.és rengeteg folyadék ,3 után vagy paradicsomlé,vagy 1.5 tej ,vagy citromnak a leve.

17. szilvi0410 (válaszként erre: 15. - Adrika59)
2008. máj. 20. 12:13
Köszi.Napi 1 óra torna ,5 liter folyadék vagy több ,és ennyi én pici városba lakom ahol nincs mód semmire,nincs kondi terem ,szauna és semmi sem.A duci tréning 4 re tornázom 6 hónapja.És én sem eszem szénhidrátot.
2008. máj. 20. 06:59

sziasztok:)


Szilvi gratula, igazán ügyes vagy.Nem semmi akaraterő kell egy ilyenhez.

Én pár héttel ezelőtt gondoltam úgy, hogy életmódot változtatok.Nem voltam túl kövér, de mégis 67 kg a 160 cmes magasságomhoz.

Viszont nekem a Norbi módszerével nem nagyon mennek a kilók..igaz a legtöbb mozgásom az, hogy lépcsőzök a lakásban naponta kb 30szor, de nem eszem csak egyest, nagyon néha kettes kódút, azt is csak délelőtt.

Nagyon sok fehérje, keés szénhidrát, zsír szinte semmi, mégsem haladok..ezen a héten egy deka nem sok, annyi nem ment le rólam.

Sosem bűnözök, nem eszem rizst, krumplit, kenyeret, cukrot.Este 6-kor vacsorázok legkésőbb, csak fehérjét.Nem rágcsálok..akkor mit csinálok rosszul?

2008. máj. 20. 06:25
És nagyon szép maradt a bőröd, nem ereszkedett meg, ezt hogy csináltad? Torna, masszázs, sok folyadék? Mi a titkod?:)
2008. máj. 20. 06:22
Szilvi nagyon ügyes voltál! Ez igen:) Ha belegondolok, hogy kb. egyszerre kezdtük (dátumra) azt, hogy változtassunk az életünkön, és én akkor voltam 83, most 85 vagyok, kicsit elgondolkodok... 90 napos és társai, és még több is vagyok. Most a jövő héten a south beach diétát kezdem, mert rájöttem, a szénhidrátok nekem a legnagyobb ellenségeim, ill mozognom is el kell kezdeni, van itthon Béres A.-tól két videó, arra szeretnék majd tornázni.
2008. máj. 15. 15:22
Csajszik mi van veletek????????
2008. máj. 13. 20:54

Tényleg csak napi pár perc.Hanyattfekvés,lábakat térdben felhúzod,karod a tested mellett,megfogod a két bokádat.A csípődet-fenekedet emeled fel,annyira nyomod ki,amennyire csak tudod,de a bokádat nem engedheted el!!!Ezt 50szer alkalmanként.Tényleg tuti,próbáljátok ki,csak egy hétig,használni fog!!!

Sok sikert mindenkinek!!! :-)

Egyébként én abbahagytam a cigit,onnan a plusz kilók,de eltüntetem!:-((

11. o.andi
2008. máj. 13. 15:26
De jó lenne..ilyen csini lennnék....:-)
2008. máj. 13. 15:23
Fitnesz .hu /online fitnesz/ott is sok gyakorlatot találtok ,ki milyet szeret.
2008. máj. 13. 15:21

Nekem is a csípőm és a combom volt vastag nagyon .Én a duci tréning 4-re tornázom ,nagyon jó az is combra, nekem 22cm körül ment le ,sosem volt ilyen vékony a lábam.


Írd le Zsó a gyakorlatot ,hátha kiprobálják,és kiprobálom.

2008. máj. 13. 15:15
Nekem egy tizest kéne ledobnom,ez a víz ez tök jó tipp,kipróbálom.Hasról és csípőről kéne fogynom,a többi ok.Erre tudok egy nem túl nehéz és nem időigényes tornagyakorlatot,ha valakit érdekel!
2008. máj. 13. 12:48
Engem is érdekelne.
2008. máj. 13. 12:41

Sziasztok!

Nagyon örülnék ha egy kis csapat jönne össze és segítenénk egymást a tapasztalatokkal.

Én is mindég éhes voltam és csak a nehéz ételek voltak a laktatók,ezt én a víz ivászattal csökkentettem,mikor bekaptam volna valamit akkor a kis vízes flakonom után nyúltam és ittam,nem kívántam de ittam ,és nem is akrtam enni ,mivel a víz nem esett jól.A napi 3dl folyadék így lett 4-5 liter.

Teljes életmódot váltottam,ami fontos volt azt ki iktattam,pld a csoki ,süti ,kenyér,zsíros dolgok.Elkzdtem olyan dolgot enni amit elötte sosem ,gyümölcs ,zöldség,sajt.

Utáltam mozogni lusta voltam ,elkzdtem futni,tornázni....5 házat futottam/döcögtem /és feladtam ,megálltam és gondolkodtam ,hogy nem lehetek ennyire gyenge jellem ,hogy nem bírok lefogyni ,ha másnak sikerül én miértne csinálnám meg.Kínoztam magam ,és több és több sikerült.Most napi 1 óra torna -1 óra futás ,sokszor nehéz de csinálni kell.

Igen már nekem is csak 5 kiló van hátra de nehézz ,talán ez a legnehezebb ,nagysúlyból könnyen lehet fogyni ,és siker élmény ,de most én is küszködöm vele.Probáltál már víz napot tartani ,ha nagyon nem boldogulók akkor egy nap csak vízet iszom és beindul a fogyás.

2008. máj. 13. 10:17
Sziasztok!Engem is nagyon érdekelne...
2008. máj. 13. 10:10
sziasztok!engem is érdekelne a dolog!egy ötöst legalább le szeretnék adni.
2008. máj. 13. 09:55
Nekem azt kéne megoldani, hogy ne szeressek ennyire enni!!!
2008. máj. 13. 09:34
Szia!Szívesen venném,ha le írnád neked,hogy sikerült.
2008. máj. 13. 09:31
Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook