Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha sikerült elérned az ideális súlyodat, mit teszel hogy megtartsd? fórum

Ha sikerült elérned az ideális súlyodat, mit teszel hogy megtartsd? (beszélgetős fórum)


6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - 11601fae51)
2010. márc. 30. 13:34

Heti egy gyümölcsnap... :(


Ha nassolnom kell, hetente 1x megengedem magamnak!


Eszem szinte mindent, csak egyszerre keveset és szénhidrátot inkább délelőtt... este semmi zsíradék!

Így sikerül tartanom a súlyom!

2008. aug. 8. 14:12

:)Van a közelünkben egy hosszú út, ahová csak engedéllyel lehet bemenni, én kértem és megadták.

Így fák között futhatok, autók, meg beszólogatós vezetőik nélkül:))

2008. aug. 5. 21:31
Most Norbizom,és nekem is az édesség a gyengém. Írtam privit is.
3. 11601fae51 (válaszként erre: 2. - Adri25)
2008. aug. 5. 20:52

Nekem az édesség a gyengém,a zsíros kajákat alapból nem szeretem.Én is hétvégén szoktam bűnözni,most is volt fagyi(nem túl sok) dinnye(nagyon sok)..:)

Mondjuk a dinnye nem édesség, de ebben a mennyiségben már annak számítom:)


És mostmár jól vagy?Belekezdtél megint a fogyiba?

2008. aug. 5. 20:36
Én már egyszer elértem az álomsúlyomat,de depresszióm miatt állandóan ettem és visszahíztam. Az álomsúlyt 1,5 évig tartottam. Minden héten 1 nap ,a vasárnap bűnözős nap volt. Így nem voltak zabálási rohamaim,mert aznap azt ettem amit akartam,de mértékkel. Most szeretném ismét elérni az álomsúlyt.
2008. aug. 5. 20:23

Sziasztok!

Én jó pár éve fogytam le 8 kilót,amit azóta is tartok.

Járok futni, meg kondizni és amikor odafigyelek az evésre jól tartom a súlyom.Viszont nyaralás,karácsony, húsvét után mindig feljön 2-3kg , pedig nem zabálok, csak olyanokat is eszek, amiket máskor nem szoktam.

Utána ha fogyózok nagyon lassan megy le, kb. 1 hónap.

Tehát minden évben kb. 3 hónapot fogyózok:)

Van valamilyen bevált tippetek a súlymegtartásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook