Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tartottad meg a diéta utáni súlyodat? fórum

Hogyan tartottad meg a diéta utáni súlyodat? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 8. 08:44

Szia tundek!

Nagyon örülök hogy írtál!!

Gratulálok,neked és persze a fiaidnak is ezekhez a csodás eredményekhez!

Én is szeretnék még fogyni legalább még egyszer 8kg

hogy elérjem az álomsúlyomat,de most egy kis pihenőt tartok.Ti mennyi idő után kezdtétek újra?A tervem az hogy jövő hónapban ismét elkezdem.Ha akkor még csináljátok szívesen csatlakoznék hozzátok,tapasztalatokat cserélni.

Most mennem kell dolgozni.

További szép napot kívánok!!

Paula

2009. máj. 7. 07:33

Szia Kedves Paula

Én prilisban végeztem a 90 nappal bár 14 nappal előtte abba hagytam, de azóta most hétfőn kezdtem újra. Szeretnék még leadni 8 kilót. Az első forduló alatt lement 12 kiló. Nem nagyon tettem semmit ezalatt az egy hónap alatt amíg nem csináltam és nem jött vissza belőle semmi. Lement 2-3 feljött 2-3 de semmi különös nem volt. Próbáltam más diétát közben és ami azzal lement az vissza is jött. Azért kezdtem el újra a 90 napost, mert rájöttem, hogy ami azzal lement az maradt de a többi az visszajött. A kisfiam is végig csinálta velem az elsőt 16 kilót fogyott és ő is ott áll ahol abbahagytuk pedig ő is rendesen elkezdett enni utána. Nálunk nagyon bajött a 90 napos. Most már a második kőrben a nagyfiam is csatlakozott hozzánk -10 kiló reményében. Hát ez az én 1 hónapos tapasztalatom a 90 nap befejezése óta.


Sok sikert a megtartáshoz!!! És grat az elért eredményhez.

2009. máj. 7. 07:23

Én már képszer csináltam végig a 90napos diéta reform változatát.2008-ban -10kg idén áprilisban pedig -8kg fogytam, és sokat karcsúsodtam.

Én úgy próbálom tartani hogy a délelőtti gyümölcs fogyasztást azóta is betartom.

Köszönöm aki válaszol! Paula

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook