Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha már lefárasztott a tanulás, hogy kapjam össze magam minél hamarabb a folytatás érdekében? fórum

Ha már lefárasztott a tanulás, hogy kapjam össze magam minél hamarabb a folytatás érdekében? (tudásbázis kérdés)

18. emily32 (válaszként erre: 17. - Doktor Szöszi)
2011. márc. 28. 12:30
Ez elég jól hangzik,ki fogom próbálni,fel is írtam a nevét!Köszi a tippet!
2011. márc. 28. 12:07

Sziasztok!


Saját kis praktikámat ajánlom a figyelmetekbe. Nálam bevált! Volt pár államvizsgám az egyetemen, alvás nem sok, tanulásra váró anyag annál több. A GINGKO BILOBA EXTRACT elnevezésű ZÖLD! színű dobozban kapható ampullákat ajánlom Nektek. Ebből napi egyet kell meginni - lehetőleg reggel - és éjjel 2-kor még úgy fogsz tanulni, mintha akkor kezdted volna. Csak természetes anyagokat tartalmaz, egy dobozban 10 ampulla található, és kb 1000 Ft.-ba kerül. A DM-ben most volt akciós, azt hiszem 950-ért. Patikában és drogériákban is lehet venni, ne hagyd, hogy másmilyenre rábeszéljenek, ha nincs! Menj egy másikba és ezt keresd!


Szerintem csodaszer...nincs benne koffein, de a szellemi és testi frissességet garantálja... én folyamatosan 4 hónapig szedtem, csak vizsgák után tartottam 3-4 szünnapot...

2010. márc. 9. 19:37
Agykontrollosok használják : bal láb hajlítva felemelni, és a jobb kézzel megérinteni, majd jobb lábat hajlítva felemelni, és a bal kézzel megérinteni, pár percen keresztül. Minél intenzívebb a mozgás, annál hatásosabb. :)
2009. jún. 14. 09:51
Nyugodtan aludj egy órát (vekker beállít, hogy még véletlenül se aludj el), majd utána alapos hideg vizes arcmosás, kis torna (mondjuk a kedvenc zenédre, ami totál hangerővel dübörög, kis ugrabugrálás), valamint én mindig azt szoktam elképzelni, hogy milyen klassz is lesz, ha végem a vizsgaidőszakkal. És ez mindig erőt adott :)
2009. jún. 13. 19:59
én mindig váltott vizzel: hideggel- meleggel zuhanyoztam, nagy bögre kávé, és úgy bealudtam a könyvön, hogy csak na :) Szóval kipróbálhatod, hátha nálad nem alvással végződik. Amúgy a zöld tea is élénkít, ha nem kávézol, vagy nem akarsz energiaitalt inni.
2009. jún. 13. 19:03
ti mit tanultok?
2009. jún. 13. 18:59
Ne is mondjátok...hétfőn államvizsgázok:P Nekem is kéne vmi jó szer, de asszem inkább jól kialaszom magam és az többet fog érni. Szerintem egy energiaital sem használ ilyesmire...friss agy kell, ahhoz meg pihenés. Már napok óta én is korán kelek tanulni,de most nem érdekel, az utolsó nap legalább kialszom magam,mert egyébként összeesnék a vizsgán és semmi sem jutna eszembe.
2009. jún. 13. 18:54
Az egyetem elején nekem is sokat kellett tanulni. Esténként, meg mesét olvastam (lázár ervin, hesse), meg verset tanultam. Ezek kicsit kikapcsolták, pl a biokémiát :)
10. bared
2009. jún. 13. 18:48
a barátaim egyébként energiaitaloznak, nekik bevált...tudom nem egészséges, de ilyenkor nehéz tuningolni magfát az embernek...ésszel, és nem túlzásba véve csokival kávéval cserélgetve hatásosabb...nekem pl a coca cola vált be...4 kávé mellett is képes vagyok elájulni, de a kólától fent vagyok akár 24 órát is...
9. bared (válaszként erre: 6. - Mandulaszem)
2009. jún. 13. 18:46
inkább aludj pár órát...fele annyi idő alatt tanulod meg a dolgokat, és nyugiban leszel... ha fáradtan ücsörögsz felette, semmit nem ér...
2009. jún. 13. 18:44

Ja és a torkom is fáj már.....ez a hátránya a hangosan tanulásnak.


Köszi az ötleteket, várom a továbbiakat.

Sajnos a megvalósításukhoz le kellene mennem a boltba, de még emberi kinézetem sincs:)

7. mandulaszem (válaszként erre: 4. - Vichy)
2009. jún. 13. 18:41
Tudod milyen szívesen kimozdulnék a négy fal közül? Kb. van még 35 órám, hogy befejezzem.
2009. jún. 13. 18:39

Sziasztok!

Másfél hete megállás nélkül tanulok. Nagyon fáradtnak érzem magam, de ma még kellene kb. 5-6 órát tanulnom. Kisebb pihenőket szoktam tartani, de most már az sem ér semmit. Ajánljatok valamit, teát vagy agypihentetőt, ami felráz.

2009. jún. 13. 18:39
szünet, energiaital és utána jöhet a folytatás
2009. jún. 13. 18:39
Csinálj pár órán át valami mást....nekem van 1 napom marketingből 40 oldalra...és ennél a nőnél pontosan kell tudni mindent
2009. jún. 13. 18:39
Kis séta,csoki esetleg?
2009. jún. 13. 18:39
egy kis csoki??:P
2009. jún. 13. 18:38
Ha már lefárasztott a tanulás, hogy kapjam össze magam minél hamarabb a folytatás érdekében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook