Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idegesít, hogy nem fogadják el az emberek az öntörvényűeket. fórum

Idegesít, hogy nem fogadják el az emberek az öntörvényűeket. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 17. 00:56
Azt tudod hogy a túlzottan öntörvényű ember már antiszociális! ❓
25. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 15. 11:18
és ez miért fontos neked?
dec. 15. 10:29
nem arról van szó csak van egy sztár akit azért bántanak mert olyan munkát csinál maga körül amit ő akar ami neki tetszik stb és mert nem hagyja magát
dec. 15. 07:56
Engem nem avattak fel kisdobosnak. 1962-t írtunk akkor.
dec. 15. 06:25
Élnél csak vele! Megtudnád milyen amikor nincs másra lehetőség,csak arra amit ő jónak lát,ami az ő egóját erősíti.Aki mindenen bevágja a durcát,aztán találgathatsz mi volt a baj!Nagyon sajnálatos,hogy vannak emberek akik nem erre a világra születtek!
21. Charlize (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
dec. 15. 06:23

2 hónapja vártam, hogy egy szakember megnézze. Erre előző nap lemondta, újabb 1 hónappal elhalasztva.

Baromi nehéz bejutni fejlesztésre! Azt sem tudom, hol kezdjem. Senki sem ad használható tanácsot.

dec. 14. 17:16
Mert öntörvényűek az emberek 🤣🤣🤣
19. libikóka (válaszként erre: 16. - Globus)
dec. 14. 15:47
Volt a lányom egy egy ilyen bográcsozáson,,,utána azt kérdezte tőlem ,,ugye ez nem ilyen lesz?(mármint a gyerekes lét)
18. tumbo2
dec. 14. 15:27
mondjuk nem mondhatnám,hogy idegesít,mert magasról teszek rájuk.mint ahogy a szomszédasszony mondja,magamnak való vagyok.
17. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
dec. 14. 15:25
nem éppen arra gondoltam,számtalanszor megalázott pl.az énektanár,mert azt mondtam nem járok karénekre.nem is jártam,sose vonultam föl semmilyen ünnepélyen.
16. globus (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
dec. 14. 15:20
Néhány éve bográcsoztunk nyáron. Volt ott egy 3 gyerekes hazaspár, gyerekekkel. Hát ilyent en még nem láttam, szétszabták a berendezést, kerti növényeket, rámásztak a kutyára ( házigazda gyorsan elzárta), benyargaltak a házba, fel a padlásra, minden szobába berontottak, a kaját borogatták. Persze enni nem is akartak, csak randalírozni. Mindkét szülő haláli nyugalommal sörözött-kólázott, amíg a gyermek jól érzi magát, teljesen rendben van.
15. csemár (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
dec. 14. 15:05

Magyarán: neveletlen. (Ha gyerek.)


És ha felnő?


Akkor - a modern szemlélet szerint - "önérvényesítő" ember lesz belőle.


(Mindegy is, ez csak amolyan pájdágágászi ironizálás, nem kell vele törődni!)

14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
dec. 14. 14:00
ebben igazad van, mégsem állhatok remetének.de öntörvényűnek tartom magam.pl.elsős koromban fogtam magam,hazamentem.bankszámlám nincs,igaz áfát fizetek.a kiszbe nem vettek fel,mert nem voltam közösségi ember.ami kötelező volt,azt alapból utáltam.akkor mondjam azt,hogy mindig kilógtam a sorból?
13. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
dec. 14. 13:46
Kötve hiszem. Már azzal is beálltál a sorba, hogy iskolába, dolgozni jársz. Azzal is beállsz a sorba hogy adót fizetsz, bankszámlát vezetsz. Attól, hogy visszapofáztál a oszifőnek, vagy csúnyán néztél a óvónőre még te is bent állsz a sorban bármennyire is nem tetszik.
12. tumbo2
dec. 14. 13:37
én sosem álltam be a sorba.
11. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Charlize)
dec. 14. 13:37
Vagyis nem fogad szót.
10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 13:35
Az a legszebb amikor viselkedési zavaros gyerekekre, felnőttekre ráfogják hogy öntörvényű mert egyszerűbb ilyen hangzatos jelzővel illetni mint rendesen nevelni, megtanítani arra hogy ahol kell ott beállok a sorba és nem egyénieskedek. Elkényeztetik a gyereket, ő diktál otthon aztán csodálkodnak ha nem tud beilleszkedni közösségbe. Akkor jön ez a csodaszó hogy öntörvényű, pedig csak neveletlen amiről a szülő tehet vagy mentálisan nincs rendben, de akkor meg fejlesztésekre kell járni vele.
9. Charlize (válaszként erre: 7. - Birebora)
dec. 14. 05:52

Kicsit nehezebb őt rávenni feladatokra, ami nem érdekli. Nem láttam, mit csinál, nem voltam ott. Unja a sorban ácsorgást, várakozást gondolom. Kevésbé figyel oda, hogy pontosan mit kell csinálni.

A sport nem lesz az erőssége, legalábbis még nem találtuk meg azt a mozgást, ami kimondottan érdekli. Nem tudtam, hogy ovisan ezt ennyire komolyan kell venni. Rátgéber edző a tornatanár aki tartja a foglalkozást.

8. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 03:56
Bevallom, hogy az öntörvényű emberekkel nekem is csak addig nincs bajom, amíg látótávolságon kívül vannak. (Elég bonyolult tud lenni az élet nélkülük is.)
7. birebora (válaszként erre: 2. - Charlize)
dec. 14. 00:15
Mit csinált?
6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 23:25

Nekem mindegy hogy mit csinálnak,csak ne tapossák le a kukoricámat!


Am ma rakták ki egyik öntörvényű kollégánkat,soha semmi nem volt jó neki,fafej volt a leaderekkel egy éve nem beszélt,csak morgott.Bódog Karácsonyt...

5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 21:01
Te elfogadnád ha nem a kisfiadról lenne szó?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 20:49
Társadalomban, közösségekben nincs olyan hogy öntörvényű. Vagy elfogadja a közösségi szabályokat vagy nem való oda.
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 19:58

Szabályoknak kell lenni.

Pl. aki az iskolában lövöldözik az is öntörvényű, a saját belátása szerint dönt sorsokról, életről és halálról.

Ezt is el kellene fogadni?

dec. 13. 19:36
Kisfiamat múlt héten kirakták a pénteki önkéntes óvodás torna foglalkozásról, mert öntörvényű. 😔 Nem mehet többé.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook