Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha programozott császárod volt hányadik héten beszélted meg az orvossal? fórum

Ha programozott császárod volt hányadik héten beszélted meg az orvossal? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 30. 09:44
Nekem a harmadik gyerkőc volt programcsászár, miután az első kettővel is a műtőben végeztük. 37+5 naposan vették ki a babát. Még ennél is előbb akarták, de mondtam, hogy január 14-én kezdi a kisebbik lányom az ovit, oda még én szeretném elkísérni legalább az első egy-két napon. Így lett Marci szülinapja január 16. Legalább az én szülinapomra (január 23) így már hazajöhettünk. Február 1-re lettem volna kiírva.
11. davider (válaszként erre: 10. - Pidiko)
2013. aug. 29. 21:47

Édes:-)))

De jó:-)

10. pidiko (válaszként erre: 1. - Davider)
2013. aug. 27. 18:37
Nekem úgy volt hogy megvolt a szakvéleményem a császárra amit vittem a dokimhoz aki azt mondta a 38 hetes uh-n megbeszéljük mikor lesz a császár. A 38 hetes uh-n meg úgy időzítettük a császárt hogy akkor mikor ő az ügyeletes éjjel utána reggel megcsinálja. Aztán a kiscsajom úgy döntött hogy éjszaka szeretne megszületni így kedd délelőtt helyett hétfőn éjjel született kereken 39 hetesen:)
2013. aug. 27. 17:35

Ja, az elsőnél egy hónappal előtte megvolt az időpont, a másodiknál is kb, a 3.nál csak a hetet tudtam, a napot nem.


Mivel az első két császár farfekvés miatt volt ami változhatott volna akár a végén is, egy hónappal a kiírás előtt fixáltuk le csak a dolgot.

2013. aug. 27. 17:17

1. programozott: karácsony másnapjára voltam kiírva, megcsászároztak Dec 20-án


2. programozott: kértem, hogy várjuk meg a kiírás napját (hátha beindul a szülés és közben befordul mégis a lányom), kiírás napján császároztak


3. programozott: két csaszi után semmiképp nem várnak a 40. hétig, előző héten befektettek és 38+6-ra megcsászároztak. Két műtétes nap van egy héten egyébként, én rájuk bíztam a dolgot, hogy melyik legyen bár lehet, hogy nem is szólhattam volna bele, nemtóm..

7. davider (válaszként erre: 6. - Sorean)
2013. aug. 27. 17:15
De jó:-)))
6. Sorean (válaszként erre: 4. - Davider)
2013. aug. 27. 17:13
A 39. hét elején szültem, a megbeszélt napon.:) Bementem a dokihoz a kórházba 8-ra, 9 után pár perccel már készen is voltunk.:D
5. Sorean (válaszként erre: 3. - Davider)
2013. aug. 27. 17:12
Egészen nyugodtan.:)
2013. aug. 27. 16:53

Es mikor lett végül hány hetesen?

Hol szültél?

2013. aug. 27. 16:53
Akkor 32 hetesen találkozunk már fel dobhatom a témát:-)))
2. Sorean (válaszként erre: 1. - Davider)
2013. aug. 27. 16:51
A 28. hét körül beszéltünk a dokimmal először a császár időpontjáról. Igen, megengedte, hogy variáljak egy kicsit az időponttal.:)
2013. aug. 27. 16:49
Ha programozott császárod volt hányadik héten beszélted meg az orvossal, megengedte, hogy bele szólj a dátuma + - 1-2 nap?!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook