Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha ezerszer elnézést kértél, és nem fogadják el... Mit teszel? Mi a helyes? fórum

Ha ezerszer elnézést kértél, és nem fogadják el... Mit teszel? Mi a helyes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Vancsa1977 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2012. okt. 16. 16:07
Én is hiába csinálok jót ezerszer az anyósomnak(egyszer sértettem meg...) semmi se jó neki...
2012. okt. 16. 16:03

Ha ezerszer elnézést kérek valakitől valamiért, és akkor sem hajlandó az illető a megbocsájtásra, akkor egyszerűen nem érdemli meg, hogy tovább foglalkozzak vele, és lehúzzon a helytelen mentalitásával..


Nem is érdemes abba energiát fektetni, hogy most ki mit bocsájt meg, olyanba kell energiát fektetni, ami hasznos, és a negatív dolgokat átlépni, nem foglalkozni vele...

19. babyyy
2012. okt. 16. 15:46
Szerintem hagyd békén egy darabig. Amúgy sosem értettem, hogy a barátok miért hazudoznak egymásnak, meg bunyóznak???? Felnőtt emberek közt, akik ráadásul barátok, nem történik ilyesmi...nem értem én ezt.
2012. okt. 16. 15:46
Én alapon nem értem, ha ő hazudott, és hátba támadott, akkor miről beszélünk????? Ez nem barátnő....ebből kifolyólag bocsánatkérést sem érdemel. Engedd el.
17. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - KékZsebElefánt)
2012. okt. 16. 15:42

Aki képtelen a megbocsátásra,az magáról állít ki bizonyítványt véleményem szerint.

Megbocsátani tudni kell,még akkor is,ha....

Nem tudom a "barátnőd" miért kéreti magát,de én úgy gondolom,ha igazi barátnő lenne,már rég megbocsátott volna.

Esetleg szabadulni szeretne már tőled,és azért adja a haragost?

Persze,ez csak az én gondolatom.

2012. okt. 16. 15:41
Hát... Ő alig számíthat valakire... Ez igaz. De... Elveszíteni meg?... Nem is tudom.. Nem.. Nem szeretném. MIndent oda adnék azért,hogy... Hogy tudjam,-igen,ez megmarad...
15. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - KékZsebElefánt)
2012. okt. 16. 15:37

En az aranyat sem szeretem, a fonalat sem, a csomot pedig vegkepp...:o) Sztem, aki IGAZI barat, az tullep barmin, viszont,ha feluletes volt a dolog(akarhany ev is) akkor nemtud rajta tullepni. Nalatok is ez az eset forog fent...

Igazabol csak energiapazarlas a reszedrol, tapasztalatbol mondom, nekem is volt a kozelmultban hasonlo, akit baratnak hittem, aztan kiderult, hogy megsem.

Utana az ilyen emberek szoktak csodalkozni,hogy "miert nincs senki,akire szamithatok..." Vajon miert?!

14. KékZsebElefánt (válaszként erre: 13. - Mafalda)
2012. okt. 16. 15:36
Remélem... Egy látó szerint életekkel ezelött kötetett a Mi barátságunk. Talán ezért érzem úgy,hogy kitépték az egyik testrészemet a helyéről. Karomat? Lábamat? Vesémet? Nem... A fél lelkemet talán -leginkább.
2012. okt. 16. 15:34
Várj!Ülepedik majd benne az indulat.Árgondolja.Rájön,h fontos vagy neki.Remélhetőleg.Ha nem,akkor nem tudsz mit tenni.
2012. okt. 16. 15:30
Jah... Ne értsetek félre... Nem vagyok önsajnáló... Csak ... Most nehéz. Kemény helyzetekből álltam fel... Nagyon keményekből. De... De most nem tudom,hogy mi tévő legyek...
11. KékZsebElefánt (válaszként erre: 9. - Szafaripók)
2012. okt. 16. 15:26
Már szakadt meg- és el... Aztán valahogy mindig helyre zökkent... Most? Kilátás sincs erre. A legcsekélyebb sem.. És nem lesz még egy ilyen ember az életemben,mint Ő. Többet nem...
2012. okt. 16. 15:24
Érzésre olyan,mintha ezerszer pengét rángatnának végig a testemen,lelkemen, percenként... Hibáztam. De Ő is... Minden kapcsolat két emberen múlik. Csak pokoli. Pokolian nehéz. Mert... Mert Ő az a barát, az az ember,akiért az életemet adnám, a hibáival együtt... A barátság? Nem a megbocsájtásról szól?..
9. szafaripók (válaszként erre: 4. - KékZsebElefánt)
2012. okt. 16. 15:23

" A barátság aranyfonál, de ha egyszer elszakad, összekötni össze lehet, de a csomó megmarad..."


Adj neki időt!

2012. okt. 16. 15:22
Általános (bár íratlan) szabály, hogy ha háromszor elnézést kérek, köszönök, stb. és nem fogadják el, attól kezdve nincs mit tenned. A többi nem rajtad múlik. Ettől kezdve úgy teszel, mintha nem történt volna semmi a részedről. Gondolj egy ökölvívó mérkőzésre. A győztes kezet nyújt... Ez így fair.
2012. okt. 16. 15:22

Csak egyszer!

Nem szabad megalázkodni.

2012. okt. 16. 15:21

Az attól is függ, kiről-miről van szó...

Én anyósomtól kérhettem ezerszer is bocsánatot, olyasmiért is, amiben még csak igaza se volt, az se elég... Szerinted innentől mennyire érdekel??

2012. okt. 16. 15:21
Nem fogadja el, úgy,hogy valahol tudom: Ő is szenved... És a legnagyobb bűnöket megbocsájtja... Ezt nem. Hibáztam. De... Ember vagyok...
2012. okt. 16. 15:20
Arról az emberről van szó, aki a legjobb barátnőm hat éve... Lelki kapocs, s valami halvány köldökzsinor köt minket össze... Hibáztam. Hazudott. Hátba támadott engem,minket többször... Bunyó lett a vége... Elnézést kértem. Egyszer. Tízszer. Százszor. Papíron, szóban, telefonban.. Volt,hogy sírva. De nem... Mindenki másnak hamar megbocsájt. Nagyobb bűnöket a "kiakadásokon" kivül... Miért? Tudtok okosat?...
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - KékZsebElefánt)
2012. okt. 16. 15:20
Van olyan bocsánatkérés, amire én is mondtam már, hogy nincs bocsánat. Ha valakit nagyon megbántottál és ő nem fogadja el a bocsánatodat, akkor ne törődj vele.
2012. okt. 16. 15:20
Nem foglalkozom vele tovább.
2012. okt. 16. 15:18
Ha ezerszer elnézést kértél, és nem fogadják el... Mit teszel? Mi a helyes?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook